Wimbledon 2011 (gemengddubbel)

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken

Op het toernooi van Wimbledon in 2011 speelden de mannen en vrouwen in het gemengd dubbelspel van 24 juni tot en met 3 juli 2011.

Cara Black en Leander Paes waren de titelverdedigers. Het toernooi werd gewonnen door Iveta Benešová uit Tsjechië en Jürgen Melzer uit Oostenrijk. In de finale versloegen zij de Russische Jelena Vesnina en Mahesh Bhupathi uit India.

1rightarrow blue.svg Zie Wimbledon 2011 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
1rightarrow blue.svg Zie ook vrouwen, mannen, mannendubbel en vrouwendubbel.

Geplaatste spelers[bewerken]

Nr. Spelers Prestatie Uitgeschakeld door Nr. Speler Prestatie Uitgeschakeld door
1. Vlag van Verenigde Staten Bob Bryan
Vlag van Verenigde Staten Liezel Huber
Kwartfinale Teruggetrokken 9. Vlag van Oostenrijk Jürgen Melzer
Vlag van Tsjechië Iveta Benešová
Winnaars
2. Vlag van Wit-Rusland Maks Mirny
Vlag van Kazachstan Jaroslava Sjvedova
Tweede ronde Vlag van Australië Paul Hanley
Vlag van Chinees Taipei Hsieh Su-wei
10. Vlag van België Dick Norman
Vlag van Verenigde Staten Lisa Raymond
Tweede ronde Vlag van Verenigd Koninkrijk Colin Fleming
Vlag van Verenigd Koninkrijk Jocelyn Rae
3. Vlag van Servië Nenad Zimonjić
Vlag van Slovenië Katarina Srebotnik
Derde ronde Teruggetrokken 11. Vlag van Bahama's Mark Knowles
Vlag van Rusland Nadja Petrova
Derde ronde Vlag van Canada Daniel Nestor
Vlag van Chinees Taipei Chan Yung-jan
4. Vlag van India Mahesh Bhupathi
Vlag van Rusland Jelena Vesnina
Runners-up Vlag van Oostenrijk Jürgen Melzer
Vlag van Tsjechië Iveta Benešová
12. Vlag van Italië Daniele Bracciali
Vlag van Italië Flavia Pennetta
Teruggetrokken
5. Vlag van Pakistan Aisam-ul-Haq Qureshi
Vlag van Tsjechië Květa Peschke
Tweede ronde Vlag van Israël Jonathan Erlich
Vlag van Israël Shahar Peer
13. Vlag van Tsjechië František Čermák
Vlag van Tsjechië Lucie Hradecká
Tweede ronde Vlag van Verenigde Staten Eric Butorac
Vlag van Wit-Rusland Olga Govortsova
6. Vlag van India Rohan Bopanna
Vlag van India Sania Mirza
Kwartfinale Vlag van Australië Paul Hanley
Vlag van Chinees Taipei Hsieh Su-wei
14. Vlag van India Leander Paes
Vlag van Zimbabwe Cara Black
Kwartfinale Vlag van Canada Daniel Nestor
Vlag van Chinees Taipei Chan Yung-jan
7. Vlag van Duitsland Philipp Petzschner
Vlag van Tsjechië Barbora Záhlavová-Strýcová
Tweede ronde Vlag van Verenigde Staten Rajeev Ram
Vlag van Roemenië Alexandra Dulgheru
15. Vlag van Israël Andy Ram
Vlag van Verenigde Staten Meghann Shaughnessy
Derde ronde Vlag van Australië Paul Hanley
Vlag van Chinees Taipei Hsieh Su-wei
8. Vlag van Canada Daniel Nestor
Vlag van Chinees Taipei Chan Yung-jan
Halve finale Vlag van Oostenrijk Jürgen Melzer
Vlag van Tsjechië Iveta Benešová
16. Vlag van Spanje David Marrero
Vlag van Tsjechië Andrea Hlaváčková
Tweede ronde Vlag van Spanje Feliciano López
Vlag van Duitsland Andrea Petković

Prijzengeld[bewerken]

Resultaat Prijzengeld
Winnaars £ 92.000
Finale £ 46.000
Halve finale £ 23.000
Kwartfinale £ 10.500
Derde ronde £ 5.200
Tweede ronde £ 2.600
Eerste ronde £ 1.300

Wedstrijden[bewerken]

Laatste 4[bewerken]

  Halve finale Finale
                         
  9  Vlag van Oostenrijk Jürgen Melzer
 Vlag van Tsjechië Iveta Benešová
6 6    
8  Vlag van Canada Daniel Nestor
 Vlag van Chinees Taipei Chan Yung-jan
4 4    
  9  Vlag van Oostenrijk Jürgen Melzer
 Vlag van Tsjechië Iveta Benešová
6 6  
  4  Vlag van India Mahesh Bhupathi
 Vlag van Rusland Jelena Vesnina
3 2  
4  Vlag van India Mahesh Bhupathi
 Vlag van Rusland Jelena Vesnina
6 3 7
     Vlag van Australië Paul Hanley
 Vlag van Chinees Taipei Hsieh Su-wei
2 6 5  

