UEFA Intertoto Cup 1996

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken

De UEFA Intertoto Cup wordt vaak afgekort tot Intertoto Cup of Intertoto, IC, UIC of UI. Het is sinds 1995 een kans voor clubs die zich via hun nationale competitie niet hebben geplaatst voor de UEFA Cup of Champions League om zich alsnog te plaatsen voor de UEFA Cup.

Groepsfase (22 juni tot en met 20 juli)[bewerken]

Groep 1[bewerken]

Team Ptn Wed W G V DV DT DS
1. Vlag van België Standaard Luik 10 4 3 1 0 8 2 +6
2. Vlag van Denemarken Aalborg Boldspilklub 9 4 3 0 1 10 5 +5
3. Vlag van Duitsland VfB Stuttgart 6 4 2 0 2 8 4 +4
4. Vlag van Israël Hapoel Haifa 2 4 0 2 2 7 12 -5
5. Vlag van Noord-Ierland Cliftonville FC 1 4 0 1 3 2 12 -10
22-23 juni
Cliftonville FC 0-3 Standaard Luik
Aalborg Boldspilklub 5-4 Hapoel Haifa
29-30 juni
VfB Stuttgart 0-1 Aalborg Boldspilklub
Hapoel Haifa 1-1 Cliftonville FC
6-7 juli
Cliftonville FC 1-4 VfB Stuttgart
Standaard Luik 2-2 Hapoel Haifa
13-14 juli
VfB Stuttgart 0-2 Standaard Luik
Aalborg Boldspilklub 4-0 Cliftonville FC
20 juli
Hapoel Haifa 0-4 VfB Stuttgart
Standaard Luik 1-0 Aalborg Boldspilklub

Groep 2[bewerken]

Team Ptn Wed W G V DV DT DS
1. Vlag van Oostenrijk LASK Linz 12 4 4 0 0 11 1 +10
2. Vlag van Duitsland Werder Bremen 9 4 3 0 1 8 5 +3
3. Vlag van Zweden Djurgårdens IF 6 4 2 0 2 15 6 +9
4. Vlag van Cyprus Apollon Limassol 3 4 1 0 3 4 13 -9
5. Vlag van Faeröer B68 Toftir 0 4 0 0 4 2 15 -13
22-23 juni
Apollon Limassol 0-2 Werder Bremen
LASK Linz 2-0 Djurgårdens IF
29-30 juni
Djurgårdens IF 8-0 Apollon Limassol
B68 Toftir 0-4 LASK Linz
6-7 juli
Apollon Limassol 4-1 B68 Toftir
Werder Bremen 3-2 Djurgårdens IF
13-14 juli
B68 Toftir 0-2 Werder Bremen
LASK Linz 2-0 Apollon Limassol
20 juli
Werder Bremen 1-3 LASK Linz
Djurgårdens IF 5-1 B68 Toftir

Groep 3[bewerken]

Team Ptn Wed W G V DV DT DS
1. Vlag van Zweden Örebro SK 10 4 3 1 0 12 6 +6
2. Vlag van Denemarken FC København 10 4 3 1 0 7 4 +3
3. Vlag van Slovenië NK Maribor 4 4 1 1 2 4 5 -1
4. Vlag van Oostenrijk Austria Wien 3 4 1 0 3 9 8 +1
5. Vlag van IJsland Keflavik ÍF 1 4 0 1 3 2 11 -9
22-23 juni
NK Maribor 3-0 Austria Wien
Örebro SK 3-1 Keflavik ÍF
29-30 juni
FC København 2-2 Örebro SK
Keflavik ÍF 0-0 NK Maribor
6-7 juli
Austria Wien 6-0 Keflavik ÍF
NK Maribor 0-1 FC København
13-14 juli
FC København 2-1 Austria Wien
Örebro SK 4-1 NK Maribor
20 juli
Keflavik ÍF 1-2 FC København
Austria Wien 2-3 Örebro SK

Groep 4[bewerken]

