Hongarije op de Olympische Zomerspelen 2016

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Hongarije op de Olympische Zomerspelen 2016
Land Hongarije
IOC-landcode HUN
NOC Magyar Olimpiai Bizottság
(hu) externe link
Olympische Zomerspelen 2016 in Rio de Janeiro
Vlaggendrager Áron Szilágyi (opening)
Katinka Hosszú (sluiting)
Aantal deelnemers 160
Aantal disciplines 21
Medailles
Rang: 12
goud
8
zilver
3
brons
4
totaal
15
Hongarije op de Zomerspelen
1896 · 1900 · 1904 · 1908 · 1912 · 1920 · 1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016
Hongarije op de Winterspelen
1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018
Portaal  Portaalicoon   Olympische Spelen

Hongarije nam deel aan de Olympische Zomerspelen 2016 in Rio de Janeiro, Brazilië. De selectie bestond uit 160 atleten, actief in 21 olympische sportdisciplines. Schermer en regerend olympisch kampioen Áron Szilágyi droeg de Hongaarse vlag tijdens de openingsceremonie; de drievoudig gouden medaillewinnares in het zwemmen, Katinka Hosszú, deed dit bij de sluitingsceremonie.

De selectie was na de ploeg van 2012 de kleinste olympische ploeg van Hongarije sinds de Spelen van 1956. Hongarije evenaarde haar aantal gouden medailles van 2012 (acht), al won het drie medailles minder in totaal. Zeven van de acht medailles werden gewonnen door vrouwen, hoewel twee derde van de olympische ploeg bestond uit mannelijke atleten. De helft van alle medailles wonnen de Hongaren bij het zwemmen.

Medailleoverzicht[bewerken]

Sport Olympiër Onderdeel Medaille
Kanovaren Danuta Kozák K-1 0500 m (v)
Goud
Danuta Kozák
Gabriella Szabó
K-2 0500 m (v)
Goud
Tamara Csipes
Krisztina Fazekas-Zur
Danuta Kozák
Gabriella Szabó
K-4 0500 m (v)
Goud
Schermen Áron Szilágyi sabel (m)
Goud
Emese Szász degen (v)
Goud
Zwemmen Katinka Hosszú 100 m rug (v)
Goud
200 m wissel (v)
Goud
400 m wissel (v)
Goud
Schermen Géza Imre degen (m)
Zilver
Zwemmen László Cseh 100 m vlinder (m)
Zilver
Katinka Hosszú 200 m rug (v
Zilver
Atletiek Anita Márton kogelstoten (v)
Brons
Schermen Gábor Boczkó
Géza Imre
András Rédli
Péter Somfai
degen team (m)
Brons
Zwemmen Tamás Kenderesi 200 m vlinder m)
Brons
Boglárka Kapás 800 m vrij (v)
Brons

Deelnemers[bewerken]

(m) = mannen, (v) = vrouwen, (g) = gemengd

Athletics pictogram.svg Atletiek[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Atletiek op de Olympische Zomerspelen 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Balázs Baji 110 m horden (m) halve finale series: 13.52 (2e)
halve finale: 13.52 (4e)
Gáspár Csere marathon (m) 109e 2:28:03 (109e)
Gábor Józsa 87e 2:23:22 (87e)
Máté Helebrandt 20 km snelwandelen (m) 28e 1:22:31 (28e, PR)
Sándor Rácz 50 km snelwandelen (m) DNF
Miklós Srp DSQ
Bence Venyercsán 44e 4:19:15 (44e)
Zoltán Kővágó discuswerpen (m) 7e kwalificaties: 63,34 m (9e)
finale: 64,50 m (7e)
Krisztián Pars kogelslingeren (m) 7e kwalificaties: 75,49 (4e)
finale: 75,28 (7e)
Zsófia Erdélyi marathon (v) 52e 2:39:04 (52e)
Krisztina Papp 65e 2:42:03 (65e)
Tünde Szabó 83e 2:45:37 (83e)
Barbara Kovács 20 km snelwandelen (v) 58e 1:42:11 (58e)
Viktória Madarász 25e 1:33:59 (25e)
Rita Récsei 59e 1:42:41 (59e)
Anita Márton kogelstoten (v) Brons kwalificaties: 18,51 m (6e)
finale: 19,87 m (3e)
Barbara Szabó hoogspringen (v) 32e kwalificaties: 1,80 m (32e)
Györgyi Farkas zevenkamp 8e totaal: 6642 punten (8e, PR)
Xénia Krizsán 16e totaal: 6257 punten (16e)

