Vierde klasse (Nederlands amateurvoetbal)

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken
Vierde klasse
Land Vlag van Nederland Nederland
Bond KNVB
Opgericht 1923
1941 (zaterdagclubs)
Systeem Competitie
Promotie naar Derde klasse
Degradatie naar Vijfde klasse (indien van toepassing)
Portaal  Portaalicoon   Sport
Voetbal

De Vierde klasse is met ingang van het seizoen 2016/17 het zevende amateurniveau in het Nederlands amateurvoetbal. In het zondagvoetbal was de vierde klasse tot 1974 ook het vierde amateurniveau en van 1974-2010 het vijfde amateurniveau. In het zaterdagvoetbal was de vierde klasse sinds de introductie in 1941 tot 1946 het hoogste amateurniveau, van 1946-1956 het tweede amateurniveau, van 1956-1970 het derde amateurniveau, van 1970-1996 het vierde amateurniveau en van 1996-2010 het vijfde amateurniveau. Van 2010-2016 was het in beide afdelingen het zesde amateurniveau.

Schema
AM Periode
1e Zaterdag: 1941 t/m 1946
2e Zaterdag: 1946 t/m 1956
3e Zaterdag: 1956 t/m 1970
4e Zaterdag: 1970 t/m 1996
Zondag: t/m 1974
5e Zaterdag: 1996 t/m 2010
Zondag: 1974 t/m 2010
6e 2010 t/m 2016
7e v.a. 2016

Opzet[bewerken]

Elke competitie in de Vierde klasse bestaat uit twaalf tot veertien voetbalclubs per competitie (seizoen 2015/16). Enige uitzondering dit seizoen was 5E in district Oost met vijftien teams. Deze competities zijn per district genummerd, variërend van A-B tot A-H. De districten Noord, Oost, West-I, West-II en Zuid-I hebben zowel in het zaterdag- als in het zondagvoetbal competities, het district Zuid-II heeft alleen competities op zondag. In het zaterdagvoetbal is deze klasse in de districten Oost, West-I, West-II en Zuid-I de laagste klasse, in het zondagvoetbal alleen in West-II.

De kampioenen in de Vierde klasse promoveren direct naar de Derde klasse. De periodekampioenen mogen, mits ze niet op een degradatieplaats zijn geëindigd, meedoen aan de nacompetitie om promotie. De ploeg die als laatste eindigt, degradeert direct naar de Vijfde klasse indien de vierde klasse niet de laagste klasse in het district is. De club die als voorlaatste eindigt moet dan nacompetitie spelen voor klasse behoud.

Competities per district[bewerken]

Competities per district; vierde klasse (seizoen 2015/16)
West I West II Zuid I Zuid II Oost Noord Totaal
Zaterdag 4A-4G 4A-4G 4A-4D 4A-4E 4A-4D 27
Zondag 4A-4H 4A-4B 4A-4H 4A-4H 4A-4H 4A-4D 38
Totaal 15 9 12 8 13 8 65

Kampioenen zaterdagclubs[bewerken]

In de seizoenen 1941/42 tot en met 1945/46 was de vierde klasse het hoogste niveau in de zaterdagafdeling. De klasse kampioenen in deze periode zijn hieronder weergegeven.

1e amateurniveau
Jaar District-II Zaterdagkampioen
4A 4B 4C 4D
1942 Excelsior Pernis Quick Boys
1943 Oranje Wit RVV Semper Altius Oranje Wit
1944 Excelsior Pernis Quick Boys Excelsior
1945 geen competitie
1946 Oranje Wit Excelsior Pernis CSVD Quick Boys Quick Boys
Amateurvoetbal zaterdag Noord – seizoen 2017/18
1e klasse E: VV Balk · Be Quick Dokkum · CVV Blauw Wit '34 · VV Buitenpost · Drachtster Boys · VV Gorecht · VV Groningen · VV Noordscheschut · Olde Veste '54 · Oranje Nassau (G) · PKC '83 · VEV '67 · VV Winsum · ZMVV Zeerobben

2e klasse I: BCV · Broekster Boys · CVVO · SV De Griffioen · FC Grootegast · VV Hardegarijp · SC Joure · Leeuwarder Zwaluwen · SV Marum · ONT · SC Stiens · SC Veenwouden · VVI · Wykels Hallum
2e klasse J: SV Bedum · DESZ · VV Drenthina · DZOH · SV Gramsbergen · Groen-Geel · FC Klazienaveen · FC Meppel · NEC Delfzijl · S.V. Nieuwleusen · Omlandia · Pelikaan-S · VV de Weide · VV Zuidhorn

3e klasse A: SC Bant · DWP · Heerenveense Boys · VV Nijland · NOK · SV Oeverzwaluwen · VV Oudehaske · QVC · SDS · VV TOP '63 · SV de Wâlde · VV Waterpoort Boys · VV Willemsoord · VV Workum
3e klasse B: VV Anjum · SC Berlikum · VV Dokkum · 't Fean '58 · VV Grijpskerk · VV Kollum · SC Leovardia · VV Minnertsga · VV Rijperkerk · VC Trynwâlden · SC Twijzel · VV Waskemeer · WTOC · VV Zwaagwesteinde
3e klasse C: VV Aduard 2000 · Be Quick 1887 · VV Boerakker · DVC Appingedam · VV Glimmen · HFC'15 · The Knickerbockers · SC Loppersum · VV Mamio · VV Niekerk · VV Noordwolde · ONR · Onstwedder Boys · SC Stadspark
3e klasse D: BSVV · VV FDS · CVV Fit Boys · VV Hardenberg '85 · VV Hollandscheveld · VV Hoogeveen · LTC · SC Lutten · OZC · SCD '83 · SCN · SVN '69 · TONEGO · ZZVV

4e klasse A: SC Creil · VV Delfstrahuizen · VV Heeg · VV Nagele · VV Sleat · SVBS '77 · SVM Marknesse · VV Tollebeek · VENO · VHK · VV Vitesse '63 · FC Wolvega
4e klasse B: VV Arum · AVC · VV Beetgum · FC Birdaard · SC Bolsward · SC Franeker · VV Makkum · VV Marrum · SV Mulier · VV Scharnegoutum '70 · V en V '68 · VCR
4e klasse C: ASC '75 · Friese Boys · VV Harkema-Opeinde · SV Haulerwijk · VV ODV · VV Oostergo · VV Opende · Ropta Boys · VV Rottevalle · RWF · VV De Sweach · VV Veenhuizen · VIOD
4e klasse D: Corenos · VV De Fivel · GEO · SV de Heracliden · VV Holwierde · LEO · VV Middelstum · OKVC · VV Poolster · SGV · SIOS · SJS · VV Stedum · VV Westerlee
4e klasse E: Achilles 1894 · Amicitia VMC · SV Borger · CSVC · SC Elim · VV Helpman · HS '88 · Lycurgus · NWVV · SVBO · VV Sweel · VV Tiendeveen · FC Zuidlaren

