Jaarbeursstedenbeker 1966/67

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken

De 9de editie van de Jaarbeursstedenbeker werd gewonnen door Dinamo Zagreb in de finale tegen Leeds United. Voor het eerst werden de uitdoelpunten belangrijk en werden replay's afgeschaft, bij gelijke stand in uitdoelpunt besliste kruis of munt.

Eerste ronde[bewerken]

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
Drumcondra FC Vlag van Ierland 1 - 8 Vlag van Duitsland Eintracht Frankfurt 0 - 2 1 - 6
OGC Nice Vlag van Frankrijk 3 - 4 Vlag van Zweden Örgryte IS 2 - 2 1 - 2
Olimpija Ljubljana Vlag van Joegoslavië 3 - 6 Vlag van Hongarije Ferencvárosi TC 3 - 3 0 - 3
VfB Stuttgart Vlag van Duitsland 1 - 3 Vlag van Engeland Burnley FC 1 - 1 0 - 2
Wiener Sportclub Vlag van Oostenrijk 2 - 5 Vlag van Italië SSC Napoli 1 - 2 1 - 3
Aris Saloniki Vlag van Griekenland 1 - 3 Vlag van Italië Juventus FC 0 - 2 0 - 5
Dinamo Pitesti Vlag van Roemenië 4 - 2 Vlag van Spanje Sevilla FC 2 - 0 2 - 2
Frigg Oslo FK Vlag van Noorwegen 2 - 6 Vlag van Schotland Dunfermline Athletic FC 1 - 3 1 - 3
Spartak Brno Vlag van Tsjechië 2 - 2(k) Vlag van Joegoslavië NK Dinamo Zagreb 2 - 0 0 - 2(n.v.)
Göztepe Izmir Vlag van Turkije 2 - 5 Vlag van Italië Bologna FC 1 - 2 1 - 3
DOS Utrecht Vlag van Nederland 4 - 3 Vlag van Zwitserland FC Basel 2 - 1 2 - 2
1. FC Nürnberg Vlag van Duitsland 1 - 4 Vlag van Spanje Valencia CF 1 - 2 0 - 2
Rode Ster Belgrado Vlag van Joegoslavië 5 - 2 Vlag van Spanje Athletic Bilbao 5 - 0 0 - 2
Djurgårdens IF Vlag van Zweden 2 - 5 Vlag van Duitse Democratische Republiek 1. FC Lokomotive Leipzig 1 - 3 1 - 2
US Luxembourg Vlag van Luxemburg 0 - 2 Vlag van België R. Antwerp FC 0 - 1 0 - 1
FC Porto Vlag van Portugal 3 - 3(k) Vlag van Frankrijk Girondins de Bordeaux 2 - 1 1 - 2(n.v.)
  • Toulouse, Dundee UTD, Barcelona, Vitória Setúbal, B1909, Lausanne, Hvidovre, Gent, Kilmarnock, Spartak Plovdiv, Benfica, FC Luik, Sparta Praag, West Bromwick, DWS en Leeds waren vrij in de eerste ronde.

Tweede ronde[bewerken]

