Groot-Brittannië op de Olympische Zomerspelen 1988

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Groot-Brittannië op de Olympische Zomerspelen 1988
Land Verenigd Koninkrijk en afhankelijke gebieden
IOC-landcode GBR
NOC British Olympic Association
(en) externe link
Olympische Zomerspelen 1988 in Seoel
Vlaggendrager Ian Taylor
Aantal deelnemers 345
Aantal disciplines 22
Medailles
Rang: 12
goud
5
zilver
10
brons
9
totaal
24
Groot-Brittannië op de Zomerspelen
Als Groot-Brittannië en Ierland:
1896 · 1900 · 1904 · 1908 · 1912 · 1920 · 1924
Als Groot-Brittannië en Noord-Ierland:
1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020
Groot-Brittannië op de Winterspelen
1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018
Portaal  Portaalicoon   Olympische Spelen

Groot-Brittannië nam deel aan de Olympische Zomerspelen 1988 in Seoel, Zuid-Korea. Met vijf gouden, 10 zilveren en 9 bronzen medailles werd er minder goed gescoord dan de vorige editie.

Medailleoverzicht[bewerken | brontekst bewerken]

Sport Olympiër Discipline Medaille
Hockey Paul Barber
Stephen Batchelor
Kulbir Bhaura
Robert Clift
Richard Dodds
David Faulkner
Russell Garcia
Martyn Grimley
Sean Kerly
Jimmy Kirkwood
Richard Leman
Stephen Martin
Veryan Pappin
Jon Potter
Imran Sherwani
Ian Taylor
mannen Goud
Roeien Steve Redgrave
Andy Holmes
twee-zonder (m)
Schietsport Malcolm Cooper 50m geweer 3 houdingen (m)
Zeilen Michael McIntyre
Bryn Vaile
star klasse
Zwemmen Adrian Moorhouse 100m schoolslag (m)
Atletiek Linford Christie 100m (m) Zilver
Peter Elliott 1500m (m)
Colin Jackson 110m horden (m)
John Regis
Elliot Bunney
Linford Christie
Mike McFarlane
4x100m (m)
Liz McColgan 10000m (v)
Fatima Whitbread speerwerpen (v)
Paardensport Ian Stark eventing individueel
Captain Mark Phillips
Karen Stracker
Virginia Holgate-Leng
Ian Stark
eventing team
Schietsport Alister Allan 50m geweer 3 houdingen (m)
Zwemmen Nick Gillingham 200m schoolslag (m)
Atletiek Mark Rowland 3000m steeplechase (m) Brons
Yvonne Murray 3000m (v)
Boksen Richard Woodhall -71kg (m)
Boogschieten Leroy Watson
Steven Hallard
Richard Priestman
team (m)
Judo Dennis Stewart -95kg (m)
Moderne vijfkamp Richard Phelps
Dominic Mahony
Graham Brookhouse
team (m)
Roeien Steve Redgrave
Andy Holmes
Patrick Sweeney
twee-met (m)
Zwemmen Andrew Jameson 100m vlinderslag (m)

Deelnemers en resultaten[bewerken | brontekst bewerken]

