Duitsland op de Olympische Zomerspelen 2004

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Duitsland op de Olympische Zomerspelen 2004
Land Duitsland
IOC-landcode GER
NOC Deutscher Olympischer Sportbund
(de) externe link
Olympische Zomerspelen 2004 in Athene
Vlaggendrager Ludger Beerbaum
Aantal deelnemers 441 (191 vrouwen)
Aantal disciplines 29
Medailles
Rang: 6
goud
13
zilver
16
brons
20
totaal
49
Duitsland op de Zomerspelen
1896 · 1900 · 1904 · 1908 · 1912 · 1920 · 1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952
1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020
Duitsland op de Winterspelen
1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952
1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018
Andere gerelateerde deelnames
Vlag van Saarland Saarland (1952)
Vlag van Duitsland Duits eenheidsteam (19561964)
Vlag van Duitsland Bondsrepubliek Duitsland (19681988)
Vlag van de DDR DDR (19681988)
Portaal  Portaalicoon   Olympische Spelen

Duitsland nam deel aan de Olympische Zomerspelen 2004 in Athene, Griekenland. Net als bij de vorige editie werden 13 gouden medailles gewonnen. Het totaal daalde echter van 56 naar 49. In het medailleklassement zakte Duitsland een plaats en eindigde als zesde.

Medailleoverzicht[bewerken]

Sport Olympiër Discipline Medaille
Gymnastiek Anna Doganadze trampoline (v)
Goud
Hockey Tina Bachmann
Badri Latif
Caroline Casaretto
Heike Lätzsch
Nadine Ernsting-Krienke
Sonja Lehmann
Franziska Gude
Silke Müller
Mandy Haase
Fanny Rinne
Natascha Keller
Marion Rodewald
Denise Klecker
Louisa Walter
Anke Kühn
Julia Zwehl
vrouwen
Judo Yvonne Bönisch -57kg (v)
Kanovaren Andreas Dittmer K-1 500m (m)
Ronald Rauhe
Tim Wieskötter
K-2 500m (m)
Christian Gille
Tomasz Wylenzek
K-2 1000m (m)
Birgit Fischer
Carolin Leonhardt
Malke Nollen
Karin Wagner
K-4 500m (v)
Paardensport Heike Kemmer
Ulla Salzberger
Martin Schaudt
Hubertus Schmidt
dressuur team
Roeien Katrin Rutschow-Stomporowski skiff (v)
Kathrin Boron
Meike Evers
Manuela Lutze
Kerstin El Qalqili
dubbel-vier (v)
Schieten Ralf Schumann 25m snelvuurpistool (m)
Manfred Kurzer 10m bewegend doel (m)
Wielrennen Jens Fieldler
Stefan Nimke
René Wolff
sprint team (m)
Atletiek Steffi Nerius speerwerpen (v)
Zilver
Nadine Kleinert kogelstoten (v)
Handbal Torsten Jansen
Klaus-Dieter Petersen
Stefan Kretzschmar
Florian Kehrmann
Volker Zerbe
Jan Olaf Immel
Christian Zeitz
Pascal Hens
Frank Von Behren
Henning Fritz
Daniel Stephan
Mark Dragunski
Christian Schwarzer
Markus Baur
Christian Ramota
mannen
Kanovaren Marcus Becker
Stefan Henze
C-2 slalom (m)
Bjoern Bach
Andreas Ihle
Stefan Ulm
Mark Zabel
K-4 1000m (m)
Andreas Dittmer C-1 1000m (m)
Birgit Fischer
Carolin Leonhardt
K-2 500m (v)
Paardensport Ulla Salzgeber dressuur individueel
Roeien Britta Oppelt
Peggy Waleska
dubbel-twee (v)
Claudia Blasberg
Daniela Reimer
lichte dubbel-twee (v)
Schermen Claudia Bokel
Imke Duplitzer
Britta Heidemann
degen team (m)
Schietsport Christian Lusch 50m geweer 3 houdingen (m)
Schoonspringen Tobias Schellenberg
Andreas Wels
3m plank (m)
Tennis Nicolas Kiefer
Rainer Schüttler
dubbelspel (m)
Wielrennen Judith Arndt wegwedstrijd (m)
Zwemmen Lars Conrad
Steffen Driesen
Jens Kruppa
Helge Folkert Meeuw
Thomas Rupprath
4x100m wisselslag (m)
Boksen Rustamhodza Rahimov -51kg (m)
Brons
Vitali Tajbert -57kg (m)
Gymnastiek Henrik Stehlik trampoline (m)
Hockey Clemens Arnold
Björn Michel
Christoph Bechmann
Sascha Reinelt
Sebastian Biederlack
Justus Scharowsky
Philipp Crone
Christian Schulte
Eike Duckwitz
Timo Weß
Christoph Eimer
Tibor Weißenborn
Björn Emmerling
Matthias Witthaus
Florian Kunz
Christopher Zeller
mannen
Judo Michael Jurack +100kg (m)
Julia Matijass -48kg (v)
Annett Böhm -70kg (v)
Kanovaren Stefan Pfannmoeller C-1 slalom (m)
Paardensport Marco Kutscher springconcours individueel
Marco Kutscher
Christian Ahlmann
Otto Becker
springconcours team
Schermen Joerg Fiedler
Sven Schmid
Daniel Striger
degen team (m)
Voetbal Isabell Bachor
Navina Omilade
Kerstin Garefrekes
Conny Pohlers
Sarah Günther
Silke Rottenberg
Ariane Hingst
Petra Wimbersky
Steffi Jones
Pia Wunderlich
Renate Lingor
Sonja Fuss
Sandra Minnert
Birgit Prinz
Martina Müller
Kerstin Stegemann
Viola Odebrecht
vrouwen
Wielrennen Stefan Nimke tijdrit (m)
René Wolff sprint (m)
Guido Fulst puntenkoers (m)
Sabine Spitz mountainbike (v)
Zwemmen Antje Buschschulte 200m rugslag (v)
Anne Poleska 200m schoolslag (v)
Antje Buschschulte
Franziska Van Almsick
Petra Dallmann
Janina Kristin Goetz
Sara Harstick
Hannah Stockbauer
4x200m vrijeslag (v)
Antje Buschschulte
Franziska Van Almsick
Daniela Gotz
Sarah Poewe
4x100m wisselslag (v)

Deelnemers en resultaten per onderdeel[bewerken]

