Vierde klasse (Nederlands amateurvoetbal)

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Vierde klasse
Land Vlag van Nederland Nederland
Bond KNVB
Opgericht 1923
1941 (zaterdagclubs)
Systeem Competitie
Promotie naar Derde klasse
Degradatie naar Vijfde klasse (indien van toepassing)
Portaal  Portaalicoon   Sport
Voetbal

De Vierde klasse is met ingang van het seizoen 2016/17 het zevende amateurniveau in het Nederlands amateurvoetbal. In het zondagvoetbal was de vierde klasse tot 1974 ook het vierde amateurniveau en van 1974-2010 het vijfde amateurniveau. In het zaterdagvoetbal was de vierde klasse sinds de introductie in 1941 tot 1946 het hoogste amateurniveau, van 1946-1956 het tweede amateurniveau, van 1956-1970 het derde amateurniveau, van 1970-1996 het vierde amateurniveau en van 1996-2010 het vijfde amateurniveau. Van 2010-2016 was het in beide afdelingen het zesde amateurniveau.

Schema
AM Periode
1e Zaterdag: 1941 t/m 1946
2e Zaterdag: 1946 t/m 1956
3e Zaterdag: 1956 t/m 1970
4e Zaterdag: 1970 t/m 1996
Zondag: t/m 1974
5e Zaterdag: 1996 t/m 2010
Zondag: 1974 t/m 2010
6e 2010 t/m 2016
7e v.a. 2016

Opzet[bewerken | brontekst bewerken]

Elke competitie in de Vierde klasse bestaat in principe uit veertien voetbalclubs per competitie (sinds seizoen 2015/16). Deze competities zijn per district genummerd, variërend van 4A-4D tot 4A-4I. De districten Noord, Oost, West-I en Zuid-I hebben zowel in het zaterdag- als in het zondagvoetbal competities, West-II alleen op zaterdag en Zuid-II alleen op zondag. In het zaterdagvoetbal is deze klasse in de districten Oost, West-I, West-II en Zuid-I de laagste klasse.

De kampioenen in de Vierde klasse promoveren direct naar de Derde klasse. De periodekampioenen mogen, mits ze niet op een degradatieplaats zijn geëindigd, meedoen aan de nacompetitie om promotie. De ploeg die als laatste eindigt, degradeert direct naar de Vijfde klasse indien de vierde klasse niet de laagste klasse in het district is. De club die als voorlaatste eindigt moet dan nacompetitie spelen voor klasse behoud.

Competities per district[bewerken | brontekst bewerken]

Competities per district; vierde klasse (seizoen 2020/21)
West I West II Zuid I Zuid II Oost Noord Totaal
Zaterdag 4A-4I 4A-4I 4A-4E 4A-4G 4A-4D 34
Zondag 4A-4E 2019/20 4A-4G 4A-4H 4A-4G 4A-4D 31
Totaal 14 9 12 8 14 8 65
N.B. De seizoensaanduiding geeft het laatste seizoen aan waarin de Vierde klasse in het desbetreffende district werd gehanteerd.

Seizoen 2018/19, West II zondag[bewerken | brontekst bewerken]

West II zondag: het seizoen 2018/19 was een overgangsseizoen voor de derde- en vierde klassers in dit district. In de eerste seizoenshelft (september-februari) speelden de clubs in vier groepen (Q1-Q4) met elk vijftien teams een halve competitie (7x thuis, 7x uit). Hierna volgde een splitsing in een “3e klasse hoog” (HA-HB) met 2x twaalf teams (en waarin om promotie naar 2e klasse werd gestreden) en “3e klasse laag” (LA-LD) met 3x acht teams en 1x negen teams (er waren inmiddels drie teams uitgevallen). Ook hierin werd in elke groep een halve competitie gespeeld. Voor het seizoen 2019/20 had dit moeten resulteren in twee derde- en twee vierde klasse competities.[1] In maart 2019 maakte de KNVB (West-II) eerst bekend dat met ingang van het seizoen 2019/20 de Vierde klasse zondag zou worden opgeheven en met ingang van 2020/21 ook de Derde klasse. De clubs dienden de overstap naar de zaterdagafdeling te maken of hun heil in het zondagvoetbal in de aansluitende districten West-I of Zuid-I te zoeken.[2][3] In mei volgde een aanpassing op dit besluit, waardoor de wijziging op zijn vroegst per 2020/21 ingaat.[4]+[5] Voor het seizoen 2019/20 resulteerde dit in een Vierde klasse met een competitie (4A). In 2020/21 werd er geen competitie in de Vierde klasse meer aangeboden.

Kampioenen zaterdagclubs[bewerken | brontekst bewerken]

In de seizoenen 1941/42 tot en met 1945/46 was de vierde klasse het hoogste niveau in de zaterdagafdeling. De klasse kampioenen in deze periode zijn hieronder weergegeven.

1e amateurniveau
Jaar District-II Zaterdagkampioen
4A 4B 4C 4D
1942 Excelsior Pernis Quick Boys
1943 Oranje Wit RVV Semper Altius Oranje Wit
1944 Excelsior Pernis Quick Boys Excelsior
1945 geen competitie
1946 Oranje Wit Excelsior Pernis CSVD Quick Boys Quick Boys
Amateurvoetbal zaterdag Noord – seizoen 2020/21
1e klasse E:VV Balk · Blauw Wit '34 · Broekster Boys · FC Burgum · Drachtster Boys · VV Groningen · Leeuwarder Zwaluwen · Olde Veste '54 · Oranje Nassau G. · Pelikaan-S · PKC '83 · WHC · VV Winsum · ZMVV Zeerobben

2e klasse I:Be Quick Dokkum · 't Fean '58 · VV Hardegarijp · SC Joure · VV Kollum · SV Marum · VV Nijland · SC Stiens · SC Veenwouden · VEV '67 · VVI · FC Wolvega · VV Zuidhorn · VV Zwaagwesteinde
2e klasse J:Achilles 1894 · SV Bedum · DESZ · VV Drenthina · DZOH · SC Elim · VV Gorecht · SV Gramsbergen · The Knickerbockers · LTC · FC Meppel · NEC Delfzijl · SV Oosterwolde · VV de Weide

