Gebruiker:Fogeltje/Openbaar vervoer in Eindhoven
Uiterlijk
Tijdelijke "werkplek" voor grootschalige wijzigingen van Openbaar vervoer in Eindhoven
Lijn | Route | Bijzonderheden | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Stadsbussen | ||||||
1 | Achtse Barrier - station Eindhoven | |||||
2 | Blixembosch-Oost - Woensel - station Eindhoven | |||||
3 | Blixembosch-West - Woensel - Maxima Medisch Centrum - station Eindhoven | |||||
4 | Heesterakker - Maxima Medisch Centrum - station Eindhoven | |||||
5 | 't Hofke - Rembrandtplein - station Eindhoven | |||||
55 | 't Hofke - Kievitlaan - station Eindhoven | |||||
6 | Nuenen-Oost - station Eindhoven | Rijdt in de avonduren en op zondag niet tussen Helmond en Nuenen | ||||
7 | Station Eindhoven - Aalst | |||||
8 | Kapelbeemd - Acht - station Eindhoven | Rijdt in de avonduren en het weekend niet door naar Kapelbeemd | ||||
10 | Geldrop, Coevering - Tuindorp - station Eindhoven | |||||
11 | Ekkersrijt - station Eindhoven - Son en Breugel | Rijdt alleen maandag t/m zaterdag | ||||
12 | Gijzenrooi - Tivoli - Tuindorp - station Eindhoven | |||||
13 | Station Eindhoven - Lievendaal | |||||
14 | Station Eindhoven - Genderbeemd | Rijdt alleen maandag t/m vrijdag overdag | ||||
15 | Station Eindhoven - Genderbeemd - Cranendonck - Veldhoven, Koningshof | |||||
115 | Station Eindhoven - Veldhoven, Maxima Medisch Centrum - ASML - Veldhoven, Koningshof | Sneldienst, alleen enkele ritten richting Veldhoven | ||||
16 | Station Eindhoven - Ergon/De Hurk - Zeelst - Veldhoven, Heemweg | |||||
17 | Station Eindhoven - Stratum - Genneper Parken - High Tech Campus/The Strip - Aalst - Waalre | |||||
18 | Station Eindhoven - Veldhoven, De Kelen - De Berkt | |||||
19 | Station Eindhoven - Veldhoven, Maxima Medisch Centrum | |||||
103 | Station Eindhoven - Woensel - Eindhoven Airport - Veldhoven, Maxima Medisch Centrum | |||||
401 | Station Eindhoven - Meerhoven - Eindhoven Airport | (Phileas) | ||||
402 | Station Eindhoven - Veldhoven, Centrum - Zonderwijk | (Phileas) | ||||
407 | station Eindhoven - High Tech Campus | Rijdt alleen maandag t/m vrijdag overdag. | ||||
Streekbussen | ||||||
20 | Helmond - Asten - Someren - Lierop - Mierlo - Geldrop - station Eindhoven | Sneldienst | ||||
21 | Beek en Donk - Lieshout - Gerwen - Nuenen - Woensel - station Eindhoven | Rijdt in de avonduren en op zondag niet tussen Beek en Donk en Gerwen | ||||
22 | Helmond - Stiphout - Nuenen-Oost - station Eindhoven | Rijdt niet in de avonduren en op zondag | ||||
24 | Helmond - Mierlo - Geldrop - station Eindhoven | |||||
121 | Uden - Volkel - Boekel - Gemert - Beek en Donk - Lieshout - Nuenen - station Eindhoven | |||||
122 | Gemert - Beek en Donk - Lieshout - Nuenen - station Eindhoven | Rijdt in de avonduren en op zondag door Beek en Donk | ||||
144 | Oirschot - Best - station Eindhoven | Rijdt alleen in de spitsuren | ||||
145 | Eindhoven Airport - Oirschot Kazerne - Best- Woensel - station Eindhoven | |||||
149 | Station Eindhoven - Veldhoven - Steensel - Eersel - Duizel - Hapert - Bladel - Reusel | Sneldienst, rijdt niet op zondag | ||||
150 | Station Eindhoven - Veldhoven - Steensel - Eersel - Duizel - Hapert - Bladel - Reusel | |||||
152 | Oss - Heesch - Nistelrode - Uden - Veghel - station Eindhoven | Sneldienst (Arriva) | ||||
156 | 's-Hertogenbosch - Den Dungen - Sint-Michielsgestel - Schijndel - Sint-Oedenrode - Son - station Eindhoven | (Arriva) | ||||
157 | Oss - Heesch - Nistelrode - Uden - Mariaheide - Veghel - Sint-Oedenrode - Nijnsel - Son - station Eindhoven | (Arriva) | ||||
170 | Station Eindhoven - Aalst - Valkenswaard - Dommelen | Sneldienst, rijdt niet in het weekend | ||||
171 | Station Eindhoven - Aalst - Valkenswaard - Dommelen | |||||
172 | Station Eindhoven - Aalst - Valkenswaard - Dommelen - Westerhoven - Bergeijk - Luyksgestel | |||||
173 | Station Eindhoven - Leende - Soerendonk - Maarheeze - Budel - Budel-Schoot - Budel-Dorplein - Weert | |||||
174 | station Eindhoven - Veldhoven - Riethoven - Westerhoven - Bergeijk | |||||
Scholierenlijnen | ||||||
181 | Station Eindhoven - Fontys Rachelsmolen - Europalaan | |||||
182 | Station Eindhoven - ROC Van Vorststraat | |||||
184 | Station Eindhoven - ROC Sterrenlaan | |||||
186 | Station Eindhoven - Strausslaan | |||||
188 | Station Eindhoven - Avignonlaan (Stedelijk College) | |||||
198 | Bladel - Eersel - ROC Glaslaan - Fontys - ROC Sterrenlaan |