Athletics pictogram.svg Atletiek[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Atletiek op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Alexander Kosenkow 100m (m)
22e
serie 8: 4de in 10,28
kwartfinale 4: 6de in 10,24
Sebastian Ernst 200m (m)
9e
serie 7: 1ste in 20,47
kwartfinale 3: 3de in 20,36
halve finale 2: 5de in 20,63
Till Helmke
22e
serie 6: 5de in 20,72
kwartfinale 2: 4de in 20,76
Tobias Unger
7e
serie 4: 2de in 20,65
kwartfinale 1: 3de in 10,30
halve finale 1: 4de in 20,54
finale: 7de in 20,64
Ingo Schultz 400m (m)
21e
serie 6: 2de in 45,88
halve finale 3: 7de in 46,23
René Herms 800m (m)
15e
serie 1: 2de in 1.45,83
halve finale 1: 8ste in 1.47,68
Wolfram Mueller 1500m (m)
31e
serie 1: 9de in 3.46,75
Jerome Crews 110m horden (m)
41e
serie 1: 7de in 13,83
Mike Fenner
17e
serie 5: 3de in 13,53
kwartfinale 2: 5de in 13,53
Ronny Ostwald
Tobias Unger
Alexander Kosenkow
Till Helmke
4x100m (m)
9e
serie 1: 6de in 38,64
Ingo Schultz
Kamghe Gaba
Ruwen Faller
Bastian Swillims
4x400m (m)
7e
serie 1: 3de in 3.02,77
finale: 7de in 3.02,22
André Höhne 20km snelwandelen (m)
8e
1:21.56
Andreas Erm 50km snelwandelen (m)
DSQ
gediskwalificeerd
André Höhne
DNF
niet gefinisht
Nils Winter verspringen (m)
31e
kwalficatie groep B: 15de met 7,51m
Charles Michael Friedek hink-stap-springen (m)
DNF
kwalficatie groep A: geen geldige poging
Andreas Pohle
31e
kwalficatie groep B: 15de met 16,29m
Roman Fricke hoogspringen (m)
25e
kwalficatie groep A: 14de met 2,20m
Lars Boergeling polsstokhoogspringen (m)
6e
kwalficatie groep A: 1ste met 5,70m
finale: 6de met 5,75m
Danny Ecker
5e
kwalficatie groep B: 4de met 5,70m
finale: 5de met 5,75m
Tim Lobinger
11e
kwalficatie groep B: 7de met 5,70m
finale: 11de met 5,55m
Ralf Bartels kogelstoten (m)
7e
kwalficatie groep A: 2de met 20,65m
finale: 7de met 20,26m
Detlef Bock
33e
kwalficatie groep A: 16de met 18,89m
Peter Sack
28e
kwalficatie groep B: 14de met 19,09m
Michael Möllenbeck discuswerpen (m)
21e
kwalficatie groep B: 11de met 59,79m
Lars Riedel
7e
kwalficatie groep B: 2de met 64,20m
finale: 7de met 62,80m
Torsten Schmidt
9e
kwalficatie groep A: 5de met 63,40m
finale: 9de met 61,18m
Peter Esenwein speerwerpen (m)
20e
kwalficatie groep B: 11de met 78,41m
Boris Henry
DNS
kwalficatie groep B: niet gestart
Christian Nicolay
16e
kwalficatie groep A: 8ste met 79,77m
Markus Esser kogelslingeren (m)
11e
kwalficatie groep A: 2de met 77,49m
finale: 11de met 72,51m
Karsten Kobs
8e
kwalficatie groep B: 8ste met 76,69m
finale: 8ste met 76,30m
Stefan Drews tienkamp (m)
19e
7924 punten
Dennis Leyckes
DNF
niet gefinisht
Florian Schoenbeck
12e
8077 punten
Sina Schielke 100m (v)
36e
serie 4: 6de in 11,46
Claudia Gesell 800m (v)
29e
serie 4: 4de in 2.03,87
Irina Mikitenko 5000m (v)
7e
serie 1: 6de in 15.02,16
finale: 7de in 15.03,36
Sabrina Mockenhaupt 10000m (v)
15e
32.00,85
Kirsten Bolm 100m horden (v)
DNF
serie 5: 4de in 12,85
halve finale 2: niet gefinisht
Nadine Hentschke
28e
serie 2: 6de in 13,36
Juliane Sprenger-Afflerbach
26e
serie 1: 6de in 13,28
Stephanie Kampf 400m horden (v)
DNS
serie 3: niet gestart
Ulrike Urbansky
15e
serie 1: 2de in 55,15
halve finale 1: 7de in 56,44
Katja Wakan
Birgit Rockmeier
Marion Wagner
Sina Schielke
4x100m (v)
12e
serie 1: 6de in 43,64
Claudia Hoffman
Claudia Marx
Jana Neubert
Grit Breuer
4x400m (v)
10e
serie 2: 4de in 3.27,75
Ulrike Maisch marathon (v)
DNF
niet gefinisht
Luminita Zaituy
18e
2:36.45
Melanie Seeger 20km snelwandelen (v)
16e
1:31.59
Sabine Zimmer
5e
1:29.52
Bianca Kappler verspringen (v)
8e
kwalificatie groep A: 4de met 6,69m
finale: 8ste met 6,66m
Caroline Hingst polsstokhoogspringen (v)
22e
kwalificatie groep B: 12de met 4,30m
Floe Kuehnert
24e
kwalificatie groep A: 13de met 4,15m
Silke Spiegelburg
13e
kwalificatie groep B: 9de met 4,40m
finale: 13de met 4,20m
Nadine Beckel kogelstoten (v)
23e
kwalificatie groep B: 13de met 17,11m
Nadine Kleinert
Zilver
kwalificatie groep A: 4de met 18,65m
finale: 2de met 19,55m
Astrid Kumbernuss
16e
kwalificatie groep B: 9de met 17,89m
Franka Dietzsch discuswerpen (v)
27e
kwalificatie groep A: 14de met 58,12m
Steffi Nerius speerwerpen (v)
Zilver
kwalificatie groep A: 4de met 62,14m
finale: 2de met 65,82m
Christina Obergfoell
15e
kwalificatie groep A: 10de met 60,41m
Annika Suthe
21e
kwalificatie groep B: 10de met 58,70m
Andrea Bunjes kogelslingeren (v)
11e
kwalificatie groep A: 3de met 70,73m
finale: 11de met 68,40m
Betty Heidler
15e
kwalificatie groep B: 4de met 69,81m
finale: 4de met 72,73m (NR)
Susanne Keil
21e
kwalificatie groep B: 11de met 66,35m
Karin Ertl zevenkamp (v)
17e
6095 punten
Sonja Kesselschlager
6e
6287 punten
Claudia Tonn
12e
6155 punten

Badminton pictogram.svg Badminton[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Badminton op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Björn Joppien enkelspel (m)
9e
1ste ronde: W van Vlag van Finland FIN Salo: 14-17, 15-7, 15-11
2de ronde: V van Vlag van Singapore SIN Susilo: 11-15, 6-15
Xu Huaiwen enkelspel (v)
17e
1ste ronde: V van Vlag van China CHN Zhou: 11-9, 5-11, 2-11
Juliane Schenk
17e
1ste ronde: V van Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Hallam: 7-11, 11-6, 9-11
Nicole Grether
Juliane Schenk
dubbelspel (v)
9e
1ste ronde: W van Vlag van Zuid-Afrika RSA Botts/Edwards: 15-0, 15-0
2de ronde: V van Vlag van Denemarken DEN Jørgensen/Olsen: 12-15, 17-16, 5-15
Björn Siegemund
Nicol Pitro
dubbelspel (g)
9e
1ste ronde: W van Vlag van Australië AUS Denney/Wilson-Smith: 15-5, 8-15, 15-4
2de ronde: V van Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Emms/Robertson: 11-15, 4-15

Boxing pictogram.svg Boksen[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Boksen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Rustamhodza Rahimov -51kg (m)
Brons
1ste ronde: vrij
2de ronde: W van Vlag van Colombia COL Escandon: 25-15
kwartfinale: W van Vlag van Namibië NAM Ambunda: 28-15
halve finale: V van Vlag van Cuba CUB Toledano: 11-20
Vitali Tajbertv -57kg (m)
Brons
1ste ronde: W van Vlag van Argentinië ARG Brizuela: scheidsrechterlijke beslissing
2de ronde: W van Vlag van Frankrijk FRA Djelkhir: 40-26
kwartfinale: W van Vlag van Cuba CUB Vazquez: 34-26
halve finale: V van Vlag van Noord-Korea PRK Song: 24-29
Lukas Wilaschek -75kg (m)
9e
1ste ronde: W van Vlag van Australië AUS Pittman: 24-23
2de ronde: V van Vlag van Oekraïne UKR Maskin: 24-34
Lukas Wilaschek +91kg (m)
9e
1ste ronde: V van Vlag van Kazachstan KAZ Dildabekov: 18-28

Archery pictogram.svg Boogschieten[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Boogschieten op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Michael Frankenberg individueel (m)
21e
plaatsingsronde: 21ste met 657 punten
1ste ronde: W van Vlag van Rusland RUS Nevmerzhitsky: 140-135
2de ronde: V van Vlag van Australië AUS Cuddihy: 163-164
Anja Hitzler individueel (m)
21e
plaatsingsronde: 23ste met 632 punten
1ste ronde: W van Vlag van Turkije TUR Günay: 163-152
2de ronde: V van Vlag van Chinees Taipei TPE Wu: 158-158 (8-9)
Wiebke Nulle
48e
plaatsingsronde: 20ste met 640 punten
1ste ronde: V van Vlag van Turkije TUR Şatır: 135-135 (7-10)
Cornelia Pfohl
22e
plaatsingsronde: 18de met 638 punten
1ste ronde: W van Vlag van Canada CAN Baudet: 146-128
2de ronde: V van Vlag van Rusland RUS Galinovskaya: 156-158
Anja Hitzler
Wiebke Nulle
Cornelia Pfohl
team (m)
7e
plaatsingsronde: 6de met 1890 punten
1ste ronde: W van Vlag van Rusland Rusland: 238-234
kwartfinale: V van Vlag van Chinees Taipei Chinees Taipei: 230-233

Weightlifting pictogram.svg Gewichtheffen[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Gewichtheffen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Rene Hoch -77kg (m)
19e
trekken: 21ste met 142,5kg
stoten: 19de met 170kg
totaal: 312,5kg
Ingo Steinhöfel
13e
trekken: 17de met 150kg
stoten: 13de met 185kg
totaal: 335kg
Andre Rohde -105kg (m)
10e
trekken: 14de met 177,5kg
stoten: 9de met 217,5kg
totaal: 395kg
Ronny Weller -105kg (m)
DNF
trekken: 6de met 195kg
stoten: geen geldige poging