Badminton pictogram.svg Badminton[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Badminton op de Olympische Zomerspelen 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Laura Sárosi enkelspel (v) groepsfase groepsfase
verloor van Vlag van India Pusarla Sindhu (8–21, 9–21)
verloor van Vlag van Canada Michelle Li (11–21, 8–21)

Boxing pictogram.svg Boksen[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Boksen op de Olympische Zomerspelen 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Imre Bacskai –69 kg (m) eerste ronde eerste ronde
verloor van Vlag van Frankrijk Souleymane Cissokho (0–3)
Zoltán Harcsa –75 kg (m) tweede ronde eerste ronde
won van Vlag van Turkmenistan Arslanbek Achilov (2–1)
tweede ronde
verloor van Vlag van Cuba Arlen López (tko)

Weightlifting pictogram.svg Gewichtheffen[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Gewichtheffen op de Olympische Zomerspelen 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Péter Nagy +105 kg (m) 10e trekken: 193 kg (7e)
stoten: 227 kg (10e)
totaal: 420 kg (10e)

Gymnastics (artistic) pictogram.svg Gymnastiek[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Gymnastiek op de Olympische Zomerspelen 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Vid Hidvégi paard voltige (m) 9e kwalificaties: 15,233 (6,400 (D), 8,833 (E, 9e)
Zsófia Kovács meerkamp individueel (v) 33e kwalificaties
sprong: 14,866
brug: 14,733
balk: 12,233
vloer: 12,766
totaal: 54,598 (33e)

Judo pictogram.svg Judo[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Judo op de Olympische Zomerspelen 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Miklós Ungvári –73 kg (m) 5e eerste ronde
won van Vlag van Portugal Nuno Saraiva: waza-ari
eerste ronde
won van Vlag van Nederland Dex Elmont: ippon
kwartfinale
verloor van Vlag van Azerbeidzjan Rustam Orujov: waza-ari
herkansing
won van Vlag van Verenigde Staten Nick Delpopolo: shido
bronzen finale
verloor van Vlag van België Dirk van Tichelt: ippon
László Csoknyai –81 kg (m) tweede ronde tweede ronde
verloor van Vlag van Japan Takanori Nagase: yuko
Krisztián Tóth –90 kg (m) derde ronde tweede ronde
won van Vlag van Kenia Kiplangat Sang: ippon
derde ronde
verloor van Vlag van China Cheng Xunzhao: ippon
Miklós Cirjenics –100 kg (m) tweede ronde tweede ronde
verloor van Vlag van Duitsland Karl-Richard Frey: ippon
Barna Bor +100 kg (m) derde ronde tweede ronde
won van Vlag van Tunesië Faicel Jaballah: ippon
derde ronde
verloor van Vlag van Cuba Alex García Mendoza: shido
Éva Csernoviczki –48 kg (v) kwartfinale tweede ronde
won van Vlag van Oekraïne Marina Tsjerniak: yuko
kwartfinale
verloor van Vlag van Argentinië Paula Pareto: waza-ari
herkansing
verloor van Vlag van Kazachstan Otgontsetseg Galbadrach: ippon
Hedvig Karakas –57 kg (v) kwartfinale eerste ronde
won van Vlag van Turkmenistan Rushana Nurjavova: ippon
tweede ronde
won van Vlag van Canada Catherine Beauchemin-Pinard: shido
kwartfinale
verloor van Vlag van Brazilië Rafaela Silva: waza-ari
herkansing
verloor van Vlag van Chinees Taipei Lien Cheng-ling: yuko
Abigél Joó –78 kg (v) kwartfinale eerste ronde
won van Vlag van Madagaskar Pürevjargalyn Lkhamdegd: ippon
tweede ronde
won van Vlag van Japan Mami Umeki: yuko
kwartfinale
verloor van Vlag van Verenigde Staten Kayla Harrison: ippon
herkansing
verloor van Vlag van Cuba Yalennis Castillo: yuko

