Sporting Krommenie

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken
Sporting Krommenie
Naam Sporting Krommenie
Opgericht 28 mei 1999
Complex Provily Sportpark
Voorzitter Jan Kee
Competitie Vierde klasse zondag (2014/15)
Teamkleuren Teamkleuren Teamkleuren
Teamkleuren
Teamkleuren
Tenue
Portaal  Portaalicoon   Voetbal

Sporting Krommenie is een Nederlandse amateurvoetbalclub uit het Noord-Hollandse dorp Krommenie. De club is ontstaan door een fusie tussen de verenigingen G.V.O. en KVV op 28 mei 1999. Het standaard zondagelftal speelt in de Vierde klasse zondag van het district West I (2014/15).

Provily Sportpark[bewerken]

De club werkt de thuiswedstrijden af op het Provily Sportpark, genoemd naar een van de vroegere burgemeesters van Krommenie. Het sportpark beschikt over vier officiële voetbalvelden, waarvan één verlicht, twee trainingsvelden, en een veld voor keeperstraining. Ook is er een sporthal.

Nieuwbouw[bewerken]

Met ingang van het seizoen 2013/2014 speelt Sporting Krommenie op een vernieuwd complex. De hoeveelheid velden is verminderd van zeven naar vier. Hiervan zijn twee velden kunstgras en deze twee velden zijn ook verlicht.

Resultaten amateurvoetbal 2000–2015[bewerken]

3
4C
4
4C
9
4B
7
4C
5
4C
5
4C
9
4C
6
4C
10
4C
12
4C
3
5E
12
4A
10
4C
10
4C
6
4E
6
4E
00 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
Vierde klasse
Vijfde klasse

Resultaten KVV 1971–1999[bewerken]

2
4B
8
4D
3
4D
1
4D
9
3B
8
3B
6
3B
11
3B
6
4D
4
4D
10
4D
11
4D
4
4B
5
4B
9
4B
10
4B
12
4B
5
4D
3
4D
7
4D
4
4B
3
4B
8
4B
4
4B
3
4B
3
4C
1
4C
11
4B
3
4C
71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99
Derde klasse
Vierde klasse

Externe link[bewerken]

Amateurvoetbal zondag West I – Seizoen 2014/15
1e klasse A: Alphense Boys · DEM · USV Elinkwijk · SV De Foresters · BVV De Kennemers · VV De Meern · SV Nieuw Utrecht · VPV Purmersteijn · SDO Bussum · SJC · SO Soest · IJVV Stormvogels · VVIJ · SC Woerden

2e klasse A: VV Assendelft · Fortuna Wormerveer · Hellas Sport · LSVV · SVW '27 · SC Spirit '30 · FC Uitgeest · SV United/DAVO · RKVV Velsen · Vitesse '22 · VSV · West Frisia · ZAP · ZVV Zilvermeeuwen
2e klasse B: FC Abcoude · DVC Buiksloot · RKSV DCG · SV Hoofddorp · SV Houten · SV Kampong · Legmeervogels · SV De Meteoor · NVC · RKSV Pancratius · AFC Quick 1890 · HSV Wasmeer · FC Weesp · AVV Zeeburgia

3e klasse A: VV De Blokkers · FC Den Helder · JVC Julianadorp · SV Kleine Sluis · SV Koedijk · SEW · SV Spartanen · VV Texel '94 · VIOS-W · VVS '46 · VVW · SV Westfriezen · VV Winkel · VV Woudia
3e klasse B: VV Alkmaarsche Boys · SV Beemster · SC Hercules Zaandam · HSV · IVV · KFC · Kolping Boys · VV Limmen · Meervogels '31 · OSV · FC Purmerend · SVA Assendelft · SV Vrone · ZVV Zaanlandia
3e klasse C: AGB · ASV Arsenal · FC Blauw-Wit Amsterdam · BVC Bloemendaal · DSOV · DSS · KDO · RKDES · RODA '23 · VV Schoten · VVA/Spartaan · SV Wijk aan Zee · ZSGOWMS · VV Zwanenburg
3e klasse D: BFC · VV Brederodes · Forza Almere · HDS · SV Laren '99 · SV De Meer · RODA '46 · Saestum · SCH '44 · VEP · HC & FC Victoria · CVV Vriendenschaar · VVZA · Zwaluwen Utrecht 1911

