Sibiu Cycling Tour 2014

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
4e editie
Periode 1720 juli
Startplaats Sibiu
Finishplaats Sibiu
Totale afstand 500,5 km
Eindklassementen
Jersey yellow.svg Winnaar Vlag van Kroatië Radoslav Rogina
Jersey white.svg Punten Vlag van Kroatië Radoslav Rogina
Jersey green.svg Berg Vlag van Slovenië Primož Roglič
Jersey orange.svg Jongeren Vlag van Slovenië Domen Novak
Ploegen Vlag van Slovenië Adria Mobil
Andere jaren
Vorige editie Sibiu Cycling Tour 2013
Volgende editie Sibiu Cycling Tour 2015
Portaal  Portaalicoon   Wielersport

De 4e editie van de wielerwedstrijd Sibiu Cycling Tour vond in 2014 plaats van 17 tot en met 20 juli. De start en finish vonden plaats in Sibiu. De ronde maakte deel uit van de UCI Europe Tour 2014, in de categorie 2.1. In 2013 won de Italiaan Davide Rebellin. Deze editie werd gewonnen door de Kroaat Radoslav Rogina.

Deelnemende ploegen[bewerken]

ProContinentaal Continentaal Nationaal
Vlag van Italië Androni Giocattoli Vlag van Roemenië Tusnad Vlag van Slovenië Adria Mobil Vlag van Roemenië Roemenië
Vlag van Polen CCC Polsat Polkowice Vlag van Oostenrijk Amplatz-BMC Vlag van Denemarken Christina Watches-Kuma Vlag van Roemenië Roemenië B
Vlag van Luxemburg Differdange-Losch Vlag van Noorwegen Frøy-Bianchi Vlag van Argentinië Argentinië
Vlag van Oekraïne ISD CT Vlag van Oekraïne Kolss
Vlag van Duitsland LKT Team Brandenburg Vlag van Italië MG Kvis-Wilier
Vlag van Nederland Parkhotel Valkenburg Vlag van Noorwegen Ringeriks-Kraft
Vlag van Japan Shimano Vlag van Griekenland SP Tableware
Vlag van Azerbeidzjan Synergy Baku Vlag van Hongarije Utensilnord
Vlag van België Vérandas Willems

Etappe-overzicht[bewerken]

etappe datum start finish type afstand winnaar Jersey yellow.svg klassementsleider
Proloog 17 juli Sibiu Sibiu Tijdritklokje proloog 2,3 km Vlag van België Olivier Pardini Vlag van België Olivier Pardini
1e 18 juli Sibiu Bâleameer Bergachtig profiel bergrit 162,5 km Vlag van Kroatië Radoslav Rogina Vlag van Kroatië Radoslav Rogina
2e 19 juli Sibiu Păltiniș Bergachtig profiel bergrit 160 km Vlag van Wit-Rusland Branislaw Samojlaw
3e (a) 20 juli Sibiu Sibiu Tijdritklokje ploegentijdrit 17 km Vlag van Polen CCC Polsat Polkowice
3e (b) 20 juli Sibiu Sibiu Heuvelachtig profiel heuvelrit 158,7 km Vlag van Italië Marco Zanotti

Etappe-uitslagen[bewerken]

Proloog[bewerken]

Sibiu - Sibiu (2,3 km (ITT))
Plaats Naam Ploeg Tijd
Winnaar Vlag van België Olivier Pardini Vlag van België Vérandas Willems 3'11"
2 Vlag van Italië Diego Rosa Vlag van Italië Androni Giocattoli + 1"
3 Vlag van Zweden Michael Olsson Vlag van Noorwegen Ringeriks-Kraft + 2"
4 Vlag van Duitsland Sebastian Forke Vlag van Denemarken Christina Watches-Kuma z.t.
5 Vlag van Polen Maciej Paterski Vlag van Polen CCC Polsat Polkowice z.t.
6 Vlag van Slovenië Matej Mugerli Vlag van Slovenië Adria Mobil + 4"
7 Vlag van Nederland Jasper Ockeloen Vlag van Nederland Parkhotel Valkenburg z.t.
8 Vlag van Roemenië Andrei Nechita Vlag van Italië MG Kvis-Wilier + 5"
9 Vlag van België Emiel Wastyn Vlag van België Vérandas Willems z.t.
10 Vlag van Letland Jānis Dakteris Vlag van Luxemburg Differdange-Losch z.t.