3e klasse A:CVVO · DWP · VV Heeg · Heerenveense Boys · VV Makkum · SV Oeverzwaluwen · VV Oudehaske · VV Scharnegoutum '70 · SDS · Sneek Wit Zwart · SVM Marknesse · TONEGO · VV Willemsoord · VV Workum
3e klasse B:VV Anjum · SC Berlikum · FC Grootegast · SV Haulerwijk · SC Leovardia · VV Minnertsga · ONT · VV Rijperkerk · Ropta Boys · VV Rottevalle · SC Twijzel · VV Veenhuizen · VV Waskemeer· Wykels Hallum
3e klasse C:Aduard 2000 · Be Quick 1887 · VV Glimmen · VV Grijpskerk · Groen-Geel · VV Helpman · HFC'15 · VV Holwierde · SC Loppersum · VV Noordwolde · Omlandia · SC Stadspark · Velocitas 1897 · FC Zuidlaren
3e klasse D:VV Avereest · BSVV · CSVC · Fit Boys · VV Hollandscheveld · VV Hoogeveen · FC Klazienaveen · SC Lutten · S.V. Nieuwleusen · OZC · SCD '83 · SVN '69 · Vitesse '63 · ZZVV

4e klasse A:AVC · SC Bolsward · SSA Creil-Bant · VV Delfstrahuizen · VV Foarút · SC Franeker · HJSC · NOK · QVC · VV Sleat · VV Tollebeek · TOP '63 · SV de Wâlde · VV Waterpoort Boys
4e klasse B:FC Birdaard · VV Dokkum · Friese Boys · GSVV · VV Harkema-Opeinde · SC Kootstertille · ODV · VV Oostergo · VV Opende · RWF · VV Ternaard · V en V '68 · VIOD · WTOC
4e klasse C:Amicitia VMC · DVC Appingedam · GEO · de Heracliden · LEO · Lycurgus · Mamio · VV Middelstum · VV Niekerk · OKVC · ONR · VV Poolster · Rood Zwart Baflo · SIOS
4e klasse D:SC Angelslo · SV Borger · DKB · HS '88 · SV Mussel · SV Nieuw Balinge · Onstwedder Boys · SCN · SJS · SVBO · VV Tiendeveen · VHK · VV Wildervank · WVV

5e klasse A:VV Arum · RKVV Bakhuizen · SV Blokzijl · SC Boornbergum '80 · SV Ens · SC Espel · VV Heerenveen · IJVC · VV Irnsum · SV Mulier · VV Nagele · VV De Sweach · UDIROS · VV Woudsend
5e klasse B:VV Beetgum · VV Blija · CVO · LAC Frisia 1883 · FVC · VV Holwerd · SC Lions '66 · VV Marrum · VV Ouwe Syl · SSS '68 · VV Tzummarum · VCR · VV Wardy · WWS
5e klasse C:ASC '75 · VV Drogeham · VV Eastermar · VV Jistrum · VV de Lauwers · VV Nieuw Roden · VV Noordbergum · VV Suameer · SV Suawoude · VV Surhuisterveen · TFS · VVT · VV Westerkwartier · VV Zeester
5e klasse D:Blauw Geel '15 · Corenos · VV Ezinge · De Fivel · GRC · VV Groninger Boys · Noordpool UFC · Oosterparkers · Potetos · VV Stedum · TEO · VVK · VV Warffum · ZEC
5e klasse E:Bato · Damacota · VV Haren · VV Harkstede · VV Meedhuizen · VV Muntendam · SC Scheemda · SGV · VV Siddeburen · Veendam 1894 · VVS Oostwold · Wagenborger Boys · VV Westerlee · ZNC
5e klasse F:Alcides · FC Assen · VV Bargeres · Erica '86 · MSC · NKVV · NWVV · VV SETA · VV Steenwijker Boys · SVBS '77 · SV Tynaarlo · VCG · VVAK
Amateurvoetbal zaterdag Oost – seizoen 2020/21
1e klasse D:CSV Apeldoorn · VV Bennekom · DOS '37 · DOS Kampen · DTS Ede · DZC '68 · Go-Ahead Kampen · VV Hierden · KHC · De Merino's · VV Nunspeet · SDV Barneveld · SVI · SVZW

2e klasse G:AVW '66 · SV Batavia '90 · asv Dronten · FC Horst · SV Lelystad '67 · VV Lunteren · OVC '85 · OWIOS · VV Renswoude · Unicum · SV de Valleivogels · Veensche Boys · VRC · VSCO '61
2e klasse H:ASC '62 · Be Quick '28 · Be Quick Z. · ZVV De Esch · VV Den Ham · Enter Vooruit · Hulzense Boys · IJVV · PH Almelo · Quick '20 · Sparta Enschede · Vroomshoopse Boys · WVF · ZAC

3e klasse A:VV Dieren · DVOV · SP Eefde · Eerbeekse Boys · ESA · Excelsior Z. · JVC Cuijk · VV Oeken · CVV Redichem · SP Teuge · Uni vv · SV Waalstad · FC Zutphen · ZZC '20
3e klasse B:VV Advendo '57 · AGOVV · Blauw Geel '55 · SC Hoevelaken · ONA '53 · SV Otterlo · Rood-Wit '58 · SKV · VV Stroe · VV Terschuurse Boys · VV Veenendaal · VVOP · VV Zeewolde · Zwart Wit '63
3e klasse C:BAS · DSV '61 · VV Elspeet · ESC · VV Hattem · SV Hatto Heim · HTC · VV Hulshorst · VV Oene · Olympia '28 · SC Rouveen · Swift '64 · VIOS Vaassen · Zwolsche Boys
3e klasse D:AJc '96 · ASV '57 · VV Bergentheim · VV Bruchterveld · DES · VV Hardenberg '85 · VV Hellendoorn · VV Kloosterhaar · VV Mariënberg · Oranje Nassau A. · SVVN · Voorwaarts V · SV Wilhelminaschool · RKSV De Zweef