5e klasse A: RKVV Bakhuizen · SV Blokzijl · SC Boornbergum '80 · SV Ens · SC Espel · VV Heerenveen · SV Hielpen · VV HJSC · IJVC · MSC · Sneek Wit Zwart · VV Woudsend
5e klasse B: VV CVO · VV Drogeham · VV Eastermar · VV Foarút · SC Kootstertille · SC Lions '66 · VV Noordbergum · VV Ouwe Syl · SSS '68 · VV Suameer · SV Suawoude · TFS · VV Tzummarum · WWS
5e klasse C: VV Blija · VV Ezinge · GSVV · VV Holwerd · VV de Lauwers · VV De Monnik · Noordpool UFC · Rood Zwart Baflo · VV Ternaard · VVSV '09 · VVT · VV Wardy · VV ZEC · VV Zeester
5e klasse D: VV Blauw Geel '15 · DIO Groningen · GRC Groningen · Groninger Boys · GVAV-Rapiditas · VV Meedhuizen · Oosterparkers · VV Potetos · SC Scheemda · TEO · Velocitas 1897 · VVK · VVS Oostwold · Wagenborger Boys
5e klasse E: SC Angelslo · Damacota · Erica '86 · SV Mussel · SV Nieuw Balinge · NKVV · SETA · VCG · Veendam 1894 · VV VEV · VVAK · VV Wildervank · WVV 1896
Amateurvoetbal zaterdag Oost – seizoen 2017/18
1e klasse D: DETO Twenterand · DOS '37 · asv Dronten · DZC '68 · Flevo Boys · Go-Ahead Kampen · VV Hierden · KHC · VV Nunspeet · SDV Barneveld · SVZW · Vroomshoopse Boys · WHC · FC Zutphen

2e klasse G: AGOVV · AVW '66 · VV Blauw Geel '55 · ESA · FC Horst · SV Lelystad '67 · VV Lunteren · OWIOS · VV Renswoude · VV Scherpenzeel · SV de Valleivogels · Veensche Boys · VSCO '61 · VVOP
2e klasse H: ASC '62 · Be Quick '28 · ZVV Blauw Wit '66 · VV Den Ham · DOS Kampen · DZSV · Enter Vooruit · ZVV De Esch · Hulzense Boys · IJVV · Sparta Enschede · SVI · Voorwaarts V · WVF

3e klasse A: VV Advendo '57 · AZ 2000 · SV Candia '66 · VV Dieren · VV Keizerstad · SC Oranje · SV Panter · CVV Redichem · SKV · De Treffers · Uni vv · VV Veenendaal · VRC · ZSV Zelos
3e klasse B: VV Barneveld · SV Batavia '90 · VV Elspeet · SC Hoevelaken · VV Hulshorst · SV Otterlo · Rood-Wit '58 · SDS '55 · VV Stroe · VV Terschuurse Boys · SP Teuge · VV Unicum · VIOS Vaassen · Zwart Wit '63
3e klasse C: BAS · DSV '61 · ESC · VV Hattem · SV Hatto Heim · VV Oene · Olympia '28 · Reaal Dronten · SC Rouveen · Swift '64 · VEVO · WZC Wapenveld · ZAC · Zwolsche Boys
3e klasse D: cvv Achilles · ASV '57 · VV Bergentheim · DES · VV Drienerlo · VV Hellendoorn · SV Juliana '32 · VV Kloosterhaar · VV Mariënberg · Oranje Nassau (A) · Quick '20 · RKSV · SVVN · SV Wilhelminaschool

4e klasse A: VV Alverna · BVC '12 · VV Dodewaard · EMM Randwijk · Excelsior Zetten · JVC Cuijk · SV Nijmegen · CSV Oranje Blauw · Quick 1888 · VV Uchta · SC Valburg · VCA · SC Woezik
4e klasse B: DVOV · DVV Duiven · EFC '58 · KSV Fortissimo · SV Harskamp · OVC '85 · SV de Paasberg · SV Prins Bernhard · VV De Veluwse Boys · Vierhouten '82 · SV Wodanseck · VV Zeewolde
4e klasse C: CSV '28 · Dieze West · EZC '84 · SV 't Harde · VV 's-Heerenbroek · HTC · VV Kampen · Noord Veluwse Boys · SEH · Storica · VSW · VV Wijthmen · VV Wilsum · SV Zalk
4e klasse D: VV Avereest · BZSV de Blauwwitters · VV Bruchterveld · SP Daarle · VV Daarlerveen · DKB · DRC '12 · SC Lemele · MVV '69 · PH Almelo · SC Rijssen · VV Rijssen Vooruit · SVV '56
4e klasse E: AJc '96 · SV Almen · ZVV Be Quick · SP Eefde · SV Grolse Boys · SV Harfsen · VV Oeken · PW 1885 · FC RDC · Sportlust Glanerbrug · FC Winterswijk · VV Zuid Eschmarke
Amateurvoetbal zaterdag West I – seizoen 2017/18
1e klasse A: FC Aalsmeer · SV ARC · FC Breukelen · CSW · Forum Sport · SV Marken · Sportlust '46 · Vitesse Delft · RKAV Volendam · HVV Te Werve · RKVV Westlandia · WV-HEDW · XerxesDZB · Zwaluwen '30

2e klasse A: VV Amstelveen · AMVJ · ASV Arsenal · Blauw-Wit Beursbengels · CSV BOL · SC Buitenveldert · FC Castricum · DVVA · HFC EDO · VV HBOK · CSV Jong Holland · VV Monnickendam · OSV · ZOB
2e klasse B: FC Almere · FC De Bilt · SV CDW · CJVV · SV Geinoord · IJFC · JSV Nieuwegein · SV Loosdrecht · VV De Meern · Odysseus '91 · RODA '46 · TOV · HC & FC Victoria · VVZ '49

3e klasse A: Alcmaria Victrix · RKVV DEM · D.v.c. Buiksloot · DZS · EVC · HCSC · Hellas Sport · SV Kadoelen · OFC · VV Opperdoes · VV PSZ · VV Reiger Boys · Sporting Andijk · ZCFC
3e klasse B: RKSV DCG · VV IJmuiden · SV Overbos · RKSV Pancratius · SV Robinhood · SCW · IJVV Stormvogels · SV United/DAVO · VEW · VSV · VVA/Spartaan · FC VVC · SV Zandvoort · ZSGOWMS
3e klasse C: SC AH '78 · VV Altius · BFC · SC Buitenboys · VV Cobu Boys · FC Hilversum · JOS Watergraafsmeer · SV De Meer · ASC Nieuwland · OSV NITA · SV Olympia '25 · SV De Vecht · ASV Wartburgia · ASC Waterwijk
3e klasse D: VV Benschop · DESTO · DOSC · FC Driebergen · SC Everstein · Focus '07 · HSSC '61 · VV Jonathan · VV Kockengen · SV Lopik · VV Maarssen · OSM '75 · SVM Maartensdijk · Voorwaarts (U)