Bovenste Helft[bewerken]

Deel 1[bewerken]

Eerste ronde   Tweede ronde   Derde ronde   Kwartfinale
 
    1  Vlag van Verenigde Staten B Bryan
 Vlag van Verenigde Staten L Huber
6 6    
   Vlag van Duitsland C Kas
 Vlag van Chinees Taipei Chuang Chia-jung
4 7 4        Vlag van Verenigde Staten S Lipsky
 Vlag van Australië C Dellacqua
4 1    
   Vlag van Verenigde Staten S Lipsky
 Vlag van Australië C Dellacqua
6 5 6       1  Vlag van Verenigde Staten B Bryan
 Vlag van Verenigde Staten L Huber
6 6    
   Vlag van Spanje F López
 Vlag van Duitsland A Petković
6 6            Vlag van Spanje F López
 Vlag van Duitsland A Petković
4 4    
   Vlag van Curaçao J-J Rojer
 Vlag van Verenigde Staten A Spears
3 4          Vlag van Spanje F López
 Vlag van Duitsland A Petković
7 6  
    16  Vlag van Spanje D Marrero
 Vlag van Tsjechië A Hlaváčková
62 4    
      1  Vlag van Verenigde Staten B Bryan
 Vlag van Verenigde Staten L Huber
     
      9  Vlag van Oostenrijk J Melzer
 Vlag van Tsjechië I Benešová
w/o    
    9  Vlag van Oostenrijk J Melzer
 Vlag van Tsjechië I Benešová
6 6    
WC  Vlag van Verenigd Koninkrijk J Marray
 Vlag van Verenigd Koninkrijk A Keothavong
6 4 6        Vlag van Italië A Seppi
 Vlag van Italië A Brianti
4 3    
   Vlag van Italië A Seppi
 Vlag van Italië A Brianti
3 6 8       9  Vlag van Oostenrijk J Melzer
 Vlag van Tsjechië I Benešová
6 6  
   Vlag van Verenigde Staten R Ram
 Vlag van Roemenië A Dulgheru
6 6            Vlag van Verenigde Staten R Ram
 Vlag van Roemenië A Dulgheru
4 3    
   Vlag van Mexico S González
 Vlag van Canada R Marino
3 4          Vlag van Verenigde Staten R Ram
 Vlag van Roemenië A Dulgheru
6 7  
    7  Vlag van Duitsland P Petzschner
 Vlag van Tsjechië B Záhlavová-Strýcová
2 5    
 

Deel 2[bewerken]

Eerste ronde   Tweede ronde   Derde ronde   Kwartfinale
 
    3  Vlag van Servië N Zimonjić
 Vlag van Slovenië K Srebotnik
6 6    
WC  Vlag van Verenigd Koninkrijk R Hutchins
 Vlag van Verenigd Koninkrijk H Watson
65 6 8     WC  Vlag van Verenigd Koninkrijk R Hutchins
 Vlag van Verenigd Koninkrijk H Watson
4 4    
   Vlag van Brazilië M Melo
 Vlag van Australië R Stubbs
7 3 6       3  Vlag van Servië N Zimonjić
 Vlag van Slovenië K Srebotnik
       
   Vlag van Nederland R Wassen
 Vlag van Polen A Rosolska
1           14  Vlag van India L Paes
 Vlag van Zimbabwe C Black
w/o      
   Vlag van Zuid-Afrika W Moodie
 Vlag van Verenigde Staten R Kops-Jones
2 r          Vlag van Nederland R Wassen
 Vlag van Polen A Rosolska
1 4  
    14  Vlag van India L Paes
 Vlag van Zimbabwe C Black
6 6    
      14  Vlag van India L Paes
 Vlag van Zimbabwe C Black
3 2  
      8  Vlag van Canada D Nestor
 Vlag van Chinees Taipei Chan Yung-jan
6 6  
    11  Vlag van Bahama's M Knowles
 Vlag van Rusland N Petrova
7 6    
WC  Vlag van Verenigd Koninkrijk J Delgado
 Vlag van Verenigd Koninkrijk M South
6         WC  Vlag van Verenigd Koninkrijk J Delgado
 Vlag van Verenigd Koninkrijk M South
5 4    
ALT  Vlag van Argentinië C Berlocq
 Vlag van Rusland M Kondratieva
2 r         11  Vlag van Bahama's M Knowles
 Vlag van Rusland N Petrova
66 2  
   Vlag van Australië A Fisher
 Vlag van Zuid-Afrika N Grandin
6 6         8  Vlag van Canada D Nestor
 Vlag van Chinees Taipei Chan Yung-jan
7 6    
   Vlag van Polen M Matkowski
 Vlag van Polen Klaudia Jans
4 2          Vlag van Australië A Fisher
 Vlag van Zuid-Afrika N Grandin
2 3  
    8  Vlag van Canada D Nestor
 Vlag van Chinees Taipei Chan Yung-jan
6 6    
 