Athletics pictogram.svg Atletiek[bewerken | brontekst bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Atletiek op de Olympische Zomerspelen 1988 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Linford Christie 100m (m) Zilver serie 5: 1ste in 10,19
kwartfinale 1: 1ste in 10,11
halve finale 2: 2de in 10,11
finale: 2de in 9,97 (NR)
John Regis 66e serie 5: 4de in 10,76
Barrington Williams 37e serie 12: 3de in 10,51
kwartfinale 3: 7de in 10,55
Linford Christie 200m (m) 4e serie 7: 1ste in 21,05
kwartfinale 3: 1ste in 20,49
halve finale 2: 2de in 20,33
finale: 4de in 20,09 (NR)
John Regis 13e serie 4: 1ste in 20,90
kwartfinale 1: 2de in 20,61
halve finale 1: 7de in 20,69
Michael Rosswess 7e serie 1: 2de in 20,95
kwartfinale 5: 3de in 20,74
halve finale 2: 4de in 20,51
finale: 7de in 20,51
Todd Bennett 400m (m) 24e serie 1: 1ste in 46,37
kwartfinale 2: 6de in 45,96
Brian Whittle 15e serie 2: 1ste in 46,07
kwartfinale 1: 3de in 45,22
halve finale 2: 8ste in 46,07
Steve Cram 800m (m) 18e serie 2: 2de in 1.47,77
kwartfinale 3: 6de in 1.46,47
Peter Elliott 4e serie 7: 1ste in 1.46,83
kwartfinale 4: 2de in 1.46,61
halve finale 1: 4de in 1.44,94
finale: 4de in 1.44,12
Tom McKean DSQ serie 9: 2de in 1.47,24
kwartfinale 2: gediskwalificeerd
Steve Crabb 1500m (m) 15e serie 4: 3de in 3.41,12
halve finale 2: 9de in 3.39,55
Steve Cram 4e serie 1: 1ste in 3.40,89
halve finale 1: 2de in 3.38,30
finale: 4de in 3.36,24
Peter Elliott Zilver serie 3: 3de in 3.38,60
halve finale 1: 3de in 3.38,56
finale: 2de in 3.36,15
Jack Buckner 5000m (m) 6e serie 3: 10de in 13.43,69
halve finale 1: 7de in 13.23,17
finale: 6de in 13.23,85
Eamonn Martin 17e serie 2: 1ste in 13.58,00
halve finale 1: 9de in 13.26,26
Gary Staines 13e serie 1: 1ste in 13.47,81
halve finale 2: 4de in 13.24,51
finale: 12de in 13.55,00
Steve Binns 10000m (m) 24e serie 1: 13de in 28.52,88
Eamonn Martin DNF serie 2: 5de in 28.25,46
finale: niet gefinisht
Mike McLeod DNF serie 1: niet gefinisht
Colin Jackson 110m horden (m) Zilver serie 1: 1ste in 13,50
kwartfinale 4: 1ste in 13,37
halve finale 1: 3de in 13,55
finale: 2de in 13,28
Tony Jarrett 6e serie 3: 2de in 13,45
kwartfinale 3: 1ste in 13,59
halve finale 2: 4de in 13,56
finale: 6de in 13,54
Jonathan Ridgeon 5e serie 6: 2de in 13,75
kwartfinale 2: 3de in 13,74
halve finale 1: 4de in 13,68
finale: 5de in 13,52
Kriss Akabusi 400m horden (m) 6e serie 4: 2de in 49,62
halve finale 1: 4de in 49,22
finale: 6de in 48,69
Philip Harries 25e serie 1: 5de in 50,81
Max Robertson 24e serie 5: 5de in 50,67
Roger Hackney 3000m steeplechase (m) DNF serie 3: 8ste in 8.39,30
halve finale 1: niet gefinisht
Mark Rowland Brons serie 1: 2de in 8.31,40
halve finale 2: 3de in 8.18,31
finale: 3de in 8.07,96
Eddie Wedderburn 19e serie 2: 5de in 8.38,90
halve finale 1: 10de in 8.28,62
John Regis
Elliot Bunney
Linford Christie
Mike McFarlane
4x100m (m) Zilver serie 4: 2de in 39,17
halve finale 1: 2de in 38,52
finale: 2de in 38,28
Brian Whittle
Kriss Akabusi
Todd Bennett
Philip Brown
4x400m (m) 5e serie 1: 2de in 3.04,18
halve finale 1: 3de in 3.04,60
finale: 5de in 3.02,00
Kevin Forster marathon (m) 33e 2:20.45
Dave Long 21e 2:16.18
Charlie Spedding 6e 2:12.19
Chris Maddocks 20km snelwandelen (m) 24e 1:23.46
Ian McCombie 13e 1:22.03
Paul Blagg 50km snelwandelen (m) 28e 4:00.07
Les Morton 27e 3:59.30
Stewart Faulkner verspringen (m) 13e kwalificatie groep A: 6de met 7,74m
Mark Forsythe 12e kwalificatie groep B: 7de met 7,77m
finale: 12de met 7,54m
John King 23e kwalificatie groep A: 12de met 7,57m
Jonathan Edwards hink-stap-springen (m) 23e kwalificatie groep A: 9de met 15,88m
John Herbert 16e kwalificatie groep B: 9de met 16,18m
Vernon Samuels 13e kwalificatie groep A: 7de met 16,28m
Dalton Grant hoogspringen (m) 7e kwalificatie groep A: 5de met 2,28m
finale: 7de met 2,31m
Floyd Manderson 24e kwalificatie groep A: 12de met 2,19m
Geoff Parsons 16e kwalificatie groep A: 3de met 2,28m
finale: 16de met 2,15m
Andy Ashurst polsstokhoogspringen (m) DNF kwalificatie groep B: geen geldige poging
Paul Edwards kogelstoten (m) 19e kwalificatie groep A: 10de met 17,28m
Paul Mardle discuswerpen (m) 20e kwalificatie groep B: 10de met 58,28m
Roald Bradstock speerwerpen (m) 25e kwalificatie groep A: 12de met 75,96m
Mick Hill 20e kwalificatie groep B: 10de met 77,20m
David Ottley 11e kwalificatie groep B: 2de met 80,98m
finale: 11de met 76,96m
Michael Jones kogelslingeren (m) 22e kwalificatie groep B: 13de met 70,38m
Matthew Mileham 28e kwalificatie groep A: 12de met 62,42m
Dave Smith 23e kwalificatie groep A: 10de met 69,12m
Alex Kruger tienkamp (m) 24e 7623 punten
Greg Richards 30e 7237 punten
Daley Thompson 4e 8306 punten
Paula Dunn 100m (v) 22e serie 1: 3de in 11,39
kwartfinale 4: 5de in 11,37
Simmone Jacobs 19e serie 6: 3de in 11,56
kwartfinale 3: 5de in 11,31
Helen Miles 45e serie 9: 6de in 11,88
Paula Dunn 200m (v) 14e serie 8: 1ste in 23,32
kwartfinale 3: 4de in 23,04
halve finale 2: 6de in 23,14
Simmone Jacobs 23e serie 7: 4de in 23,47
kwartfinale 4: 5de in 23,38
Louise Stuart 26e serie 4: 4de in 23,61
kwartfinale 2: 8ste in 23,59
Pat Beckford 400m (v) 33e serie 1: 5de in 54,39
Loreen Hall 25e serie 3: 4de in 53,13
kwartfinale 1: 7de in 53,42
Linda Keough 18e serie 6: 2de in 52,26
kwartfinale 3: 5de in 51,91
Shireen Bailey 800m (v) 10e serie 1: 3de in 2.02,36
halve finale 1: 6de in 1.59,94
Diane Edwards 8e serie 4: 2de in 2.01,79
halve finale 2: 4de in 1.59,66
finale: 8ste in 2.00,77
Kirsty Wade 12e serie 3: 5de in 2.02,75
halve finale 1: 5de in 2.00,86
Shireen Bailey 1500m (v) 7e serie 2: 5de in 4.04,65
finale: 7de in 4.02,32
Christina Cahill 4e serie 2: 6de in 4.05,33
finale: 4de in 4.00,64
Kirsty Wade 15e serie 1: 6de in 4.08,37
Jill Hunter 3000m (v) 20e serie 1: 8ste in 8.57,28
finale: 7de in 4.02,32
Yvonne Murray 4e serie 2: 2de in 8.43,73
Wendy Sly 15e serie 1: 6de in 8.49,71
Liz McColgan 10000m (v) Zilver serie 2: 1ste in 32.11,95
finale: 2de in 31.08,44
Jane Shields 26e serie 2: 11de in 32.46,07
Angela Tooby 29e serie 1: 16de in 33.26,57
Sally Gunnell 100m horden (v) 11e serie 3: 3de in 13,04
halve finale 2: 6de in 13,13
Wendy Jeal 17e serie 2: 5de in 13,32
Lesley-Ann Skeete 12e serie 1: 7de in 13,27
halve finale 1: 6de in 13,23
Sally Gunnell 400m horden (v) 5e serie 4: 3de in 55,44
halve finale 1: 4de in 54,48
finale: 5de in 54,03
Simone Laidlow 17e serie 5: 7de in 59,28
Elaine McLaughlin 12e serie 1: 3de in 56,11
halve finale 2: 6de in 55,91
Sallyanne Short
Bev Kinch
Simmone Jacobs
Paula Dunn
4x100m (v) 10e serie 3: 2de in 43,91
halve finale 1: 6de in 43,50
Linda Keough
Jennifer Stoute
Angela Piggford
Sally Gunnell
4x400m (v) 6e serie 1: 4de in 3.28,52
finale: 6de in 3.26,89
Susan Crehan marathon (v) 32e 2:36.57
Angie Pain 10e 2:30.51
Susan Tooby 12e 2:31.33
Mary Berkeley verspringen (v) 29e kwalificatie groep B: 14de met 5,04m
Kim Hagger 17e kwalificatie groep A: 9de met 6,34m
Fiona May 6e kwalificatie groep B: 4de met 6,66m
finale: 6de met 6,62m
Janet Boyle hoogspringen (v) 12e kwalificatie groep A: 2de met 1,92m
finale: 12de met 1,90m
Diana Davies 8e kwalificatie groep B: 5de met 1,92m
finale: 8ste met 1,90m
Jo Jennings 16e kwalificatie groep B: 8ste met 1,90m
Myrtle Augee kogelstoten (v) 17e kwalificatie groep B: 8ste met 17,31m
Yvonne Hanson-Nortey 8e kwalificatie groep A: 11de met 15,13m
Judy Oakes 16e kwalificatie groep B: 7de met 17,31m
Jacqueline McKernan discuswerpen (v) 18e kwalificatie groep A: 9de met 50,92m
Sharon Gibson speerwerpen (v) 25e kwalificatie groep B: 12de met 56,00m
Tessa Sanderson 21e kwalificatie groep A: 11de met 56,70m
Fatima Whitbread Zilver kwalificatie groep B: 1ste met 68,44m
finale: 2de met 70,32m
Kim Hagger zevenkamp (v) 17e 5975 punten
Joanne Mulliner 19e 5746 punten
Judy Simpson DNF niet gefinisht

