WFHC Hoorn

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken
WFHC
Volledige naam West-Friese Hockey Club
Plaats Vlag van Nederland Hoorn
Leden 686[1]
Velden 2 zandingestrooid en 2 watervelden in Hoorn.
Heren
Teamkleuren Teamkleuren Teamkleuren
Teamkleuren
Teamkleuren
Thuiskleuren
Teamkleuren Teamkleuren Teamkleuren
Teamkleuren
Teamkleuren
Uitkleuren
Dames
Teamkleuren Teamkleuren Teamkleuren
Teamkleuren
Teamkleuren
Thuiskleuren
Teamkleuren Teamkleuren Teamkleuren
Teamkleuren
Teamkleuren
Uitkleuren
Portaal  Portaalicoon   Sport

De West-Friese Hockeyclub is een Nederlandse hockeyclub uit Hoorn. De club beschikt over twee zandingestrooide kunstgrasvelden en 2 watervelden in Hoorn.

Tenue[bewerken]

Korenblauw shirt met diagonale witte baan op de borst en WFHC logo, witte broek/rok met korenblauwe bies op de rechterzij, witte sokken met WFHC logo

Locatie[bewerken]

Externe link[bewerken]

Bondscompetities heren – seizoen 2016/2017
Hoofdklasse: Almere · Amsterdam · Bloemendaal · Den Bosch · HGC · Hurley · Kampong · Oranje-Rood · Pinoké · Qui Vive · Rotterdam · Tilburg

Overgangsklasse A: Cartouche · hdm · HIC · Laren · Leiden · Phoenix · Schaerweijde · Union · Venlo · Voordaan · Were Di · Zwart-Wit
Overgangsklasse B: Alkmaar · Breda · Gooische · Groningen · HBS · Huizen · Nijmegen · Push · Ring Pass Delft · SCHC · Victoria · Zwolle

1e klasse A: Alliance · Bennebroek · Fletiomare · IJsseloever · Myra · Naarden · Overbos · Reigers · Rood-Wit · Terriërs · VVV · Xenios
1e klasse B: Alecto · Berkel Rodenrijs · Derby · DSHC · Etten-Leur · Groen-Geel · HUDITO · Klein Zwitserland · Leonidas · Pollux · Roomburg · Zoetermeer
1e klasse C: Berkel Enschot · Geel-Zwart · HCAS · Helmond · HOD · Hopbel · MEP · Oedenrode · Oss · Rosmalen · Warande · Weert
1e klasse D: Amersfoort · Apeldoorn · Bully · Ede · EHV · GCHC · Gron.Studs · Hattem · Spandersbosch · Upward · USHC · Wageningen

2e klasse A: Basko · Blerick · Concordia · DES · Eindhoven · Geldrop · Gemert · Goirle · Heeze · Maastricht · MOP · Nuenen
2e klasse B: Alphen · Barendrecht · Forescate · HDS · IJssel · Noordwijk · Ommoord · Pijnacker · Rijswijk · Schiedam · Voorne · Woerden
2e klasse C: Almelo · Arnhem · Barneveld · Beuningen · Deventer · Houten · Kromhouters · Leusden · QZ · Shinty · Uden · Zevenaar
2e klasse D: Amstelveen · AthenA · Baarn · Eelde · GHBS · Haarlem · Hilversum · Kikkers · Leeuwarden · Maarssen · Purmerend · Strawberries

3e klasse A: Dopie · Dordrecht · Gouda · Hoeksche Waard · Kieviten · Krimpen · Rapid · Scoop Delft · Spijkenisse · Tempo '34 · Waddinxveen · Westland
3e klasse B: Apeliotes · Boxmeer · Civicum · Deurne · Don Quishoot · Horst · Meerssen · Nuth · Scoop · Tegelen · Venray · Wijchen
3e klasse C: Ares · Doetinchem · Drienerlo · Graspiepers · HCM · HVA · Lochem · PW · Steenwijk · Twente · Westerduiven · Zutphen
3e klasse D: Best · DDHC · Dommel · Drunen · Gilze-Rijen · HOCO · Oirschot · Pelikaan · Prinsenbeek · Shot · Son · Waalwijk
3e klasse E: Culemborg · Flevoland · Hoevelaken · Lelystad · Loenen · Mezen · Nieuwegein · Soest · Spitsbergen · Vianen · Zeewolde · Zwaluwen
3e klasse F: Abcoude · AMVJ · Castricum · FIT · Heerhugowaard · Hisalis · WFHC Hoorn · Kraaien · Muiderberg · Nieuwkoop · Weesp · Westerpark