Onderste Helft[bewerken]

Deel 3[bewerken]

Eerste ronde   Tweede ronde   Derde ronde   Kwartfinale
 
    5  Vlag van Pakistan A-u-H Qureshi
 Vlag van Tsjechië K Peschke
3 1    
   Vlag van Slowakije I Zelenay
 Vlag van Tsjechië V Uhlířová
3 61          Vlag van Israël J Erlich
 Vlag van Israël S Peer
6 6    
   Vlag van Israël J Erlich
 Vlag van Israël S Peer
6 7            Vlag van Israël J Erlich
 Vlag van Israël S Peer
6 7    
   Vlag van Spanje M López
 Vlag van Spanje A Parra Santonja
610 6 4       WC  Vlag van Verenigd Koninkrijk C Fleming
 Vlag van Verenigd Koninkrijk J Rae
4 5    
WC  Vlag van Verenigd Koninkrijk C Fleming
 Vlag van Verenigd Koninkrijk J Rae
7 1 6     WC  Vlag van Verenigd Koninkrijk C Fleming
 Vlag van Verenigd Koninkrijk J Rae
6 3 6
    10  Vlag van België D Norman
 Vlag van Verenigde Staten L Raymond
4 6 4  
         Vlag van Israël J Erlich
 Vlag van Israël S Peer
4 1  
      4  Vlag van India M Bhupathi
 Vlag van Rusland J Vesnina
6 6  
    13  Vlag van Tsjechië F Čermák
 Vlag van Tsjechië L Hradecká
2 1    
   Vlag van Verenigde Staten M Bryan
 Vlag van Australië S Stosur
4 6 3        Vlag van Verenigde Staten E Butorac
 Vlag van Wit-Rusland O Govortsova
6 6    
   Vlag van Verenigde Staten E Butorac
 Vlag van Wit-Rusland O Govortsova
6 3 6          Vlag van Verenigde Staten E Butorac
 Vlag van Wit-Rusland O Govortsova
2 67  
   Vlag van Australië S Huss
 Vlag van Australië A Rodionova
3 7 7       4  Vlag van India M Bhupathi
 Vlag van Rusland J Vesnina
6 7    
   Vlag van Duitsland A Waske
 Vlag van Duitsland J Wöhr
6 63 5        Vlag van Australië S Huss
 Vlag van Australië A Rodionova
2 63  
    4  Vlag van India M Bhupathi
 Vlag van Rusland J Vesnina
6 7    
 

Deel 4[bewerken]

Eerste ronde   Tweede ronde   Derde ronde   Kwartfinale
 
    6  Vlag van India R Bopanna
 Vlag van India S Mirza
7 6    
   Vlag van Rusland I Andreev
 Vlag van Rusland M Kirilenko
66 3          Vlag van Verenigd Koninkrijk J Murray
 Vlag van Australië J Gajdošová
65 2    
   Vlag van Verenigd Koninkrijk J Murray
 Vlag van Australië J Gajdošová
7 6         6  Vlag van India R Bopanna
 Vlag van India S Mirza
6 6    
   Vlag van Brazilië B Soares
 Vlag van Rusland J Makarova
4 4         ALT  Vlag van Tsjechië M Damm
 Vlag van Tsjechië R Voráčová
3 0    
   Vlag van Argentinië E Schwank
 Vlag van Rusland A Koedrjavtseva
6 6          Vlag van Argentinië E Schwank
 Vlag van Rusland A Koedrjavtseva
7 65 3
    ALT  Vlag van Tsjechië M Damm
 Vlag van Tsjechië R Voráčová
63 7 6  
      6  Vlag van India R Bopanna
 Vlag van India S Mirza
6 2 2
         Vlag van Australië Paul Hanley
 Vlag van Chinees Taipei Hsieh Su-wei
1 6 6
    15  Vlag van Israël A Ram
 Vlag van Verenigde Staten M Shaughnessy
6 6    
   Vlag van Duitsland D Brown
 Vlag van Verenigde Staten V King
66 6 4     WC  Vlag van Verenigd Koninkrijk K Skupski
 Vlag van Verenigd Koninkrijk E Baltacha
4 4    
WC  Vlag van Verenigd Koninkrijk K Skupski
 Vlag van Verenigd Koninkrijk E Baltacha
7 4 6       15  Vlag van Israël A Ram
 Vlag van Verenigde Staten M Shaughnessy
64 63  
   Vlag van Australië Paul Hanley
 Vlag van Chinees Taipei Hsieh Su-wei
6 6            Vlag van Australië Paul Hanley
 Vlag van Chinees Taipei Hsieh Su-wei
7 7    
   Vlag van Colombia JS Cabal
 Vlag van Slovenië P Hercog
1 2          Vlag van Australië Paul Hanley
 Vlag van Chinees Taipei Hsieh Su-wei
6 5 6
    2  Vlag van Wit-Rusland M Mirny
 Vlag van Kazachstan J Sjvedova
4 7 4