Sjabloon:Tabelrij treinserie 30900
Uiterlijk
Serie | Treinsoort | Route | Bijzonderheden |
---|---|---|---|
30900 RS 32 | Stoptrein (Arriva) | Arnhem Centraal – Doetinchem – Winterswijk | Verzorgt samen met Hermes (die onder de naam brengdirect rijdt) doordeweeks tot 20:00 uur een kwartierdienst tussen Arnhem en Doetinchem. |
Alle Stations:
Serie | Treinsoort | Route | Bijzonderheden |
---|---|---|---|
30900 RS 32 | Stoptrein (Arriva) | Arnhem Centraal – Arnhem Velperpoort – Westervoort – Duiven – Zevenaar – Didam – Wehl – Doetinchem De Huet – Doetinchem – Gaanderen – Terborg – Varsseveld – Aalten – Winterswijk | Verzorgt samen met Hermes (die onder de naam brengdirect rijdt) doordeweeks tot 20:00 uur een kwartierdienst tussen Arnhem en Doetinchem. |