Canoeing (flatwater) pictogram.svg Kanovaren[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Kanovaren op de Olympische Zomerspelen 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Péter Molnár K-1 200 m (m) 15e series: 35.102 (3e)
halve finale: 35.207 (6e)
B-finale: 37.896 (15e)
Jonatán Hajdu C-1 200 m (m) 10e series: 40.147 (2e)
halve finale: 40.718 (4e)
B-finale: 39.811 (2e)
Bálint Kopasz K-1 1000 m (m) 10e series: 3:38.011 (5e)
halve finale: 3:34.772 (5e)
B-finale: 3:32.392 (2e)
Henrik Vasbányai C-1 1000 m (m) 16e series: 4:01.953 (3e)
halve finale: 4:03.113 (3e)
B-finale: DSQ
Péter Molnár
Sándor Tótka
K-2 200 m (m) 4e series: 31.438 (2e)
halve finale: 32.138 (1e)
finale: 32.412 (4e)
Benjámin Ceiner
Tibor Hufnágel
K-2 1000 m (m) 7e series: 3:23.580 (3e)
halve finale: 3:18.474 (3e)
finale: 3:15.387 (7e)
Róbert Mike
Henrik Vasbányai
C-2 1000 m (m) 4e series: 3:35.501 (3e)
halve finale: 3:56.126 (3e)
finale: 3:46.198 (4e)
Benjámin Ceiner
Tibor Hufnágel
Attila Kugler
Tamás Somorácz
K-4 1000 m (m) 11e series: 3:00.369 (5e)
halve finale: 3:00.645 (5e)
finale: 3:10.388 (11e)
Natasa Dusev-Janics K-1 200 m (v) 9e series: 41.403 (3e)
halve finale: 40.962 (4e)
finale: 41.673 (9e)
Danuta Kozák K-1 500 m (v) Goud series: 1:53.427 (1e)
halve finale: 1:54.241 (1e)
finale: 1:52.494 (1e)
Danuta Kozák
Gabriella Szabó
K-2 500 m (v) Goud series: 1:41.092 (1e)
finale: 1:43.687 (1e)
Tamara Csipes
Krisztina Fazekas
Danuta Kozák
Gabriella Szabó
K-4 500 m (v) Goud series: 1:29.497 (1e)
finale: 1:31.48 (1e)

Modern pentathlon pictogram.svg Moderne vijfkamp[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Moderne vijfkamp op de Olympische Zomerspelen 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Bence Demeter mannen 17e zwemmen: 2:03.89 (17e, 329 punten)
schermen: 19 W, 16 V (12e, 214 punten)
paardrijden: 35 strafpunten (29e, 265 punten)
gecombineerd: 11:21.98 (13e, 619 punten)
totaal: 1430 punten (17e)
Ádám Marosi 12e zwemmen: 2:01.66 (9e, 335 punten)
schermen: 16 W, 19 V (26e, 196 punten)
paardrijden: 7 strafpunten (9e, 293 punten)
gecombineerd: 11:19.84 (9e, 621 punten)
totaal: 1445 punten (12e)
Zsófia Földházi vrouwen 27e zwemmen: 2:12.05 (7e, 304 punten)
schermen: 11 W, 24 V (33e, 168 punten)
paardrijden: 78 strafpunten (29e, 222 punten)
gecombineerd: 12:46.02 (10e, 534 punten)
totaal: 1228 punten (27e)
Sarolta Kovács 17e zwemmen: 2:09.02 (3e, 313 punten)
schermen: 17 W, 18 V (16e, 203 punten)
paardrijden: 32 strafpunten (24e, 268 punten)
gecombineerd: 13:17.09 (24e, 503 punten)
totaal: 1287 punten (17e)