Boxing pictogram.svg Boksen[bewerken | brontekst bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Boksen op de Olympische Zomerspelen 1988 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Mark Epton -48kg (m) 17e 1ste ronde: W van Vlag van Nepal NEP Bhatta: 5-0
2de ronde: V van Vlag van Bulgarije BUL Marinov: 0-5
John Lyon -51kg (m) 33e 1ste ronde: V van Vlag van Turkije TUR Gul: 1-4
Mike Deveney -54kg (m) 17e 1ste ronde: vrij
2de ronde: V van Vlag van Mozambique MOZ Machaze: 0-5
David Anderson -57kg (m) 9e 1ste ronde: W van Vlag van Argentinië ARG Damigella: 4-1
2de ronde: W van Vlag van Ierland IRL Fitzgerald: 5-0
3de ronde: V van Vlag van Nederland NED Tuur: scheidsrechterlijke beslissing
Charles Kane -60kg (m) 5e 1ste ronde: vrij
2de ronde: W van Vlag van Indonesië INA Taroreh: 5-0
3de ronde: W van Vlag van Thailand THA Hongram: 4-1
kwartfinale: V van Vlag van Zweden SWE Cramne: 1-4
Mark Elliott -63,5kg (m) 17e 1ste ronde: W van Vlag van Spanje ESP Ruiz: 5-0
2de ronde: V van Vlag van Frankrijk FRA Proto: scheidsrechterlijke beslissing
Richard Woodhall -71kg (m) Brons 1ste ronde: vrij
2de ronde: W van Vlag van Sierra Leone SLE Williams: 5-0
3de ronde: W van Vlag van Angola ANG Silveira: 5-0
kwartfinale: W van Vlag van Puerto Rico PUR Rivera: 5-0
halve finale: V van Vlag van Verenigde Staten USA Jones Jr: 0-5
Henry Akinwande -91kg (m) 9e 1ste ronde: vrij
2de ronde: V van Vlag van Nederland NED Vanderlyde: 2-3

Archery pictogram.svg Boogschieten[bewerken | brontekst bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Boogschieten op de Olympische Zomerspelen 1988 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Steven Hallard individueel (m) 21e open ronde: 7de met 1283 punten
2de ronde: 21ste met 303 punten
Richard Priestman 57e open ronde: 57ste met 1202 punten
Leroy Watson 18e open ronde: 24ste met 1248 punten
2de ronde: 11de met 314 punten
kwartfinale: 18de met 304 punten
Steven Hallard
Richard Priestman
Leroy Watson
team (m) Brons open ronde: 8ste met 3733 punten
halve finale: 4de met 965 punten
finale: 3de met 968 punten
Pauline Edwards individueel (m) 17e open ronde: 23ste met 1232 punten
2de ronde: 12de met 311 punten
kwartfinale: 17de met 301 punten
Joanne Franks 7e open ronde: 5de met 1281 punten
2de ronde: 18de met 301 punten
kwartfinale: 3de met 327 punten
halve finale: 4de met 330 punten
finale: 7de met 318 punten
Cheryl Sutton 51e open ronde: 51ste met 1179 punten
Pauline Edwards
Joanne Franks
Cheryl Sutton
team (v) 5e open ronde: 7de met 3692 punten
halve finale: 5de met 960 punten
finale: 5de met 933 punten

Weightlifting pictogram.svg Gewichtheffen[bewerken | brontekst bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Gewichtheffen op de Olympische Zomerspelen 1988 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Ricki Chaplin -75kg (m) 11e trekken: 13de met 140kg
stoten: 6de met 180kg
totaal: 320kg
Dean Willey 7e trekken: 5de met 152,5kg
stoten: 6de met 180kg
totaal: 332,5kg
Dave Morgan -82,5kg (m) 4e trekken: 3de met 165kg
stoten: 2de met 200kg
totaal: 365kg
Keith Boxell -90kg (m) 8e trekken: 7de met 157,5kg
stoten: 7de met 192,5kg
totaal: 350kg
David Mercer 6e trekken: 7de met 157,5kg
stoten: 4de met 200kg
totaal: 357,5kg
Peter May -100kg (m) 13e trekken: 13de met 157,5kg
stoten: 13de met 192,5kg
totaal: 350kg
Andrew Saxton 12e trekken: 14de met 152,5kg
stoten: 11de met 200kg
totaal: 352,5kg
Andrew Davies -110kg (m) DNF trekken: geen geldige poging
Mark Thomas 12e trekken: 15de met 155kg
stoten: 9de met 205kg
totaal: 360kg
Matthew Vine +110kg (m) 9e trekken: 10de met 157,5kg
stoten: 9de met 195kg
totaal: 352,5kg