4e klasse A:VV Alverna · AWC · AZ 2000 Elderveld · Beuningse Boys · Elistha · SV Juliana '31 · Kolping-Dynamo · OBW · CSV Oranje Blauw · Quick 1888 · VV Terborg · SC Woezik
4e klasse B:CHRC · SV DFS · VV Dodewaard · EMM Randwijk · GVC · VV Kesteren · FC Lienden · SDOO · VV Uchta · SC Valburg · WVV Wageningen · WAVV
4e klasse C:SV Achterveld · VV Barneveld · VV Ede/Victoria · EFC '58 · KSV Fortissimo · SV Harskamp · SV de Paasberg · SV Prins Bernhard · SDS '55 · VV De Veluwse Boys · Vierhouten '82 · SV Wodanseck
4e klasse D:CSV '28 · Dieze West · EZC '84 · SV 't Harde · VV 's-Heerenbroek · Noord Veluwse Boys · Reaal Dronten · SEH · VEVO · VSW · VV Wijthmen · VV Wilsum · WZC Wapenveld · SV Zalk
4e klasse E:SV Almen · Blauw Wit '66 · Sportclub Deventer · GFC · VV Gorssel · SV Harfsen · SV Helios · Koninklijke UD · FC RDC · Sportclub Rijssen · SV Rijssen · FC Winterswijk
4e klasse F:Achilles '12 · ATC '65 · BZSV de Blauwwitters · SP Daarle · VV Daarlerveen · DRC '12 · AVC Heracles · Juventa '12 · SC Lemele · MVV '69 · OVC '21 · SVV '56 · HVV Tubantia
4e klasse G:cvv Achilles · FC Aramea · Barbaros · FC Berghuizen · VV Drienerlo · GVV Eilermark · SC Enschede · SV Juliana '32 · PW 1885 · vv Rigtersbleek · Sportlust Glanerbrug · SVV '91
Amateurvoetbal zaterdag West I – seizoen 2020/21
1e klasse A:AFC · SV Argon · CSV BOL · SV Die Haghe · Forum Sport · SV Honselersdijk · VV Monnickendam · SV Nootdorp · Valken '68 · SV VELO · Voorschoten '97 · WV-HEDW · ZOB · Zwaluwen '30

2e klasse A:FC Aalsmeer · FC Almere · AMVJ · ASV Arsenal · DVVA · HFC EDO · HBOK · CSV Jong Holland · SV Marken · OSV · VPV Purmersteijn · ASC Waterwijk · FC Zaandam · SV Zandvoort
2e klasse B:VV Benschop · BFC · CDW · CSW · FC Delta Sports '95 · SV Geinoord · IJFC · SV Loosdrecht · VV Maarssen · VV De Meern · JSV Nieuwegein · ASC Nieuwland · OSV NITA · HC & FC Victoria

3e klasse A:ADO '20 · SV Beverwijk · FC Castricum · DEM · HCSC · HYS · VV IJmuiden · Koninklijke HFC · Olympia Haarlem · Reiger Boys · SCW · IJVV Stormvogels · SV United/DAVO · ZCFC
3e klasse B:AH '78 · VV Amstelveen · Blauw-Wit Beursbengels · SC Buitenboys · SC Buitenveldert · ASV De Dijk · EVC · JOS Watergraafsmeer · SV Kadoelen · SV De Meer · RKSV Pancratius · RODA '23 · VVA/Spartaan · ASV Wartburgia
3e klasse C:VV Altius · SV Baarn · CJVV · DOSC · FZO · SC 't Gooi · VV Hees · FC Hilversum · VV Jonathan · SV Laren '99 · SV Olympia '25 · TOV · VVZ '49 · SV Zeist
3e klasse D:VV Brederodes · DESTO · DVSU · EDO · Focus '07 · USV Hercules · SV Houten · VV Kockengen · SV Lopik · Odysseus '91 · VV OSM '75 · FC Oudewater · Voorwaarts U. · CVV Vriendenschaar

4e klasse A:SV Sint Adelbert · VAVV Alcmaria Victrix · Always Forward · VV De Blokkers · Dindua · DTS · ASV De Flamingo's '64 · SV De Foresters · VV Kolping Boys · VV Opperdoes · Schagen United · SVW '27 · CV Wieringermeer
4e klasse B:SV Beemster · Blauw Wit (W) · DZS · Fortuna Wormerveer · VV Jisp · KFC · SC Purmerland · RCZ · Rood-Wit Zaanstad · SDOB · Sporting Krommenie · VVV Westzaan · De Wherevogels · ZVV Zaanlandia
4e klasse C:DSK · Haarlem-Kennemerland · Jong Hercules · De Kennemers · SVIJ · SV Terrasvogels · THB · RKVV Velsen · FC Velsenoord · VSV · VV Waterloo · SV Wijk aan Zee
4e klasse D:AC Amsterdam · ASV Germaan/De Eland · HBC · SV Hertha · SV Hoofddorp · Legmeervogels · SV Nieuw Sloten · SV Overbos · RKAVIC · Sporting Martinus · UNO · VEW · SV Vogelenzang
4e klasse E:FC Amsterdam · CTO '70 · DEVO '58 · DWS · De Meteoor · OSC · SV Robinhood · AVV Sloterdijk · TABA · TOB · Vlug en Vaardig · De Volewijckers · ZSGOWMS
4e klasse F:BVV '31 · SV Diemen · SV Eemnes · Forza Almere · GeuzenMiddenmeer · ASV JOGA Fortius · NVC · SC Overamstel · SV Real Sranang · Sporting Almere · TOG · TOS-Actief · FC Weesp · AVV Zeeburgia
4e klasse G:ASV '65 · BZC '13 · Cobu Boys · VV Eemboys · HVC · KVVA · VV Nederhorst · OSO · De Posthoorn · SEC · SVM Maartensdijk · SV De Vecht · VOP · HSV Wasmeer
4e klasse H:SV Aurora · VV Bunnik '73 · USV Elinkwijk · Faja Lobi KDS · HMS · SV Nieuw Utrecht · SV Odijk · SV Saestum · UVV · SV Vechtzoom · VV Vianen · VIOD T · VVIJ · VVJ
4e klasse I:SV Austerlitz · SV Candia '66 · DEV Doorn · FC Driebergen · DVSA · VV Musketiers · Oranje Wit · SV Panter · ZSC Patria · SVF Cothen · SVMM · VV 't Vliegdorp · VVA Achterberg
Amateurvoetbal zaterdag West II – seizoen 2020/21
1e klasse B:VV Brielle · BVCB · VV Heerjansdam · SV Heinenoord · VV Kloetinge · Neptunus-Schiebroek · VV Nieuw-Lekkerland · VV Nieuwenhoorn · SV Oranje Wit · VV Papendrecht · RVVH · SHO · Terneuzense Boys · XerxesDZB