Rowing pictogram.svg Roeien[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Roeien op de Olympische Zomerspelen 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Bendegúz Pétervári-Molnár skiff (m) 14e series: 7:12.86 (2e)
kwartfinale: 6:52.80 (4e)
halve finale C/D: 7:18.88 (1e)
C-finale: 6:57.75 (14e)
Adrián Juhász
Béla Simon
twee-zonder (m) 9e series: 6:59.28 (3e)
halve finale: 6:29.12 (4e)
B-finale: 7:03.34 (9e)

Fencing pictogram.svg Schermen[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Schermen op de Olympische Zomerspelen 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Gábor Boczkó degen (m) derde ronde tweede ronde
won van Vlag van Senegal Alexandre Bouzaid (15–9)
derde ronde
verloor van Vlag van Hongarije Géza Imre (8–15)
Géza Imre Zilver tweede ronde
won van Vlag van Colombia John Édison Rodríguez (15–8)
derde ronde
won van Vlag van Hongarije Gábor Boczkó (15–8)
kwartfinale
won van Vlag van Estland Nikolai Novosjolov (15–9)
halve finale
won van Vlag van Frankrijk Gauthier Grumoer (15–13)
finale
verloor van Vlag van Zuid-Korea Park Sang-young (14–15)
András Rédli tweede ronde eerste ronde
won van Olympic flag.svg Abdulaziz Al-Shatti (14–13)
tweede ronde
verloor van Vlag van Frankrijk Yannick Borel
Gábor Boczkó
Géza Imre
András Rédli
degen team (m) Brons kwartfinale
wonnen van Vlag van Zuid-Korea Zuid-Korea (45–42)
halve finale
verloren van Vlag van Frankrijk Frankrijk (40–45)
bronzen finale
wonnen van Vlag van Oekraïne Oekraïne (39–37)
Tamás Decsi sabel (m) eerste ronde eerste ronde
verloor van Vlag van Rusland Nikolaj Kovalev
Áron Szilágyi VO Goud eerste ronde
won van Vlag van Mexico Julián Ayala (15–9)
tweede ronde
won van Vlag van Wit-Rusland Aljaksandr Boejkevitsj (15–12)
kwartfinale
won van Vlag van Roemenië Tiberiu Dolniceanu (15–10)
halve finale
won van Vlag van Zuid-Korea Kim Jung-hwan (15–12)
finale
won van Vlag van Verenigde Staten Daryl Homer (15–8)
Emese Szász degen (v) Goud tweede ronde
won van Vlag van Estland Julia Beljajeva (15–11)
derde ronde
won van Vlag van Zuid-Korea Kang Young-mi (15–11)
kwartfinale
won van Vlag van Japan Nozomi Nakano (15–4)
halve finale
won van Vlag van Frankrijk Lauren Rembi (10–6)
finale
won van Vlag van Italië Rossella Fiamingo (15–13)
Edina Knapek floret (v) tweede ronde tweede ronde
verloor van Vlag van China Liu Yongshi (9–15)
Aida Mohamed derde ronde tweede ronde
won van Vlag van Colombia Saskia van Erven (15–12)
derde ronde
verloor van Vlag van Rusland Inna Deriglazova (6–15)
Anna Márton sabel (v) derde ronde tweede ronde
won van Vlag van Venezuela Alejandra Benítez (15–14)
derde ronde
verloor van Vlag van Frankrijk Manon Brunet (12–15)