4e klasse A: AFC '34 · CVV Blauw Wit · Dindua · ASV De Flamingo's '64 · Fortuna Wormerveer · HVV Hollandia · SV Kleine Sluis · VV Kwadijk · VPV Purmersteijn · RKVV Saenden · Sporting Krommenie · VV SRC · CV Wieringermeer
4e klasse B: SV Alliance '22 · HVV DSK · SV Geel Wit '20 · Haarlem-Kennemerland · HBC · SV Hoofddorp · HYS · CVV Jong Hercules · BVV De Kennemers · Koninklijke HFC · VV SVIJ · VV UNO · FC Velsenoord
4e klasse C: AC Amsterdam · ASV De Dijk · AFC DWS · SC Hercules Zaandam · KFC · VV RCZ · AVV Sloterdijk · RKSV TOB · VVV Westzaan · ZVV Zaandijk · ZVV Zaanlandia
4e klasse D: FC Amsterdam · CTO '70 · SV Hertha · SV Ouderkerk · FC Portugal Amsterdam · SV Rap · RKAVIC · RKSV RODA '23 · Sporting Martinus · AFC TABA · Vlug en Vaardig · Zuidoost United
4e klasse E: VV AS '80 · BVV '31 · SV Diemen · ASV Fortius · GeuzenMiddenmeer · SC 't Gooi · SV Laren '99 · NVC · SC Overamstel · Real Sranang · AVV TOG · FC Weesp · AVV Zeeburgia
4e klasse F: SV Austerlitz · SV Baarn · VV Bunnik '73 · BZC '13 · VV Eemboys · SV Eemnes · VV FZO · VV Hees · OSO · ZSC Patria · VV De Posthoorn · SEC · VV 't Vliegdorp · VV VOP
4e klasse G: DVSU · UCS EDO · USV Elinkwijk · Faja Lobi KDS · USV Hercules · SV HMS · SV Houten · VV Kismet · VV Lekvogels · VV Odin · VIOD Tienhoven · VVJ
4e klasse H: DEV Doorn · DVSA · VV Echteld · VV Ede/Victoria · GVC · VV Kesteren · FC Lienden · VV Musketiers · Oranje Wit · SVF Cothen · SVMM · VVA Achterberg · WVV Wageningen
Amateurvoetbal zaterdag West II – seizoen 2017/18
1e klasse B: VV Brielle · Bruse Boys · DCV · Deltasport · SC Feyenoord · VV Heerjansdam · SV Heinenoord · VV Kloetinge · VV Nieuw-Lekkerland · VV Nieuwenhoorn · SV Oranje Wit · VV Oude Maas · Vv SHO · VVGZ

2e klasse C: CVC Reeuwijk · SV Die Haghe · RKSV DoCoS · SV DSO · SV Honselersdijk · HVC '10 · LVV Lugdunum · SV Nieuwkoop · RCL · SVC '08 · TAVV · UVS · Valken '68 · Voorschoten '97
2e klasse D: VV Alexandria '66 · CVV Berkel · BVCB · SV CWO · VV Hellevoetsluis · Neptunus-Schiebroek · SV Piershil · VV Rhoon · Sparta AV · Vv SSS · VV Strijen · SVS Capelle · VDL-Maassluis · VV Zuidland

3e klasse A: CVV Be Fair · RKSV Blauw-Zwart · BSC '68 · DSVP · SV DWO · VV Kagia · VV Koudekerk · VV Leiden · LSVV '70 · VV Van Nispen · FC Oudewater · Soccer Boys · VV WDS · VV Zwammerdam
3e klasse B: VV Ariston '80 · Duindorp SV · RKSV GDA · SV KMD · VV Lyra · VV Maasdijk · SC Monster · MSV '71 · MVV '27 · VV Naaldwijk · Quick Steps · VV Schipluiden · SV VELO · VV Verburch
3e klasse C: SV Bolnes · VV Dilettant · DVO '32 · Excelsior · HBSS · VV Kethel Spaland · VV Lekkerkerk · RKSV Leonidas · FC Perkouw · VV Schoonhoven · VV Spirit · VVOR · RCSV Zestienhoven · CSV Zwarte Pijl
3e klasse D: FC Binnenmaas · SC Botlek · SV Charlois · DRL · GHVV '13 · VV 's-Gravendeel · NBSVV · NSVV · Vv Pernis · VV Rijnmond Hoogvliet Sport · VV Rockanje · VV Rozenburg · VV Zinkwegse Boys · IJVV De Zwervers

4e klasse A: VV Alphia · Football Factory · VV Haagse Hout · Hazerswoudse Boys · VV KSD-Marine · RKVV Meerburg · VV Oegstgeest · LV Roodenburg · SEV · VV UDO · VVSB · SV Wassenaar · WVC
4e klasse B: HSV Celeritas · HSV DUNO · SV Erasmus · GSC ESDO · VV HDV · HVV Hercules · SV Houtwijk · SV Loosduinen · SV Madestein · PGS/VOGEL · Hvv RAS · VCS · SCS Wanica Star
4e klasse C: SV Aarlanderveen · BGC Floreant · VV Kamerik · VV Linschoten · VV Moerkapelle · NSV '46 · VV de Rijnstreek · Rohda '76 · SV Siveo '60 · VV Sportief · SPV '81 · SC Woerden · VV Woubrugge · SV Zevenhoven
4e klasse D: DSV Concordia · DHC Delft · DVC Delft · HPSV · HVV Laakkwartier · OLIVEO · SV Oosterheem · VV Quintus · RVV Semper Altius · TAC '90 · KRSV Vredenburch · SV Wateringse Veld GONA · FC Zoetermeer
4e klasse E: Ammerstolse SV · VV Bergambacht · VV CKC · SV Gouda · PSV Hermandad · VV Hillegersberg · FC IJsselmonde · RVV LMO · VV Moordrecht · VV Nieuwerkerk · SV Ommoord · Overmaas Rotterdam · PKC '85 · RVV Swift Boys
4e klasse F: RVV AGE-GGK · CION · De Egelantier Boys · GLZ Delfshaven · Hermes DVS · VV HWD · FC Maense · PPSC · SV Rotterdam United · SDV Rotterdam · SVV · VFC · Victoria '04 · RVV VOB
4e klasse G: VV Abbenbroek · SV BZC/Zuiderpark · VV Hekelingen · OVV · PSV Poortugaal · SV RDM · SCO '63 · SV Simonshaven · Spartaan'20 · TransvaliaZW · VV Vierpolders · FC Vlotbrug · SV WCR · VV Zwartewaal
4e klasse H: DVV '09 · RKVV FIOS · MSV en AV Flakkee · Goudswaardse Boys · VV GOZ · VV Herkingen '55 · VV Melissant · NTVV · VV OFB · OSV Oud-Beijerland · VV SNS · VV Stellendam · VV WFB · ZBVH
Amateurvoetbal zaterdag Zuid I – seizoen 2017/18
1e klasse C: VV Bennekom · FC Delta Sports'95 · DHSC · DTS Ede · VV DUNO · GJS · GRC '14 · LRC Leerdam · VV De Merino's · VV Montfoort · VV Sliedrecht · SVL · VV WNC · VV Woudenberg