2e klasse C:CVV Berkel · DoCoS · DSO · HVC '10 · VV Kagia · RCL · Soccer Boys · SVC '08 · UVS · Van Nispen · SV Wateringse Veld Kranenburg · Vitesse Delft · HVV Te Werve · RKVV Westlandia
2e klasse D:Alexandria '66 · FC Binnenmaas · SV Charlois · CION · CWO · DCV · Deltasport · VV Hellevoetsluis · ZVV Pelikaan · VV Rozenburg · Sparta AV · VV Spirit · SVS Capelle · VVGZ

3e klasse A:SV Aarlanderveen · VV Alphia · CVV Be Fair · RKSV Blauw-Zwart · CVC Reeuwijk · DWO · SV Gouda · LVV Lugdunum · SV Nieuwkoop · FC Oegstgeest · Sporting Leiden · TAVV · VVC · VVSB
3e klasse B:Ariston '80 · DSVP · Duindorp SV · DUNO · KMD · SV Loosduinen · VV Lyra · SC Monster · MVV '27 · VV Naaldwijk · Quick Steps · VV Schipluiden · VDL-Maassluis · VV Verburch
3e klasse C:SC Botlek · BZC/Zuiderpark · DVO '32 · GHVV '13 · HBSS · VV Kethel Spaland · RKSV Leonidas · OVV · VV Rhoon · VV Rijnmond Hoogvliet Sport · VFC · VV Vierpolders · FC Vlotbrug · VV Zuidland
3e klasse D:DFC · VV Den Bommel · VV Dubbeldam · VV 's-Gravendeel · VV Groote Lindt · FC IJsselmonde · De Jonge Spartaan · LMO · VV Nieuwerkerk · OSV Oud-Beijerland · SSS · VVOR · CSV Zwarte Pijl · IJVV De Zwervers

4e klasse A:SV Bernardus · FC Boshuizen · Football Factory · Hazerswoudse Boys · SV Kickers '69 · VV Koudekerk · LSVV '70 · RKVV Meerburg · MMO · LV Roodenburg · SJC · SJZ · SV Warmunda · VV Woubrugge
4e klasse B:Alphense Boys · VV Bodegraven · VV Kamerik · VV Linschoten · NSV '46 · Rohda '76 · SCH '44 · SV Siveo '60 · VV Sportief · VEP · WDS · SC Woerden · SV Zevenhoven · VV Zwammerdam
4e klasse C:Ammerstolse SV · ASW · VV Bergambacht · BSC '68 · VV Cabauw · BGC Floreant · GSV · VV Gouderak · VV Haastrecht · VV Moerkapelle · VV Moordrecht · SV Oosterheem · SPV '81 · VV Stolwijk
4e klasse D:DVC Delft · Graaf Willem II VAC · VV Haagse Hout · HDV · HPSV · KSD-Marine · HVV Laakkwartier · OLIVEO · REMO · SEV · TAC '90 · KRSV Vredenburch · FC Zoetermeer
4e klasse E:BMT · Celeritas · SV Erasmus · GSC ESDO · GDA · HMSH · SV Houtwijk · PGS/VOGEL · Quintus · RAS · Semper Altius · Toofan · VCS
4e klasse F:AGE-GGK · RVV Blijdorp · GLZ Delfshaven · Excelsior '20 · Hermes DVS · HWD · VV Maasdijk · FC Maense · MSV '71 · PPSC · Rotterdam United · SVV · VOB · Victoria '04
4e klasse G:SV Bolnes · CKC · DRL · Excelsior/av · VV Hillegersberg · HOV/DJSCR · NOCKralingen · SV Ommoord · Overmaas · SDV · Swift Boys · TOGB · RCSV Zestienhoven
4e klasse H:De Egelantier Boys · Goudswaardse Boys · GOZ · VV Hekelingen · NBSVV · VV Pernis · SV Piershil · SCO '63 · SV Simonshaven · TransvaliaZW · WCR · ZBVH · Zinkwegse Boys
4e klasse I:VV Abbenbroek · DVV '09 · FIOS · MSV en AV Flakkee · VV Herkingen '55 · VV Melissant · NTVV · OFB · OHVV · VV Rockanje · SNS · VV Stellendam · WFB · VV Zwartewaal
Amateurvoetbal zaterdag Zuid I – seizoen 2020/21
1e klasse C:VV Almkerk · FC De Bilt · FC Breukelen · GRC '14 · SV Huizen · LRC Leerdam · MSV '19 · Nivo Sparta · RODA '46 · VV Sliedrecht · SVL · WNC · VV Woudenberg · HSV De Zuidvogels

2e klasse E:VV Arnemuiden · FC Axel · Bruse Boys · DBGC · VV 's-Heer Arendskerke · VV de Meeuwen · SV MZC '11 · NSVV · VV Oostkapelle · VV Serooskerke · SSV '65 · VV Strijen · SV Walcheren · VV Yerseke
2e klasse F:VV Altena · ASV Arkel · Vv Drechtstreek · EBOH · GJS · VV Heukelum · Roda Boys/B · VV Sleeuwijk · SVW · VV Tricht · VV Wieldrecht · Wilhelmina '26 · VV Woudrichem · VV De Zwerver

3e klasse A:VV Bevelanders · FC Dauwendaele · GOES · GPC Vlissingen · Lewedorpse Boys · Luctor Heinkenszand · SV Nieuwdorp · VV de Noormannen · De Patrijzen · RCS · VCK · VV Veere · VV Zaamslag · Zeelandia Middelburg
3e klasse B:SV Duiveland · VV De Fendert · RKSV Halsteren · VV Kapelle · VV Klundert · VV Kogelvangers · VV Krabbendijke · NOAD '67 · VV Prinsenland · SEOLTO · Tholense Boys · WHS · ZSC '62 · VV Zwaluwe
3e klasse C:VV De Alblas · VV Alblasserdam · VV Ameide · VV Groot Ammers · VV Dilettant · VV Hardinxveld · VV Lekkerkerk · SV Meerkerk · FC Perkouw · VV Schelluinen · VV Schoonhoven · VV Streefkerk · VV Vuren · VVAC
3e klasse D:BLC · BZC '14 · SV Capelle · SC Everstein · GDC · GVV '63 · VV Haaften · HSSC '61 · MVV '58 · NEO '25 · NOAD '32 · ONI · Sparta '30 · TSVV Merlijn