Shooting pictogram.svg Schietsport[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Schietsport op de Olympische Zomerspelen 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Norbert Szabián 50 m liggend (m) 42e kwalificaties: 617,3 (42e)
István Péni 10 m luchtgeweer (m) 13e kwalificaties: 624,0 (13e)
50 m drie houdingen (m) 12e kwalificaties: 1172,0 (12e)
Péter Sidi 10 m luchtgeweer (m) 5e kwalificaties: 625,9 (6e)
finale: 142,7 (5e)
50 m liggend 10e kwalificaties: 623,3 (10e)
50 m drie houdingen (m) 34e kwalificaties: 1162,0 (34e)
Miklós Tátrai 10 m luchtpistool (m) 42e kwalificaties: 567,0 (42e)
50 m pistool 34e 539,0 (34e)
Viktória Egri 10 m luchtpistool (v) 36e kwalificaties: 376,0 (36e)
Zsófia Csonka 25 m pistool 10e kwalificaties: 581,0 (10e)
Renáta Tobai-Sike 10 m luchtpistool (v) 17e kwalificaties: 380,0 (17e)
25 m pistool 16e kwalificaties: 577,0 (16e)
Julianna Miskolczi 10 m luchtgeweer (v) 22e kwalificaties: 414,0 (22e)
50 m drie houdingen (v) 22e kwalificaties: 577,0 (22e)

Diving pictogram.svg Schoonspringen[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Schoonspringen op de Olympische Zomerspelen 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Villő Kormos 10 m toren (v) 27e voorronde: 227,70 (27e)

Table tennis pictogram.svg Tafeltennis[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Tafeltennis op de Olympische Zomerspelen 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Ádám Pattantyús enkelspel (m) tweede ronde eerste ronde
won van Vlag van Kazachstan Kirill Gerassimenko (4–1)
tweede ronde
verloor van Vlag van Qatar Li Ping (0–4)
Petra Lovas enkelspel (v) tweede ronde eerste ronde
won van Vlag van Egypte Nadeen El-Dawlatly (4–0)
tweede ronde
verloor van Vlag van Noord-Korea Ri Myong-sun (1–4)
Georgina Póta derde ronde tweede ronde
won van Vlag van Canada Zhang Mo (4–1)
tweede ronde
verloor van Vlag van Hongkong Doo Hoi Kem (2–4)

Tennis pictogram.svg Tennis[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Tennis op de Olympische Zomerspelen 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Tímea Babos enkelspel (m) eerste ronde eerste ronde
verloor van Vlag van Tsjechië Petra Kvitová (1–6, 2–6)
Tímea Babos
Réka Luca Jani
dubbelspel (m) eerste ronde eerste ronde
verloren van Vlag van Roemenië Mitu/Olaru (3–6, 4–6)

Triathlon pictogram.svg Triatlon[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Triatlon op de Olympische Zomerspelen 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Gäbor Faldum mannen 20e zwemmen: 18:00
wielrennen: 55:56
hardlopen: 33:06
totaal: 1:48:20 (20e)
Tamás Tóth 33e zwemmen: 17:30
wielrennen: 57:02
hardlopen: 34:05
totaal: 1:50:02 (33e)
Zsófia Kovács vrouwen 24e zwemmen: 19:20
wielrennen: 1:04:29
hardlopen: 36:11
totaal: 2:01:29 (24e)
Margit Vanek 45e zwemmen: 19:10
wielrennen: 1:04:29
hardlopen: 41:29
totaal: 2:06:54 (45e)

