Wikipedia:Wikiproject/Schrijfweek/Noorwegen/Bijdragen

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Naar navigatie springen Naar zoeken springen


Sterk uitgebreide artikelen[bewerken | brontekst bewerken]

  1. Noorse strijdkrachten
  2. Halden (plaats)
  3. Zweeds-Noorse Oorlog
  4. Mandal (gemeente)
  5. Lijst van Osloërs
  6. Kristiansand
  7. Lillesand
  8. Grimstad
  9. Een poppenhuis (Kopje "Werelderfgoedlijst voor documenten")
  10. Fevik
  11. Arendal (gemeente)
  12. Tvedestrand (gemeente)
  13. Lyngør
  14. Risør (gemeente)
  15. Kragerø (gemeente)
  16. Langesund
  17. Bamble
  18. Porsgrunn
  19. Nationale parken in Noorwegen
  20. Skien (Telemark)
  21. Noorwegen (black metal uitgebreid)
  22. Stavern (Vestfold)
  23. Larvik (gemeente)
  24. Sandefjord
  25. Tønsberg
  26. Horten (Noorwegen)
  27. Sande (Vestfold)
  28. Drammen
  29. Bærum
  30. Svelvik
  31. Sandvika (Akershus)
  32. Oppegård (Akershus)
  33. Elachista tanaella
  34. Aurlandsfjord
  35. Nærøyfjord
  36. Eirik Hegdal

Aangemaakte artikelen[bewerken | brontekst bewerken]

Voeg geschreven artikelen hieronder toe en op Noorwegen van A tot Z en op andere relevante artikelen. Zorg dat de nieuw aangemaakte artikelen, categorieën en sjablonen ook gekoppeld zijn op Wikidata aan hun equivalent in een andere taal, of maak een nieuw item hiervoor aan op Wikidata. Lukt het niet, loop je vast of weet je niet hoe je dit kunt doen, vraag dan op de overlegpagina van de schrijfweek om hulp!

  1. Lijst van wapens van Noorse deelgebieden, Lijst van provinciale wapens en Noorwegen en Spitsbergen, omdat het geen gemeentewapens omvat niet gekoppeld op Wikidata omdat daar alle lijsten over gemeentewapens gaan. - Q28057868
  2. Slag bij Fimreite, middeleeuwse zeeslag - Q653707
  3. Vestfonna, ijskap op Spitsbergen, overzees territorium archipel van Noorwegen - Q1800403
  4. Innerloop Studios, Noors computerspelontwikkelaar - Q3436367
  5. Jacob Tullin Thams, Noors olympisch medaillewinnaar in het schansspringen en zeilen - Q954466
  6. Arne Garborg, Noors journalist en schrijver - Q467497
  7. Joint Strike Fighter (computerspel), computerspel ontwikkeld door het Noorse Innerloop Studios - Q3183046
  8. Amalie Skram, Noors schrijfster en feminist - Q291676
  9. Valse Margaretha, impersonator van Margaretha van Schotland - Q2447235
  10. Sørdomen, ijskap op Spitsbergen, overzees territorium archipel van Noorwegen - Q28056224
  11. Rotstekeningen van Møllerstufossen - Q1773874
  12. Vegafonna, ijskap op Spitsbergen, overzees territorium archipel van Noorwegen - Q13583166
  13. Glitnefonna, ijskap op Spitsbergen, overzees territorium archipel van Noorwegen - Q16891713
  14. Klimaat van Spitsbergen, Artikel over het klimaat van Spitsbergen, overzees territorium archipel van Noorwegen Q4223616
  15. Noors Poolinstituut, Noors wetenschapsinstituut - Q962986
  16. Valhallfonna, ijskap op Spitsbergen - Q12008878
  17. Løvenskioldfonna, ijskap op Spitsbergen - Q11830085
  18. Lomonosovfonna, ijskap op Spitsbergen - Q4266357
  19. Miriam Bjørnsrud, Noors wielrenster - Q15011842
  20. Emilie Moberg, Noors wielrenster - Q3370953
  21. Thea Thorsen, Noors wielrenster - Q16227993
  22. Vita Heine, Noors wielrenster - Q16212328
  23. Susanne Andersen, Noors wielrenster - Q26271949
  24. Bjarte Engen Vik, Noors noordse combinatieskiër - Q428156
  25. Biscayarfonna, ijskap op Spitsbergen - Q28056513
  26. Sander Berge, Noors voetballer - Q20675980
  27. Felix Stridsberg-Usterud, Noors freestyleskiër - Q17812960
  28. Lilleputthammer, regionaal Noors attractiepark - Q3240893
  29. Hans Jæger, schrijver - Q924021
  30. Lijst van gletsjers in Spitsbergen - Q27661421
  31. Scaniahalvøya, schiereiland in Spitsbergen - Q16897139
  32. Wahlenbergfjorden, fjord in Spitsbergen - Q2280627
  33. Palanderbukta, baai in Spitsbergen - Q11213406
  34. Ingrid Semmingsen, Noors historicus - Q6033296
  35. Deens-Noors alfabet, het alfabet van het Noors en Deens - Q912455
  36. Slag bij Hjörungavágr, semi-legendarische zeeslag - Q1267571
  37. Kongeparken, attractiepark - Q4588838 Rickie97 (overleg) 26 dec 2016 22:34 (CET)[reageer]