1e etappe[bewerken]

Sibiu - Bâleameer (162,5 km)
Plaats Naam Ploeg Tijd
Winnaar Vlag van Kroatië Radoslav Rogina Vlag van Slovenië Adria Mobil 4u12'49"
2 Vlag van Slovenië Primož Roglič Vlag van Slovenië Adria Mobil + 1'20"
3 Vlag van Italië Davide Rebellin Vlag van Polen CCC Polsat Polkowice z.t.
4 Vlag van Noorwegen Frederik Wilmann Vlag van Noorwegen Ringeriks-Kraft + 1'28"
5 Vlag van Nederland Jasper Ockeloen Vlag van Nederland Parkhotel Valkenburg + 1'30"
6 Vlag van Zweden Michael Olsson Vlag van Noorwegen Ringeriks-Kraft z.t.
7 Vlag van Italië Matteo Busato Vlag van Italië MG Kvis-Wilier + 1'31"
8 Vlag van Italië Gianfranco Zilioli Vlag van Italië Androni Giocattoli + 1'44"
9 Vlag van Italië Alessio Taliani Vlag van Italië Androni Giocattoli + 1'52"
10 Vlag van Denemarken Marc Christian Garby Vlag van Denemarken Christina Watches-Kuma + 2'01"
23 Vlag van België Olivier Pardini Vlag van België Vérandas Willems + 4'43"
Algemeen klassement
Plaats Naam Ploeg Tijd
Gele trui Vlag van Kroatië Radoslav Rogina Vlag van Slovenië Adria Mobil 4u15'58"
2 Vlag van Slovenië Primož Roglič Vlag van Slovenië Adria Mobil + 1'21"
3 Vlag van Italië Davide Rebellin Vlag van Polen CCC Polsat Polkowice + 1'25"
4 Vlag van Zweden Michael Olsson Vlag van Noorwegen Ringeriks-Kraft + 1'34"
5 Vlag van Nederland Jasper Ockeloen Vlag van Nederland Parkhotel Valkenburg + 1'36"
6 Vlag van Italië Matteo Busato Vlag van Italië MG Kvis-Wilier + 1'40"
7 Vlag van Noorwegen Frederik Wilmann Vlag van Noorwegen Ringeriks-Kraft + 1'43"
8 Vlag van Italië Gianfranco Zilioli Vlag van Italië Androni Giocattoli + 1'59"
9 Vlag van Italië Alessio Taliani Vlag van Italië Androni Giocattoli + 2'07"
10 Vlag van Denemarken Marc Christian Garby Vlag van Denemarken Christina Watches-Kuma + 2'18"
21 Vlag van België Olivier Pardini Vlag van België Vérandas Willems + 4'45"

2e etappe[bewerken]

Sibiu - Păltiniș (160 km)
Plaats Naam Ploeg Tijd
Winnaar Vlag van Wit-Rusland Branislaw Samojlaw Vlag van Polen CCC Polsat Polkowice 4u20'19"
2 Vlag van Slovenië Primož Roglič Vlag van Slovenië Adria Mobil + 3"
3 Vlag van Italië Davide Rebellin Vlag van Polen CCC Polsat Polkowice + 11"
4 Vlag van Kroatië Radoslav Rogina Vlag van Slovenië Adria Mobil z.t.
5 Vlag van Nederland Jasper Ockeloen Vlag van Nederland Parkhotel Valkenburg + 13"
6 Vlag van Italië Antonino Parrinello Vlag van Italië Androni Giocattoli z.t.
7 Vlag van Italië Gianfranco Zilioli Vlag van Italië Androni Giocattoli z.t.
8 Vlag van Hongarije Péter Kusztor Vlag van Oostenrijk Amplatz-BMC z.t.
9 Vlag van Zweden Michael Olsson Vlag van Noorwegen Ringeriks-Kraft z.t.
10 Vlag van Noorwegen Frederik Wilmann Vlag van Noorwegen Ringeriks-Kraft z.t.
24 Vlag van België Olivier Pardini Vlag van België Vérandas Willems + 1'10"
Algemeen klassement
Plaats Naam Ploeg Tijd
Gele trui Vlag van Kroatië Radoslav Rogina Vlag van Slovenië Adria Mobil 8u36'28"
2 Vlag van Slovenië Primož Roglič Vlag van Slovenië Adria Mobil + 1'07"
3 Vlag van Italië Davide Rebellin Vlag van Polen CCC Polsat Polkowice + 1'21"
4 Vlag van Zweden Michael Olsson Vlag van Noorwegen Ringeriks-Kraft + 1'33"
5 Vlag van Nederland Jasper Ockeloen Vlag van Nederland Parkhotel Valkenburg + 1'38"
6 Vlag van Noorwegen Frederik Wilmann Vlag van Noorwegen Ringeriks-Kraft + 1'45"
7 Vlag van Italië Matteo Busato Vlag van Italië MG Kvis-Wilier + 1'50"
8 Vlag van Italië Gianfranco Zilioli Vlag van Italië Androni Giocattoli + 2'01"
9 Vlag van Italië Alessio Taliani Vlag van Italië Androni Giocattoli + 2'21"
10 Vlag van Wit-Rusland Branislaw Samojlaw Vlag van Polen CCC Polsat Polkowice + 2'29"
21 Vlag van België Olivier Pardini Vlag van België Vérandas Willems + 5'54"