Water polo pictogram.svg Waterpolo[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Waterpolo op de Olympische Zomerspelen 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Mannen
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Attila Decker
Ádám Decker
Balázs Erdélyi
Balázs Hárai
Norbert Hosnyánszky
Gábor Kis
Krisztián Manhercz
Viktor Nagy
Márton Szivós
Dániel Varga
Dénes Varga A
Márton Vámos
Gergő Zalánki
mannen 5e zie onder
Groep A
# Land Wedstrijden Doelpunten Punten
W G V V T Saldo
1 Vlag van Hongarije Hongarije 2 3 0 57 43 +14 7
2 Vlag van Griekenland Griekenland 2 2 1 41 40 +1 6
3 Vlag van Brazilië Brazilië 3 0 2 40 39 +1 6
4 Vlag van Servië Servië 2 2 1 49 44 +5 6
5 Vlag van Australië Australië 2 1 2 44 40 +4 5
6 Vlag van Japan Japan 0 0 5 36 61 –25 0
Ronde Datum Lokale tijd MEZT Plaats Land Score Land
groepsfase
6 augustus 09:00 14:00 Rio de Janeiro Vlag van Servië Servië 1313 Vlag van Hongarije Hongarije
8 augustus 13:00 18:00 Vlag van Hongarije Hongarije 99 Vlag van Australië Australië
10 augustus 10:20 15:20 Vlag van Griekenland Griekenland 88 Vlag van Hongarije Hongarije
12 augustus 09:00 15:00 Vlag van Hongarije Hongarije 17–7 Vlag van Japan Japan
14 augustus 20:50 01:50 Vlag van Brazilië Brazilië 6–10 Vlag van Hongarije Hongarije
kwartfinale
16 augustus 11:00 16:00 Vlag van Hongarije Hongarije 9–9 (2–4 n.s.) Vlag van Montenegro Montenegro
plaatsen 5–8
18 augustus 11:00 16:00 Vlag van Hongarije Hongarije 13–4 Vlag van Brazilië Brazilië
plaatsen 5–6
20 augustus 16:30 21:30 Vlag van Hongarije Hongarije 12–10 Vlag van Griekenland Griekenland
Vrouwen
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Edina Gangl
Orsolya Kasó
Dóra Antal
Barbara Bujka
Dóra Czigány
Dóra Csabai
Krisztina Garda
Anna Illés
Rita Keszthelyi A
Hanna Kisteleki
Gabriella Szűcs
Orsolya Takács
Ildikó Tóth
vrouwen 4e zie onder
Groep B
# Land Wedstrijden Doelpunten Punten
GW G W V V T Saldo
1 Vlag van Verenigde Staten Verenigde Staten 3 3 0 0 34 14 +20 6
2 Vlag van Spanje Spanje 3 2 0 1 27 29 –2 4
3 Vlag van Hongarije Hongarije 3 1 0 2 29 33 –4 2
4 Vlag van China China 3 0 0 3 23 37 –14 0
Datum Lokale tijd MEZT Plaats Ronde Land Score Land
9 augustus 09:00 14:00 Rio de Janeiro groepsfase Vlag van China China 11–13 Vlag van Hongarije Hongarije
11 augustus 13:00 18:00 Vlag van Spanje Spanje 11–10 Vlag van Hongarije Hongarije
13 augustus 13:00 18:00 Vlag van Hongarije Hongarije 6–11 Vlag van Verenigde Staten Verenigde Staten
15 augustus 15:30 20:30 kwartfinale Vlag van Australië Australië 8–8 (3–5 n.s.) Vlag van Hongarije Hongarije
17 augustus 16:30 21:30 halve finale Vlag van Hongarije Hongarije 10–14 Vlag van Verenigde Staten Verenigde Staten
19 augustus 11:20 16:20 bronzen finale Vlag van Hongarije Hongarije 12–12 (6–7 n.s.) Vlag van Rusland Rusland

Cycling (road) pictogram.svg Wielersport[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Wielersport op de Olympische Zomerspelen 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
András Parti mountainbike (m) 24e 1:41:20 (24e)