Gymnastics (artistic) pictogram.svg Gymnastiek[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Gymnastiek op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Ritmisch
Lisa Ingildeeva individueel (v)
19e
kwalificatie: 19de met 87,725 punten
Trampoline
Henrik Stehlik trampoline (m)
Brons
kwalificatie: 1ste met 69,10 punten
finale: 3de met 40,80 punten
Anna Dogonadze trampoline (v)
Goud
kwalificatie: 2de met 66,70 punten
finale: 1ste met 39,60 punten
Turnen
Fabian Hambüchen brug (m)
7e
kwalificatie: 6de met 9,737 punten
finale: 7de met 9,700 punten
Fabian Hambüchen meerkamp individueel (m)
21e
kwalificatie: 21ste met 56,061 punten
finale: 23ste met 54,823 punten
Sven Kwiatkowski
24e
kwalificatie: 24ste met 55,835 punten
Sergei Pfeifer
21e
kwalificatie: 23ste met 55,987 punten
finale: 21ste met 55,385 punten
Thomas Andergassen
Matthias Fahrig
Fabian Hambüchen
Robert Juckel
Sven Kwiatkowski
Sergei Pfeifer
meerkamp team (m)
8e
kwalificatie: 8ste met 226,980 punten
finale: 8ste met 167,372 punten
Lisa Brüggemann meerkamp individueel (v)
41e
kwalificatie: 41ste met 35,799 punten
Yvonne Musik
45e
kwalificatie: 45ste met 35,611 punten

Canoeing (flatwater) pictogram.svg Kanovaren[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Kanovaren op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Slalom
Stefan Pfannmöller C-1 (m)
Brons
voorronde: 7de met 205,88
halve finale: 3de met 96,99
finale: 3de met 191,56
Christian Bahmann
Michael Senft
C-2 (m)
4e
voorronde: 9de met 230,59
halve finale: 6de met 107,01
finale: 4de met 213,45
Marcus Becker
Stefan Henze
Zilver
voorronde: 5de met 215,56
halve finale: 4de met 106,32
finale: 2de met 210,98
Jens Ewald K-1 (m)
25e
voorronde: 25ste met 250,09
Thomas Schmidt
5e
voorronde: 3de met 190,64
halve finale: 5de met 95,11
finale: 5de met 192,93
Vlakwater
Jennifer Bongardt K-1 (v)
9e
voorronde: 1ste met 212,20
halve finale: 3de met 107,36
finale: 9de met 237,66
Mandy Planert
14e
voorronde: 6de met 225,77
halve finale: 14de met 122,61
Vlakwater
Andreas Dittmer C-1 500m (m)
Goud
serie 1: 1ste in 1.49,146
finale: 1ste in 1.46,383
C-1 1000m (m)
Zilver
serie 1: 1ste in 3.52,922
finale: 2de in 3.46,721
Christian Gille
Tomasz Wylenzek
C-2 500m (m)
5e
serie 1: 1ste in 1.40,128
finale: 5de in 1.40,802
C-2 1000m (m)
Goud
serie 2: 1ste in 3.30,059
finale: 1ste in 3.41,802
Lutz Altepost K-1 500m (m)
6e
serie 3: 3de in 1.38,859
halve finale 2: 2de in 1.39,643
finale: 6de in 1.39,647
Björn Goldschmidt K-1 1000m (m)
8e
serie 3: 4de in 3.31,310
halve finale 1: 2de in 3.29,591
finale: 8ste in 3.34,381
Ronald Rauhe
Tim Wieskötter
K-2 500m (m)
Goud
serie 1: 1ste in 1.28,866
finale: 1ste in 1.27,040
Jan Schäfer
Marco Herszel
K-2 1000m (m)
6e
serie 2: 3de in 3.11,627
finale: 6de in 3.20,548
Andreas Ihle
Mark Zabel
Björn Bach
Stefan Ulm
K-4 1000m (m)
Zilver
serie 2: 3de in 2.52,678
finale: 2de in 2.58,659
Katrin Wagner K-1 500m (v)
6e
serie 1: 2de in 1.53,234
halve finale 1: 1ste in 1.52,630
finale: 4de in 1.52,557
Birgit Fischer
Carolin Leonhardt
K-2 500m (v)
Zilver
serie 2: 1ste in 1.39,588
finale: 2de in 1.39,533
Birgit Fischer
Maike Nollen
Katrin Wagner
Carolin Leonhardt
K-4 500m (v)
Zilver
serie 1: 1ste in 1.31,606
finale: 1ste in 1.34,340


Handball pictogram.svg Handbal[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Handbal op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Torsten Jansen
Klaus-Dieter Petersen
Stefan Kretzschmar
Florian Kehrmann
Volker Zerbe
Jan Olaf Immel
Christian Zeitz
Pascal Hens
Frank Von Behren
Henning Fritz
Daniel Stephan
Mark Dragunski
Christian Schwarzer
Markus Baur
Christian Ramota
mannen
Zilver
groep B: W van Vlag van Griekenland Griekenland: 28-18
W van Vlag van Egypte Egypte: 26-14
W van Vlag van Brazilië Brazilië: 34-21
V van Vlag van Hongarije Hongarije: 29-30
V van Vlag van Frankrijk Frankrijk: 22-27
kwartfinale:
W van Vlag van Spanje Spanje: 32-30
halve finale:
W van Vlag van Rusland Rusland: 21-15
finale:
V van Vlag van Kroatië Kroatië: 24-26
Groep B
# Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1 Vlag van Frankrijk Frankrijk 5 5 0 0 135 108 +27 10
2 Vlag van Hongarije Hongarije 5 4 0 1 132 124 +8 8
3 Vlag van Duitsland Duitsland 5 3 0 2 139 110 +29 6
4 Vlag van Griekenland Griekenland 5 2 0 3 117 130 -13 4
5 Vlag van Brazilië Brazilië 5 1 0 4 105 133 -28 2
5 Vlag van Egypte Egypte 5 0 0 5 110 133 -23 0
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
16 augustus Athene Vlag van Duitsland Duitsland 28-18 Vlag van Griekenland Griekenland
16 augustus Athene Vlag van Egypte Egypte 14-26 Vlag van Duitsland Duitsland
18 augustus Athene Vlag van Duitsland Duitsland 34-21 Vlag van Brazilië Brazilië
20 augustus Athene Vlag van Hongarije Hongarije 30-29 Vlag van Duitsland Duitsland
22 augustus Athene Vlag van Duitsland Duitsland 22-27 Vlag van Frankrijk Frankrijk
Kwartfinale
24 augustus Athene Vlag van Duitsland Duitsland 32-30 Vlag van Spanje Spanje
Halve finale
27 augustus Athene Vlag van Duitsland Duitsland 21-15 Vlag van Rusland Rusland
Finale
29 augustus Athene Vlag van Kroatië Kroatië 26-24 Vlag van Duitsland Duitsland

Field hockey pictogram.svg Hockey[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Schermen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

Mannen[bewerken]

Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Clemens Arnold
Björn Michel
Christoph Bechmann
Sascha Reinelt
Sebastian Biederlack
Justus Scharowsky
Philipp Crone
Christian Schulte
Eike Duckwitz
Timo Weß
Christoph Eimer
Tibor Weißenborn
Björn Emmerling
Matthias Witthaus
Florian Kunz
Christopher Zeller
mannen
Brons
groep A: 2de
W van Vlag van Pakistan Pakistan: 2-1
G van Vlag van Spanje Spanje: 1-1
W van Vlag van Egypte Egypte: 6-1
W van Vlag van Verenigd Koninkrijk Groot-Brittannië: 4-1
G van Vlag van Zuid-Korea Zuid-Korea: 2-2
halve finale:
V van Vlag van Nederland Nederland: 2-3
bronzen finale:
W van Vlag van Spanje Spanje: 4-3
Groep A
# Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1 Vlag van Spanje Spanje 5 3 2 0 14 3 +11 11
2 Vlag van Duitsland Duitsland 5 3 2 0 15 6 +9 11
3 Vlag van Pakistan Pakistan 5 3 0 2 19 8 +11 9
4 Vlag van Zuid-Korea Zuid-Korea 5 2 1 1 17 8 +9 8
5 Vlag van Verenigd Koninkrijk Groot-Brittannië 5 1 0 4 9 21 −12 3
6 Vlag van Egypte Egypte 5 0 2 3 2 30 −28 0
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
15 augustus Athene Vlag van Duitsland Duitsland 2-1 Vlag van Pakistan Pakistan
17 augustus Athene Vlag van Spanje Spanje 1-1 Vlag van Duitsland Duitsland
19 augustus Athene Vlag van Duitsland Duitsland 6-1 Vlag van Egypte Egypte
21 augustus Athene Vlag van Duitsland Duitsland 4-1 Vlag van Verenigd Koninkrijk Groot-Brittannië
23 augustus Athene Vlag van Argentinië Argentinië 2-2 Vlag van Duitsland Duitsland
Halve finale
25 augustus Athene Vlag van Nederland Nederland 3-2 Vlag van Duitsland Duitsland
Finale
27 augustus Athene Vlag van Duitsland Duitsland 4-3 Vlag van Spanje Spanje

Vrouwen[bewerken]

Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Tina Bachmann
Badri Latif
Caroline Casaretto
Heike Lätzsch
Nadine Ernsting-Krienke
Sonja Lehmann
Franziska Gude
Silke Müller
Mandy Haase
Fanny Rinne
Natascha Keller
Marion Rodewald
Denise Klecker
Louisa Walter
Anke Kühn
Julia Zwehl
vrouwen
Goud
groep B: 2de
W van Vlag van Australië Australië: 2-1
V van Vlag van Nederland Nederland: 1-4
V van Vlag van Zuid-Afrika Zuid-Afrika: 0-3
W van Vlag van Zuid-Korea Zuid-Korea: 3-3
halve finale:
W van Vlag van China China: 0-0 (4-3)
finale:
W van Vlag van Nederland Nederland: 2-1
Groep B
# Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1 Vlag van Nederland Nederland 4 4 0 0 14 5 +9 11
2 Vlag van Duitsland Duitsland 4 2 0 2 6 10 −4 8
3 Vlag van Zuid-Korea Zuid-Korea 4 1 1 2 9 8 +1 8
4 Vlag van Australië Australië 4 1 1 2 6 5 +1 5
5 Vlag van Zuid-Afrika Zuid-Afrika 4 1 0 3 5 12 −7 5
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
14 augustus Athene Sjabloon:AUs 1-2 Vlag van Duitsland Duitsland
18 augustus Athene Vlag van Nederland Nederland 4-1 Vlag van Duitsland Duitsland
20 augustus Athene Vlag van Duitsland Duitsland 0-3 Vlag van Zuid-Afrika Zuid-Afrika
22 augustus Athene Vlag van Duitsland Duitsland 3-2 Vlag van Zuid-Korea Zuid-Korea
Halve finale
24 augustus Athene Vlag van China China 0-0 (3-4) Vlag van Duitsland Duitsland
Finale
26 augustus Athene Vlag van Nederland Nederland 1-2 Vlag van Duitsland Duitsland

Judo pictogram.svg Judo[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Judo op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Oliver Gussenberg -60kg (m)
7e
1ste ronde: W van Vlag van Wit-Rusland BLR Novikau: ippon
2de ronde: V van Vlag van Japan JPN Nomura: ippon
herkansingen: W van Vlag van Dominicaanse Republiek DOM Lara: yuko
herkansingen 2: W van Vlag van Argentinië ARG Albarracin: ippon
herkansingen 3: V van Vlag van Zuid-Korea KOR Choi: ippon
Florian Wanner -81kg (m)
7e
1ste ronde: W van Vlag van Dominicaanse Republiek DOM Boissard: ippon
2de ronde: W van Vlag van Algerije ALG Benikhlef: ippon
kwartfinale: V van Vlag van Oekraïne UKR Hontyuk: ippon
herkansingen: W van Vlag van Marokko MAR Balgaïd: yuko
herkansingen 2: V van Vlag van Azerbeidzjan AZE Azizov: ippon
Gerhard Dempf -90kg (m)
21e
1ste ronde: V van Vlag van Nederland NED Huizinga: ippon
Michael Jurack -100kg (m)
Brons
1ste ronde: W van Vlag van Griekenland GRE Iliadis: ippon
2de ronde: W van Vlag van Cuba CUB Despaigne: ippon
kwartfinale: W van Vlag van Frankrijk FRA Lemaire: yuko
halve finale: V van Vlag van Zuid-Korea KOR Jang: ippon
bronzen finale: W van Vlag van Azerbeidzjan AZE Miraliyev: ippon
Andreas Toelzer +100kg (m)
7e
1ste ronde: V van Vlag van Japan JPN Suzuki: waza-ari
herkansingen: W van Vlag van Griekenland GRE Papaioannou: waza-ari
herkansingen 2: W van Vlag van Wit-Rusland BLR Rybak: ippon
herkansingen 3: V van Vlag van Nederland NED van der Geest: ippon
Julia Matijass -48kg (v)
Brons
1ste ronde: vrij
2de ronde: W van Vlag van Canada CAN Lepage: ippon
kwartfinale: W van Vlag van Zuid-Korea KOR Ye: ippon
halve finale: V van Vlag van Frankrijk FRA Jossinet: ippon
bronzen finale: W van Vlag van Griekenland GRE Karagiannopoulou: ippon
Raffaella Imbariani -52kg (v)
9e
1ste ronde: W van Vlag van Verenigde Staten USA Minkin: koka
2de ronde: W van Vlag van Griekenland GRE Tselaridou: ippon
kwartfinale: V van Vlag van China CHN Xian: waza-ari
herkansingen: V van Vlag van Algerije ALG Souakri: waza-ari
Yvonne Boenisch -57kg (v)
Goud
1ste ronde: W van Vlag van Spanje ESP Fernandez: waza-ari
2de ronde: W van Vlag van Puerto Rico PUR Garcia: ippon
kwartfinale: W van Vlag van Japan JPN Kusakabe: waza-ari
halve finale: W van Vlag van Nederland NED Gravenstijn: ippon
finale: W van Vlag van Noord-Korea PRK Kye: yuko
Anna von Harnier -63kg (v)
21e
1ste ronde: V van Vlag van Canada CAN Chisholm: ippon
Annett Boehm -70kg (v)
Brons
1ste ronde: vrij
2de ronde: W van Vlag van China CHN Qin: ippon
kwartfinale: W van Vlag van Canada CAN Roberge: yuko
halve finale: V van Vlag van Nederland NED Bosch: yuko
bronzen finale: W van Vlag van België BEL Jacques: ippon
Uta Kuehnen -78kg (v)
15e
1ste ronde: vrij
2de ronde: V van Vlag van Cuba CUB Laborde: yuko
Sandra Koppen +78kg (v)
15e
1ste ronde: W van Vlag van Slovenië SLO Polavder: ippon
2de ronde: V van Vlag van Ecuador ECU Chala: yuko

Modern pentathlon pictogram.svg Moderne vijfkamp[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Moderne vijfkamp op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Steffen Gebhardt mannen
17e
5144 punten
Eric Walther
7e
5320 punten
Kim Raisner vrouwen
5e
5312 punten

Equestrian pictogram.svg Paardensport[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Paardensport op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Dressuur
Heike Kemmer individueel
26e
Grand Prix: 10de met 71,292%
Ulla Salzgeber
Zilver
Grand Prix: 1ste met 78,208%
Grand Prix Special: 3de met 74,84%
Grand Prix freestyle: 2de met 83,45%
Martin Schaudt
15e
Grand Prix: 4de met 73,417%
Grand Prix Special: 14de met 70,60%
Grand Prix freestyle: 15ce met 64,95%
Hubertus Schmidt
5e
Grand Prix: 8ste met 72,333%
Grand Prix Special: 7de met 73,44%
Grand Prix freestyle: 5de met 78,875%
Heike Kemmer
Ulla Salzgeber
Martin Schaudt
Hubertus Schmidt
team
Goud
74,563%
Eventing
Andreas Dibowski individueel
14e
63 strafpunten
Bettina Hoy
9e
55,60 strafpunten
Ingrid Klimke
DNF
niet gefinisht
Frank Ostholt
26e
54 strafpunten
Hinrich Romeike
5e
51,20 strafpunten
Andreas Dibowski
Bettina Hoy
Ingrid Klimke
Frank Ostholt
Hinrich Romeike
team
4e
147,80 strafpunten
Springconcours
Christian Ahlmann individueel
45e
kwalificatie: 19de met 16 strafpunten
Otto Becker
17e
kwalificatie: 10de met 10 strafpunten
finale: 17de met 19 strafpunten
Ludger Beerbaum
DSQ
gediskwalificeerd
Marco Kutscher
Brons
kwalificatie: 8ste met 5 strafpunten
finale: 3de met 9 strafpunten
Christian Ahlmann
Otto Becker
Ludger Beerbaum
Marco Kutscher
team
Brons
21 strafpunten