4e klasse A: Bleiswijk · Capelle · Catwijck · Evergreen · Saxenburg · Thor · Voorhout
4e klasse B: Daring · Dash · Emmen · Harlingen · Hondsrug · Meppel · Roden · Sneek
4e klasse C: Bemmel · Berlicum · Bommelerwaard · Druten · Heesch · Oosterbeek · Rijnvliet · Vlijmen
4e klasse D: Avanti · Eemvallei · Epe · Haackey · Hardenberg · Nijkerk · Nunspeet · Salland
4e klasse E: Cranendonck · DVS · Mierlo · Nova · Peel en Maas · Sjinborn ·
4e klasse F: Feijenoord · Liberty · Olympia · Rapide · Souburgh · Tempo · Zevenbergen
Bondscompetities dames – seizoen 2016/2017
Hoofdklasse: Amsterdam · Bloemendaal · Den Bosch · Groningen · hdm · Hurley · Kampong · Laren · MOP · Oranje-Rood · Pinoké · SCHC

Overgangsklasse A: EHV · Helmond · Leonidas · Nijmegen · Push · QZ · Rood-Wit · Rotterdam · Terriërs · Tilburg · Union · Voordaan
Overgangsklasse B: Almere · Craeyenhout · HBS · HGC · HIC · Huizen · Klein Zwitserland · Ring Pass Delft · Schaerweijde · Victoria · Wageningen · Were Di

1e klasse A: Alkmaar · Alliance · Amstelveen · AthenA · Fletiomare · Haarlem · Hilversum · Leiden · Myra · Naarden · Overbos · VVV ·
1e klasse B: Alecto · Alphen · Breda · Cartouche · DSHC · Gouda · HUDITO · IJssel · Schiedam · Warande · Zoetermeer · Zwart-Wit
1e klasse C: Concordia · Eindhoven · Goirle · HCAS · HOD · Hopbel · MEP · Oedenrode · Oss · Uden · Venlo · Weert
1e klasse D: Amersfoort · Beuningen · Bully · Deventer · Ede · GCHC · GHBS · Gooische · Gron.Studs · Phoenix · Upward · Zwolle

2e klasse A: Apeldoorn · Ares · Barneveld · Civicum · HCM · Leeuwarden · Leusden · Lochem · Quick Stick · Spitsbergen · Twente · Zevenaar
2e klasse B: AMVJ · Baarn · Bennebroek · WFHC Hoorn · Purmerend · Qui Vive · Reigers · Spandersbosch · USHC · Weesp · Westerpark · Xenios
2e klasse C: Berkel Rodenrijs · Dordrecht · Dopie · Etten-Leur · Forescate · Groen-Geel · HDS · Houten · Ommoord · Pollux · Rijswijk · Westland
2e klasse D: Berkel Enschot · Boxmeer · DES · Drunen · Geel-Zwart · Geldrop · Heeze · Maastricht · Nova · Nuenen · Rosmalen · Son

3e klasse A: Apeliotes · Bemmel · Berlicum · Boekel · Dommel · Heesch · HOCO · Kromhouters · Shot · Vlijmen · Waalwijk · Wijchen
3e klasse B: Barendrecht · Derby · Liberty · Pelikaan · Prinsenbeek · Rapid · Rapide · Scoop Delft · Spijkenisse · Tempo '34 · Voorne · Zevenbergen
3e klasse C: Basko · Best · Blerick · Don Quishoot · Gemert · Horst · Meerssen · Mierlo · Oirschot · Scoop · Sjinborn · Tegelen
3e klasse D: Flevoland · IJsseloever · Lelystad · Loenen · Maarssen · Montfoort · Nieuwegein · Shinty · Soest · Woerden · Zeewolde · Zwaluwen
3e klasse E: Castricum · Catwijck · FIT · Hisalis · Kieviten · Noordwijk · Pijnacker · Roomburg · Saxenburg · Strawberries · Voorhout · Ypenburg
3e klasse F: Almelo · Arnhem · Dieren · Doetinchem · Drienerlo · Eelde · Graspiepers · HVA · PW · Steenwijk · Westerduiven

4e klasse A: Abcoude · Alkemade · IJburg · Kraaien · Mijdrecht · Uitgeest · Zandvoort
4e klasse B: Bommelerwaard · Druten · Eemvallei · Haaskamp · Hoevelaken · Nijkerk · Kromme Rijn · Vianen
4e klasse C: Culemborg · Evergreen · Feijenoord · Nieuwkoop · Souburgh · Thor · Waddinxveen
4e klasse D: Avanti · Goor · Haackey · HCHN · Holten · Oosterbeek · Oude IJsselstreek · Twello
4e klasse E: Bakel · Cranendonck · Deurne · DVS · Liempde · Nuth · Peel en Maas
4e klasse F: Dash · Emmen · Epe · Hardenberg · Harlingen · Hondsrug · Mezen
4e klasse G: Gilze-Rijen · Hoeksche Waard · HSD · Olympia · Tempo · Teteringen · Walcheren