Gymnastics (artistic) pictogram.svg Gymnastiek[bewerken | brontekst bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Gymanstiek op de Olympische Zomerspelen 1988 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Ritmisch
Lisa Black individueel (v) 38e kwalificatie: 38ste met 36,40 punten
Turnen
Terry Bartlett individuele meerkamp (m) 75e kwalificatie: 75ste met 112,95 punten
Andrew Morris 81e kwalificatie: 81ste met 112,05 punten
Karen Hargate individuele meerkamp (v) 81e kwalificatie: 81ste met 74,400 punten
Karen Kennedy 89e kwalificatie: 89ste met 36,775 punten

Field hockey pictogram.svg Hockey[bewerken | brontekst bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Gymanstiek op de Olympische Zomerspelen 1988 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

Mannen[bewerken | brontekst bewerken]

Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Paul Barber
Stephen Batchelor
Kulbir Bhaura
Robert Clift
Richard Dodds
David Faulkner
Russell Garcia
Martyn Grimley
Sean Kerly
Jimmy Kirkwood
Richard Leman
Stephen Martin
Veryan Pappin
Jon Potter
Imran Sherwani
Ian Taylor
mannen Goud groep B: 2de
G van Vlag van Zuid-Korea Zuid-Korea: 2-2
W van Vlag van Canada Canada: 3-0
V van Vlag van Duitsland Bondsrepubliek Duitsland: 1-2
W van Vlag van Sovjet-Unie Sovjet-Unie: 3-1
W van Vlag van India India: 3-0
halve finale:
W van Vlag van Australië Australië: 3-2
finale:
W van Vlag van Duitsland Bondsrepubliek Duitsland: 3-1
Groep B
# Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1 Vlag van Duitsland Bondsrepubliek Duitsland 5 4 1 0 13 3 +10 9
2 Vlag van het Verenigd Koninkrijk Groot-Brittannië 5 3 1 1 12 5 +7 7
3 Vlag van India India 5 2 1 2 9 7 +2 5
4 Vlag van Sovjet-Unie Sovjet-Unie 5 2 1 2 5 10 -5 '5
5 Vlag van Zuid-Korea Zuid-Korea 5 0 2 3 5 10 -5 2
6 Vlag van Canada Canada 5 0 2 3 3 12 -9 2
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
18 september Seoel Vlag van het Verenigd Koninkrijk Groot-Brittannië 2-2 Vlag van Zuid-Korea Zuid-Korea
20 september Seoel Vlag van het Verenigd Koninkrijk Groot-Brittannië 3-0 Vlag van Canada Canada
22 september Seoel Vlag van het Verenigd Koninkrijk Groot-Brittannië 1-2 Vlag van Duitsland Bondsrepubliek Duitsland
24 september Seoel Vlag van het Verenigd Koninkrijk Groot-Brittannië 3-1 Vlag van Sovjet-Unie Sovjet-Unie
26 september Seoel Vlag van het Verenigd Koninkrijk Groot-Brittannië 3-0 Vlag van India India
Halve finale
28 september Seoel Vlag van Australië Australië 2-3 Vlag van het Verenigd Koninkrijk Groot-Brittannië
Finale
1 oktober Seoel Vlag van Duitsland Bondsrepubliek Duitsland 1-3 Vlag van het Verenigd Koninkrijk Groot-Brittannië

Vrouwen[bewerken | brontekst bewerken]

Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Jill Atkins
Wendy Banks
Gill Brown
Karen Brown
Mary Nevill
Julie Cook
Vickey Dixon
Wendy Fraser
Barbara Hambly
Caroline Jordan
Violet McBride
Moira McLeod
Caroline Brewer
Jane Sixsmith
Kate Parker
Alison Ramsay
vrouwen 4e groep A: 2de
W van Vlag van Australië Australië: 1-0
V van Vlag van Nederland Nederland: 1-5
G van Vlag van Australië Australië: 2-2
halve finale:
V van Vlag van Zuid-Korea Zuid-Korea: 0-1
bronzen finale:
W van Vlag van Nederland Nederland: 1-3
Groep A
# Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1 Vlag van Nederland Nederland 3 3 0 0 9 2 +7 6
2 Vlag van het Verenigd Koninkrijk Groot-Brittannië 3 1 1 1 4 7 -3 3
3 Vlag van Argentinië Argentinië 3 1 0 2 2 3 -1 2
4 Vlag van Verenigde Staten Verenigde Staten 3 0 1 2 4 7 -3 1
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
21 september Seoel Vlag van Argentinië Argentinië 0-1 Vlag van het Verenigd Koninkrijk Groot-Brittannië
23 september Seoel Vlag van Nederland Nederland 5-1 Vlag van het Verenigd Koninkrijk Groot-Brittannië
25 september Seoel Vlag van Verenigde Staten Verenigde Staten 2-2 Vlag van het Verenigd Koninkrijk Groot-Brittannië
Halve finale
27 september Seoel Vlag van Verenigde Staten Verenigde Staten 1-0 Vlag van het Verenigd Koninkrijk Groot-Brittannië
Bronzen finale
30 september Seoel Vlag van Nederland Nederland 3-1 Vlag van het Verenigd Koninkrijk Groot-Brittannië

Judo pictogram.svg Judo[bewerken | brontekst bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Judo op de Olympische Zomerspelen 1988 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Neil Eckersley -60kg (m) 14e
Mark Adshead -65kg (m) 34e
Kerrith Brown -71kg (m) DSQ gediskwalificeerd
Neil Adams -78kg (m) 14e
Densign White -86kg (m) 5e
Dennis Stewart -95kg (m) Brons
Elvis Gordon +95kg (m) 13e