Rowing pictogram.svg Roeien[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Roeien op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Marcel Hacker skiff (m)
7e
serie 5: 1ste in 7.17,55
halve finale 3: 2de in 6.55,98
finale B: 1ste in 6.47,26
Manuel Brehmer
Ingo Euler
lichte dubbel-twee (m)
13e
serie 3: 3de in 6.25,22
herkansingen: 3de in 6.21,57
halve finale C/D: 1ste in 6.23,22
finale C: 1ste in 6.45,62
René Bertram
Christian Schreiber
dubbel-twee (m)
8e
serie 1: 4de in 6.58,22
herkansingen: 3de in 6.16,94
halve finale 1: 5de in 6.20,70
finale B: 2de in 6.14,97
Tobias Kühne
Jan Herzog
twee-zonder (m)
6e
serie 3: 4de in 7.14,16
herkansingen: 1ste in 6.28,40
halve finale 2: 1ste in 6.25,47
finale: 6de in 6.46,50
André Willms
Stephan Volkert
Marco Geisler
Robert Sens
dubbel-vier (m)
5e
serie 1: 1ste in 5.43,17
halve finale 1: 2de in 5.42,85
finale: 5de in 6.07,04
Martin Müller-Falcke
Axel Schuster
Stefan Locher
Andreas Bech
lichte vier-zonder (m)
11e
serie 2: 3de in 5.52,68
halve finale 2: 5de in 6.03,08
finale B: 5de in 6.23,28
Jochen Urban
Sebastian Thormann
Philipp Stüer
Bernd Heidicker
vier-zonder (m)
7e
serie 3: 3de in 6.33,14
halve finale 1: 4de in 5.54,45
finale B: 1ste in 5.48,52
Sebastian Schulte
Stephan Koltzk
Jörg Dießner
Thorsten Engelmann
Jan-Martin Bröer
Enrico Schnabel
Ulf Siemes
Michael Ruhe
Peter Thiede
acht (m)
4e
serie 1: 3de in 5.27,72
herkansingen: 3de in 5.33,07
finale: 4de in 5.49,43
Katrin Rutschow-Stomporowski skiff (v)
Goud
serie 1: 1ste in 7.35,20
halve finale 1: 1ste in 7.35,20
finale: 1ste in 7.18,12
Daniela Reimer
Claudia Blasberg
lichte dubbel-twee (v)
Zilver
serie 2: 1ste in 6.52,47
halve finale 1: 3de in 6.53,43
finale: 2de in 6.57,33
Peggy Waleska
Britta Oppelt
dubbel-twee (v)
Zilver
serie 2: 1ste in 7.28,89
finale: 2de in 7.02,78
Maren Derlien
Sandra Goldbach
twee-zonder (v)
5e
serie 1: 3de in 7.29,04
finale: 5de in 7.20,20
Kathrin Boron
Meike Evers
Manuela Lutze
Kerstin El Qalqili
dubbel-vier (v)
Goud
serie 2: 1ste in 6.16,49
finale: 1ste in 6.29,29
Elke Hipler
Britta Holthaus
Maja Tucholke
Anja Pyritz
Susanne Schmidt
Nicole Zimmermann
Silke Günther
Lenka Wech
Annina Ruppel
acht (v)
5e
serie 1: 3de in 5.59,75
herkansingen: 2de in 6.06,86
finale: 5de in 6.21,99

Fencing pictogram.svg Schermen[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Schermen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Jörg Fiedler degen (m)
17e
1ste ronde: vrij
2de ronde: V van Vlag van Duitsland GER Schmid: 12-15
Sven Schmid
9e
1ste ronde: vrij
2de ronde: W van Vlag van Duitsland GER Fiedler: 15-12
3de ronde: V van Vlag van China CHN Wang: 11-15
Daniel Strigel
5e
1ste ronde: vrij
2de ronde: W van Vlag van Hongarije HUN Imre: 15-13
3de ronde: W van Vlag van Oekraïne UKR Karyuchenko: 15-12
kwartfinale: V van Vlag van China CHN Wang: 14-15
Sven Schmid
Joerg Fiedler
Daniel Strigel
degen team (m)
Brons
1ste ronde: W van Vlag van China China: 39-32
halve finale: V van Vlag van Frankrijk Frankrijk: 44-45
bronzen finale: W van Vlag van Rusland Rusland: 37-29
Ralf Bissdorf floret (m)
17e
1ste ronde: vrij
2de ronde: V van Vlag van Rusland RUS Ganeyev: 11-15
Peter Joppich
5e
1ste ronde: vrij
2de ronde: W van Vlag van Egypte EGY Nagaty: 15-10
3de ronde: W van Vlag van Zuid-Korea KOR Choi: 15-10
kwartfinale: V van Vlag van Frankrijk FRA Guyart: 12-15
Andre Wessels
5e
1ste ronde: vrij
2de ronde: V van Vlag van Zuid-Korea KOR Park: 13-15
Andre Wessels
Peter Joppich
Simon Senft
floret team (m)
6e
1ste ronde: V van Vlag van Verenigde Staten Verenigde Staten: 43-45
5-8ste plek: W van Vlag van Zuid-Korea Zuid-Korea: 45-40
5-6de plek: V van Vlag van Frankrijk Frankrijk: 38-45
Claudia Bokel degen (v)
9e
1ste ronde: vrij
2de ronde: W van Vlag van Griekenland GRE Sidiropoulou: 15-10
3de ronde: V van Vlag van Duitsland GER Duplitzer: 13-14
Imke Duplitzer
5e
1ste ronde: vrij
2de ronde: W van Vlag van Zuid-Korea KOR Kim: 15-9
3de ronde: W van Vlag van Duitsland GER Bokel: 14-13
kwartfinale: V van Vlag van Frankrijk FRA Nisima: 14-15
Britta Heidemann
9e
1ste ronde: vrij
2de ronde: W van Vlag van Colombia COL Espinosa: 15-3
3de ronde: V van Vlag van Hongarije HUN Mincza-Nébald: 10-11
Imke Duplitzer
Britta Heidemann
Claudia Bokel
degen team (v)
Zilver
1ste ronde: W van Vlag van Griekenland Griekenland: 33-32
halve finale: W van Vlag van Frankrijk Frankrijk: 33-32
finale: V van Vlag van Rusland Rusland: 28-34
Simone Bauer floret (v)
9e
1ste ronde: W van Vlag van Israël ISR Ohayon: 15-10
2de ronde: V van Vlag van Polen POL Gruchała: 9-15
Susanne Koenig sabel (v)
17e
1ste ronde: V van Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Bond-Williams: 13-15

Shooting pictogram.svg Schietsport[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Schietsport op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Maik Eckhardt 10m luchtgeweer (m)
5e
kwalificatie: 6de met 595 punten (98-100-100-99-100-98)
finale: 5de met 696,3 punten
Torsten Krebs
12e
kwalificatie: 12de met 593 punten (98-98-99-100-100-98)
Maik Eckhardt 50m geweer 3 houdingen (m)
19e
kwalificatie: 19de met 1157 punten (397-377-383)
Christian Lusch
12e
kwalificatie: 12de met 1161 punten (396-376-389)
Maik Eckhardt 50m geweer 3 houdingen (m)
6e
kwalificatie: 4de met 596 punten (100-100-98-99-99-100)
finale: 6de met 697,6 punten
Christian Lusch
Zilver
kwalificatie: 2de met 598 punten (100-100-100-99-99-100)
finale: 2de met 702,2 punten
Frank Seeger 50m pistool (m)
18e
kwalificatie: 18de met 553 punten (91-92-97-88-94-91)
Abdulla Ustaoglu
24e
kwalificatie: 24ste met 550 punten (93-93-96-91-85-92)
Ralf Schumann 25m snelvuurpistool (m)
Goud
kwalificatie: 3de met 592 punten (297-295)
finale: 1ste met 694,9 punten
Marco Spangenberg
10e
kwalificatie: 10de met 581 punten (292-289)
Artur Gevorgjan 10m luchtpistool (m)
30e
kwalificatie: 30ste met 573 punten (96-96-94-96-95-96)
finale: 1ste met 694,9 punten
Abdulla Ustaoglu
23e
kwalificatie: 23ste met 576 punten (93-96-98-95-97-97)
Axel Wegner skeet (m)
31e
kwalificatie: 31ste met 117 punten (23-25-24-22-23)
Karsten Bindrich trap (m)
14e
kwalificatie: 14de met 117 punten (23-23-23-24-24)
Olaf Kirchstein
7e
kwalificatie: 7de met 119 punten (25-23-23-23-25)
Waldemar Schanz dubbeltrap (m)
6e
kwalificatie: 4de met 135 punten (44-44-47)
finale: 6de met 175 punten
Michael Jakosits 10m bewegend doel (m)
5e
kwalificatie: 6de met 578 punten (294-284)
finale: 5de met 676,7 punten
Manfred Kurzer
Goud
kwalificatie: 1ste met 590 punten (296-294) (WR)
finale: 1ste met 682,4 punten
Dorothee Bauer 10m luchtgeweer (v)
22e
kwalificatie: 22ste met 392 punten (99-98-99-96)
Sonja Pfeilschifter
6e
kwalificatie: 6de met 396 punten (98-99-100-99)
finale: 6de met 498,7 punten
Barbara Lechner 50m geweer 3 houdingen (v)
7e
kwalificatie: 7de met 580 punten (197-189-194)
finale: 7de met 677,6 punten
Sonja Pfeilschifter
6e
kwalificatie: 6de met 582 punten (198-192-192)
finale: 6de met 679,6 punten
Munkhbayar Dorjsuren 25m pistool (v)
5e
kwalificatie: 5de met 583 punten (286-297)
finale: 5de met 684,6 punten
Claudia Verdicchio
23e
kwalificatie: 23ste met 572 punten (288-284)
Munkhbayar Dorjsuren 10m luchtpistool (v)
6e
kwalificatie: 5de met 385 punten (96-98-94-97)
finale: 6de met 481,9 punten
Claudia Verdicchio
16e
kwalificatie: 16de met 380 punten (92-98-95-98)
Susanne Kiermayer trap (v)
5e
kwalificatie: 3de met 62 punten (20-21-21)
finale: 5de met 79 punten
dubbeltrap (v)
11e
kwalificatie: 11de met 101 punten (34-36-31)