2e klasse E: VV Arnemuiden · FC Axel · DBGC · VV Den Bommel · VV Klundert · VV de Meeuwen · SV MZC '11 · SV Nieuwdorp · VV Oostkapelle · VV Prinsenland · VV Serooskerke · SSV '65 · VV Terneuzense Boys · VV Zwaluwe
2e klasse F: VV Almkerk · VV Brederodes · Vv Drechtstreek · VV Hardinxveld · VV Heukelum · SV Meerkerk · Nivo Sparta · VV Papendrecht · ZVV Pelikaan · Roda Boys · SVW · VV Tricht · Wilhelmina '26 · VV Woudrichem

3e klasse A: VV Bevelanders · FC Dauwendaele · GPC Vlissingen · VV 's-Heer Arendskerke · VV Kapelle · VV Kruiningen · VV Lewedorpse Boys · VV RCS · VCK · VC Vlissingen · SV Walcheren · VV Wemeldinge · VV Yerseke · VV Zaamslag
3e klasse B: VV DHV · SV Duiveland · De Fendert · VV De Jonge Spartaan · VV Kogelvangers · VV Krabbendijke · VV NOAD '67 · VV Rillandia · SEOLTO · Tholense Boys · VVC '68 · WHS · VV Wieldrecht · ZSC '62
3e klasse C: VV De Alblas · VV Alblasserdam · VV Ameide · VV Asperen · DFC · EBOH · VV Groote Lindt · IFC · Leerdam Sport '55 · VV Schelluinen · VV Streefkerk · VV Vuren · ZBC '97 · VV De Zwerver
3e klasse D: VV Altena · SV BLC · SV Capelle · VV GDC · GVV '63 · VV Haaften · Herovina · NEO '25 · NOAD '32 · Olympia '60 · VV Sleeuwijk · Sparta '30 · SSC '55 · Willem II

4e klasse A: VV Colijnsplaatse Boys · VV Domburg · SV Hoedekenskerke · Jong Ambon · Luctor Heinkenszand · MZVC · VV Nieuwland · VV de Noormannen · VV De Patrijzen · SKNWK · VV Veere · FC De Westhoek · WIK '57 · Zeeland Sport
4e klasse B: SV Apollo '69 · VV Cadzand · DwO '15 · RKSV Halsteren · Hansweertse Boys · VV Kwadendamme · SV Smerdiek · SPS · VV Spui · SC Stavenisse · VV Vosmeer · VV Vrederust · SC Waarde · VV Wolfaartsdijk
4e klasse C: RSC Alliance · VV Beek Vooruit · FC Bergen · SV DOSKO · VV Dubbeldam · DVO '60 · GSC/ODS · The Gunners · VV ONI · VV Oosterhout · RFC · TSVV Merlijn · Unitas '30
4e klasse D: ASV Arkel · ASH · VV Brakel · VV Groot Ammers · VV Kerkwijk · MVV '58 · SV Noordeloos · VV Peursum · RVV Rhelico · SVS '65 · GVV Unitas · VVAC · WSV Well · VV Zuilichem
Amateurvoetbal zondag Noord – seizoen 2017/18
1e klasse F: MVV Alcides · FC Assen · VV Bergum · VV Emmen · LAC Frisia 1883 · FVC · GAVC · GRC Groningen · VV Hoogeveen · VV Nieuw Buinen · VV Noordster · VV Rolder Boys · SVBO · WVV 1896

2e klasse K: Amicitia VMC · Asser Boys · DTD · GSAVV Forward · VV GOMOS · GVAV-Rapiditas · VV Hoogezand · LSC 1890 · MKV '29 · VV Oerterp · VV Peize · VV Roden · VV Sint Annaparochie · SC Stadspark
2e klasse L: VV Beilen · SV Dedemsvaart · SC Emmeloord · SC Erica · CVV Germanicus · VV Heerde · VV Lemelerveld · Olyphia · VV Raptim · VV Ruinerwold · SC Stadskanaal · VV Valthermond · VV VKW · VV Zuidwolde

3e klasse A: SC Bolsward · VV Drachten · SC Franeker · LVV Friesland · VV Geel Wit · Groninger Boys · FC Harlingen · VV Helpman · FC Lewenborg · Nicator · VV Nieuw Roden · VC Trynwâlden · VV Warga
3e klasse B: VV Actief · VV Annen · ASVB · HSC · VV Kwiek · VV LEO · VV Muntendam · VV Siddeburen · SVZ · VAKO · VV Veendam 1894 · VV Wildervank · ZNC · FC Zuidlaren
3e klasse C: CEC · VV Dalen · SV Dalfsen · EMMS · VV Gieten · SV HODO · VV Musselkanaal · OVC '21 · VV Sleen · SVV '04 · FC Ter Apel '96 · SV Twedo · USV Nieuwleusen · VV Weerdinge
3e klasse D: VV Akkrum · DIO Oosterwolde · VV Dwingeloo · VV Gorredijk · VV Havelte · VV Jubbega · VV Lemmer · VV Mildam · FC Oldemarkt · Renado · VV Steenwijker Boys · VV Trinitas · UDIROS · VV Wijster

4e klasse A: VV Black Boys · VV Blue Boys · VV Dronrijp · VV Irnsum · VV Nieuweschoot · VV Oldeboorn · VV ONB · VV Oosterlittens · VV Read Swart · Sint Jacob · SC Terschelling · SV THOR · VV de Wâlden · VV Zwaagwesteinde
4e klasse B: VV Bakkeveen · SV Bedum · SV Donkerbroek · VV Gruno · VV Haren · SV Haulerwijk · VV Smilde '94 · Stânfries · VV Surhuisterveen · SVMH · VV TLC · VVK · Wilper Boys
4e klasse C: VV Alteveer · VV Bato · VV Bellingwolde · VV Engelbert · FVV · vv Gieterveen · VV Harkstede · VV Heiligerlee · MOVV · VV Pekelder Boys · VV PJC · VV Sellingen · SPW · VV Westerwolde
4e klasse D: VV Bargeres · DSC '65 · DVC '59 · VV EHS '85 · VV HOC · VV Protos · VV Schoonebeek · VV Sweel · VV Titan · Valther Boys · Weiteveense Boys · Witteveense Boys '87 · WKE-16 · Zwartemeerse Boys
4e klasse E: SC Balkbrug · BEW · VV De Blesse · FC Kraggenburg · Old Forward · VV Oldeholtpade · VV Oranje Zwart · SV Pesse · RKO · VV Ruinen · VV Steenwijk · SV Steenwijkerwold · VENO · VV Wacker