Canoeing (flatwater) pictogram.svg Kanovaren[bewerken | brontekst bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Kanovaren op de Olympische Zomerspelen 1988 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Eric Jamieson C-1 500m (m) 9e serie 3: 3de in 1.55,66
halve finale 1: 2de in 1.54,30
finale: 9de in 2.02,27
C-1 1000m (m) 9e serie 1: 2de in 4.06,88
halve finale 3: 3de in 4.13,44
finale: 9de in 4.39,60
Andrew Train
Stephen Train
C-2 500m (m) 12e serie 2: 5de in 1.46,95
herkansingen: 1ste in 1.52,63
halve finale 1: 4de in 1.50,31
C-2 1000m (m) 13e serie 1: 3de in 1.55,90
halve finale 2: 5de in 3.59,22
Jeremy West K-1 500m (m) 12e serie 1: 7de in 1.58,29
herkansingen: 3de in 2.01,16
halve finale 1: 5de in 1.46,65
Ivan Lawler K-1 1000m (m) 16e serie 2: 5de in 3.54,85
herkansingen: 5de in 3.59,69
Ivan Lawler
Grayson Bourne
K-2 500m (m) 13e serie 3: 6de in 1.40,06
herkansingen: 3de in 1.39,72
halve finale 1: 6de in 1.37,75
Andrew Sheriff
Kevin Smith
K-2 1000m (m) 13e serie 3: 5de in 3.33,16
herkansingen: 2de in 3.31,78
halve finale 2: 6de in 3.31,65
Reuben Burgess
Robin Ayres
Jan Raciborski
Adrian Collier
K-4 1000m (m) 16e serie 2: 4de in 3.16,71
herkansingen: 4de in 3.17,54
Susie Perrett K-1 500m (v) 12e serie 1: 4de in 2.01,97
halve finale 2: 5de in 2.04,95
Janine Lawler
Elizabeth Sharman
K-1 500m (v) 12e serie 1: 7de in 1.58,90
herkansingen: 3de in 1.57,82
halve finale 3: 4de in 1.58,70
Angela Dawson
Janine Lawler
Susie Perret
Andrea Dallaway
K-4 500m (v) 11e serie 2: 6de in 1.46,68
halve finale: 5de in 1.46,18

Modern pentathlon pictogram.svg Moderne vijfkamp[bewerken | brontekst bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Moderne vijfkamp op de Olympische Zomerspelen 1988 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Graham Brookhouse mannen 21e 5000 punten
Dominic Mahony 16e 5047 punten
Richard Phelps 6e 5229 punten
Graham Brookhouse
Dominic Mahony
Richard Phelps
mannen Brons 15276 punten

Equestrian pictogram.svg Paardensport[bewerken | brontekst bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Paardensport op de Olympische Zomerspelen 1988 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Dressuur
Tricia Gardiner individueel 23e kwalificatie: 23ste met 1274 punten
Barbara Hammond 45e kwalificatie: 45ste met 1174 punten
Jennie Loriston-Clarke 14e kwalificatie: 19de met 1293 punten
finale: 14de met 1304 punten
Diana Mason 37e kwalificatie: 37ste met 1230 punten
Tricia Gardiner
Barbara Hammond
Jennie Loriston-Clarke
Diana Mason
team 10e 3797 punten
Eventing
Virginia Holgate-Leng individueel Brons 62,00 strafpunten
Mark Phillips DNF niet gefinisht
Ian Stark Zilver 52,80 strafpunten
Karen Straker-Dixon 19e 142,00 strafpunten
Virginia Holgate-Leng
Mark Phillips
Ian Stark
Karen Straker-Dixon
team Zilver 256,80 strafpunten
Springconcours
David Broome individueel 4e kwalificatie: 28ste met 89,00 punten
finale: 4de met 8 strafpunten
Malcolm Pyrah 35e kwalificatie: 35ste met 78 punten
Nick Skelton 7e kwalificatie: 24ste met 97,50 punten
finale: 7de met 12 strafpunten
Joe Teri 14e kwalificatie: 23ste met 98 punten
finale: 14de met 12,25 strafpunten
David Broome
Malcolm Pyrah
Nick Skelton
Joe Teri
team 6e 1ste ronde: 3de met 16 strafpunten
2de ronde: 6de met 24 strafpunten
totaal: 40 strafpunten

Rowing pictogram.svg Roeien[bewerken | brontekst bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Roeien op de Olympische Zomerspelen 1988 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Andy Holmes
Steve Redgrave
twee-zonder (m) Goud serie 3: 1ste in 6.42,43
halve finale 2: 1ste in 6.45,03
finale: 1ste in 6.36,84
Andy Holmes
Steve Redgrave
Patrick Sweeney
twee-met (m) Brons serie 3: 2de in 7.04,04
halve finale 2: 2de in 7.01,51
finale: 3de in 7.01,95
Mark Buckingham
Stephen Peel
Simon Berrisford
Peter Mulkerrins
vier-zonder (m) 4e serie 3: 1ste in 6.06,52
halve finale 1: 3de in 6.03,85
finale: 4de in 6.06,74
Adam Clift
John Maxey
John Garrett
Martin Cross
Vaughan Thomas
vier-met (m) 4e serie 1: 5de in 6.20,89
herkansingen: 1ste
halve finale 2: 1ste in 6.15,22
finale: 4de in 6.18,08
Richard Stanhope
Anton Obholzer
Peter Beaumont
Gavin Stewart
Terence Dillon
Salih Hassan
Stephen Turner
Nicholas Burfitt
Simon Jefferies
acht (m) 4e serie 1: 3de in 5.38,18
herkansingen: 1ste in 5.35,15
finale: 4de in 5.51,59
Sally Andreae
Alison Gill
dubbel-twee (v) 9e serie 2: 4de in 8.01,34
herkansingen: 4de in 7.59,75
finale B: 3de in 8.15,70
Alison Bonner
Kim Thomas
twee-zonder (v) 8e serie 2: 4de in 8.14,52
herkansingen: 3de in 8.13,13
finale B: 2de in 8.15,20
Fiona Johnston
Kate Grose
Joanne Gough
Susan Smith
Alison Norrish
vier-met (v) 6e serie 1: 5de in 7.38,01
herkansingen: 2de in 7.25,63
finale: 6de in 7.10,80