3e etappe deel A[bewerken]

Sibiu - Sibiu (17 km (TTT))
Plaats Ploeg Tijd
Olive wreath.svg Vlag van Polen CCC Polsat Polkowice 19'40"
2 Vlag van Slovenië Adria Mobil + 20"
3 Vlag van Duitsland LKT Team Brandenburg + 33"
4 Vlag van Denemarken Christina Watches-Kuma + 34"
5 Vlag van Italië Androni Giocattoli + 36"
6 Vlag van Italië MG Kvis-Wilier + 42"
7 Vlag van Argentinië Argentinië + 1'02"
8 Vlag van Oekraïne ISD CT + 1'13
9 Vlag van België Vérandas Willems + 1'22"
10 Vlag van Griekenland SP Tableware z.t.
14 Vlag van Nederland Parkhotel Valkenburg + 1'40"
Algemeen klassement
Plaats Naam Ploeg Tijd
Gele trui Vlag van Kroatië Radoslav Rogina Vlag van Slovenië Adria Mobil 8u56'26"
2 Vlag van Italië Davide Rebellin Vlag van Polen CCC Polsat Polkowice + 1'01"
3 Vlag van Slovenië Primož Roglič Vlag van Slovenië Adria Mobil + 1'07"
4 Vlag van Wit-Rusland Branislaw Samojlaw Vlag van Polen CCC Polsat Polkowice + 2'09"
5 Vlag van Italië Matteo Busato Vlag van Italië MG Kvis-Wilier + 2'12"
6 Vlag van Italië Gianfranco Zilioli Vlag van Italië Androni Giocattoli + 2'17"
7 Vlag van Italië Alessio Taliani Vlag van Italië Androni Giocattoli + 2'37"
8 Vlag van Zweden Michael Olsson Vlag van Noorwegen Ringeriks-Kraft + 2'39"
9 Vlag van Denemarken Marc Christian Garby Vlag van Denemarken Christina Watches-Kuma + 2'45"
10 Vlag van Noorwegen Frederik Wilmann Vlag van Noorwegen Ringeriks-Kraft + 2'51"
11 Vlag van Nederland Jasper Ockeloen Vlag van Nederland Parkhotel Valkenburg + 2'58"
21 Vlag van België Olivier Pardini Vlag van België Vérandas Willems + 6'46"

3e etappe deel B[bewerken]

Sibiu - Sibiu (158,7 km)
Plaats Naam Ploeg Tijd
Winnaar Vlag van Italië Marco Zanotti Vlag van Nederland Parkhotel Valkenburg 4u01'58"
2 Vlag van Italië Christian Delle Stelle Vlag van Italië MG Kvis-Wilier z.t.
3 Vlag van Italië Antonino Parrinello Vlag van Italië Androni Giocattoli z.t.
4 Vlag van Polen Maciej Paterski Vlag van Polen CCC Polsat Polkowice z.t.
5 Vlag van België Olivier Pardini Vlag van België Vérandas Willems z.t.
6 Vlag van Kroatië Radoslav Rogina Vlag van Slovenië Adria Mobil z.t.
7 Vlag van Slovenië Andi Bajc Vlag van Oostenrijk Amplatz-BMC z.t.
8 Vlag van Roemenië Andrei Nechita Vlag van Italië MG Kvis-Wilier z.t.
9 Vlag van Italië Nicola Testi Vlag van Italië Androni Giocattoli z.t.
10 Vlag van Duitsland Stefan Schäfer Vlag van Duitsland LKT Team Brandenburg z.t.
31 Vlag van Nederland Jasper Ockeloen Vlag van Nederland Parkhotel Valkenburg z.t.