Wrestling pictogram.svg Worstelen[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Worstelen op de Olympische Zomerspelen 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
István Veréb –86 kg vrije stijl (m) tweede ronde tweede ronde
verloor van Vlag van Rusland Abdoelrasjid Sadoelajev (0–4)
herkansing
verloor van Vlag van Venezuela Pedro Ceballos (1–3)
Dániel Ligeti –125 kg vrije stijl (m) kwartfinale eerste ronde
won van Vlag van Palau Florian Skilang Temengil (4–0)
kwartfinale
verloor van Vlag van Armenië Levan Berianidze (1–3)
Tamás Lőrincz –66 kg Grieks-Romeins (m) eerste ronde eerste ronde
verloor van Vlag van Zuid-Korea Ryu Han-su (0–3)
Péter Bácsi –75 kg Grieks-Romeins (m) halve finale voorronde
won van Vlag van Colombia Carlos Muñoz (4–0)
eerste ronde
won van Vlag van Bulgarije Daniel Aleksandrov (4–0)
kwartfinale
won van Vlag van Azerbeidzjan Elvin Mursaliyev (3–0)
halve finale
verloor van Vlag van Denemarken Mark Madsen (0–3)
bronzen finale
verloor van Vlag van Iran Saeid Abdevali (1–3)
Viktor Lőrincz –85 kg Grieks-Romeins (m) halve finale voorronde
won van Vlag van Armenië Maksim Manukyan (3–0)
eerste ronde
won van Vlag van India Ravinder Khatri (4–0)
kwartfinale
won van Vlag van Azerbeidzjan Rustam Assakalov (3–1)
halve finale
verloor van Vlag van Rusland Davit Chakvetadze (1–3)
bronzen finale
verloor van Vlag van Duitsland Denis Kudla (1–3)
Balázs Kiss –98 kg Grieks-Romeins (m) eerste ronde voorronde
won van Vlag van Oekraïne Dimitrij Timtsjenko (3–0)
eerste ronde
verloor van Vlag van Zweden Fredrik Schön (1–3)
Marianna Sastin –63 kg vrije stijl (v) voorronde voorronde
verloor van Vlag van Rusland Inna Trazjoekova (0–3)
Zsanett Németh –75 kg vrije stijl (v) eerste ronde eerste ronde
won van Vlag van Kazachstan Guzel Manyurova (1–4)
herkansing
verloor van Vlag van Kameroen Annabelle Ali (1–3)

Sailing pictogram.svg Zeilen[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Zeilen op de Olympische Zomerspelen 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Áron Gádorfalvi RS:X (m) 25e totaal: 277 punten (25e)
Benjámin Vadnai Laser 33e totaal: 248 punten (33e)
Zsombor Berecz Finn (m) 12e totaal: 92 punten (12e)
Sára Cholnoky RS:X (v) 23e totaal: 235 punten (23e)
Mária Érdi Laser Radial 14e totaal: 125 punten (14e)