Fencing pictogram.svg Schermen[bewerken | brontekst bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Schermen op de Olympische Zomerspelen 1988 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Hugh Kernohan degen (m) 49e 1ste ronde groep 13: 4de met 2 overwinningen
kwartfinale 3: 5de met 1 overwinning
John Llewellyn 40e 1ste ronde groep 10: 2de met 2 overwinningen
kwartfinale 10: 2de met 3 overwinningen
halve finale 2: 5de met 1 overwinning
Bill Gosbee floret (m) 26e 1ste ronde groep 7: 2de met 4 overwinningen
kwartfinale 7: 3de met 3 overwinningen
halve finale 7: 1ste met 4 overwinningen
Pierre Harper 23e 1ste ronde groep 3: 3de met 2 overwinningen
kwartfinale 6: 5de met 1 overwinning
halve finale 8: 3de met 3 overwinningen
Donnie McKenzie 30e 1ste ronde groep 9: 2de met 4 overwinningen
kwartfinale 5: 3de met 2 overwinningen
halve finale 8: 4de met 2 overwinningen
Tony Bartlett
Jonathan Davis
Bill Gosbee
Pierre Harper
Donnie McKenzie
floret team (m) 26e 1ste ronde groep 1: 3de met 1 overwinning
Mark Slade sabel (m) 34e 1ste ronde groep 3: 6de met 1 overwinning
Linda Ann Martin floret (v) 28e 1ste ronde groep 2: 4de met 1 overwinning
kwartfinale 3: 5de met 1 overwinning
Fiona McIntosh 24e 1ste ronde groep 5: 4de met 1 overwinning
kwartfinale 4: 4de met 2 overwinningen
halve finale 2: 6de met 0 overwinningen
Liz Thurley 17e 1ste ronde groep 6: 1ste met 4 overwinningen
kwartfinale 4: 3de met 3 overwinningen
halve finale 4: 5de met 2 overwinningen
Ann Brannon
Linda Ann Martin
Fiona McIntosh
Linda Strachan
Liz Thurley
floret team (m) 11e 1ste ronde groep 1: 3de met 0 overwinningen

Shooting pictogram.svg Schietsport[bewerken | brontekst bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Schietsport op de Olympische Zomerspelen 1988 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Alister Allan 10m luchtgeweer (m) DNS kwalificatie: niet gestart
Malcolm Cooper DNS kwalificatie: niet gestart
Alister Allan 50m geweer 3 houdingen (m) Zilver kwalificatie: 1ste met 1181 punten (399-386-396) (OR)
finale: 2de met 1275,6 punten
Malcolm Cooper Goud kwalificatie: 2de met 1180 punten (400-387-393)
finale: 1ste met 1279,3 punten
Alister Allan 50m geweer liggend (m) 5e kwalificatie: 4de met 598 punten (100-100-100-100-100-98)
finale: 5de met 700,9 punten
Malcolm Cooper 36e kwalificatie: 36ste met 592 punten (100-99-98-99-98-98)
Paul Leatherdale 50m pistool (m) 34e kwalificatie: 34ste met 546 punten (91-95-94-88-89-89)
Adrian Breton 25m snelvuurpistool (m) 24e kwalificatie: 24ste met 586 punten (292-294)
Paul Leatherdale 10m luchtpistool (m) 34e kwalificatie: 34ste met 569 punten (95-92-96-96-95-95)
Sarah Cooper 10m luchtgeweer (v) 33e kwalificatie: 33ste met 383 punten (97-97-94-95)
50m geweer 3 houdingen (v) 36e kwalificatie: 36ste met 557 punten (198-168-191)
Margaret Thomas 50m pistool (v) 11e kwalificatie: 11de met 582 punten (290-292)
10m luchtpistool (v) 34e kwalificatie: 34ste met 365 punten (95-90-89-91)
Ken Harman skeet 27e kwalificatie: 27ste met 144 punten
Ian Peel trap 25e kwalificatie: 25ste met 142 punten

Diving pictogram.svg Schoonspringen[bewerken | brontekst bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Schoonspringen op de Olympische Zomerspelen 1988 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Robert Morgan 3m plank (m) 29e voorronde: 29ste met 457,65 punten
Graham Morris 26e voorronde: 26ste met 478,74 punten
Jeffrey Arbon 10m toren (m) 21e voorronde: 21ste met 450,18 punten
Robert Morgan 15e voorronde: 15de met 489,27 punten
Naomi Bishop 3m plank (v) 26e voorronde: 26ste met 349,44 punten
Carolyn Roscoe 18e voorronde: 18de met 399,87 punten
Carolyn Roscoe 10m toren (v) 18e voorronde: 18de met 322,35 punten

Synchronized swimming pictogram.svg Synchroonzwemmen[bewerken | brontekst bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Synchroonzwemmen op de Olympische Zomerspelen 1988 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Nicola Shearn solo 6e kwalificatie: 6de met 181,333 punten
finale: 6de met 181,933 punten
Nicola Shearn
Lian Goodwin
duet 7e kwalificatie: 7de met 177,875 punten
finale: 7de met 179,075 punten

Table tennis pictogram.svg Tafeltennis[bewerken | brontekst bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Tafeltennis op de Olympische Zomerspelen 1988 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Alan Cooke enkelspel (m) 17e groep A: 3de
V van Vlag van China CHN Jialiang: 0-3
V van Vlag van Hongarije HUN Klampár: 1-3
W van Vlag van België BEL Saive: 3-0
W van Vlag van Frankrijk FRA Gatien: 3-1
W van Vlag van Verenigde Staten USA O'Neill: 3-0
W van Vlag van Brazilië BRA Issamu: 3-0
W van Vlag van Tunesië TUN Lofti: 3-0
Desmond Douglas 9e groep F: 2de
V van Vlag van Zweden SWE Lindh: 0-3
W van Vlag van Egypte EGY Helmy: 3-0
W van Vlag van Chinees Taipei TPE Huei-Chieh: 3-1
W van Vlag van Pakistan PAK Saif: 3-0
W van Vlag van Joegoslavië YUG Kalinić: 3-0
W van Vlag van Brazilië BRA Kano: 3-1
W van Vlag van Dominicaanse Republiek DOM Fermín: 3-0
2de ronde:
V van Vlag van China CHN Jiang: 1-3 (18-21,18-21, 24-22, 13-21)
Carl Prean 25e groep G: 4de
V van Vlag van Zuid-Korea KOR Yoo: 1-3
V van Vlag van Polen POL Kucharski: 0-3
V van Vlag van Tsjecho-Slowakije TCH Panský: 2-3
W van Vlag van Canada CAN Ng: 3-1
W van Vlag van Hongkong HKG Vong: 3-0
W van Vlag van Dominicaanse Republiek DOM Alvarez: 3-1
W van Vlag van Tunesië TUN Sta: 3-0
Carl Prean
Alan Cooke
dubbelspel (m) 13e groep A: 4de
V van Vlag van Zweden SWE Lindh/Persson: 0-2
V van Vlag van Japan JPN Miyazaki/Ono: 0-2
V van Vlag van China CHN Chen/Wei: 0-2
W van Vlag van Hongarije HUN Klampár/Kriston: 2-0
W van Vlag van India IND Ghorpade/Mehta: 2-0
W van Vlag van Hongkong HKG Man/Ming: 2-0
W van Vlag van Tunesië TUN Beltaief/Sta: 2-1
Desmond Douglas
Skylet Andrew
9e groep B: 3de
W van Vlag van Zweden SWE Appelgren/Waldner: 2-0
V van Vlag van Zuid-Korea KOR Kim/Kim: 0-2
W van Vlag van Dominicaanse Republiek DOM Alvarez/Fermin: 2-0
W van Vlag van Chinees Taipei TPE Chih/Chih: 2-1
V van Vlag van Oostenrijk AUT Yi/Baer: 1-2
W van Vlag van Duitsland FRG Boehm/Rebel: 2-1
W van Vlag van Nieuw-Zeeland NZL Briffiths/Jackson: 2-0

