WFHC Hoorn

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken
WFHC
Volledige naam West-Friese Hockey Club
Plaats Vlag van Nederland Hoorn
Leden 707[1]
Velden 2 zandingestrooid en 2 watervelden in Hoorn.
Heren
Thuiskleuren
Uitkleuren
Dames
Thuiskleuren
Uitkleuren
Portaal  Portaalicoon   Sport

De West-Friese Hockeyclub is een Nederlandse hockeyclub uit Hoorn. De club beschikt over twee zandingestrooide kunstgrasvelden en 2 watervelden in Hoorn.

Tenue[bewerken]

Korenblauw shirt met diagonale witte baan op de borst en WFHC logo, witte broek/rok met korenblauwe bies op de rechterzij, witte sokken met WFHC logo

Locatie[bewerken]

Externe link[bewerken]

Bondscompetities heren – seizoen 2016/2017
Hoofdklasse: Almere · Amsterdam · Bloemendaal · Den Bosch · HGC · Hurley · Kampong · Oranje-Rood · Pinoké · Qui Vive · Rotterdam · Tilburg

Overgangsklasse A: Cartouche · hdm · HIC · Laren · Leiden · Phoenix · Schaerweijde · Union · Venlo · Voordaan · Were Di · Zwart-Wit
Overgangsklasse B: Alkmaar · Breda · Gooische · Groningen · HBS · Huizen · Nijmegen · Push · Ring Pass Delft · SCHC · Victoria · Zwolle

1e klasse A: Alliance · Bennebroek · Fletiomare · IJsseloever · Myra · Naarden · Overbos · Reigers · Rood-Wit · Terriërs · VVV · Xenios
1e klasse B: Alecto · Berkel Rodenrijs · Derby · DSHC · Etten-Leur · Groen-Geel · HUDITO · Klein Zwitserland · Leonidas · Pollux · Roomburg · Zoetermeer
1e klasse C: Berkel Enschot · Geel-Zwart · HCAS · Helmond · HOD · Hopbel · MEP · Oedenrode · Oss · Rosmalen · Warande · Weert
1e klasse D: Amersfoort · Apeldoorn · Bully · Ede · EHV · GCHC · Gron.Studs · Hattem · Spandersbosch · Upward · USHC · Wageningen

2e klasse A: Basko · Blerick · Concordia · DES · Eindhoven · Geldrop · Gemert · Goirle · Heeze · Maastricht · MOP · Nuenen
2e klasse B: Alphen · Barendrecht · Forescate · HDS · IJssel · Noordwijk · Ommoord · Pijnacker · Rijswijk · Schiedam · Voorne · Woerden
2e klasse C: Almelo · Arnhem · Barneveld · Beuningen · Deventer · Houten · THCC De Kromhouters · Leusden · QZ · Shinty · Uden · Zevenaar
2e klasse D: Amstelveen · AthenA · Baarn · Eelde · GHBS · Haarlem · Hilversum · Kikkers · Leeuwarden · Maarssen · Purmerend · Strawberries

3e klasse A: Dopie · Dordrecht · Gouda · Hoeksche Waard · Kieviten · Krimpen · Rapid · Scoop Delft · Spijkenisse · Tempo '34 · Waddinxveen · Westland
3e klasse B: Apeliotes · Boxmeer · Civicum · Deurne · Don Quishoot · Horst · Meerssen · Nuth · Scoop · Tegelen · Venray · Wijchen
3e klasse C: Ares · Doetinchem · Drienerlo · Graspiepers · HCM · HVA · Lochem · PW · Steenwijk · Twente · Westerduiven · Zutphen
3e klasse D: Best · DDHC · Dommel · Drunen · Gilze-Rijen · HOCO · Oirschot · Pelikaan · Prinsenbeek · Shot · Son · Waalwijk
3e klasse E: Culemborg · Flevoland · Hoevelaken · Lelystad · Loenen · Mezen · Nieuwegein · Soest · Spitsbergen · Vianen · Zeewolde · Zwaluwen
3e klasse F: Abcoude · AMVJ · Castricum · FIT · Heerhugowaard · Hisalis · WFHC Hoorn · Kraaien · Muiderberg · Nieuwkoop · Weesp · Westerpark