4e klasse A:Apollo '69 · VV Cadzand · VV Colijnsplaatse Boys · DwO '15 · Hansweertse Boys · ST Hoedekenskerke/Kwadendamme · Jong Ambon · MZVC · VV Nieuwland · VV Schoondijke · VV Spui · VC Vlissingen · VV Wemeldinge · VV Wolfaartsdijk
4e klasse B:ASV Brouwershaven · VV Kruiningen · VV Rillandia · SKNWK · SV Smerdiek · SPS · SC Stavenisse · VV Steenbergen · VV Vrederust · VVC '68 · SC Waarde · SC Welberg · FC De Westhoek '20· WIK '57
4e klasse C:RSC Alliance · VV Baronie · FC Bergen · BSV Boeimeer · DHV · DOSKO · DVO '60 · GSC/ODS · The Gunners · IFC · VV Internos · MOC '17 · SSW · ZBC '97
4e klasse D:ASH · VV Asperen · VV Beesd · Herovina · VV Kerkwijk · Leerdam Sport '55 · VV Lekvogels · SV Noordeloos · OSC '45 · VV Peursum · RVV Rhelico · SVS '65 · GVV Unitas · WSV Well
4e klasse E:VV Berkdijk · SV De Braak · DESK · VV Dongen · RKSV Margriet · Olympia '60 · VV Oosterhout · OSS '20 · RFC · SCO · SSC '55 · FC Tilburg · SV TOP · Willem II
Amateurvoetbal zondag Noord – seizoen 2020/21
1e klasse F:FVC · CVV Germanicus · GOMOS · GRC Groningen · VV Heerenveen · VV Hoogezand · VV Jubbega · VV Noordster · VV Roden · VV Sneek Wit Zwart · SC Stadspark · SVBO · VKW · WVV 1896

2e klasse K:VV Dalen · SV Dedemsvaart · VV Drachten · SC Emmeloord · EMMS · SV Epe · LAC Frisia 1883 · GAVC · VV Heerde · LSC 1890 · VV Oerterp · SV Pesse · SV VENO · VV Zuidwolde
2e klasse L:VV Annen · ASVB · VV Beilen · VV Gruno · GVAV-Rapiditas · VV Helpman · FC Lewenborg · VV Nieuw Buinen · VV Peize · VV Rolder Boys · SC Stadskanaal · VV Valthermond · VV Veendam 1894 · WKE '16

3e klasse A:VV Akkrum · VV Dronrijp · DTD · LVV Friesland · VV Geel Wit · VV Gorredijk · VV Mildam · VV Nieuweschoot · VV Oosterlittens · Read Swart · Renado · VV Sint Annaparochie · THOR · VC Trynwâlden
3e klasse B:VV Actief · VV Bellingwolde · GSAVV Forward · FVV · VV Groninger Boys · HSC · VV Muntendam · VV Nieuw Roden · VV Siddeburen · SVZ · TLC · VAKO · SV De Wilper Boys · ZNC
3e klasse C:CEC · SC Erica · VV Gieten · HOC · VV Musselkanaal · Protos · Raptim · VV Sellingen · SPW · SVV '04 · FC Ter Apel '96 · Twedo · VV Weerdinge · VV Westerwolde
3e klasse D:Asser Boys · VV Dwingeloo · HODO · LEO · VV Oldeholtpade · FC Oldemarkt · Olyphia · Oranje Zwart · VV Ruinen · VV Steenwijk · SV Steenwijkerwold · VV Sweel · VV Trinitas · USV Nieuwleusen

4e klasse A:VV BEW · VV De Blesse · SV Donkerbroek · VV Havelte · SV Hoogersmilde · FC Kraggenburg · VV Lemmer · SC Makkinga · VV Oosterstreek · RKO · VV Smilde '94 · VV Steenwijker Boys · VWC · VV Zandhuizen
4e klasse B:VV Bakkeveen · Black Boys · SC Boornbergum '80 · SF Deinum · FC Harlingen · VV Langweer · MKV '29 · VV Nicator · ONB · VV De Sweach · SC Terschelling · VV de Wâlden · VV Warga · VV Zevenhuizen
4e klasse C:VV Bareveld · BNC · VV Eext · VV Engelbert · VV Farmsum · VV Gasselternijveen · vv Gieterveen · VV Heiligerlee · Kwiek · MOVV · Pekelder Boys · PJC · VVK · VV Wedde
4e klasse D:SC Balkbrug · VV Buinen · DSC '65 · DVC '59 · EHS '85 · KSC · VV Ruinerwold · VV Schoonebeek · VV Sleen · VV Titan · VIOS O. · VV Wacker · VV Wijster · SC Zwartemeerse Boys

5e klasse A:VV Blankenham · VV Diever-Wapse · DVSV · FC Fochteloo · SV Giethoorn SE · HHCombi · VV IJhorst · VV Kuinre · Old Forward · VV Stânfries · VV Uffelte · VV Wapserveen · VV Willemsoord
5e klasse B:VV Aengwirden · AVV · VV Blauwhuis · Blue Boys · FFS · SV Houtigehage · VV Langezwaag · VV Oldeboorn · VV Sport Vereent · VV Tijnje · VSV '31 · VV Wispolia
5e klasse C:Blauw Geel '15 · SV Drieborg · VV Eenrum · VV Froombosch · Groen-Geel · VV Kloosterburen · VV Meeden · VV Nieuweschans · Oldambtster Boys · THOS · VV Usquert · VV WEO · SV Woltersum · SV Yde de Punt
5e klasse D:VV Alteveer · VV Buinerveen · DWZ · GKC · JVV · SC Roswinkel · SVBC · VV De Treffer '16 · Valther Boys · VV Veelerveen · Weiteveense Boys · Witteveense Boys '87 · VV Zandpol
Amateurvoetbal zondag Oost – seizoen 2020/21
1e klasse E:De Bataven · Sportclub Bemmel · BVC '12 · AVV Columbia · SV Dalfsen · VV Heino · MASV · RKHVV · Rohda Raalte · STEVO · HVV Tubantia · TVC '28 · Voorwaarts T · FC Winterswijk

2e klasse I:SV Concordia-Wehl · DCS · DIO '30 · DVC'26 · Eendracht '30 · Quick 1888 · SDOUC · Spero · Union · SC Varsseveld · VIOD D · VV Vorden · VVG '25 · WSV
2e klasse J:Achilles '12 · ATC '65 · Barbaros · Bon Boys · BWO · GVV Eilermark · SV Grol · VV Lemelerveld · NEO · SV Schalkhaar · SDC '12 · FC Suryoye/Mediterraneo · VOGIDO · Wijhe '92