  38. Eva Kolstad, Noors minister en vrouwenrechtenverdediger - Q1774069
  39. Freddy Kalas, Noors popzanger - Q20028849
  40. Språkrådet (Noorwegen), taaladviesorgaan van de Noorse regering - Q1348705
  41. Hans Majestet Kongens Garde, Koninklijke garde - Q1581231
  42. Alden (eiland), eiland in de Noordzee - Q3736800
  43. Aldra, eiland in de Noordzee - Q1458194
  44. Waterkrachtcentrale Kvilldal, grootste waterkrachtcentrale van Noorwegen - Q4574437
  45. Lijst van waterkrachtcentrales in Noorwegen, lijst van Noorse Wikipedia - Q11986429
  46. Noorse Kruistocht, zie naam - Q847851
  47. Johannes Klingenberg Sejersted, Noors generaal - Q6216797
  48. Thomas Holm, voetballer - Q255624
  49. Waterkrachtcentrale Tonstad, grote waterkrachtcentrale - Q7821687
  50. Clasebreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28060380
  51. Holtenbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28060517
  52. Kautokeino-opstand, opstand van Sami - Q3274081
  53. Børre Meinseth, voetballer - Q3648047
  54. Palanderbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28060707
  55. Palanderisen, gletsjer in Spitsbergen - Q16896330
  56. Tor Fuglset, voetballer - Q3993554
  57. Senja, eiland - Q935821
  58. Tistedalen, plaats - Q1769289
  59. Erik Midtgarden, voetballer - Q3731723
  60. Kjersti Buaas, snowboardster - Q462773
  61. Algrøyna, eiland - Q4583667
  62. Donkeyboy, synthpopband - Q810943
  63. Statkraft, energiebedrijf - Q1681145
  64. Alsten, eiland - Q2840250
  65. Christian Meyer Ross, kunstschilder - Q13426796
  66. Nini Roll Anker, schrijfster - Q446663
  67. Mollestadeika, een boom - Q11989825
  68. Galileotoppen, een berg op Spitsbergen, overzees territorium archipel van Noorwegen - Q3757630
  69. Nobel Vredescentrum, instituut in Oslo - Q941120
  70. Verdrag van Karlstad, vredesverdrag tussen Noorwegen en Zweden, 1905 - Q1632568
  71. Spitsbergen van A tot Z, lijst - Q28061961
  72. Jarlsberg (kaas), Noorse kaas - Q1329765
  73. Isfjord (fjord in Møre og Romsdal), een fjord - Q1808780
  74. Langfjord (Møre og Romsdal), nog een fjord - Q3354513
  75. Rødvenfjord, en nog eentje; nog een paar honderd te gaan - Q4354444
  76. Noors directoraat voor cultureel erfgoed, een overheidsinstelling - Q1468738
  77. Lijst van ziekenhuizen in Noorwegen, ziekenhuizen - Q6623660
  78. Territoriale prelatuur Trondheim, Katholieke prelatuur - Q1537614
  79. Vibebukta, baai van Spitsbergen - Q16897589
  80. Bråsvellbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q3373187
  81. Worsleybreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28064575
  82. Tomas Northug, langlaufer - Q180747
  83. Leighbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q3374898
  84. Sexebreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28064631
  85. Territoriale prelatuur Tromsø, Katholieke prelatuur - Q1540237
  86. Normanbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28064673
  87. Nilsenbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28064685
  88. Schweigaardbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28064687
  89. Duvebreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28064688
  90. Fonndalsbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28064692
  91. Albertinibukta, baai in Spitsbergen - Q17748375
  92. Oslo Freedom Forum, mensenrechtenbijeenkomst - Q1683527
  93. Finn Malmgrenfjorden, fjord in Spitsbergen - Q11213344
  94. Adlersparrefjorden, fjord in Spitsbergen - Q16825473
  95. Duvefjorden, fjord in Spitsbergen - Q3441662
  96. Tregde, meest zuidelijke plaats in Noorwegen Q2451069
  97. Glenhalvøya, schiereiland van Spitsbergen - Q16891667
  98. Botnvika, baai in Spitsbergen - Q28064899
  99. Academisch ziekenhuis Oslo - Q3111191
  100. Noorse cyberdefensiemacht - Q7061074
  101. Per-Egil Flo, voetballer - Q1783251
  102. Flòtbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28064926
  103. Winsnesbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28064942
  104. Etonbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q3373225
  105. Kalle Løchen, schilder - Q11979953
  106. Brånevatnet, gletsjermeer - Q11962465
