Sjabloon:Tabelrij treinserie 6100
Uiterlijk
Serie | Treinsoort | Route | Bijzonderheden |
---|---|---|---|
6100 | Sprinter (NS) | Roosendaal – Bergen op Zoom – Goes – Middelburg – Vlissingen | Rijdt doordeweeks 1x per uur. Rijdt niet 's avonds en in het weekend. |
Alle Stations:
Serie | Treinsoort | Route | Bijzonderheden |
---|---|---|---|
6100 | Sprinter (NS) | Roosendaal – Bergen op Zoom – Rilland-Bath – Krabbendijke – Kruiningen-Yerseke – Kapelle-Biezelinge – Goes – Arnemuiden – Middelburg – Vlissingen Souburg – Vlissingen | Rijdt doordeweeks 1x per uur. Rijdt niet 's avonds en in het weekend. |