4e klasse A: Con Zelo · VV Dirkshorn · SV DTS · DWOW · SV Geel-Zwart '30 · VV Hollandia T · Hugo Boys · VV Nieuwe Niedorp · VV Schagen · SRC · VV Succes · VZV · VV Wiron · ZDH
4e klasse B: ALC · SV Always Forward · VV Berkhout · VV Grasshoppers · Hauwert '65 · HSV Sport 1889 · KGB · Kwiek '78 · FC Medemblik · VV Oosthuizen · RKEDO · Sporting Andijk · VV Strandvogels · SV De Valken
4e klasse C: Alcmaria Victrix · Apollo '68 · Berdos · SV Beverwijk · SC Dynamo · VV Egmondia · ASV De Flamingo's '64 · SV Graftdijk · KSV · SV De Rijp · SV Sint Adelbert · FC Velsenoord · WMC · VV Zeevogels
4e klasse D: FC Aalsmeer · SV Alliance '22 · DIO · DSK · HBC · Olympia Haarlem · RKVV Onze Gezellen · RCH · SV Spaarnwoude · SVIJ · SV Terrasvogels · UNO · VVH/Velserbroek · SV Vogelenzang
4e klasse E: AFC DWS · GeuzenMiddenmeer · SV Ilpendam · SV Nieuw West · VV RCZ · RKVV Saenden · SDOB · SDZ · Sporting Krommenie · RKAV Volendam · VVV Westzaan · VV De Wherevogels · WSV '30 · ZVV Zaandijk
4e klasse F: FC Ankaraspor · SC Buitenveldert · CTO '70 · SV Diemen · ASV Fortius · SV Geinburgia · AFC Nautilus · NFC · SV Ouderkerk · Sporting Martinus · AVV Swift · TABA · TOG · Zuidoost United
4e klasse G: SV Achterveld · VV Amsvorde · VV AS '80 · ASV '65 · SV Baarn · SV Batavia '90 · VV De Dreef · SV 's-Graveland · VV Hooglanderveen · VV Nederhorst · Sporting '70 · ASC Waterwijk · SV Zeist
4e klasse H: SV Aurora · DWSV · Faja Lobi KDS · VV 't Goy · VV Hoograven · VV MSV '19 · SV Odijk · PVC · PVCV Vleuten · VV Schalkwijk · SVF Cothen · UVV · VSV Vreeswijk · VSC

5e klasse A: AGSV Aartswoud · BSV Bergen · VV Callantsoog · Duinrand S · DWB · VV Kaagvogels · SV De Koog · VV MOC · Sint Boys DES · RKSV Sint George · VV Vesdo · RKVV Zwaagdijk
5e klasse B: DRC · FIT · VV Knollendam · VV Kwadijk · SC Purmerland · AVV Sloterdijk · SV Sporting S · SSV · Victoria Obdam · SC Voorland · WBSV · ZTS
5e klasse C: BSM · DEVO '58 · DIOS · SC De Eland · SV Geel Wit '20 · ASV De Germaan · HFC Heemstede · HYS · SV Nieuw Sloten · OSC · THB · VV Waterloo
5e klasse D: BSV Allen Weerbaar · APWC · SC Buitenboys · Domstad Majella · HVC · JSV Nieuwegein · KVVA · VV Maarssen · SC Muiderberg · SV Olympia '25 · ZSC Patria · VVU Ardahanspor

6e klasse A: DESS · VV Flevo · GSV · HOSV · VV Jisp · VV Kreileroord · VV Oudesluis · SV Petten · VV Schellinkhout · VV Wieringerwaard · WSW · VV Zuidermeer
6e klasse B: FC Almere · FC Amsterdam · DSO/Ultrajectum · DWSM · VV Kismet · SC Overamstel · SV Parkstad · SV Rap · Real Sranang · Real United · SV Rivierwijkers · Sporting Almere · WV-HEDW