Diving pictogram.svg Schoonspringen[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Schoonspringen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Tobias Schellenberg 3m plank (m)
27e
voorronde: 27ste met 371,85 punten
Andreas Wels
16e
voorronde: 23ste met 378,93 punten
Tony Adam 10m toren (m)
18e
voorronde: 18de met 411,30 punten
halve finale: 18de met 589,65 punten
Heiko Meyer
16e
voorronde: 9de met 440,85 punten
halve finale: 10de met 625,20 punten
finale: 7de met 646,56 punten
Tobias Schellenberg
Andreas Wels
3m plank synchroon (m)
Zilver
350,01 punten
Heike Fischer 3m plank (v)
31e
voorronde: 31ste met 199,71 punten
Ditte Kotzian
11e
voorronde: 11de met 299,50 punten
halve finale: 10de met 516,60 punten
finale: 11de met 509,52 punten
Annett Gamm 10m toren (v)
14e
voorronde: 18de met 301,86 punten
halve finale: 14de met 478,20 punten
Christin Steuer
28e
voorronde: 28ste met 256,77 punten
Ditte Kotzian
Conny Schmalfuss
3m plank synchroon (v)
6e
279,69 punten
Annett Gamm
Nora Subschinski
10m toren synchroon (v)
6e
303,30 punten

Table tennis pictogram.svg Tafeltennis[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Tafeltennis op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Timo Boll enkelspel (m)
5e
1ste ronde: vrij
2de ronde: vrij
3de ronde: W van Vlag van Frankrijk FRA Chila: 4-1
4de ronde: W van Vlag van Oostenrijk AUT Schlager: 4-3
kwartfinale: V van Vlag van Zweden SWE Waldner: 1-4
Jörg Roßkopf
17e
1ste ronde: vrij
2de ronde: W van Vlag van Polen POL Krzeszewski: 4-1
3de ronde: V van Vlag van China CHN Wang: 1-4
Torben Wosik
33e
1ste ronde: W van Vlag van Senegal SEN Guèye: 4-2
2de ronde: V van Vlag van Nederland NED Keen: 1-4
Timo Boll
Zoltan Fejer-Konnerth
dubbelspel (m)
9e
1ste ronde: vrij
2de ronde: W van Vlag van Japan JPN Arai/Yuzawa: 4-0
3de ronde: V van Vlag van Zuid-Korea KOR Lee/Ryu: 0-4
Lars Hielscher
Jörg Roßkopf
17e
1ste ronde: W van Vlag van Brazilië BRA Hanashiro/Hoyama: 4-2
2de ronde: V van Vlag van Zuid-Korea KOR Joo/Oh: 1-4
Elke Schall enkelspel (v)
17e
1ste ronde: vrij
2de ronde: W van Vlag van Australië AUS Lay: 4-2
3de ronde: V van Vlag van China CHN Niu: 3-4
Jie Schöpp
17e
1ste ronde: vrij
2de ronde: W van Vlag van Italië ITA Stefanova: 4-1
3de ronde: V van Vlag van Japan JPN Umemara: 2-4
Nicole Struse
33e
1ste ronde: V van Vlag van Thailand THA Komwong: 1-4
Elke Schall
Nicole Struse
dubbelspel (v)
17e
1ste ronde: vrij
2de ronde: vrij
3de ronde: V van Vlag van Nieuw-Zeeland NZL Li/Li: 1-4

Tennis pictogram.svg Tennis[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Tennis op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Tommy Haas enkelspel (m)
17e
1ste ronde: W van Vlag van Kroatië CRO Ančić: 6-1, 7-5
2de ronde: V van Vlag van Verenigde Staten USA Roddick: 6-4, 3-6, 7-9
Nicolas Kiefer
9e
1ste ronde: W van Vlag van Wit-Rusland BLR Voltchkov: 6-2, 6-4
2de ronde: W van Vlag van Cyprus CYP Baghdatis: 6-2, 3-6, 6-3
3de ronde: V van Vlag van Rusland RUS Youzny: 3-6, 6-2, 2-6
Florian Mayer
32e
1ste ronde: V van Vlag van Tsjechië CZE Berdych: 3-6, 5-7
Rainer Schüttler
32e
1ste ronde: V van Vlag van Rusland RUS Andreev: 7-6(5), 6-7(2), 2-6
Nicolas Kiefer
Rainer Schüttler
dubbelspel (m)
17e
1ste ronde: W van Vlag van Roemenië ROU Hănescu/Pavel: 7-5, 7-6 (3)
2de ronde: W van Vlag van Australië AUS Arthurs/Woodbridge: 7-6(3), 6-3
kwartfinale: W van Vlag van Israël ISR Erlich/Ram: 2-6, 6-2, 6-2
halve finale: W van Vlag van India IND Bhupathi/Paes: 6-2, 6-3
finale: V van Vlag van Chili CHI Gonzalez/Massu: 2-6, 6-4, 6-3, 6-7(7), 4-6

Triathlon pictogram.svg Triatlon[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Triatlon op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Sebastian Dehmer mannen
26e
1:57.02,88
Maik Petzold
19e
1:54.50,92
Andreas Raelert
6e
1:52.35,62
Anja Dittmer vrouwen
11e
2:07.25,07
Joelle Franzmann
16e
2:08.18,33

Football pictogram.svg Voetbal[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Voetbal op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

Mannen[bewerken]

Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Isabell Bachor
Navina Omilade
Kerstin Garefrekes
Conny Pohlers
Sarah Günther
Silke Rottenberg
Ariane Hingst
Petra Wimbersky
Steffi Jones
Pia Wunderlich
Renate Lingor
Sonja Fuss
Sandra Minnert
Birgit Prinz
Martina Müller
Kerstin Stegemann
Viola Odebrecht
vrouwen
Brons
groep C: 1ste
W van Vlag van China China: 8-0
W van Vlag van Mexico Mexico: 2-0
halve finale:
V van Vlag van Verenigde Staten Verenigde Staten: 1-2
bronzen finale:
W van Vlag van Zweden Zweden: 1-0
Groep C
# Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1 Vlag van Duitsland Duitsland 2 2 0 0 10 0 +10 6
2 Vlag van Mexico Mexico 2 0 1 1 1 3 -2 1
3 Vlag van China China 2 0 1 1 1 9 -8 1
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
11 augustus Patras Vlag van Duitsland Duitsland 8-0 Vlag van China China
17 augustus Piraeus Vlag van Duitsland Duitsland 2-0 Vlag van Mexico Mexico
Halve finale
23 augustus Heraklion Vlag van Verenigde Staten Verenigde Staten 2-1 Vlag van Duitsland Duitsland
Bronzen finale
26 augustus Piraeus Vlag van Duitsland Duitsland 1-0 Vlag van Zweden Zweden

Volleyball (indoor) pictogram.svg Volleybal[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Volleybal op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

Beach[bewerken]

Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Andreas Scheuerpflug
Christoph Dieckmann
beach (m)
5e
groep B: 1ste
W van Vlag van Cuba CUB Alvarez/Rossell: 2-1 (21-19, 19-21, 15-10)
V van Vlag van Frankrijk FRA Canet/Hamel: 1-2 (21-17, 18-21, 10-15)
W van Vlag van Brazilië BRA Araujo/Insfran: 2-0 (22-20, 21-17)
2de ronde:
W van Vlag van Australië AUS Schacht/Slack: 2-0 (21-19, 21-12)
kwartfinale:
V van Vlag van Australië AUS Prosser/Williams: 1-2 (21-16, 19-21, 10-15)
Markus Dieckmann
Jonas Reckermann
9e
groep D: 1ste
W van Vlag van Puerto Rico PUR Hernandez/Papaleo: 2-0 (21-14, 21-13)
W van Vlag van Zweden SWE Berg/Dahm: 2-0 (21-16, 21-15)
V van Vlag van Noorwegen NOR Høidalen/Kjemperud: 1-2 (24-22, 24-26, 13-15)
2de ronde:
V van Vlag van Verenigde Staten USA Holdren/Metzger: 1-2 (16-21, 21-19, 13-15)
Susanne Lahme
Danja Müsch
beach (v)
9e
groep C: 1ste
W van Vlag van Griekenland GRE Arvaniti/Koutroumanidou: 2-1 (21-16, 16-21, 15-10)
V van Vlag van Noorwegen NOR Håkedal/Tørlen: 1-2 (21-13, 17-21, 12-15)
W van Vlag van Brazilië BRA Connelly/Pires: 2-1 (18-21, 21-15, 15-11)
2de ronde:
V van Vlag van Italië ITA Gattelli/Perrotta: 1-2 (21-16, 17-21, 19-21)
Okka Rau
Pohl
5e
groep E: 1ste
W van Vlag van China CHN Wang/You: 2-0 (21-17, 21-18)
V van Vlag van Bulgarije BUL P Yanchulova/Y Yanchulova: 1-2 (21-18, 19-21, 13-15)
W van Vlag van Australië AUS Cook/Sanderson: 2-0 (21-10, 22-20)
2de ronde:
W van Vlag van Griekenland GRE Arvaniti/Koutroumanidou: 2-1 (21-12, 19-21, 15-11)
kwartfinale:
V van Vlag van Verenigde Staten USA McPeak/Youngs: 0-2 (17-21, 17-21)