Swimming pictogram.svg Zwemmen[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Zwemmen op de Olympische Zomerspelen 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Krisztián Takács 50 m vrije slag (m) 17e series: 22.12 (17e)
Richárd Bohus 100 m vrije slag (m) 24e series: 48.86 (24e)
Gábor Balog 100 m rugslag (m) 25e series: 54.48 (25e)
Bence Pulai 100 m vlinderslag (m) 26e series: 52.73 (26e)
Dávid Földházi 200 m rugslag (m) 22e series: 1:59.69 (22e)
Ádám Telegdy 19e series: 1:59.09 (19e)
Tamás Kenderesi 200 m vlinderslag (m) Brons series: 1:54.73 (1e)
halve finale: 1:53.96 (1e)
finale: 1:53.62 (3e)
Dávid Horváth 200 m schoolslag (m) 30e series: 2:13.24 (30e)
Gergő Kis 400 m vrije slag (m) 38e series: 3:54.15 (38e)
Kristóf Rasovszky 1500 m vrije slag (m) 35e series: 15:29.36 (35e)
Péter Bernek 200 m vrije slag (m) 37e series: 1:49.73 (37e)
400 m vrije slag (m) 21e series: 3:48.58 (21e)
László Cseh 100 m vlinderslag (m) Zilver series: 51.52 (2e)
halve finale: 51.57 (4e)
finale: 51.14 (2e)
200 m vlinderslag (m) 7e series: 1:55.14 (2e)
halve finale: 1:55.18 (3e)
finale: 1:56.24 (7e)
Dániel Gyurta 100 m schoolslag (m) 17e series: 1:00.26 (16e)
200 m schoolslag (m) 17e series: 2:11.28 (17e)
Gergely Gyurta 1500 m vrije slag (m) 19e series: 15:06.24 (19e)
400 m wisselslag (m) 11e series: 4:14.81 (11e)
Dominik Kozma 100 m vrije slag (m) 26e series: 48.92 (26e)
200 m vrije slag (m) 15e series: 1:45.68 (12e)
halve finale: 1:47.53 (15e)
Dávid Verrasztó 200 m wisselslag (m) DNS
400 m wisselslag (m) 12e series: 4:15.04 (12e)
Richárd Bohus
Péter Holoda
Dominik Kozma
Krisztián Takács
4x100 m vrije slag (m) 12e series: 3:15.21 (12e)
Péter Bernek
Benjámin Grátz
Gergő Kis
Dominik Kozma
4x200 m vrije slag (m) 16e series: 7:18.51 (16e)
Gábor Balog
Richárd Bohus
László Cseh
Dániel Gyurta
4x100 m wisselslag (m) 9e series: 3:33.89 (9e)
Márk Papp 10 km open water (m) 13e 1:53:11.7 (13e)
Flóra Molnár 50 m vrije slag (v) 25e series: 25.07 (25e)
Evelyn Verrasztó 200 m vrije slag (v) 28e series: 1:59.44 (28e)
Réka György 200 m rugslag (v) 22e series: 2:12.99 (22e)
Dalma Sebestyén 200 m schoolslag (v) 19e series: 2:27.94 (19e)
Katinka Hosszú VS 100 m rugslag (v) Goud series: 59.13 (4e)
halve finale: 58.94 (2e)
finale: 58.45 (1e, NR)
200 m rugslag (v) Zilver series: 2:06.09 (1e, NR)
halve finale: 2:06.03 (1e, NR)
finale: 2:06.05 (2e)
200 m vlinderslag (v) DNS
200 m wisselslag (v) Goud series: 2:07.45 (1e, OR)
halve finale: 2:08.13 (2e)
finale: 2:06.58 (1e, OR)
400 m wisselslag (v) Goud series: 4:28.58 (1e)
finale: 4:26.36 (1e, WR)
Boglárka Kapás 400 m vrije slag (v) 4e series: 4:04.11 (7e)
finale: 4:02.37 (4e, NR)
800 m vrije slag (v) Brons series: 8:19.43 (2e)
finale: 8:16.37 (3e, NR)
Zsuzsanna Jakabos 200 m wisselslag (v) 10e series: 2:11.69 (9e)
halve finale: 2:12.05 (10e)
400 m wisselslag (v) 13e series: 4:38.52 (13e)
Ajna Késely 200 m vrije slag (v) 25e series: 1:59.20 (25e)
400 m vrije slag (v) 21e series: 4:12.40 (21e)
Liliána Szilágyi 100 m vlinderslag (v) 12e series: 57.70 (9e, NR)
halve finale: 58.31 (12e)
200 m vlinderslag (v) 10e series: 2:06.99 (4e)
halve finale: 2:07.34 (10e)
Anna Sztankovics 100 m schoolslag (v) 24e series: 1:08.06 (24e)
200 m schoolslag (v) 20e series: 2:27.97 (20e)
Éva Risztov 800 m vrije slag (v) 14e series: 8:33.36 (14e)
10 km open water (v) 13e 1:57:42.8 (13e)
Katinka Hosszú
Zsuzsanna Jakabos
Boglárka Kapás
Evelyn Verrasztó
4x200 m vrije slag (v) 6e series: 7:51.17 (5e)
finale: 7:51.03 (6e)
Anna Olasz 10 km open water (v) 14e 1:57:45.5 (14e)