  107. Halden reactor, onderzoeksreactor - Q5641253
  108. Eindridebreen, gletser in Spitsbergen - Q28065182
  109. Vikingbreen, gletser in Spitsbergen - Q28065183
  110. Hårbardbreen, gletser in Spitsbergen - Q28065184
  111. Ludolf Schjelderupbreen, gletser in Spitsbergen - Q28065185
  112. Ahlmannfonna, gletser in Spitsbergen - Q11217404
  113. Prins Oscarsland, schiereiland in Spitsbergen - Q6338703
  114. Sigurd Lavard, historisch Noorse prinses - Q920881
  115. Instituut voor Energietechniek, onderzoeksinstituut - Q1777633
  116. Harald V-land, streek in Spitsbergen - Q25425331
  117. Rolvsøy, plaatsje in de gemeente Fredrikstad - Q6516671
  118. Eresfjord, een fjord - Q1801867
  119. Eikesdalsvatnet, meer in Møre og Romsdal - Q1303816
  120. Cecilie Thoresen - eerste vrouwelijke studente aan universiteit - Q5056489
  121. Gustav-V-land, schiereiland in Spitsbergen - Q3432282
  122. Astrup-Fearnleymuseum voor Moderne Kunst, museum te Oslo - Q761048
  123. Rijpfjorden, fjord in Spitsbergen - Q3441649
  124. Bel Canto (band), band - Q583398
  125. Nordenskiöldbukta, baai in Spitsbergen - Q11991766
  126. Sabinebukta, baai in Spitsbergen - Q16899516
  127. Lindhagenbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28070176
  128. Nordre Franklinbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28070024
  129. Søre Franklinbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28069830
  130. Backabreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28069713
  131. Forsiusbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28069548
  132. Gimlebreen, gletsjer in Spitsbergen - Q16891672
  133. Bragebreen, gletsjer in Spitsbergen - Q16896538
  134. Idunbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28069009
  135. Frazerbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28068645
  136. Aldousbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28068352
  137. Eltonbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28068041
  138. Bodleybreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28067532
  139. Croftbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28067322
  140. Rijpbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q16897062
  141. Maudbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28066739
  142. Sabinebreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28066729
  143. Lindhagenbukta, baai in Spitsbergen - Q16894161
  144. Lady Franklinfjorden, fjord in Spitsbergen - Q11214633
  145. Rijpdalen, dal in Spitsbergen - Q11997824
  146. Andreas Stjernen, Noors schansspringer - Q500828
  147. Kjetil Borch, Noors roeier - Q3371101
  148. Berislav Grgić, prelaat van Tromsø - Q434169
  149. Robert Johansson, Noors schansspringer - Q2157702
  150. Waterkrachtcentrale Jostedal, waterkrachtcentrale - Q11979369
  151. Noorse Historische Vereniging - Q7061134
  152. Carl Otto Løvenskiold, Noorse marine-officier - Q1770431
  153. Murchisonfjorden, fjord in Spitsbergen - Q3441965
  154. Gunnar Heiberg, schrijver - Q718724
  155. Helge Krog, schrijver - Q1395112
  156. Slag om Hafrsfjord, historische slag - Q515561
  157. Jan Haaland, Noors econoom - Q11978066
  158. Joachim Hauer, Noors schansspringer - Q17096315
  159. SpareBank 1, bankgroep - Q7573573
  160. Sparebanken Vest, bank - Q7573582
  161. Hans Christer Holund, langlaufer - Q7486606
  162. Helgelandbrug, brug - Q3319855
  163. Eydehavn, plaats met elektrosmelter - Q1771290
  164. nationaal park Raet - Q28082020
  165. nationaal park Jomfruland - Q28033153
  166. Helioliet, mineraal dat vooral in Tvedestrand, Noorwegen, te vinden is - Q2729026
  167. Brennevinsfjorden, fjord in Spitsbergen - Q10950204
  168. Laponiahalvøya, schiereiland op Spitsbergen - Q13568089
  169. Botniahalvøya, schiereiland op Spitsbergen - Q16845081
  170. Storsteinhalvøya, schiereiland op Spitsbergen - Q16897289
  171. Sundøybrug, brug in Noorwegen - Q2510652
  172. Mikkel Revbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28085989
  173. Snøtoppbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28085988
  174. Vågsbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28085985