Team Ptn Wed W G V DV DT DS
1. Vlag van Denemarken Silkeborg IF 10 4 3 1 0 11 2 +9
2. Vlag van Polen Zagłębie Lubin 8 4 2 2 0 5 1 +4
3. Vlag van België R. Charleroi SC 5 4 1 2 1 5 5 0
4. Vlag van Oostenrijk SV Ried 3 4 1 0 3 4 9 -5
5. Vlag van Wales Conwy United 1 4 0 1 3 1 9 -8
22-23 juni
R. Charleroi SC 2-4 Silkeborg IF
Zagłębie Lubin 2-1 SV Ried
29-30 juni
Conwy United 0-0 R. Charleroi SC
Silkeborg IF 0-0 Zagłębie Lubin
6-7 juli
SV Ried 0-3 Silkeborg IF
Zagłębie Lubin 3-0 Conwy United
13-14 juli
Conwy United 1-2 SV Ried
R. Charleroi SC 0-0 Zagłębie Lubin
20 juli
Silkeborg IF 4-0 Conwy United
SV Ried 1-3 R. Charleroi SC

Groep 5[bewerken]

Team Ptn Wed W G V DV DT DS
1. Vlag van Frankrijk FC Nantes Atlantique 10 4 3 1 0 12 7 +5
2. Vlag van Noorwegen Lillestrøm SK 9 4 3 0 1 11 4 +7
3. Vlag van Nederland sc Heerenveen 4 4 1 1 2 4 5 -1
4. Vlag van Litouwen FBK Kaunas 3 4 1 0 3 4 10 -6
5. Vlag van Ierland Sligo Rovers 2 4 0 2 2 3 8 -5
22-23 juni
Sligo Rovers 0-0 sc Heerenveen
FBK Kaunas 1-4 Lillestrøm SK
29-30 juni
Lillestrøm SK 4-0 Sligo Rovers
FC Nantes Atlantique 3-1 FBK Kaunas
6-7 juli
Sligo Rovers 3-3 FC Nantes Atlantique
sc Heerenveen 0-1 Lillestrøm SK
13-14 juli
FC Nantes Atlantique 3-1 sc Heerenveen
FBK Kaunas 1-0 Sligo Rovers
20 juli
Lillestrøm SK 2-3 FC Nantes Atlantique
sc Heerenveen 3-1 FBK Kaunas

Groep 6[bewerken]

Team Ptn Wed W G V DV DT DS
1. Vlag van Kroatië Segesta Sisak 10 4 3 1 0 7 3 +4
2. Vlag van Zweden Örgryte IS 8 4 2 2 0 8 2 +6
3. Vlag van Zwitserland FC Luzern 6 4 2 0 2 4 5 -1
4. Vlag van Frankrijk Stade Rennais FC 4 4 1 1 2 5 5 0
5. Vlag van Israël Hapoel Tel Aviv FC 0 4 0 0 4 1 10 -9
22-23 juni
'Hapoel Tel Aviv 0-2 Stade Rennais
Örgryte IS 3-0 FC Luzern
29-30 juni
FC Luzern 2-0 'Hapoel Tel Aviv
Segesta Sisak 1-1 Örgryte IS
6-7 juli
Hapoel Tel Aviv 1-3 Segesta Sisak
Stade Rennais 1-2 FC Luzern
13-14 juli
Örgryte IS 3-0 Hapoel Tel Aviv
Segesta Sisak 2-1 Stade Rennais
20 juli
Stade Rennais 1-1 Örgryte IS
FC Luzern 0-1 Segesta Sisak

Groep 7[bewerken]

