Sjabloon:Tabelrij treinserie 7600
Uiterlijk
Serie | Treinsoort | Route | Bijzonderheden |
---|---|---|---|
7600 | Sprinter (NS) | Wijchen – Nijmegen – Arnhem Centraal – Dieren – Zutphen | 's Avonds na 20:00 en op zondag wordt er niet tussen Nijmegen en Wijchen v.v. gereden en wordt 1x per uur gereden tussen Arnhem Centraal en Zutphen v.v. |
Alle Stations:
Serie | Treinsoort | Route | Bijzonderheden |
---|---|---|---|
7600 | Sprinter (NS) | Wijchen – Nijmegen Dukenburg – Nijmegen Goffert – Nijmegen – Nijmegen Lent – Elst – Arnhem Zuid – Arnhem Centraal – Arnhem Velperpoort – Arnhem Presikhaaf – Velp – Rheden – Dieren – Brummen – Zutphen | 's Avonds na 20:00 en op zondag wordt er niet tussen Nijmegen en Wijchen v.v. gereden en wordt 1x per uur gereden tussen Arnhem Centraal en Zutphen v.v. |