Waalse verkiezingen 2004/Kandidatenlijsten/MR
Dit zijn de kandidatenlijsten van de MR voor de Waalse verkiezingen van 2004. De verkozenen staan vetgedrukt.
Aarlen-Marche-en-Famenne-Bastenaken[bewerken | brontekst bewerken]
Effectieven[bewerken | brontekst bewerken]
Opvolgers[bewerken | brontekst bewerken]
Bergen[bewerken | brontekst bewerken]
Effectieven[bewerken | brontekst bewerken]
Opvolgers[bewerken | brontekst bewerken]
- Alex Tromont
- Stéphanie Debeaumont
- Benjamin Lembourg
- Fabienne Hannotte
- Olivier Mathieu
- Françoise Colinia
Charleroi[bewerken | brontekst bewerken]
Effectieven[bewerken | brontekst bewerken]
- Véronique Cornet
- Philippe Fontaine
- Catherine Knoops
- Jean-Pierre Marique
- Anne-Marie Moreaux-Bernard
- Philippe Knaepen
- Mahmut Dorgu
- Ghislaine Hasquin
- Jean-Marie Allart
Opvolgers[bewerken | brontekst bewerken]
- Philippe Seghin
- Philippe Sonnet
- Adrienne Kabimbi
- Aurélio Cigna
- Yolande Samparese
- Laurence Evrard
- Sabine Mezzorecchia
- Perrine Lenoir
- Olivier Chastel
Dinant-Philippeville[bewerken | brontekst bewerken]
Effectieven[bewerken | brontekst bewerken]
Opvolgers[bewerken | brontekst bewerken]
Doornik-Aat-Moeskroen[bewerken | brontekst bewerken]
Effectieven[bewerken | brontekst bewerken]
- Chantal Bertouille
- Jean-Luc Crucke
- Claudy Huart
- Laurence Feron
- Lucien Rawart
- Serge Dumont
- Catherine Guisset-Lemoine
Opvolgers[bewerken | brontekst bewerken]
- Philippe Bracaval
- Martine Machtelings
- Michel Pecquereau
- René Smette
- Colette Debaisieux
- Catherine Rasmont
- Marie-Christine Marghem
Hoei-Borgworm[bewerken | brontekst bewerken]
Effectieven[bewerken | brontekst bewerken]
Opvolgers[bewerken | brontekst bewerken]
Luik[bewerken | brontekst bewerken]
Effectieven[bewerken | brontekst bewerken]
- Michel Foret
- Christine Defraigne
- Marcel Neven
- Annie Servais
- Fabrice Drèze
- Catherine Pirlet
- Pierre Coenegrachts
- Anne-Catherine Flagothier
- Fabian Culot
- Ann Bosschem
- André Stein
- Betty Binot-Roy
- Philippe Dodrimont
Opvolgers[bewerken | brontekst bewerken]
- Claude Ancion
- Isabelle Fréson
- Michel Peters
- Bernadette Andrianne
- Bernard Pourveur
- Jennifer Mauer
- Stéphanie Hansen
- Laura Iker
- Freddy Kusters
- Josée Lejeune
- Pierrette Cahay-André
- Olivier Hamal
- Daniel Bacquelaine
Namen[bewerken | brontekst bewerken]
Effectieven[bewerken | brontekst bewerken]
Opvolgers[bewerken | brontekst bewerken]
Neufchâteau-Virton[bewerken | brontekst bewerken]
Effectieven[bewerken | brontekst bewerken]
Opvolgers[bewerken | brontekst bewerken]
Nijvel[bewerken | brontekst bewerken]
Effectieven[bewerken | brontekst bewerken]
- Serge Kubla
- Véronique Bidoul
- Pierre Boucher
- Chantal de Cartier d'Yves-Monnoyer de Galland
- Brigitte Defalque
- Claude Jossart
- Sophie Keymolen
- Gérard Couronné
Opvolgers[bewerken | brontekst bewerken]
- Jean-Paul Wahl
- Jacques Otlet
- Sybille de Coster-Bauchau
- Héloïse Fontaine
- Vincent Scourneau
- Georgette Van Stichel
- Valérie De Bue
- Charles Michel