Team Ptn Wed W G V DV DT DS
1. Vlag van Rusland Rotor Volgograd 9 4 3 0 1 12 5 +7
2. Vlag van Zwitserland FC Basel 7 4 2 1 1 14 7 +7
3. Vlag van Turkije Antalyaspor 6 4 2 0 2 7 7 0
4. Vlag van Oekraïne Sjachtar Donetsk 4 4 1 1 2 5 8 -3
5. Vlag van Wit-Rusland Ataka-Aura Minsk 3 4 1 0 3 2 13 -11
22-23 juni
Ataka-Aura Minsk 0-4 Rotor Volgograd
FC Basel 2-2 Sjachtar Donetsk
29-30 juni
Antalyaspor 2-5 FC Basel
Sjachtar Donetsk 1-2 Ataka-Aura Minsk
6-7 juli
Rotor Volgograd 4-1 Sjachtar Donetsk
Ataka-Aura Minsk 0-3 Antalyaspor
13-14 juli
FC Basel 5-0 Ataka-Aura Minsk
Antalyaspor 2-1 Rotor Volgograd
20 juli
Sjachtar Donetsk 1-0 Antalyaspor
Rotor Volgograd 3-2 FC Basel

Groep 8[bewerken]

Team Ptn Wed W G V DV DT DS
1. Vlag van Rusland KamAz Naberetsjni Tsjelni 10 4 3 1 0 8 3 +5
2. Vlag van Duitsland TSV 1860 München 6 4 2 0 2 8 3 +5
3. Vlag van Tsjechië Kaucuk Opava 6 4 2 0 2 5 4 +1
4. Vlag van Bulgarije Spartak Varna 5 4 1 2 1 5 5 0
5. Vlag van Polen ŁKS Łódź 1 4 0 1 3 1 12 -11
22-23 juni
Spartak Varna 2-1 TSV 1860 München
KamAz Naberetsjni Tsjelni 3-0 ŁKS Łódź
29-30 juni
Kaucuk Opava 1-2 KamAz Naberetsjni Tsjelni
ŁKS Łódź 1-1 Spartak Varna
6-7 juli
TSV 1860 München 5-0 ŁKS Łódź
Spartak Varna 0-1 Kaucuk Opava
13-14 juli
Kaucuk Opava 0-2 TSV 1860 München
KamAz Naberetsjni Tsjelni 2-2 Spartak Varna
20 juli
TSV 1860 München 0-1 KamAz Naberetsjni Tsjelni
ŁKS Łódź 0-3 Kaucuk Opava

Groep 9[bewerken]

Team Ptn Wed W G V DV DT DS
1. Vlag van Duitsland Karlsruher SC 10 4 3 1 0 7 2 +5
2. Vlag van Roemenië Universitatea Craiova 9 4 3 0 1 7 3 +4
3. Vlag van Slovenië Spartak Trnava 7 4 2 1 1 11 3 +8
4. Vlag van Letland FK Riga 3 4 1 0 3 4 12 -8
5. Vlag van Federale Republiek Joegoslavië Cukaricki Stankom Beograd 0 4 0 0 4 2 11 -9
22-23 juni
Universitatea Craiova 3-0 FK Riga
Spartak Trnava 3-0 Cukaricki Stankom Beograd
29-30 juni
FK Riga 0-6 Fpartak Trnava
Karlsruher SC 1-0 Universitatea Craiova
6-7 juli
Spartak Trnava 1-1 Karlsruher SC
Cukaricki Stankom Beograd 1-3 FK Riga
13-14 juli
Universitatea Craiova 2-1 Spartak Trnava
Karlsruher SC 3-0 Cukaricki Stankom Beograd
20 juli
FK Riga 1-2 Karlsruher SC
Cukaricki Stankom Beograd 1-2 Universitatea Craiova

Groep 10[bewerken]

Team Ptn Wed W G V DV DT DS
1. Vlag van België Lierse SK 9 4 3 0 1 6 3 +3
2. Vlag van Hongarije Vasas SC 7 4 2 1 1 9 5 +4
3. Vlag van Nederland FC Groningen 5 4 1 2 1 7 5 +2
4. Vlag van Turkije Gaziantepspor 5 4 1 2 1 4 4 0
5. Vlag van Estland JK Trans Narva 1 4 0 1 3 2 11 -9
22-23 juni
FC Groningen 1-1 Gaziantepspor
Vasas SC 2-0 Lierse SK
29-30 juni
JK Trans Narva 1-4 FC Groningen
Gaziantepspor 3-2 Vasas SC
6-7 juli
Vasas SC 4-1 JK Trans Narva
Lierse SK 1-0 Gaziantepspor
13-14 juli
JK Trans Narva 0-3 Lierse SK
FC Groningen 1-1 Vasas SC
20 juli
Lierse SK 2-1 FC Groningen
Gaziantepspor 0-0 JK Trans Narva