Eindklassementen[bewerken]

Algemeen klassement[bewerken]

Plaats Naam Ploeg Tijd
Gele trui Vlag van Kroatië Radoslav Rogina Vlag van Slovenië Adria Mobil 12u58'26"
2 Vlag van Italië Davide Rebellin Vlag van Polen CCC Polsat Polkowice + 1'01"
3 Vlag van Slovenië Primož Roglič Vlag van Slovenië Adria Mobil + 1'07"
4 Vlag van Wit-Rusland Branislaw Samojlaw Vlag van Polen CCC Polsat Polkowice + 2'09"
5 Vlag van Italië Matteo Busato Vlag van Italië MG Kvis-Wilier + 2'12"
6 Vlag van Italië Gianfranco Zilioli Vlag van Italië Androni Giocattoli + 2'17"
7 Vlag van Italië Alessio Taliani Vlag van Italië Androni Giocattoli + 2'37"
8 Vlag van Zweden Michael Olsson Vlag van Noorwegen Ringeriks-Kraft + 2'39"
9 Vlag van Nederland Jasper Ockeloen Vlag van Nederland Parkhotel Valkenburg + 2'58"
10 Vlag van Denemarken Marc Christian Garby Vlag van Denemarken Christina Watches-Kuma + 3'00"
11 Vlag van Noorwegen Frederik Wilmann Vlag van Noorwegen Ringeriks-Kraft + 3'06"
12 Vlag van Italië Antonino Parrinello Vlag van Italië Androni Giocattoli + 3'53"
13 Vlag van Italië Corrado Lampa Vlag van Luxemburg Differdange-Losch + 4'38"
14 Vlag van Slovenië Matej Mugerli Vlag van Slovenië Adria Mobil + 4'48"
15 Vlag van Frankrijk César Bihel Vlag van Luxemburg Differdange-Losch + 5'29"
16 Vlag van Roemenië Oleg Berdos Vlag van Roemenië Tusnad + 5'36"
17 Vlag van Slovenië Domen Novak Vlag van Slovenië Adria Mobil + 5'57"
18 Vlag van Colombia Vladimir Lopez Vlag van Roemenië Tusnad + 6'22"
19 Vlag van België Olivier Pardini Vlag van België Vérandas Willems + 6'46"
20 Vlag van Noorwegen Øivind Lukkedahl Vlag van Noorwegen Ringeriks-Kraft + 6'48"

Puntenklassement[bewerken]

Plaats Naam Ploeg Punten
Witte trui Vlag van Kroatië Radoslav Rogina Vlag van Slovenië Adria Mobil 49
2 Vlag van Slovenië Primož Roglič Vlag van Slovenië Adria Mobil 44
3 Vlag van Zweden Michael Olsson Vlag van Noorwegen Ringeriks-Kraft 38
4 Vlag van België Olivier Pardini Vlag van België Vérandas Willems 37
5 Vlag van Nederland Jasper Ockeloen Vlag van Nederland Parkhotel Valkenburg 33

Bergklassement[bewerken]

Plaats Naam Ploeg Punten
Groene trui Vlag van Slovenië Primož Roglič Vlag van Slovenië Adria Mobil 32
2 Vlag van Kroatië Radoslav Rogina Vlag van Slovenië Adria Mobil 24
3 Vlag van Italië Davide Rebellin Vlag van Polen CCC Polsat Polkowice 22
6 Vlag van Nederland Jasper Ockeloen Vlag van Nederland Parkhotel Valkenburg 14
23 Vlag van België Gaëtan Bille Vlag van België Vérandas Willems 3

Jongerenklassement[bewerken]

Plaats Naam Ploeg Tijd
Oranje trui Vlag van Slovenië Domen Novak Vlag van Slovenië Adria Mobil 13u04'23"
2 Vlag van Noorwegen Øivind Lukkedahl Vlag van Noorwegen Ringeriks-Kraft + 51"
3 Vlag van Oekraïne Andrii Bratasjtsjoek Vlag van Oekraïne Kolss + 57"
7 Vlag van Nederland Gert-Jan Bosman Vlag van Nederland Parkhotel Valkenburg + 13'13"
16 Vlag van België Louis Convens Vlag van België Vérandas Willems + 33'50"

