Sjabloon:Tabelrij treinserie 9000
Uiterlijk
Serie | Treinsoort | Route | Bijzonderheden |
---|---|---|---|
9000 | Sprinter (NS) | Leeuwarden – Meppel – Zwolle – Lelystad Centrum | Rijdt na 20:00 uur en in het weekend 1x/uur tussen Leeuwarden en Zwolle. Rijdt na 21:00 uur 1x/uur op het hele traject. |
Alle Stations:
Serie | Treinsoort | Route | Bijzonderheden |
---|---|---|---|
9000 | Sprinter (NS) | Leeuwarden – Grou-Jirnsum – Akkrum – Heerenveen – Wolvega – Steenwijk – Meppel – Zwolle – Kampen Zuid – Dronten – Lelystad Centrum | Rijdt na 20:00 uur en in het weekend 1x/uur tussen Leeuwarden en Zwolle. Rijdt na 21:00 uur 1x/uur op het hele traject. |