Indoor[bewerken]

Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Tanja Hart
Kerstin Tzscherlich
Julia Schlecht
Cornelia Dumler
Christina Benecke
Christiane Fürst
Olessya Kulakova
Atika Bouagaa
Kathy Radzuweit
Angelina Grün
Judith Sylvester
Birgit Thumm
zaal (v)
9e
groep B: 5de
W van Vlag van Cuba Cuba: 3-2 (20-25, 24-26, 25-22, 25-15, 17-15)
V van Vlag van Verenigde Staten Verenigde Staten: 1-3 (22-25, 22-25, 25-22, 25-27)
V van Vlag van Rusland Rusland: 0-3 (29-31, 11-25, 18-25)
V van Vlag van China China: 0-3 (18-25, 15-25, 16-25)
W van Vlag van Dominicaanse Republiek Dominicaanse Republiek: 3-0 (25-16, 25-19, 25-21)
Groep B
# Land Wedstrijden Sets Setpunten Punten
G W V V T Saldo V T Saldo
1 Vlag van China China 5 4 1 14 4 +10 429 346 +83 9
2 Vlag van Rusland Rusland 5 3 2 11 8 +3 426 388 +38 8
3 Vlag van Cuba Cuba 5 3 2 11 10 +1 443 460 -17 8
4 Vlag van Verenigde Staten Verenigde Staten 5 2 3 11 10 +1 472 467 +5 7
5 Vlag van Duitsland Duitsland 5 2 3 7 11 -4 387 414 -27 7
6 Vlag van Dominicaanse Republiek Dominicaanse Republiek 5 1 4 3 14 -11 334 416 -82 6
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
14 augustus Athene Vlag van Cuba Cuba 2-3 Vlag van Duitsland Duitsland
16 augustus Athene Vlag van Verenigde Staten Verenigde Staten 3-1 Vlag van Duitsland Duitsland
18 augustus Athene Vlag van Duitsland Duitsland 0-3 Vlag van Rusland Rusland
20 augustus Athene Vlag van China China 3-0 Vlag van Duitsland Duitsland
22 augustus Athene Vlag van Duitsland Duitsland 3-0 Vlag van Dominicaanse Republiek Dominicaanse Republiek

Water polo pictogram.svg Waterpolo[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Waterpolo op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Steffen Dierolf
Lukasz Kieloch
Tobias Kreuzmann
Sören Mackeben
Heiko Nossek
Jens Pohlmann
Marc Politze
Thomas Schertwitis
Fabian Schrödter
Alexander Tchigir
Patrick Weissinger
Tim Wollthan
Michael Zellmer
mannen
5e
groep B: 2de
W van Vlag van Griekenland Griekenland: 5-4
W van Vlag van Egypte Egypte: 13-3
V van Vlag van Italië Italië: 5-10
W van Vlag van Spanje Spanje: 11-5
G van Vlag van Australië Australië: 6-6
kwartfinale:
V van Vlag van Rusland Rusland: 5-12
5-6de plek:
W van Vlag van Spanje Spanje: 6-5
Groep B
# Land Wedstrijden Punten Punten
G W G V V T Saldo
1 Vlag van Griekenland Griekenland 5 4 0 1 43 27 +16 8
2 Vlag van Duitsland Duitsland 5 3 1 1 40 28 +12 7
3 Vlag van Spanje Spanje 5 3 0 2 35 31 +4 6
4 Vlag van Italië Italië 5 3 0 2 39 24 +15 6
5 Vlag van Australië Australië 5 1 1 3 37 35 +2 4
6 Vlag van Egypte Egypte 5 0 0 5 18 67 −49 0
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
15 augustus Athene Vlag van Duitsland Duitsland 5-4 Vlag van Italië Italië
17 augustus Athene Vlag van Duitsland Duitsland 13-3 Vlag van Italië Italië
19 augustus Athene Vlag van Italië Italië 10-5 Vlag van Duitsland Duitsland
21 augustus Athene Vlag van Duitsland Duitsland 11-5 Vlag van Italië Italië
23 augustus Athene Vlag van Duitsland Duitsland 6-6 Vlag van Italië Italië
Kwartfinale
25 augustus Athene Vlag van Duitsland Duitsland 5-12 Vlag van Rusland Rusland
5-6de plek
29 augustus Athene Vlag van Duitsland Duitsland 6-5 Vlag van Spanje Spanje

Cycling (road) pictogram.svg Wielersport[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Wielersport op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Baan
Stefan Nimke sprint (m)
16e
kwalificatie: 19de in 11,338
1ste ronde: V van Vlag van Australië AUS Bayley
1ste ronde herkansingen: 3de
René Wolff
Brons
kwalificatie: 3de in 10,230
1ste ronde: W van Vlag van Zuid-Korea KOR Yang: 11,104
2de ronde: W van Vlag van Barbados BAR Forde: 10,548
kwartfinale: W van Vlag van Polen POL Zielinski: 2-0
halve finale: V van Vlag van Nederland NED Bos: 0-2
bronzen finale: W van Vlag van Frankrijk FRA Gané: 2-0
Robert Bartko individuele achtervolging (m)
8e
kwalificatie: 6de in 4.18,991
1ste ronde: V van Vlag van Australië AUS McGee: 4.26,184
Christian Lademann
11e
kwalificatie: 11de in 4.26,670
Carsten Bergemann tijdrit (m)
8e
1.02,551
Stefan Nimke
Brons
1.01,186
Guido Fulst puntenkoers (m)
Brons
79 punten
Jens Fiedler keirin (m)
8e
1ste ronde: 7de
1ste ronde herkansingen: 2de
2de ronde: 4de
7-12de plek: 2de
René Wolff
5e
1ste ronde: 2de
2de ronde: 2de
finale: gedubbeld
Robert Bartko
Guido Fulst
ploegkoers (m)
4e
9 punten
Katrin Meinke sprint (v)
6e
kwalificatie: 11de in 11,655
1ste ronde: V van Vlag van Wit-Rusland BLR Tsylinskaya
1ste ronde herkansingen: 1ste
kwartfinale: V van Vlag van Australië AUS Meares: 0-2
5-8ste plek: 2de
tijdrit (v)
11e
19,789
puntenkoers (v)
9e
5 punten
Mountainbike
Carsten Bresser mannen
20e
2:25.09
Lado Fumic
DNF
niet gefinisht
Manuel Fumic
8e
2:20.29
Ivonne Kraft vrouwen
7e
2:05.18
Sabine Spitz
Brons
1:59.21
Weg
Michael Rich tijdrit (m)
4e
58.09,46
Jan Ullrich
6e
59.02,04
Andreas Klöden wegwedstrijd (m)
DNF
niet gefinisht
Michael Rich
DNF
niet gefinisht
Jan Ullrich
19e
5:41.56
Jens Voigt
64e
5:50.35
Erik Zabel
4e
5:41.56
Judith Arndt tijdrit (v)
11e
32.46,94
Trixi Worrack
15e
33.05,72
Judith Arndt wegwedstrijd (v)
Zilver
3:24.31
Angela Brodtka
DNF
niet gefinisht
Trixi Worrack
25e
3:25.42