Ploegenklassement[bewerken]

Plaats Ploeg Tijd
Jersey yellow number.svg Vlag van Slovenië Adria Mobil 38u21'24"
2 Vlag van Italië Androni Giocattoli + 1'55"
3 Vlag van Noorwegen Ringeriks-Kraft + 4'09"
7 Vlag van Nederland Parkhotel Valkenburg + 22'56"
8 Vlag van België Vérandas Willems + 36'04"

Klassementenverloop[bewerken]

Etappe Winnaar Algemeen klassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement
Ploegenklassement
P Olivier Pardini Olivier Pardini Olivier Pardini niet uitgereikt Emiel Wastyn Vérandas Willems
1 Radoslav Rogina Radoslav Rogina Michael Olsson Radoslav Rogina Domen Novak Adria Mobil
2 Branislaw Samojlaw Primož Roglič Primož Roglič
3a CCC Polsat Polkowice
3b Marco Zanotti Radoslav Rogina
0Eindstanden
Radoslav Rogina Radoslav Rogina Primož Roglič Domen Novak Adria Mobil

UCI Europe Tour[bewerken]

In deze Sibiu Cycling Tour waren punten te verdienen voor de ranking in de UCI Europe Tour 2014. Enkel renners die uitkwamen voor een (pro-)continentale ploeg, maakten aanspraak om punten te verdienen.

Positie 1e 2e 3e 4e 5e 6e 7e 8e 9e 10e 11e 12e
Eindklassement 80 56 32 24 20 16 12 8 7 6 5 3
Per etappe 16 11 6 5 4 2
Drager leiderstrui (per dag) 8
Voorlopige ranking
# Renner Ploeg Punten
1 Vlag van Kroatië Radoslav Rogina Vlag van Slovenië Adria Mobil 129.75
2 Vlag van Italië Davide Rebellin Vlag van Polen CCC Polsat Polkowice 72
3 Vlag van Slovenië Primož Roglič Vlag van Slovenië Adria Mobil 56.75
4 Vlag van België Branislaw Samojlaw Vlag van Polen CCC Polsat Polkowice 44
5 Vlag van België Olivier Pardini Vlag van België Vérandas Willems 28
6 Vlag van Italië Matteo Busato Vlag van Italië MG Kvis-Wilier 20.5
7 Vlag van Italië Gianfranco Zilioli Vlag van Italië Androni Giocattoli 17
8 Vlag van Italië Marco Zanotti Vlag van Nederland Parkhotel Valkenburg 16
Vlag van Zweden Michael Olsson Vlag van Noorwegen Ringeriks-Kraft 16
10 Vlag van Nederland Jasper Ockeloen Vlag van Nederland Parkhotel Valkenburg 15
11 Vlag van Polen Maciej Paterski Vlag van Polen CCC Polsat Polkowice 13
Vlag van Italië Alessio Taliani Vlag van Italië Androni Giocattoli 13
13 Vlag van Italië Diego Rosa Vlag van Italië Androni Giocattoli 12
Vlag van Italië Antonino Parrinello Vlag van Italië Androni Giocattoli 12
15 Vlag van Italië Christian Delle Stelle Vlag van Italië MG Kvis-Wilier 11.5
16 Vlag van Noorwegen Frederik Wilmann Vlag van Noorwegen Ringeriks-Kraft 10
17 Vlag van Denemarken Marc Christian Garby Vlag van Denemarken Christina Watches-Kuma 7.25
18 Vlag van Duitsland Sebastian Forke Vlag van Denemarken Christina Watches-Kuma 6.25
19 Vlag van Slovenië Matej Mugerli Vlag van Slovenië Adria Mobil 4.75
20 Vlag van Polen Łukasz Owsian Vlag van Polen CCC Polsat Polkowice 4
Vlag van Polen Jacek Morajko Vlag van Polen CCC Polsat Polkowice 4
Vlag van Bulgarije Nikolaj Michajlov Vlag van Polen CCC Polsat Polkowice 4
Vlag van Polen Adrian Honkisz Vlag van Polen CCC Polsat Polkowice 4
24 Vlag van Slovenië Klemen Štimulak Vlag van Slovenië Adria Mobil 2.75
Vlag van Slovenië Kristjan Fajt Vlag van Slovenië Adria Mobil 2.75
Vlag van Kroatië Bruno Maltar Vlag van Slovenië Adria Mobil 2.75
Vlag van Slovenië Domen Novak Vlag van Slovenië Adria Mobil 2.75
28 Vlag van Duitsland Sebastian Deckert Vlag van Duitsland LKT Team Brandenburg 1.5
Vlag van Duitsland Julian Schulze Vlag van Duitsland LKT Team Brandenburg 1.5
Vlag van Duitsland Carl Soballa Vlag van Duitsland LKT Team Brandenburg 1.5
Vlag van Duitsland Tobias Knaup Vlag van Duitsland LKT Team Brandenburg 1.5
Vlag van Duitsland Franz Schiewer Vlag van Duitsland LKT Team Brandenburg 1.5
Vlag van Duitsland Jonas Koch Vlag van Duitsland LKT Team Brandenburg 1.5
Vlag van Duitsland Stefan Schäfer Vlag van Duitsland LKT Team Brandenburg 1.5
35 Vlag van Denemarken Asbjørnn Kragh Andersen Vlag van Denemarken Christina Watches-Kuma 1.25
Vlag van Duitsland Stefan Schumacher Vlag van Denemarken Christina Watches-Kuma 1.25
Vlag van Verenigd Koninkrijk Jake Tanner Vlag van Denemarken Christina Watches-Kuma 1.25
Vlag van Denemarken Jimmi Sørensen Vlag van Denemarken Christina Watches-Kuma 1.25
39 Vlag van Italië Nicola Testi Vlag van Italië Androni Giocattoli 1
Vlag van Italië Emanuele Sella Vlag van Italië Androni Giocattoli 1
41 Vlag van Argentinië Juan Ignacio Curuchet Vlag van Italië MG Kvis-Wilier 0.5
Vlag van Roemenië Andrei Nechita Vlag van Italië MG Kvis-Wilier 0.5
Vlag van Italië Rino Gasparrini Vlag van Italië MG Kvis-Wilier 0.5
Vlag van Italië Mattia Frapporti Vlag van Italië MG Kvis-Wilier 0.5
Vlag van Italië Carlo Brugnotto Vlag van Italië MG Kvis-Wilier 0.5