4e klasse A: Bleiswijk · Capelle · Catwijck · Evergreen · Saxenburg · Thor · Voorhout
4e klasse B: Daring · Dash · Emmen · Harlingen · Hondsrug · Meppel · Roden · Sneek
4e klasse C: Bemmel · Berlicum · Bommelerwaard · Druten · Heesch · Oosterbeek · Rijnvliet · Vlijmen
4e klasse D: Avanti · Eemvallei · Epe · Haackey · Hardenberg · Nijkerk · Nunspeet · Salland
4e klasse E: Cranendonck · DVS · Mierlo · Nova · Peel en Maas · Sjinborn ·
4e klasse F: Feijenoord · Liberty · Olympia · Rapide · Souburgh · Tempo · Zevenbergen
Bondscompetities dames – seizoen 2016/2017
Hoofdklasse: Amsterdam · Bloemendaal · Den Bosch · Groningen · hdm · Hurley · Kampong · Laren · MOP · Oranje-Rood · Pinoké · SCHC

Overgangsklasse A: EHV · Helmond · Leonidas · Nijmegen · Push · QZ · Rood-Wit · Rotterdam · Terriërs · Tilburg · Union · Voordaan
Overgangsklasse B: Almere · Craeyenhout · HBS · HGC · HIC · Huizen · Klein Zwitserland · Ring Pass Delft · Schaerweijde · Victoria · Wageningen · Were Di

1e klasse A: Alkmaar · Alliance · Amstelveen · AthenA · Fletiomare · Haarlem · Hilversum · Leiden · Myra · Naarden · Overbos · VVV ·
1e klasse B: Alecto · Alphen · Breda · Cartouche · DSHC · Gouda · HUDITO · IJssel · Schiedam · Warande · Zoetermeer · Zwart-Wit
1e klasse C: Concordia · Eindhoven · Goirle · HCAS · HOD · Hopbel · MEP · Oedenrode · Oss · Uden · Venlo · Weert
1e klasse D: Amersfoort · Beuningen · Bully · Deventer · Ede · GCHC · GHBS · Gooische · Gron.Studs · Phoenix · Upward · Zwolle

2e klasse A: Apeldoorn · Ares · Barneveld · Civicum · HCM · Leeuwarden · Leusden · Lochem · Quick Stick · Spitsbergen · Twente · Zevenaar
2e klasse B: AMVJ · Baarn · Bennebroek · WFHC Hoorn · Purmerend · Qui Vive · Reigers · Spandersbosch · USHC · Weesp · Westerpark · Xenios
2e klasse C: Berkel Rodenrijs · Dordrecht · Dopie · Etten-Leur · Forescate · Groen-Geel · HDS · Houten · Ommoord · Pollux · Rijswijk · Westland
2e klasse D: Berkel Enschot · Boxmeer · DES · Drunen · Geel-Zwart · Geldrop · Heeze · Maastricht · Nova · Nuenen · Rosmalen · Son

3e klasse A: Apeliotes · Bemmel · Berlicum · Boekel · Dommel · Heesch · HOCO · THCC De Kromhouters · Shot · Vlijmen · Waalwijk · Wijchen
3e klasse B: Barendrecht · Derby · Liberty · Pelikaan · Prinsenbeek · Rapid · Rapide · Scoop Delft · Spijkenisse · Tempo '34 · Voorne · Zevenbergen
3e klasse C: Basko · Best · Blerick · Don Quishoot · Gemert · Horst · Meerssen · Mierlo · Oirschot · Scoop · Sjinborn · Tegelen
3e klasse D: Flevoland · IJsseloever · Lelystad · Loenen · Maarssen · Montfoort · Nieuwegein · Shinty · Soest · Woerden · Zeewolde · Zwaluwen
3e klasse E: Castricum · Catwijck · FIT · Hisalis · Kieviten · Noordwijk · Pijnacker · Roomburg · Saxenburg · Strawberries · Voorhout · Ypenburg
3e klasse F: Almelo · Arnhem · Dieren · Doetinchem · Drienerlo · Eelde · Graspiepers · HVA · PW · Steenwijk · Westerduiven

4e klasse A: Abcoude · Alkemade · IJburg · Kraaien · Mijdrecht · Uitgeest · Zandvoort
4e klasse B: Bommelerwaard · Druten · Eemvallei · Haaskamp · Hoevelaken · Nijkerk · Kromme Rijn · Vianen
4e klasse C: Culemborg · Evergreen · Feijenoord · Nieuwkoop · Souburgh · Thor · Waddinxveen
4e klasse D: Avanti · Goor · Haackey · HCHN · Holten · Oosterbeek · Oude IJsselstreek · Twello
4e klasse E: Bakel · Cranendonck · Deurne · DVS · Liempde · Nuth · Peel en Maas
4e klasse F: Dash · Emmen · Epe · Hardenberg · Harlingen · Hondsrug · Mezen
4e klasse G: Gilze-Rijen · Hoeksche Waard · HSD · Olympia · Tempo · Teteringen · Walcheren