5e klasse A: VV Blankenham · DOS '63 · DVSV · SV Giethoorn SE · VV IJhorst · VV Kuinre · VV Scheerwolde · VV Uffelte · FC Ulu Spor · VV Vilsteren · VV Wapserveen · VV Willemsoord
5e klasse B: VV Aengwirden · AVV · VV Blauwhuis · SC Boornbergum '80 · SF Deinum · FFS · SC Flamingo · SC Joure · VV Langezwaag · VV Langweer · De Sweach · VV Tijnje · Wispolia
5e klasse C: VV Diever-Wapse · FC Fochteloo · HHCombi · SV Hoogersmilde · SV Houtigehage · SC Makkinga · ODV · VV Oosterstreek · Sport Vereent · VWC · VV Zandhuizen
5e klasse D: FC Amboina · VV Eenrum · VV Eext · VV Froombosch · Groen-Geel · VV Kloosterburen · SV Tynaarlo · VV Warffum · SV Woltersum · SV Yde de Punt · VV Zevenhuizen
5e klasse E: VV Bareveld · BNC · SV Drieborg · DWZ · VV Farmsum · VV Meeden · VV Nieuweschans · Oldambtster Boys · THOS · VV Veelerveen · VV Wedde · WEO
5e klasse F: VV Buinen · VV Buinerveen · EEC · VV Gasselternijveen · GKC · JVV · VV KSC · SC Roswinkel · SVBC · VV De Treffer '16 · VIOS Oosterhesselen · VV Zandpol
Amateurvoetbal zondag Oost – seizoen 2017/18
1e klasse E: Sportclub Bemmel · BWO · VV Heino · Longa '30 · Sportclub N.E.C. · Quick 1888 · VV Richtersbleek · RKZVC · Rohda Raalte · SV Schalkhaar · RKVV STEVO · HVV Tubantia · FC Winterswijk · RKSV De Zweef

2e klasse I: AZC · SV Concordia-Wehl · DVC'26 · VV Germania · SV Leones · SV Orion · SDOUC · SML · SV Spero · VV Union · SC Varsseveld · Voorwaarts T · VV Vorden · WAVV
2e klasse J: Achilles '12 · ATC '65 · SV Bon Boys · AVV Columbia · SV Epe · AVC Luctor et Emergo · MVV '29 · SC Overwetering · Robur et Velocitas · SDC '12 · TVC '28 · VV Victoria '28 · RKSV VOGIDO · WSV

3e klasse A: Avanti Wilskracht · Barbaros · DSVD · GVV Eilermark · SC Enschede · Juventa '12 · KOSC · KVV Losser · NEO · VV Oldenzaal · VV Reutum · Saasveldia · FC Suryoye/Mediterraneo · RKSV De Tukkers
3e klasse B: UVV Albatross · SV Colmschate '33 · Eerbeekse Boys · SV Heeten · SV Helios · KCVO · SP Lochem · VV Ruurlo · Turkse Kracht · vv Twenthe · Warnsveldse Boys · Wijhe '92 · VV Witkampers · SV Zwolle
3e klasse C: AD '69 · DCS · VV Gendringen · SC Groessen · SV Grol · SV Keijenburgse Boys · MASV · OBW · Pax Hengelo · SC Rheden · FC Trias · VDZ · VIOD D · VVO
3e klasse D: Beuningse Boys · SV Blauw Wit · RKSV Brakkenstein · DIO '30 · RKSV Driel · Eendracht '30 · VV Eldenia · Groesbeekse Boys · SV Hatert · RKVV HAVO · SC Millingen · ONA '53 · Rood-Wit · Vv Trekvogels

4e klasse A: SV Almelo · FC Berghuizen · BVV Borne · HVV Hengelo · LSV Lonneker · SV De Lutte · SC Overdinkel · RSC · Sportlust Glanerbrug · Sportlust Vroomshoop · De Tubanters 1897 · SV Vasse · Zenderen Vooruit
4e klasse B: FC Aramea · VV Bentelo · BSC Unisson · VV Buurse · VV Diepenheim · EMOS · SV Enter · GFC · SV Hector · SC Markelo · Rood-Zwart · TVO · UDI · WVV '34
4e klasse C: SV Dinxperlo · FC Eibergen · VV Erix · GWVV · KSH · KSV Vragender · VV Mariënveld · MEC · SP Rekken · VV Reünie · SVBV · SVGG · Ulftse Boys · VIOS B
4e klasse D: VV Doetinchem · DVV Duiven · GSV '38 · HC '03 · SV Kilder · SV Loil · MvR · SC Rijnland · RKPSC · SDZZ · VV Sprinkhanen · VV Terborg · VVG '25 · ST Zeddam/Sint Joris
4e klasse E: Achilles '29 · VV Batavia · DIOSA · VV Ewijk · Vv Krayenhoff · VV Niftrik · SV Nijmegen · Overasseltse Boys · RODA '28 · SCE · SCP · UHC · Victoria '25 · WVW Weurt
4e klasse F: SV Angeren · Arnhemse Boys · CHRC · Dierensche Boys · DVOL · SC EDS · Eendracht Arnhem · Elistha · GVA Doornenburg · Jonge Kracht · OSC · SC Veluwezoom · SC Westervoort
4e klasse G: Alexandria · ZVV Be Quick · VV Beekbergen · SC Brummen · ASV Groen Wit '62 · SC Klarenbeek · VV Loenermark · SV Orderbos · VV TKA · Sv Twello · SV Vaassen · Victoria Boys · WWNA · ZVV '56
4e klasse H: ABS Bathmen · VV Activia · SV Broekland · DVV Davo · SP Deventer · DSC Diepenveen · VV De Gazelle · SV Haarle · VV Holten · VV Hoonhorst · VV Lettele · SV Nieuw Heeten · SV Raalte · SV Terwolde

