Sjabloon:Tabelrij treinserie 6000
Uiterlijk
Serie | Treinsoort | Route | Bijzonderheden |
---|---|---|---|
6000 | Sprinter (NS) | Utrecht Centraal – Geldermalsen – 's-Hertogenbosch | Is van maandag t/m donderdag tot 20:00 uur te Utrecht Centraal gekoppeld aan serie 8800. Is na 20:00 uur en van vrijdag t/m zondag te Utrecht Centraal gekoppeld aan serie 6900. |
Alle stations:
Serie | Treinsoort | Route | Bijzonderheden |
---|---|---|---|
6000 | Sprinter (NS) | Utrecht Centraal – Utrecht Vaartsche Rijn – Utrecht Lunetten – Houten – Houten Castellum – Culemborg – Geldermalsen – Zaltbommel – 's-Hertogenbosch | Is van maandag t/m donderdag tot 20:00 uur te Utrecht Centraal gekoppeld aan serie 8800. Is na 20:00 uur en van vrijdag t/m zondag te Utrecht Centraal gekoppeld aan serie 6900. |