Etappewedstrijden
Vlag van Frankrijk Ster van Bessèges · Vlag van Frankrijk Ronde van de Middellandse Zee · Vlag van Spanje Ruta del Sol · Vlag van Portugal Ronde van de Algarve · Vlag van Frankrijk Ronde van de Haut-Var · Vlag van België Driedaagse van West-Vlaanderen · Vlag van Italië Internationale Wielerweek · Vlag van Frankrijk Internationaal Wegcriterium · Vlag van België Driedaagse van De Panne-Koksijde · Vlag van Frankrijk Ronde van de Sarthe · Vlag van Italië Ronde van Trentino · Vlag van Turkije Ronde van Turkije · Vlag van Frankrijk Vierdaagse van Duinkerke · Vlag van Azerbeidzjan Ronde van Azerbeidzjan · Vlag van Polen Szlakiem Grodów Piastowskich · Vlag van Spanje Ronde van Castilië en León · Vlag van Frankrijk Ronde van Picardië · Vlag van Noorwegen Ronde van Noorwegen · Vlag van NederlandVlag van België World Ports Classic · Vlag van Duitsland Ronde van Beieren · Vlag van België Ronde van België · Vlag van Noorwegen Tour des Fjords · Vlag van Estland Ronde van Estland · Vlag van Luxemburg Ronde van Luxemburg · Vlag van Frankrijk Boucles de la Mayenne · Vlag van Nederland Ster ZLM Toer · Vlag van Slovenië Ronde van Slovenië · Vlag van Frankrijk Route du Sud · Vlag van Oostenrijk Ronde van Oostenrijk · Vlag van Roemenië Sibiu Cycling Tour · Vlag van België Ronde van Wallonië · Vlag van Portugal Ronde van Portugal · Vlag van Denemarken Ronde van Denemarken · Vlag van Frankrijk Ronde van de Ain · Vlag van Spanje Ronde van Burgos · Vlag van Noorwegen Arctic Race of Norway · Vlag van Frankrijk Ronde van de Limousin · Vlag van Frankrijk Ronde van Poitou-Charentes · Vlag van Verenigd Koninkrijk Ronde van Groot-Brittannië · Vlag van Frankrijk Ronde van Gévaudan Languedoc-Roussillon · Vlag van België Eurométropole Tour