Groep 11[bewerken]

Team Ptn Wed W G V DV DT DS
1. Vlag van Rusland FK Oeral 10 4 3 1 0 7 3 +4
2. Vlag van Bulgarije CSKA Sofia 7 4 2 1 1 8 4 +4
3. Vlag van Frankrijk RC Strasbourg 6 4 1 3 0 4 2 +2
4. Vlag van Turkije Kocaelispor 4 4 1 1 2 7 9 -2
5. Vlag van Malta Hibernians FC 0 4 0 0 4 5 13 -8
22-23 juni
Hibernians FC 1-2 FK Oeral
Kocaelispor 1-3 CSKA Sofia
29-30 juni
RC Strasbourg 1-1 Kocaelispor
CSKA Sofia 4-1 Hibernians FC
6-7 juli
Hibernians FC 0-2 RC Strasbourg
FK Oeral 2-1 CSKA Sofia
13-14 juli
RC Strasbourg 1-1 FK Oeral
Kocaelispor 5-3 Hibernians FC
20 juli
FK Oeral 2-0 Kocaelispor
CSKA Sofia 0-0 RC Strasbourg

Groep 12[bewerken]

Team Ptn Wed W G V DV DT DS
1. Vlag van Frankrijk En Avant Guingamp 10 4 3 1 0 6 2 +4
2. Joegoslavië FK Zemun 9 4 3 0 1 8 6 +2
3. Vlag van Finland FF Jaro 7 4 2 1 1 6 3 +3
4. Vlag van Roemenië Dinamo Bucureşti 3 4 1 0 3 4 6 -2
5. Vlag van Georgië Kolcheti 1913 Poti 0 4 0 0 4 3 10 -7
22-23 juni
FK Zemun 2-1 Dinamo Bucureşti
FF Jaro 0-0 En Avant Guingamp
29-30 juni
Kolkheti 1913 Poti 2-3 FK Zemun
Dinamo Bucureşti 0-2 FF Jaro
6-7 juli
En Avant Guingamp 2-1 Dinamo Bucureşti
FF Jaro 2-0 Kolkheti 1913 Poti
13-14 juli
Kolkheti 1913 Poti 1-3 En Avant Guingamp
FK Zemun 3-2 FF Jaro
20 juli
En Avant Guingamp 1-0 FK Zemun
Dinamo Bucureşti 2-0 Kolkheti 1913 Poti

Halve finales (27-28 en 31 juli)[bewerken]

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Segesta Sisak Vlag van Kroatië 5-4 Vlag van Zweden Örebro SK 4-0 1-4
FK Oeral Vlag van Rusland 2-2 Vlag van Denemarken Silkeborg IF 1-2 1-0
Standaard Luik Vlag van België 3-1 Vlag van Frankrijk FC Nantes 2-1 1-0
KamAz Naberetsjni Tsjelni Vlag van Rusland 2-4 Vlag van Frankrijk En Avant Guingamp 2-0 0-4
LASK Linz Vlag van Oostenrijk 2-7 Vlag van Rusland Rotor Volgograd 2-2 0-5
Lierse SK Vlag van België 2-5 Vlag van Duitsland Karlsruher SC 2-3 0-2

Finales (6 en 20 augustus)[bewerken]

Winnaars geplaatst voor de UEFA Cup 1996/97.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Segesta Sisak Vlag van Kroatië 2-2 Vlag van Denemarken Silkeborg IF 1-2 1-0
Rotor Volgograd Vlag van Rusland 2-2 Vlag van Frankrijk En Avant Guingamp 2-1 0-1
Standaard Luik Vlag van België 2-3 Vlag van Duitsland Karlsruher SC 1-0 1-3