5e klasse A: RKSV Bornerbroek · FC het Centrum · DTC '07 · VC Fleringen · AVC Heracles · VV Langeveen · VV Manderveen · EVV Phenix · AVC La Première · SVV '91 · TVV · VV UD Weerselo · VOSTA
5e klasse B: SV Bredevoort · SV Delden · DEO · EGVV · GSV '63 · VV Haaksbergen · SP Haarlo · VV Hoeve Vooruit · VV Klein Dochteren · VV Lochuizen · SC Meddo · SP Neede · VV Rietmolen · VV Vosseveld
5e klasse C: Ajax Breedenbroek · SV Babberich · VV Den Dam · VV Etten · SV Gelders Eiland · SV Halle · SV Loo · NVC · RKSV 't Peeske · VV Stokkum · VVL · SV Westendorp · VV Wolfersveen · VV Zelhem
5e klasse D: Angerlo Vooruit · VV Arnhemia · SV Basteom · SC Doesburg · Edesche Boys · VV Elsweide · ZVV De Hoven · SV de Paasberg · RVW · SDOO · SHE · SV Socii · VV Voorst · FC Zutphen
5e klasse E: AAC/Olympia · Aquila · ST AVIOS/DBV · DSZ · DVE-Trajanus · DVSG · SV Heumen · Kolping-Dynamo · NSVV FC Kunde · SCD '33 · SVHA · SVO '68 · Unitas '28 · VVLK
5e klasse F: ASV Apeldoornse Boys · SV CCW '16 · VV Emst · Epse Gorssel Combinatie · DVV Go-Ahead · DVV IJsselstreek · Koninklijke UD · SV Mariënheem · DVV Sallandia · SV SDOL · SV V en L De Vecht · SC Wesepe · SV Wissel
Amateurvoetbal zondag West I – seizoen 2017/18
1e klasse A: AFC '34 · AGB · VV Assendelft · RKVV DEM · HFC EDO · Fortuna Wormerveer · SV Hillegom · SV Hoofddorp · JOS Watergraafsmeer · Legmeervogels · LSVV · FC Uitgeest · RKVV Velsen · AVV Zeeburgia

2e klasse A: VV Alkmaarsche Boys · AFC DWS · SV De Foresters · VV HSV · KFC · VV Kolping Boys · SV Spartanen · SVW '27 · VV Texel '94 · VSV · West Frisia · ZVV Zaanlandia · ZVV Zilvermeeuwen · VV De Zouaven
2e klasse B: FC Abcoude · RKSV DCG · USV Elinkwijk · VV Hooglanderveen · SV Kampong · SV Nieuw Utrecht · NVC · Ksv PVC · PVCV Vleuten · SCH '44 · SO Soest · CVV Vriendenschaar · VVIJ · FC Weesp

3e klasse A: FC Den Helder · SV DTS · VV Egmondia · VV Hollandia T · JVC Julianadorp · SV Kleine Sluis · VV Limmen · Meervogels '31 · VIOS-W · Vitesse '22 · SV Vrone · ZAP · VV Zeevogels
3e klasse B: SV Beemster · VV De Blokkers · SC Dynamo · VV Grasshoppers · Hauwert '65 · SC Hercules Zaandam · VV KGB · FC Purmerend · VV SEW · RKSV Sint George · SC Spirit '30 · RKAV Volendam · VV VVW · SV Westfriezen
3e klasse C: SV Alliance '22 · BVC Bloemendaal · SV Diemen · BVV De Kennemers · SV Ouderkerk · RKSV RODA '23 · VV Schoten · AVV SDZ · SV Spaarnwoude · Sporting Martinus · SV United/DAVO · VVH/Velserbroek · SV Wijk aan Zee · ZSGOWMS
3e klasse D: VV APWC · VV AS '80 · FC Jeugd '90 · VV MSV '19 · VV Nederhorst · AFC Quick 1890 · RODA '46 · SV Saestum · Sporting '70 · VSV Vreeswijk · VVZA · HSV Wasmeer · ASC Waterwijk · Zwaluwen Utrecht 1911

4e klasse A: VV Dirkshorn · VV DWOW · VV Flevo · SV Geel-Zwart '30 · SV De Koog · VV Schagen · VV SRC · VV Succes · VV Vesdo · VV Wieringerwaard · VV Winkel · SV ZDH
4e klasse B: Alcmaria Victrix · Apollo '68 · VV Bergen · Con Zelo · Hugo Boys · SV Koedijk · KSV · VV Nieuwe Niedorp · SV De Rijp · Victoria O · VV VZV · WMC
4e klasse C: VV ALC · SV Always Forward · HSV Sport 1889 · Kwiek '78 · FC Medemblik · VV Oosthuizen · RKEDO SV · Sporting Andijk · VV Strandvogels · SV De Valken · VVS '46 · VV Woudia · RKVV Zwaagdijk
4e klasse D: SV Ilpendam · VV Knollendam · SC Purmerland · VV RCZ · Rood-Wit Zaanstad · RKVV Saenden · SDOB · Sporting Krommenie · SVA Assendelft · VVV Westzaan · VV De Wherevogels · WSV '30 · ZVV Zaandijk
4e klasse E: SV BSM · SV DIO · HVV DSK · RKVV DSS · HBC · MMO · NFC · RKVV Onze Gezellen · RCH · SV Terrasvogels · VV Waterloo · VV Zwanenburg
4e klasse F: AC Amsterdam · ASV Arsenal · SC Buitenveldert · ASV Germaan/De Eland · IVV · SV De Meer · SV De Meteoor · SV Nieuw West United · OSC Amsterdam · AVV Swift · AFC TABA · VVA/Spartaan
4e klasse G: SV Achterveld · BSV Allen Weerbaar · VV Amsvorde · FC Ankaraspor · ASV '65 · ASV Fortius · Forza Almere · GeuzenMiddenmeer · SV 's-Graveland · Real Sranang · Sporting Almere · AVV TOG
4e klasse H: SV Aurora · Domstad Majella · VV De Dreef · DWSV · VV 't Goy · VV HDS · SV Odijk · SV Rivierwijkers · VV Schalkwijk · UVV · VEP · VSC · SV Zeist

5e klasse A: AGSV Aartswoud · VV Callantsoog · DESS · Duinrand S · VV DWB · HOSV · VV Kaagvogels · VV MOC · SV Oosterend · VV Oudesluis · SV Petten · Sint Boys DES · VV Wiron · MSV Zeemacht
5e klasse B: VV Berkhout · DEVO '58 · DRC · DVC Buiksloot · SC Eendracht '82 · SV Graftdijk · VV Jisp · ASC SDW · SV Sint Adelbert · AVV Sloterdijk · SV Sporting S · SSV · WBSV
5e klasse C: SC Badhoevedorp · CTO '70 · SV Geel Wit '20 · SV Geinburgia · HFC Heemstede · HVC · HYS · JSV Nieuwegein · VV Kismet · KVVA · AFC Nautilus · SV Nieuw Sloten · WV-HEDW
Amateurvoetbal zondag West II – seizoen 2017/18
1e klasse B: VV BMT · FC Boshuizen · DVV Delft · SV Den Hoorn · VV Hoogland · VV Nieuwerkerk · GC & FC Olympia · PSV Poortugaal · RVC '33 · Spartaan'20 · GVV Unitas · SV VELO · VOC

2e klasse C: AVV Alphen · RKSV DOSR · DSOV · VV Foreholte · RKSV GDA · HVV · SV KDO · HVV Laakkwartier · RKSV Pancratius · RKDEO · SV ROAC · TAC '90 · RKVV Teylingen · VUC
2e klasse D: R.S.V. Antibarbari · DSV Concordia · Excelsior '20 · GLZ Delfshaven · VV Groeneweg · OLIVEO · Vv ONA · SV Slikkerveer · TOGB · VFC · SV WCR · SV Wippolder · XerxesDZB · CVV Zwervers