3e klasse A:Avanti Wilskracht · BVV Borne · DSVD · LSV Lonneker · KVV Losser · AVC Luctor et Emergo · MVV '29 · VV Reutum · RSC · Saasveldia · De Tukkers · TVO · UDI · WVV '34
3e klasse B:ABS Bathmen · VV Activia · UVV Albatross · AZC · SC Brummen · SV Colmschate '33 · DSC · KCVO · SC Overwetering · Robur et Velocitas · DVV Turkse Kracht · SV Vaassen · Warnsveldse Boys · WWNA
3e klasse C:VV Doetinchem · DVV Duiven · VV Gendringen · HC '03 · SP Lochem · VV Montferland · OBW · Pax Hengelo · SC Rheden · VV Ruurlo · SML · FC Trias · VVO · VV Witkampers
3e klasse D:Arnhemse Boys · Beuningse Boys · SV Blauw Wit · RKSV Brakkenstein · RKSV Driel · DVOL · VV Eldenia · VV Ewijk · GVA · HAVO · RKTVC · RODA '28 · Vv Trekvogels · VDZ

4e klasse A:SV Almelo · BSC Unisson · EMOS · VC Fleringen · KOSC · RKSV De Lutte · VV Oldenzaal · Sportclub Overdinkel · AVC La Première · De Tubanters 1897 · UD Weerselo · SV Vasse · VV Victoria '28 · Zenderen Vooruit
4e klasse B:VV Buurse · SV Delden · VV Diepenheim · FC Eibergen · SV Hector · Hoeve Vooruit · Sportclub Markelo · SP Neede · SP Rekken · VV Reünie · VV Rietmolen · VV Rood Zwart · vv Twenthe · VIOS B
4e klasse C:AD '69 · Ajax Breedenbroek · FC Bergh · FC Dinxperlo · VV Etten · GWVV · SJO/SSA HMC '17 (H/M) · Keijenburgse Boys · SV Kilder · KSV Vragender · MEC · SC Meddo · RKSV 't Peeske · Ulftse Boys
4e klasse D:Angerlo Vooruit · VV Arnhemia · SV Basteom · SC Doesburg · VV Elsweide · SC Groessen · GSV '38 · Jonge Kracht · SV Loil · SV Loo · RVW · VV Sprinkhanen · SC Veluwezoom · SC Westervoort
4e klasse E:SV Angeren · Aquila · DIOSA · DSZ · SV Hatert · Vv Krayenhoff · SC Millingen · SV Nijmegen · NSVV FC Kunde · VV OSC · Overasseltse Boys · SCE · VV SCP · UHC
4e klasse F:Apeldoornse Boys · VV Beekbergen · VV Emst · VV De Gazelle · Groen Wit '62 · ZVV De Hoven · DVV IJsselstreek · SC Klarenbeek · VV Loenermark · SV Orderbos · TKA · Sv Twello · Victoria Boys · ZVV '56
4e klasse G:SV Broekland · DVV Davo · SV Enter · SV Haarle · SV Heeten · VV Holten · VV Hoonhorst · VV Lettele · SV Nieuw Heeten · SV Raalte · SDOL · Sportlust Vroomshoop · FC Ulu Spor · SV Zwolle

5e klasse A:VV Bentelo · RKSV Bornerbroek · DTC '07 · EGVV · VV Haaksbergen · SP Haarlo · HVV Hengelo · VV Langeveen · VV Lochuizen · VV Manderveen · TVV · VOSTA
5e klasse B:SV Bredevoort · FC het Centrum · DEO · VV Erix · GSV '63 · SV Halle · EVV Phenix · SSA Ratti-Socii · SVBV · VV Vosseveld · SV Westendorp · VV Wolfersveen · ZZC '20
5e klasse C:SV Babberich · VV Den Dam · Dierensche Boys · Edesche Boys · EDS · Eendracht Arnhem · SV Gelders Eiland · NVC · SC Rijnland · RKPSC · SDZZ · SHE · SVGG
5e klasse D:AAC/Olympia · SV AVIOS-DBV · Batavia · DVSG · SV Heumen · VV Niftrik · SCD '33 · SVHA· SVO '68 · Unitas '28 · Victoria '25 · VVLK · WVW Weurt
5e klasse E:SV Batavia '90 · CCW '16 · SV Epse · DVV Go-Ahead · SV Mariënheem · DVV Sallandia · SV Terwolde · SV V en L De Vecht · VV Vilsteren · VV Voorst · SC Wesepe · SV Wissel
Amateurvoetbal zondag West I – seizoen 2020/21
1e klasse A:AFC '34 · AGB · VV Assendelft · DSOV · Fortuna Wormerveer · SV Hillegom · SV Hoofddorp · SV Kampong · Kolping Boys · Legmeervogels · LSVV · ROAC · SDZ · FC Uitgeest ·

2e klasse A:FC Den Helder · HSV · IVV · JVC Julianadorp · BVV De Kennemers · KFC · SV Kleine Sluis · SV Spartanen · SC Spirit '30 · SVW '27 · VIOS-W · Vitesse '22 · VV West Frisia · ZAP
2e klasse B:DCG · DWS · VV Hooglanderveen · FC Jeugd '90 · KDO · SV De Meer · SV Nieuw Utrecht · RKSV Pancratius · PVCV Vleuten · RODA '23 · SO Soest · Theole · VVIJ · FC Weesp

3e klasse A:Always Forward · De Blokkers · Con Zelo · DWOW · VV Grasshoppers · Hauwert '65 · VV Hollandia T · KGB · FC Medemblik · SEW · VVS '46 · VVW · SV Westfriezen · VV Winkel
3e klasse B:VV Bergen · VV Egmondia · SC Hercules Zaandam · Hugo Boys · SV Koedijk · KSV · VV Limmen · Meervogels '31 · SV De Rijp · RKVV Saenden · Sporting Krommenie · SVA · SV Vrone · WSV '30
3e klasse C:SV Alliance '22 · SV Beemster · SV Ilpendam · ASV JOGA Fortius · SV Nieuw-West United · FC Purmerend · RCH · SV Spaarnwoude · Sporting Martinus · AVV Swift · VVH/Velserbroek · VSV · ZSGOWMS · VV Zwanenburg
3e klasse D:FC Abcoude · VV Amsvorde · APWC · SV 's-Graveland · HDS · SV Ouderkerk · PVC · AFC Quick 1890 · SV Rivierwijkers · RODA '46 · Sporting '70 · VSV Vreeswijk · VVZA · Zwaluwen Utrecht 1911