Eendaagse wedstrijden
Vlag van Frankrijk GP La Marseillaise · Vlag van Italië Grote Prijs van de Etruskische Kust · Vlag van Spanje Trofeo Palma · Vlag van Spanje Trofeo Ses Salines · Vlag van Spanje Trofeo Serra de Tramuntana · Vlag van Spanje Trofeo Platja de Muro · Vlag van Italië Trofeo Laigueglia · Vlag van Spanje Ronde van Murcia · Vlag van België Omloop Het Nieuwsblad · Vlag van Frankrijk Classic Sud Ardèche · Vlag van Zwitserland GP Lugano · Vlag van Spanje Clásica de Almería · Vlag van België Kuurne-Brussel-Kuurne · Vlag van Frankrijk La Drôme Classic · Vlag van België Le Samyn · Vlag van Italië GP Città di Camaiore · Vlag van Italië Strade Bianche · Vlag van Italië Roma Maxima · Vlag van Nederland Ronde van Drenthe · Vlag van Nederland Dwars door Drenthe · Vlag van België Nokere Koerse · Vlag van Italië GP Nobili Rubinetterie · Vlag van België Handzame Classic · Vlag van Frankrijk Classic Loire-Atlantique · Vlag van Frankrijk Grote Prijs van Cholet-Pays de Loire · Vlag van België Dwars door Vlaanderen · Vlag van Frankrijk Route Adélie de Vitré · Vlag van Nederland Volta Limburg Classic · Vlag van Spanje Grote Prijs Miguel Indurain · Vlag van Spanje Ronde van La Rioja · Vlag van België Scheldeprijs · Vlag van België GP Cerami · Vlag van Spanje Klasika Primavera · Vlag van Frankrijk Parijs-Camembert · Vlag van België Brabantse Pijl · Vlag van Frankrijk GP Denain · Vlag van Frankrijk Ronde van de Finistère · Vlag van Frankrijk Tro Bro Léon · Vlag van Duitsland Ronde van Keulen · Vlag van Frankrijk La Roue Tourangelle · Vlag van Duitsland Rund um den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt · Vlag van Frankrijk Ronde van de Somme · Vlag van Duitsland ProRace Berlin · Vlag van Frankrijk Grote Prijs van Plumelec · Vlag van Frankrijk Boucles de l'Aulne · Vlag van Nederland Ronde van Zeeland Seaports · Vlag van Zwitserland GP Kanton Aargau · Vlag van België Ronde van Limburg · Vlag van Italië Ronde van de Apennijnen · Vlag van België Halle-Ingooigem · Vlag van Spanje Prueba Villafranca de Ordizia · Vlag van Italië GP Industria & Artigianato-Larciano · Vlag van Italië Ronde van Toscane · Vlag van Spanje Circuito de Getxo · Vlag van Frankrijk Polynormande · Vlag van Verenigd Koninkrijk RideLondon Classic · Vlag van België GP Stad Zottegem · Vlag van Nederland Arnhem-Veenendaal Classic · Vlag van Frankrijk Châteauroux Classic de l'Indre · Vlag van België Druivenkoers Overijse · Vlag van België Brussels Cycling Classic · Vlag van Frankrijk GP Fourmies · Vlag van Frankrijk Ronde van de Doubs · Vlag van België GP Jef Scherens · Vlag van Italië Coppa Bernocchi · Vlag van België GP van Wallonië · Vlag van Italië Coppa Agostoni · Vlag van Italië Ronde van de Drie Valleien · Vlag van België Kampioenschap van Vlaanderen · Vlag van België Grote Prijs Impanis-Van Petegem · Vlag van Italië Memorial Marco Pantani · Vlag van Italië GP Industria & Commercio di Prato · Vlag van Frankrijk GP van Isbergues · Vlag van België Omloop van het Houtland · Vlag van Frankrijk Duo Normand · Vlag van Italië Milaan-Turijn · Vlag van Duitsland Ronde van het Münsterland · Vlag van Frankrijk Ronde van de Vendée · Vlag van België Memorial Frank Vandenbroucke · Vlag van Italië Coppa Sabatini · Vlag van Frankrijk Parijs-Bourges · Vlag van Italië Ronde van Emilia · Vlag van Frankrijk Parijs-Tours · Vlag van Italië GP Beghelli · Vlag van België Nationale Sluitingsprijs · Vlag van Frankrijk Chrono des Nations