3e klasse A: FC Aalsmeer · RKSV Altior · ASC · SV Bernardus · SV DIOS · SV Kickers '69 · SV Nicolaas Boys · VV Van Nispen · FC Rijnland · RKDES · VV SJZ · Stompwijk '92 · SV Warmunda · WVC
3e klasse B: SV DHL · DSV Full Speed · Graaf Willem II VAC · GSC ESDO · HVV ODB · SC REMO · VV SEP · SCSV De Ster · SVV · SVVV Taurus · VCS · Voorschoten '97 · VV WIK · VV Wilhelmus
3e klasse C: RVV AGE-GGK · ASW · RVV Blijdorp · VV Bodegraven · VV Cabauw · SV Donk · VV ESTO · VV Gouderak · VV Haastrecht · VV Hillegersberg · HOV/DJSCR · NOCKralingen · VV Stolwijk · FC Zoetermeer
3e klasse D: SV Besiktas · SV BZC/Zuiderpark · SV Charlois · RVV COAL · VV Dubbeldam · VV HWD · FC IJsselmonde · VV Kethel Spaland ·VV Meeuwenplaat · OHVV · FC Pretoria R. · RCD · Victoria '04 · VV Virtus

4e klasse A: FC Blankenburg · Delfia · SV Erasmus · VV HDV · VV HMC · HMSH · SV Houtwijk · SV Madestein · LV Roodenburg · RV & AV Steeds Hooger · VV SVH · SSV Toofan · SCS Wanica Star
Amateurvoetbal zondag Zuid I – seizoen 2017/18
1e klasse C: VV Alverna · SV AWC · RKVV Best Vooruit · Vv Brabantia · DESO · SV DOSKO · VV Gestel · HVCH · RKSV Nemelaer · VV Oirschot Vooruit · RKSV Rood-Wit Willebrord · FC Tilburg · SV TOP · SC 't Zand

2e klasse E: VV Beek Vooruit · RKSV Cluzona · SC Kruisland · Madese Boys · MOC '17 · Moerse Boys · VV Rijen · RKSV Sarto · VV SCO · Unitas '30 · VV Uno Animo · VOAB · Zeelandia Middelburg · VV Zundert
2e klasse F: Beerse Boys · SV Blerick · EFC · EVV Eindhoven AV · RKSV Heeze · SC Irene · SV Marvilde · NWC · RKVVO · SV Rood-Wit Veldhoven · RPC · SV Someren · Sparta '18 · Wilhelmina Boys

3e klasse A: FC Bergen · VV Breskens · SC Gastel · RKSV Groen Wit · VV Hoeven · VV Hontenisse · HVV '24 · VV Philippine · RBC · RKVV Roosendaal · VV Steenbergen · VV Terneuzen · UVV '40 · Victoria '03
3e klasse B: VV Baardwijk · VV Bavel · VV DESK · VV Gilze · GSBW · RKVV JEKA · VV Oosterhout · VV RWB · SvSSS · VV TSC · VCB · VV Waspik · RKSV Were Di · VV ZIGO
3e klasse C: Avanti '31 · BMC · FC Engelen · VV Haarsteeg · RKVV Nieuwkuijk · ODC · SV Real Lunet · RKDVC · RKSV Schijndel · RKVV Sint-Michielsgestel · RKSV Taxandria · Vlijmense Boys · RKVV Wilhelmina · RKVV Zwaluw VFC
3e klasse D: VV BES · VV Bladella · SV Braakhuizen · VV DBS · RKVV Dommelen · DVG · VV Hapert · SV Hilvaria · Nieuw Woensel · PSV · Reusel Sport · Spoordonkse Boys · Unitas '59 · SV Valkenswaard

4e klasse A: VV Clinge · RKVV Grenswachters · VV Groede · VV IJzendijke · RKVV Koewacht · RKVV METO · RKVV Nieuw Borgvliet · VV NSV · RKVV ODIO · SV Oostburg · RIA-W · VV STEEN · VV VIVOO · WVV '67
4e klasse B: VV Achtmaal · RSC Alliance · RKSV BSC · DIOZ · DSE · RKVV GESTA · VV Internos · VV Noordhoek · SAB · RKVV Schijf · SV Sprundel · VV SVC · VVR · VV Wernhout
4e klasse C: VV Be Ready · BSV Boeimeer · RKVV DIA · Dussense Boys · SC Emma · SC Hoge Vucht · Irene '58 · SC OMC · VV Raamsdonk · RFC · FC Right-Oh · SV Terheijden · VCW · WDS '19
4e klasse D: SV Audacia · Blauw Wit '81 · VV Chaam · EDN'56 · SC Elshout · HHC '09 · Jong Brabant · SV Nevelo · OVC '26 · SV Reeshof · VV Riel · RKDSV · TSV Gudok · VV Viola
4e klasse E: VV Alem · VV Beesd · SV Buren · VV BZS · SV CHC · RKVV Den Dungen · DSC · GVV · SV MEC '07 · RKTVC · SCI · SCR · VV Teisterbanders · Theole
4e klasse F: RKVV Bergeijk · FC Cranendonck · DOSL · HMVV · VV Hoogeloon · ESVV Pusphaira · VV De Raven · VV Riethoven · VV Steensel · SV Tivoli · VV Vessem · RKSV De Weebosch · Woenselse Boys · ZSC
4e klasse G: VV Acht · ASV '33 · Bavos · VV Boskant · RKSV Boxtel · ELI · RKVV EMK · Essche Boys · RKVV Keldonk · VV Mariahout · VV MVC · VV SBC · Stiphout Vooruit · VV WODAN

5e klasse A: AVC Aardenburg · VV Biervliet · Corn Boys · VV Graauw · VV Hoofdplaat · VV Hulsterloo · Lepelstraatse Boys · NVS · VV Schoondijke · SDO '63 · SV Sluis · VV Sluiskil · VV Vogelwaarde
5e klasse B: SV Advendo · DEVO · GSC/ODS · HSC '28 · FC Moerstraten · VV Molenschot · Neerlandia '31 · VV PCP · RKVV Rimboe · RSV · De Schutters · VV SSW · TVC Breda · SC Welberg
5e klasse C: VV Berkdijk · De Bocht '80 · KS Broekhoven · FC Drunen · DVVC · Gloria-UC · VV Irene · LSV Boxtel · RKSV Oisterwijk · OVV '67 · SVG · TPO · RKTSV WSJ
5e klasse D: DSS '14 · VV Hedel · SV Heerewaarden · HRC '14 · Jan van Arckel · Maaskantse Boys · MOSA '14 · VV Ophemert · OSC'45 · VV Ravenstein · RKVSC · SBV · SCZ · VV Wadenoyen
5e klasse E: RKVV Casteren · DEES · DOSKO '32 · VV DVS · VV Hulsel · Knegselse Boys · VV Netersel · Rood-Wit '67 · SDO '39 · RKSV Sterksel · SVSOS · VV Terlo · SV Tuldania · RKVV Waalre
Amateurvoetbal Zuid II – seizoen 2017/18
1e klasse D: RKSV Bekkerveld · VV Chevremont · SV Deurne · VV Geldrop · FC Hoensbroek · RKSV Minor · VV Schaesberg · SC Susteren · VV De Valk · Venlosche Boys · SV Venray · Wilhelmina '08 · RKSV Wittenhorst · ZSV