Wrestling pictogram.svg Worstelen[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Worstelen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Vrije stijl
Davyd Bichinashvili -84kg (m)
11e
groep 4: 2de
W van Vlag van Guam GUM Cobb: 4-0
V van Vlag van Cuba CUB Romero: 0-3
Sven Thiele -120kg (m)
9e
groep 4: 2de
W van Vlag van Roemenië ROU Chintoan: 4-0
V van Vlag van Turkije TUR Polatci: 1-5
Brigitte Wagner -48kg (v)
6e
groep 1: 2de
V van Vlag van Japan JPN Icho: 0-7
W van Vlag van Canada CAN Belisle: 4-3
5-8ste plek:
W van Vlag van Mongolië MGL Enkhjargal: 3-0
5-6de plek:
V van Vlag van Rusland RUS Oorzhak: 0-3
Stéphanie Groß -63kg (v)
7e
groep 1: 2de
V van Vlag van Griekenland GRE Zygouri: 1-4
W van Vlag van Zweden SWE Eriksson: 3-0
5-8ste plek:
V van Vlag van Canada CAN Yanik: 1-4
Anita Schätzle -72kg (v)
6e
groep 1: 2de
W van Vlag van Oostenrijk AUT Gastl: 4-1
V van Vlag van Rusland RUS Manyurova: 1-5
5-8ste plek:
W van Vlag van Griekenland GRE Vryoni: 3-0
5-6de plek:
V van Vlag van Canada CAN Nordaagen
Grieks-Romeins
Jurij Kohl -60kg (m)
19e
groep 6: 3de
V van Vlag van China CHN Ai: 2-3
V van Vlag van Rusland RUS Shevtsov: 0-7
Jannis Zamanduridis -66kg (m)
7e
groep 6: 3de
V van Vlag van Kazachstan KAZ Manukyan: 2-3
W van Vlag van Verenigde Staten USA Wood: 5-2
V van Vlag van Griekenland GRE Arkoudeas: 2-3
Konstantin Schneider -74kg (m)
7e
groep 5: 2de
W van Vlag van Zweden SWE Babulfath: 4-0
W van Vlag van Oekraïne UKR Shatkykh: 4-0
V van Vlag van Rusland RUS Samurgashev: 3-8
Mirko Englich -96kg (m)
11e
groep 2: 2de
V van Vlag van Georgië GEO Nozadze: 1-3
W van Vlag van Oekraïne UKR Saldadze: 3-1

Sailing pictogram.svg Zeilen[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Zeilen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Toni Wilhelm mistral (m)
30e
260 punten: (27-26-25-29-17-31-29-OCS-20-21-OCS)
Michael Fellmann finn (m)
17e
127 punten: (14-11-12-2-9-17-19-19-25-21-23)
Felix Krabbe
Lucas Zellmer
470 (m)
11e
114 punten: (17-16-10-11-5-19-10-23-8-11-7)
Alexander Hagen
Jochen Wolfram
star (m)
16e
110 punten: (6-17-13-8-15-11-7-13-13-12-12)
Amelie Lux mistral (v)
7e
87 punten: (18-17-15-8-8-9-10-2-6-6-6)
Petra Niemann europe (v)
10e
96 punten: (12-8-10-10-7-10-8-5-13-16-13)
Monika Leu
Stefanie Rothweiler
470 (v)
15e
109 punten: (13-15-8-1-18-4-11-10-20-15-14)
Anna Höll
Veronika Lochbrunner
Kristin Wagner
yngling (v)
6e
76 punten: (9-8-2-12-1-7-15-5-11-13-8)
Marcus Baur
Max Groy
49er
9e
116 punten: (9-2-1-8-14-16-15-11-16-2-12-6-5-14-20-1)
Roland Gäbler
Gunnar Struckmann
tornado
11e
94 punten: (6-8-15-3-13-10-13-9-10-11-11)

Swimming pictogram.svg Zwemmen[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Zwemmen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Stephan Kunzelmann 100m vrije slag (m)
36e
serie 9: 8ste in 50,98
Torsten Spanneberg
16e
serie 7: 5de in 49,71
halve finale 2: 8ste in 49,88
Stefan Herbst 200m vrije slag (m)
19e
serie 6: 5de in 1.50,23
Jens Schreiber
17e
serie 7: 3de in 1.49,00
Christian Hein 400m vrije slag (m)
10e
serie 6: 5de in 3.49,66
Heiko Hell
18e
serie 4: 5de in 3.52,06
Christian Hein 1500m vrije slag (m)
12e
serie 5: 6de in 15.15,42
Thomas Lurz
22e
serie 4: 5de in 15.33,81
Marco di Carli 100m rugslag (m)
8e
serie 4: 4de in 55,58
halve finale 2: 5de in 55,03
finale: 8ste in 55,27
Steffen Driesen
7e
serie 7: 5de in 54,92
halve finale 1: 3de in 54,64
finale: 7de in 54,63
René Kolonko 100m schoolslag (m)
11e
serie 7: 6de in 1.02,09
halve finale 1: 6de in 1.01,82
Jens Kruppa
10e
serie 8: 2de in 1.01,19
halve finale 1: 5de in 1.01,68
Jens Kruppa 200m schoolslag (m)
18e
serie 4: 6de in 2.15,29
Helge Meeuw 100m vlinderslag (m)
11e
serie 8: 6de in 53,11
halve finale 1: 6de in 52,99
Thomas Rupprath
13e
serie 7: 4de in 52,57
halve finale 2: 6de in 52,71
finale: 4de in 52,27
Helge Meeuw 200m vlinderslag (m)
18e
serie 5: 7de in 1.58,96
Christian Keller 200m wisselslag (m)
21e
serie 5: 4de in 2.02,93
Stephan Kunzelmann
Christian Keller
Torsten Spanneberg
Lars Conrad
4x100m vrije slag (m)
8e
serie 1: 5de in 3.17,97
finale: 8ste in 3.17,18
Johannes Österling
Stefan Herbst
Heiko Hell
Christian Keller
4x200m vrije slag (m)
6e
serie 1: 2de in 7.16,75
finale: 6de in 7.16,15
Steffen Driesen
Jens Kruppa
Thomas Rupprath
Lars Conrad
Helge Meeuw
4x100m wisselslag (m)
Zilver
serie 2: 2de in 3.36,55
finale: 2de in 3.33,62
Dorothea Brandt 50m vrije slag (v)
16e
serie 8: 5de in 25,67
halve finale 2: 8ste in 25,83
Sandra Völker
18e
serie 10: 6de in 25,74
Franziska van Almsick 100m vrije slag (v)
17e
serie 6: 4de in 55,57
Sara Harstick 200m vrije slag (v)
20e
serie 5: 6de in 2.02,25
Franziska van Almsick
5e
serie 5: 5de in 2.00,23
halve finale 2: 4de in 1.59,13
finale: 5de in 1.58,88
Hannah Stockbauer 400m vrije slag (v)
12e
serie 5: 4de in 4.10,46
Jana Henke 800m vrije slag (v)
7e
serie 2: 2de in 8.31,86
finale: 7de in 8.33,95
Hannah Stockbauer
14e
serie 4: 6de in 8.38,17
Antje Buschschulte 100m rugslag (v)
6e
serie 5: 1ste in 1.01,68
halve finale 1: 1ste in 1.00,94
finale: 6de in 1.01,39
Janine Pietsch
23e
serie 6: 7de in 1.03,13
Antje Buschschulte 200m rugslag (v)
Brons
serie 4: 2de in 2.12,96
halve finale 2: 3de in 2.10,66
finale: 3de in 2.09,88
Nicole Hetzer
11e
'serie 5: 4de in 2.14,42
halve finale 2: 6de in 2.13,01
Vipa Bernhardt 100m schoolslag (v)
13e
serie 6: 5de in 1.09,60
halve finale 1: 6de in 1.09,72
Sarah Poewe
5e
serie 4: 2de in 1.07,97
halve finale 1: 2de in 1.07,48
finale: 5de in 1.07,53
Anne Poleska 200m schoolslag (v)
Brons
serie 3: 1ste in 2.26,48
halve finale 1: 2de in 2.26,59
finale: 3de in 2.25,82
Birte Steven
11e
serie 3: 2de in 2.27,42
halve finale 2: 6de in 2.29,22
Franziska van Almsick 100m vlinderslag (v)
17e
serie 5: 6de in 59,53
Annika Mehlhorn 200m vlinderslag (v)
14e
serie 2: 4de in 2.12,25
halve finale 1: 7de in 2.11,37
Teresa Rohmann 200m wisselslag (v)
5e
serie 2: 4de in 2.16,06
halve finale 1: 4de in 2.14,47
finale: 5de in 2.13,74
Nicole Hetzer 400m wisselslag (v)
6e
serie 2: 2de in 4.41,74
finale: 6de in 4.40,20
Teresa Rohmann
18e
serie 3: 5de in 4.48,51
Petra Dallmann
Britta Steffen
Daniela Götz
Antje Buschschulte
4x100m vrije slag (v)
4e
serie 1: 1ste in 3.41,19
finale: 4de in 3.37,94
Franziska van Almsick
Petra Dallmann
Antje Buschschulte
Hannah Stockbauer
Janina Götz
Sara Harstick
4x200m vrije slag (v)
Brons
serie 1: 3de in 8.03,22
finale: 3de in 7.57,35
Antje Buschschulte
Sarah Poewe
Franziska van Almsick
Daniela Götz
4x100m wisselslag (v)
4e
serie 1: 2de in 4.04,16
finale: 3de in 4.00,72