4e klasse A:Alcmaria Victrix · Alkmaarsche Boys · VV Dirkshorn · Duinrand S · SV Geel-Zwart '30 · SV De Koog · SV Oosterend · Schagen United · Sint Boys DES · VV Succes · VV Texel '94 · Vesdo · VZV · VV Zeevogels
4e klasse B:Apollo '68 · SC Dynamo · SV Graftdijk · VV Knollendam · SV De Meteoor · SC Purmerland · RCZ · Rood-Wit Zaanstad · SSV · SV Sporting S · Victoria O · VV De Wherevogels · VVV Westzaan · ZVV Zaandijk
4e klasse C:VV Berkhout · DWB · VV Flevo · HSV Sport 1889 · Kwiek '78 · MOC · VV Oosthuizen · RKEDO · RKSV Sint George · Sporting Andijk · VV Strandvogels · SV De Valken · VV Woudia · RKVV Zwaagdijk
4e klasse D:AC Amsterdam · BSM · DSS · SC Eendracht '82 · SV Erasmus · Geel Wit '20 · HFC Heemstede · HYS · Olympia Haarlem · RKVV Onze Gezellen · AVV Sloterdijk · VSC · VVA/Spartaan · SV Zuid West DH
4e klasse E:FC Ankaraspor · VVU Ardahanspor · ASV Arsenal · CTO '70 · SV Geinburgia · GeuzenMiddenmeer · VV 't Goy · JSV Nieuwegein · VV Kismet · VV Schalkwijk · TABA · TOG · ASC Waterwijk · WV-HEDW

5e klasse A:AGSV Aartswoud · ALC · VV Callantsoog · DESS · VV Kaagvogels · VV Nieuwe Niedorp · VV Oudesluis · SV Petten · WBSV · VV Wieringerwaard · VV Wiron · WMC · ZDH · MSV Zeemacht
5e klasse B:BSV Allen Weerbaar · SC Badhoevedorp · Blauw-Wit Beursbengels · DRC · Forza Almere · ASV Germaan/De Eland · AFC IJburg · AFC Nautilus · OSC Amsterdam · SMVC Fair Play · ASC De Volewijckers · VSC
Amateurvoetbal zondag Zuid I – seizoen 2020/21
1e klasse C:VV Alverna · Berghem Sport · RKVV Best Vooruit · RKVV Brabantia · EFC · RKVV Erp · FC Eindhoven AV · HVCH · SV Leones · NEC · RKSV Nemelaer · RKSV Rhode · SV TOP · SC Woezik

2e klasse E:VV Bavel · Beek Vooruit · RKSV Cluzona · JEKA · SC Kruisland · Madese Boys · RBC · VV Rijen · RKVV Roosendaal · FC Tilburg · TSC · VV Uno Animo · VOAB · WSC
2e klasse F:CHC · DAW · Emplina · EVVC · VV Heeswijk · VV Helvoirt · Olympia '18 · RKSV Prinses Irene · SV Real Lunet · SvSSS · RKSV Venhorst · Vianen Vooruit · RKVV Volharding · RKSV Volkel

3e klasse A:VV Clinge · DSE · RKSV Groen Wit · VV Hoeven · HVV '24 · VV Philippine · RKVV Schijf · SV Sprundel · VV STEEN · VV Terneuzen · UVV '40 · VV Victoria '03 · VVR · VV Zundert
3e klasse B:VV Baardwijk · VV Be Ready · VV Gilze · TSV Gudok · VV Haarsteeg · Irene '58 · RKVV Nieuwkuijk · VV Oosterhout · RKDVC · RWB · Trinitas Oisterwijk · Vlijmense Boys · VV Waspik · ZIGO
3e klasse C:VV Alem · Avanti '31 · BMC · BVV · RKVV Den Dungen · DSC · DVG · FC Engelen · VV Nijnsel · ODC · SCG '18 · RKSV Schijndel · TGG · RKVV Zwaluw VFC
3e klasse D:VV Bladella · SV De Braak · SV Budel · DBS · RKVV Dommelen · VV Gestel · VV Hapert · VV Hoogeloon · PSV/av · Reusel Sport · RPC · SBC · Unitas '59 · Wilhelmina Boys

4e klasse A:AVC Aardenburg · VV Biervliet · VV Breskens · Corn Boys · VV Graauw · VV Groede · VV Hontenisse · VV Hoofdplaat · VV Hulsterloo · VV IJzendijke · RKVV Koewacht · SV Oostburg · RIA-W · SDO '63 · SV Sluis · VV Vogelwaarde
4e klasse B:VV Achtmaal · BSC · DEVO · DIOZ · RKVV Grenswachters · METO · RKVV Nieuw Borgvliet · NSV · NVS · ODIO · RKVV Rimboe · RSV · VIVOO · VV Wernhout · WVV '67
4e klasse C:SV Bolnes · DIA · Dussense Boys · VV Noordhoek · PCP · FC Pretoria R.· VV Raamsdonk · RFC · FC Right-Oh · SAB · SVC · SVV · SV Terheijden · VCW · WDS '19
4e klasse D:SV Audacia · VV Berkdijk · Blauw Wit '81 · VV Chaam · GESTA · GSBW · Gloria-UC · Jong Brabant · OVC '26 · SV Reeshof · VV Riel · VCB · VV Viola · Were Di · WSJ
4e klasse E:RKVV Bergeijk · HMVV · VV Hulsel · VV De Raven · VV Riethoven · RKDSV · SDO '39 · VV Steensel · Spoordonkse Boys · SV Tuldania · VV Vessem · RKVV Waalre · RKSV De Weebosch · ZSC
4e klasse F:VV Acht · RKSV Avesteyn · VV Boskant · DOSL · DVS · ELI · EMK · VV Mariahout · ESVV Pusphaira · RKGSV · SV Tivoli · VOW · WEC · Woenselse Boys
4e klasse G:BZS · RKSV Boxtel · SV Buren · SC Elshout · Essche Boys · GVV · HHC '09 · VV Jan van Arckel · RKVV Maliskamp · MEC '07 · Nulandia · RKKSV · VV Teisterbanders · RKVV Wilhelmina