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
Eintracht Frankfurt Vlag van Duitsland 7 - 3 Vlag van Denemarken Hvidovre IF 5 - 1 2 - 2
Örgryte IS Vlag van Zweden 1 - 7 Vlag van Hongarije Ferencvárosi TC 0 - 0 1 - 7
Lausanne Sports Vlag van Zwitserland 1 - 8 Vlag van Engeland Burnley FC 1 - 3 0 - 5
B1909 Vlag van Denemarken 2 - 6 Vlag van Italië SSC Napoli 1 - 4 1 - 2
Juventus FC Vlag van Italië 5 - 1 Vlag van Portugal Vitória Setúbal 3 - 1 2 - 0
FC Barcelona Vlag van Spanje 1 - 4 Vlag van Schotland Dundee United 1 - 2 0 - 2
Toulouse FC Vlag van Frankrijk 4 - 5 Vlag van Roemenië Dinamo Pitesti 3 - 0 1 - 5
Dunfermline Athletic FC Vlag van Schotland 4 - 4(u) Vlag van Joegoslavië NK Dinamo Zagreb 4 - 2 0 - 2
TJ Sparta Praag Vlag van Tsjechië 3 - 4 Vlag van Italië Bologna FC 2 - 2 1 - 2
DOS Utrecht Vlag van Nederland 3 - 6 Vlag van Engeland West Bromwich Albion FC 1 - 1 2 - 5
DWS Amsterdam Vlag van Nederland 2 - 8 Vlag van Engeland Leeds United 1 - 3 1 - 5
Valencia CF Vlag van Spanje 3 - 1 Vlag van Joegoslavië Rode Ster Belgrado 1 - 0 2 - 1
1. FC Lokomotive Leipzig Vlag van Duitse Democratische Republiek 2 - 1 Vlag van België Club Luik 0 - 0 2 - 1
Spartak Plovdiv Vlag van Bulgarije 1 - 4 Vlag van Portugal SL Benfica 1 - 1 0 - 3
R. Antwerp FC Vlag van België 2 - 8 Vlag van Schotland Kilmarnock FC 0 - 1 2 - 7
AA Gent Vlag van België 1 - 0 Vlag van Frankrijk Girondins de Bordeaux 1 - 0 0 - 0

Derde ronde[bewerken]

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
Eintracht Frankfurt Vlag van Duitsland 5 - 3 Vlag van Hongarije Ferencvárosi TC 4 - 1 1 - 2
Burnley FC Vlag van Engeland 3 - 0 Vlag van Italië SSC Napoli 3 - 0 0 - 0
Juventus FC Vlag van Italië 3 - 1 Vlag van Schotland Dundee United 3 - 0 0 - 1
Dinamo Pitesti Vlag van Roemenië 0 - 1 Vlag van Joegoslavië NK Dinamo Zagreb 0 - 1 0 - 0
Bologna FC Vlag van Italië 6 - 1 Vlag van Engeland West Bromwich Albion FC 3 - 0 3 - 1
Leeds United Vlag van Engeland 3 - 1 Vlag van Spanje Valencia CF 1 - 1 2 - 0
1. FC Lokomotive Leipzig Vlag van Duitse Democratische Republiek 4 - 3 Vlag van Portugal SL Benfica 3 - 1 1 - 2
Kilmarnock FC Vlag van Schotland 3 - 1 Vlag van België AA Gent 1 - 0 2 - 1(n.v.)

Kwartfinale[bewerken]

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
Eintracht Frankfurt Vlag van Duitsland 3 - 2 Vlag van Engeland Burnley FC 1 - 1 2 - 1
Juventus FC Vlag van Italië 2 - 5 Vlag van Joegoslavië NK Dinamo Zagreb 2 - 2 0 - 3
Bologna FC Vlag van Italië 1 - 1(k) Vlag van Engeland Leeds United 1 - 0 0 - 1(n.v.)
1. FC Lokomotive Leipzig Vlag van Duitse Democratische Republiek 1 - 2 Vlag van Schotland Kilmarnock FC 1 - 0 0 - 2

Halve finale[bewerken]

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
Eintracht Frankfurt Vlag van Duitsland 3 - 4 Vlag van Joegoslavië NK Dinamo Zagreb 3 - 0 0 - 4(n.v.)
Leeds United Vlag van Engeland 4 - 2 Vlag van Schotland Kilmarnock FC 4 - 2 0 - 0

Finale[bewerken]

Nuvola single chevron right.svg Zie Finale Jaarbeursstedenbeker 1967 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
NK Dinamo Zagreb Vlag van Joegoslavië 2 - 0 Vlag van Engeland Leeds United 2 - 0 0 - 0
Bronnen, noten en/of referenties