2e klasse G: BSV Limburgia · VV Caesar · Centrum Boys · VV Eijsden · Geusselt Sport · GSV '28 · Laura Hopel Combinatie · VV Scharn · SHH · SV Simpelveld · VV Sittard · RKVV Sportclub '25 · RKSV De Ster · VV Veritas
2e klasse H: BVV · Emplina · RKVV Erp · EVVC · VV Heeswijk · VV Helvoirt · RKSV Margriet · RKSV Prinses Irene · RKSV Rhode · SSS'18 · TGG · RKSV Venhorst · RKVV Volharding · WSC

3e klasse A: BMR · RKSV Heer · VV Hellas · FC Kerkrade-West · SV Langeberg · RKSV Leonidas-W · RKVVM · RVU · VV SCM · Sporting Heerlen · SVN Landgraaf · UOW '02 · VV Walram · RKVV Weltania
3e klasse B: VV Alfa Sport · Brevendia · DESM · DVO · FC Geleen Zuid · RKVV Haelen · VV HEBES · RKVV Heksenberg · VV De Leeuw · SC Leeuwen · RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Combinatie · MMC Weert · RKVB · VV Spaubeek
3e klasse C: VV Baarlo · SV Budel · RKSV FCV Venlo · HBSV · SC Helmondia · IVO Velden · SV Laar · VV Maarheeze · RKSV Merefeldia · RKSV Mierlo-Hout · MULO · MVC '19 · SC Oranje Zwart Helmond · SV Ysselsteyn
3e klasse D: Berghem Sport · Boekel Sport · DAW · VV Excellent · VV Handel · Hapse Boys · VV Nijnsel · VV Nooit Gedacht · Olympia '18 · Sparta '25 · Stormvogels '28 · Vianen Vooruit · Vitesse '08 · RKSV Volkel

4e klasse A: VV Berg '28 · VV Bunde · VV Daalhof · DBSV · SV Haslou · SV Hulsberg · SC Jekerdal · VV Keer · RKVV Neerbeek · RKASV · RKHSV · RKVVL/Polaris · VV Schimmert · SVME
4e klasse B: SV Brunssum · SV Geuldal · Kakertse Boys · KVC Oranje · Passart-VKC · RKHBS · RKTSV · Rood Groen LVC '01 · RKSV Sylvia · RKVV Vaesrade · RKVV Voerendaal · RKVV WDZ · RKVV Wijnandia · SV Zwart-Wit '19
4e klasse C: VV Armada · VV Born · RKVV Obbicht · RKSV Olympia Schinveld · Oranje Blauw '15 · VV OVCS · FC RIA · RIOS '31 · RKDFC · VV Roosteren · RKVV Sint Odiliënberg · Sporting Sittard '13 · SVE Einighausen · SVM Munstergeleen
4e klasse D: BEVO · VV Bieslo · ST GKC/RKHVC · VV Helden · KSV Horn · VV Linne · FC Maasgouw · SV Panningen · VV Reuver · RKAVC · RKESV · SV Roggel · SVC 2000 · VV Swalmen
4e klasse E: Belfeldia · DEV-Arcen · EWC '46 · GFC '33 · VV Hegelsom · Kwiek Venlo · SV Leunen · RKSV Melderslo · RKSV Meterik · SV Oostrum · RESIA '42 · SVEB · TSC '04 · VVV'03
4e klasse F: SV Brandevoort · VV Bruheze · SV Lierop · RKSV Liessel · Mifano · VV Neerkandia · FC ODA · SV ONDO · RKMSV · RKSVO · Rood-Wit '62 · SJVV · SSE · SVSH
4e klasse G: RKOSV Achates · Achilles Reek · WVV Constantia · Sv DSV · HBV · VV Heijen · Herpinia · Juliana Mill · SV Milsbeek · OKSV · SDDL · SES · SIOL ·RKSV Ulysses
4e klasse H: RKSV Avesteyn · RKSV Cito · Festilent · RKVV Maliskamp · NLC '03 · Nulandia · FC de Rakt · RKKSV · FC Schadewijk · SCMH · FC Uden · Vorstenbossche Boys · VOW · WEC

5e klasse A: FC Bemelen · Geertruidse Boys · Geulsche Boys · FC Gulpen · IBC '03 · SV Nyswiller · VV Partij · RKMVC · RKUVC · SCG · SV Sibbe · SNC '14 · RKVV Vijlen · RKVV Willem I
5e klasse B: SV Abdissenbosch · VV Amstenrade · RKVV Doenrade · SV Eikenderveld · RKVV Haanrade · RKVV Havantia · VV Jabeek · WV KCC '13 · NEC '92 · RKVV Rimburg · RKSVB · VV Sanderbout · SVA Bleijerheide · RKVV Urmondia
5e klasse C: VV Boekoel · Conventus '03 · ST EMS/RFC · HBC '09 · VV IVS · MBC '13 · RKVV Sint Joost · Slekker Boys · VV Stevensweert · Susterse Boys · SVH'39 · VV Vesta · RKVV Walburgia · VV Zwentibold
5e klasse D: SV Altweerterheide · RKTVV Crescentia · SV Egchel · RKVV Eindse Boys · SV Grashoek · SV Heythuysen · VV Kessel · VV Koningslust · SV Leveroy · RKSVN · RKSVV · SVVH · VCH · VV VOS
5e klasse E: AVV America · BVV '27 · VV Holthees-Smakt · HRC '27 · SV Kronenberg · SV Lottum · SV Merselo · RKVV Montagnards · RKDSO · VV Sambeek · Sporting ST · SVOC '01 · SVS Stevensbeek · SV United
5e klasse F: RKSV Boerdonk · VV Elsendorp · RKVV Fiducia · HVV Helmond · HSE · RKVV Menos · Milheezer Boys · RKVV Nederwetten · VV Ollandia · Olympia Boys · RKGSV · RKPVV · SPV · RKVV Tongelre
5e klasse G: Astrantia SV · SV Estria · VV Gassel · GVV '57 · RKSV Odiliapeel · SV Ruwaard · SCV '58 · SC St. Hubert · VV Toxandria · VV VCO · VIOS '38 · WHV · De Willy's · Vv De Zwaluw