5e klasse A:SV Advendo · FC Drunen · DVVC · HSC '28 · Lepelstraatse Boys · VV Molenschot · Neerlandia '31 · OVV '67 · De Schutters · SSW · SVG · TPO · TVC Breda
5e klasse B:DESO · DSS '14 · HRC '14 · VV Hedel · Maaskantse Boys · MOSA '14 · OKSV · VV Ophemert · RKVSC · SV Ruwaard · SBV · SCZ · VV Wadenoyen
5e klasse C:De Bocht '80 · LSV Boxtel · RKVV Casteren · DEES · DOSKO '32 · EDN'56 · VV Irene · Knegselse Boys · RKVV Nederwetten · VV Netersel · VV Ollandia · SVSOS · VV Terlo
Amateurvoetbal Zuid II – seizoen 2020/21
1e klasse D:BSV Limburgia · VV Chevremont · SV Deurne · VV Geldrop · RKSV Heeze · SC Susteren · SSS'18 · RKSV De Ster · Venlosche Boys · SV Venray · VV Veritas · Wilhelmina '08 · RKSV Wittenhorst · ZSV

2e klasse G:RKSV Bekkerveld · VV Caesar · VV Eijsden · FC Geleen Zuid · Geusselt Sport · GSV '28 · RKSV Heer · Laura Hopel Combinatie · Lindenheuvel-Heidebloem · RVU · VV Schaesberg · VV Scharn · RKVV Sportclub '25 · Sporting Heerlen
2e klasse H:Beerse Boys · SV Braakhuizen · RKVV Haelen · Hilvaria · SV Marvilde · RKSV Mierlo-Hout · NWC · Oirschot Vooruit · RKVVO · SV Rood-Wit Veldhoven · SV Someren · Sparta '25 · VV De Valk · SV Valkenswaard

3e klasse A:BMR · Heksenberg-NEC · VV Hellas · FC Hoensbroek · SC Jekerdal · KVC Oranje · SV Simpelveld · SVME · FC Landgraaf · VV Walram · WDZ · RKVV Weltania · SSA West United (S/P) · RKVV Wijnandia
3e klasse B:Alfa Sport · SV Argo · VV Born · Brevendia · Centrum Boys · DVO · SV Haslou · HEBES · SV Langeberg · RKVB · SHH · VV Sittard · VV Spaubeek · SVC 2000
3e klasse C:VV Baarlo · SV Blerick · FCV Venlo · HBSV · VV Helden · SC Irene · IVO Velden · RKSV Liessel · RKSV Melderslo · RKSV Merefeldia · MMC Weert · MVC '19 · RKSVO · Sparta '18
3e klasse D:Boekel Sport · EGS '20 · VV Excellent · VV Germania · Groesbeekse Boys · VV Handel · Hapse Boys · RKSV Margriet · VV Nooit Gedacht · VV Rood Wit · FC Schadewijk · SV United · Vitesse '08 · SV Ysselsteyn

4e klasse A:DBSV · VV Berg '28 · VV Bunde · SV Hulsberg · VV Keer · RKSV Leonidas-W · RKVV Neerbeek · RKASV · RKHSV · RKUVC · RKVVM · SCG · VV Schimmert · RKVV Willem I
4e klasse B:SV Eikenderveld · SV Geuldal · FC Gulpen · Kakertse Boys · FC Kerkrade-West · Passart-VKC · RKHBS · RKMVC · RKTSV · Rood Groen LVC '01 · UOW '02 · RKVV Vaesrade · RKVV Voerendaal · SV Zwart-Wit '19
4e klasse C:SV Brunssum · HBC '09 · VV De Leeuw · VV Linne · Olympia Schinveld · Oranje Blauw '15 · FC RIA · VV Roosteren · Sporting Sittard '13 · SVE Einighausen · SVH'39 · SVM Munstergeleen · Woander Forest · VV Zwentibold
4e klasse D:VV Bieslo · FC Cranendonck · DES Swalmen · DESM · DFO '20 · EMS · SV Heythuysen · KSV Horn · SV Laar · VV Maarheeze · FC Maasgouw · FC ODA · FC Roerdalen · SV Roggel
4e klasse E:AVV America · BEVO · DEV-Arcen · GFC '33 · SV Grashoek · VV Hegelsom · VV Kessel · VV Koningslust · RKSV Meterik · VV Neerkandia · SV Panningen · VV Reuver · RKMSV · TSC '04
4e klasse F:ASV '33 · Bavos · SV Brandevoort · VV Bruheze · HVV Helmond · SV Lierop · Mifano · Milheezer Boys · ONDO · Rood-Wit '62 · SJVV · SPV · SSE · Stiphout Vooruit
4e klasse G:RKOSV Achates · WVV Constantia · DSV · EWC '46 · VV Heijen · SV Merselo · SV Milsbeek · RKVV Montagnards · SV Oostrum · Stormvogels '28 · SVEB · VV Toxandria · VIOS '38 · De Zwaluw
4e klasse H:Achilles Reek · Cito · Festilent · VV Gassel · Herpinia · Juliana Mill · NLC '03 · FC de Rakt · SCMH · SES · SIOL · SSA Vesta '19 (R/S) · RKSV Ulysses · Vorstenbossche Boys

5e klasse A:SV Abdissenbosch · VV Amstenrade · FC Bemelen · VV Daalhof · Geertruidse Boys · Geulsche Boys · SSA Haanrade/SVA · IBC '03 · VV Partij · RKVV Rimburg · RKSVB · SNC '14 · RKVV Vijlen
5e klasse B:Conventus '03 · IVS · SC Leeuwen · MBC '13 · OVCS · RIOS '31 · RKAVC · VV Sanderbout · RKVV Sint Joost · Slekker Boys · SNA · Susterse Boys · RKVV Urmondia
5e klasse C:SV Altweerterheide · RKTVV Crescentia · SV Egchel · RKVV Eindse Boys · SV Leveroy · Nieuw Woensel · Olympia Boys · RKSVN · RKSVV · Rood-Wit '67 · RKSV Sterksel · SVSH · RKVV Tongelre
5e klasse D:Belfeldia · VV Holthees-Smakt · SV Kronenberg · SV Leunen · SV Lottum · RESIA '42 · RKDSO · VV Sambeek · Sporting ST · SVOC '01 · SVS Stevensbeek · VOS · VVV'03
5e klasse E:Astrantia SV · RKSV Boerdonk · DWSH '18 · VV Elsendorp · RKVV Fiducia · HBV · RKVV Keldonk · MVC · RKSV Odiliapeel · FC Uden · VCA · VCO · WHV