Tennis pictogram.svg Tennis[bewerken | brontekst bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Tennis op de Olympische Zomerspelen 1988 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Jeremy Bates enkelspel (m) 17e 1ste ronde: W van Vlag van Israël ISR Bloom: 4-6, 6-4, 3-6, 6-2, 9-7
2de ronde: V van Vlag van Tsjecho-Slowakije TCH Mečíř: 3-6, 6-4, 1-6, 4-6
Andrew Castle 17e 1ste ronde: W van Vlag van Ierland IRL N'Goran: 6-7(9), 3-6, 6-2, 7-6(3), 7-5
2de ronde: V van Vlag van Zweden SWE Järryd: 0-6, 3-6, 1-6
Jeremy Bates
Andrew Castle
dubbelspel (m) 17e 1ste ronde: V van Vlag van Joegoslavië YUG Ivanišević/Živojinović: 5-7, 6-2, 3-6, 6-7(4)
Sara Gomer enkelspel (v) 17e 1ste ronde: W van Vlag van Nieuw-Zeeland NZL Cordwell: 4-6, 7-5, 6-2
2de ronde: V van Vlag van Sovjet-Unie URS Neiland: 7-6(3), 6-7(3), 7-9
Clare Wood 33e 1ste ronde: V van Vlag van Australië AUS Turnbull: 1-6, 3-6
Sara Gomer
Clare Wood
dubbelspel (v) 9e 1ste ronde: V van Vlag van Frankrijk FRA Demongeot/Tauziat: 2-6, 6-4, 1-6

Cycling (road) pictogram.svg Wielersport[bewerken | brontekst bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Wielersport op de Olympische Zomerspelen 1988 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Baan
Eddie Alexander sprint (m) 4e kwalificatie: 8ste in 10,93
1ste ronde serie 8: 1ste in 11,40
2de ronde serie 1: 2de
2de ronde herkansingen: W van Vlag van Italië ITA Faccini: 11,32
kwartfinale: W van Vlag van België BEL Schoefs: 2-1
halve finale: V van Vlag van Sovjet-Unie URS Kovsj: 0-2
bronzen finale: V van Vlag van Australië AUS Neiwand: 0-2
Colin Sturgess individuele achtervolging (m) 4e kwalificatie: 3de in 4.35,42
1ste ronde: W van Vlag van Verenigde Staten USA Brinton: 4.37,17
kwartfinale: W van Vlag van Nieuw-Zeeland NZL Anderson: 4.39,39
halve finale: V van Vlag van Sovjet-Unie URS Oemaras: 4.46,25
bronzen finale: V van Vlag van de DDR GDR Dittert: 4.34,90
Chris Boardman
Robert Coull
Simon Lillistone
Glen Sword
ploegenachtervolging (m) 13e kwalificatie: 13de in 4.25,87
Louise Jones sprint (v) 7e kwalificatie: 6de in 12,287
1ste ronde serie 8: 3de
1ste ronde herkansingen: W van Vlag van Japan JPN Hashimoto: 12,36
kwartfinale: V van Vlag van Sovjet-Unie URS Salumaë: 0-2
5-8ste plek: 3de
Weg
Paul Curran wegwedstrijd (m) 36e 4:32.56
Mark Gornall 62e 4:32.56
Neil Hoban 18e 4:32.56
Phil Bateman
Harry Lodge
Ben Luckwell
David Spencer
ploegentijdrit (m) 20e 2:08.07,8
Maria Blower wegwedstrijd (v) 6e 2:00.52
Lisa Brambani 11e 2:00.52
Sally Hodge 9e 2:00.52

Wrestling pictogram.svg Worstelen[bewerken | brontekst bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Worstelen op de Olympische Zomerspelen 1988 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Vrije stijl
Anthony Morris -52kg (m) 29e groep B: 15de
David Ogden -57kg (m) 23e groep A: 12de
V van Vlag van Japan JPN Kanehama: 0-4
V van Vlag van Duitsland FRG Scheibe: 1-3
Ravinder Singh Tut -62kg (m) 23e groep B: 12de
V van Vlag van Sovjet-Unie URS Sarkisjan: 0-4
V van Vlag van de DDR GDR Polky: 0-4
Fitzlloyd Walker -74kg (m) 21e groep B: 11de
V van Vlag van Verenigde Staten USA Monday: 0-3,5
V van Vlag van Joegoslavië YUG Sjedi: 0-3
Martin Doyle -82kg (m) 19e groep B: 10de
V van Vlag van Nigeria NGR Kodei: 1-3
V van Vlag van Syrië SYR Zayar: 1-3
Graeme English -90kg (m) 11e groep A: 6de
W van Vlag van Senegal SEN Guèye: 4-0
W van Vlag van Mauritanie MTN Adama: 4-0
V van Vlag van Hongarije HUN Toth: 0-3
V van Vlag van Verenigde Staten USA Scherr: 0-4
Noel Loban -90kg (m) 7e groep B: 4de
W van Vlag van Hongarije HUN Robotka: 3-0
W van Vlag van Polen POL Wala: 3-1
V van Vlag van Verenigde Staten USA Scherr: 1-3
V van Vlag van Bulgarije BUL Karaduchev: 1-3

Sailing pictogram.svg Zeilen[bewerken | brontekst bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Zeilen op de Olympische Zomerspelen 1988 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Simon Goody division II (m) 14e 106,0 punten: (11-15-7-21-15-14-8)
Stuart Childerley finn (m) 4e 50,7 punten: (4-14-5-2-2-9-6)
Jason Belben
Andrew Hemmings
470 (m) 15e 124,0 punten: (16-14-13-20-8-19-18)
Debra Jarvis
Susan Hay
470 (v) 15e 107,4 punten: (DSQ-9-15-6-6-14-DNF)
Roger Yeoman
Neal Mcdonald
flying dutchman 6e 72,7 punten: (12-11-21-6-7-2-5)
Robert White
Jeremy Newman
tornado klasse 8e 70,1 punten: (12-7-5-6-DNF-6-3)
Michael McIntyre
Bryn Vaile
star klasse Goud 45,7 punten: (6-1-4-7-13-7-1)
Lawrie Smith
Edward Leask
Jeremy Richards
soling klasse 4e 67,1 punten: (6-8-6-3-5-8-DNF)

Swimming pictogram.svg Zwemmen[bewerken | brontekst bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Zwemmen op de Olympische Zomerspelen 1988 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Mike Fibbens 50m vrije slag (m) 25e serie 6: 3de in 23,67
Mark Foster 22e serie 7: 6de in 23,51
Andy Jameson 100m vrije slag (m) 21e serie 10: 6de in 51,18
Roland Lee 22e serie 8: 7de in 51,20
Michael Green 200m vrije slag (m) 16e serie 6: 7de in 1.51,22
finale B: 8ste in 1.51,99
Paul Howe 27e serie 5: 2de in 1.53,03
Kevin Boyd 400m vrije slag (m) 16e serie 6: 1ste in 3.50,01
finale: 7de in 3.50,16
Tony Day 24e serie 4: 4de in 3.57,91
Kevin Boyd 1500m vrije slag (m) 16e serie 3: 2de in 15.17,56
finale: 7de in 15.21,16
Tony Day 24e serie 5: 7de in 15.38,75
Neil Cochran 100m rugslag (m) 25e serie 3: 2de in 58,25
Neil Harper 22e serie 4: 2de in 58,02
Gary Binfield 200m rugslag (m) 16e serie 3: 1ste in 2.03,79
finale B: 8ste in 2.04,90
John Davey 22e serie 3: 3de in 2.04,70
Adrian Moorhouse 100m schoolslag (m) Goud serie 8: 1ste in 1.02,19 (NR)
finale: 1ste in 1.02,04 (NR)
James Parrack 17e serie 6: 6de in 1.04,23
Nick Gillingham 200m schoolslag (m) Zilver serie 6: 1ste in 2.14,58
finale: 2de in 2.14,12
Adrian Moorhouse 17e serie :7 6de in 2.18,51
Neil Cochran 100m vlinderslag (m) 16e serie 6: 4de in 54,75
finale B: 8ste in 55,22
Andy Jameson Brons serie 5: 1ste in 53,34
finale: 3de in 53,30
Nick Hodgson 200m vlinderslag (m) 12e serie 3: 1ste in 2.01,44
finale B: 4de in 2.01,09
Tim Jones 10e serie 4: 5de in 2.01,01
finale B: 2de in 2.00,32
Neil Cochran 200m wisselslag (m) 11e serie 7: 6de in 2.05,56
finale B: 3de in 2.05,44
John Davey 10e serie 6: 6de in 2.05,55
finale B: 2de in 2.04,17
Paul Brew 400m wisselslag (m) 15e serie 4: 4de in 4.27,22
finale B: 7de in 4.26,77
John Davey DSQ serie 4: gediskwalificeerd
Andy Jameson
Mark Foster
Mike Fibbens
Roland Lee
4x100m vrije slag (m) 7e serie 2: 3de in 3.23,71
finale: 7de in 3.21,71 (NR)
Kevin Boyd
Paul Howe
Jonathan Broughton
Roland Lee
4x200m vrije slag (m) 9e serie 1: 5de in 7.29,77
Gary Binfield
Adrian Moorhouse
Andy Jameson
Roland Lee
4x100m wisselslag (m) DSQ serie 3: 1ste in 3.44,44
finale: gediskwalificeerd
Annabelle Cripps 50m vrije slag (v) 27e serie 4: 4de in 27,17
Alison Sheppard 25e serie 7: 8ste in 27,14
Annabelle Cripps 100m vrije slag (v) 25e serie 5: 3de in 57,18
June Croft 28e serie 5: 5de in 58,19
June Croft 200m vrije slag (v) 21e serie 6: 7de in 2.03,63
Ruth Gilfillan 10e serie 4: 4de in 2.02,11
finale B: 2de in 2.01,66
June Croft 400m vrije slag (v) 27e serie 2: 7de in 4.21,98
Ruth Gilfillan 18e serie 4: 7de in 4.16,66
Tracey Atkin 800m vrije slag (v) 25e serie 1: 2de in 9.00,04
Karen Mellor 16e serie 3: 5de in 8.44,64
Sharon Page 100m rugslag (v) 18e serie 5: 8ste in 1.04,75
Katherine Read 16e serie 6: 5de in 1.04,62
finale B: 8ste in 1.04,27
Katherine Read 200m rugslag (v) 12e serie 4: 5de in 2.17,22
finale B: 4de in 2.18,20
Helen Slatter 22e serie 4: 7de in 2.21,66
Suki Brownsdon 100m schoolslag (v) 16e serie 4: 4de in 1.11,66
finale B: 8ste in 1.11,88
Margaret Hohmann 20e serie 5: 8ste in 1.12,67
Suki Brownsdon 200m schoolslag (v) 20e serie 3: 2de in 2.36,14
Helen Frank 33e serie 2: 3de in 2.41,12
Annabelle Cripps 100m vlinderslag (v) 21e serie 3: 6de in 1.03,34
Caroline Foot 18e serie 4: 6de in 1.02,76
Helen Bewley 200m vlinderslag (v) 15e serie 3: 5de in 2.17,10
finale B: 7de in 2.17,11
Lynne Wilson 16e serie 4: 7de in 2.17,28
finale B: 8ste in 2.18,66
Jean Hill 200m wisselslag (v) 11e serie 5: 4de in 2.17,57
finale B: 3de in 2.19,20
Zara Long 23e serie 3: 6de in 2.22,64
Tracey Atkin 400m wisselslag (v) 24e serie 2: 8ste in 5.01,34
Suki Brownsdon 18e serie 4: 5de in 4.54,66
Annabelle Cripps
June Croft
Linda Donnelly
Joanna Coull
4x100m vrije slag (v) 10e serie 1: 5de in 3.50,84
Katherine Read
Suki Brownsdon
Caroline Foot
Joanna Coull
4x100m wisselslag (v) 9e serie 3: 4de in 4.16,18