  175. Rundisen, gletsjer in Spitsbergen - Q16897085
  176. Kvitøyjøkulen, gletsjer in Spitsbergen - Q16893769
  177. Rockheim, museum - Q15689742
  178. Johan Bojer, schrijver - Q553955
  179. Sigurd Hoel, schrijver - Q138650
  180. Thuliet, mineraal dat in Telemark werd ontdekt - Q2529534
  181. Sauland, plaats in Telemark - Q3421940
  182. Wapen van Oslo, zegel van de hoofdstad - Q7440571
  183. Dennis Olsen, Noors autocoureur - Q16539560
  184. Næs jernverk, Historische hoogoven - Q11992928
  185. Artemisia norvegica, plant vooral bekend van Noorwegen - Q1773677
  186. Joachim Calmeyer, acteur - Q15283798
  187. Tom Kåre Staurvik, voetballer - Q1015498
  188. Åmnøya, eiland - Q4577939
  189. Ine Marie Eriksen Søreide, minister - Q1770992
  190. Kvalpyntfonna, gletsjer in Spitsbergen - Q16893772
  191. Skrentbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28086741
  192. Sydowbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28086755
  193. Digerfonna, gletsjer in Spitsbergen - Q28086642
  194. Kuhrbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28086662
  195. Skarvbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28086737
  196. Veidebreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28086758
  197. Schwerdtbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28086725
  198. Philippibreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28086713
  199. Hartmannbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28086653
  200. Kvitkåpa, gletsjer in Spitsbergen - Q28086680
  201. Pettersenbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28086702
  202. Deltabreen, gletsjer in Spitsbergen - Q16920731
  203. Kong Johans Bre, gletsjer in Spitsbergen - Q28086657
  204. Gandbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28086648
  205. Seidbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28086733
  206. Stonebreen, gletsjer in Spitsbergen - Q7619110
  207. Rutenbergbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28089670
  208. Albrechtbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q11216573
  209. Edgeøyjøkulen, gletsjer in Spitsbergen - Q1771293
  210. Storskavlen, gletsjer in Spitsbergen - Q28086751
  211. Marsjøbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28086696
  212. Raundalsfonna, gletsjer in Spitsbergen - Q28086719
  213. Blåisen, gletsjer in Spitsbergen - Q28086631
  214. Kvitisen, gletsjer in Spitsbergen - Q28086672
  215. Langjøkulen, gletsjer in Spitsbergen - Q28086691
  216. Bergfonna, gletsjer in Spitsbergen - Q11217460
  217. Tjuvfjorden, fjord in Spitsbergen - Q1771301
  218. Storfjorden (Spitsbergen), fjord in Spitsbergen - Q2097444
  219. Freemansundet, zeestraat in Spitsbergen - Q2632616
  220. Dyrdalen, dal in Spitsbergen - Q16896607
  221. Anda (Noorwegen), eiland - Q3357677
  222. Lijst van inwoners van Stavanger, uit artikel gelicht, omdat het er zoveel werden, inclusief tips nog aan te maken - Q28092129
  223. Koninklijke Noorse marine - Q2083573
  224. Oddbjørn Engvold, astronoom - Q11201989
  225. Søndeled, plaats in Aust-Agder - Q6516918
  226. Ringve Museum, muziekmuseum en botanische tuin - Q960829
  227. Siljustøl, museum - Q10667803
  228. Olav Duun, schrijver - Q721763
  229. Pinnekjøtt, Noors gerecht - Q1703574
  230. Roald Amundsens Zuidpoolexpeditie (1910-1912), Werelderfgoed voor documenten - Q18584256
  231. Myllarheimen, museum - Q11990328
  232. Torgeir Augundsson, violist - Q1351950
  233. Stathelle, stad in Telemark - Q2715446
  234. Barentsjøkulen, gletsjer in Spitsbergen - Q4568000
  235. Peer Gyntslottet, gletsjer in Spitsbergen - Q28095263
  236. Solveigdomen, gletsjer in Spitsbergen - Q28095269
  237. Duckwitzbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q16896597
  238. Freemanbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q16891424)
  239. Hübnerbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q19462433
  240. Reymondbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28095265
  241. Barthbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28095243
  242. Isormen, gletsjer in Spitsbergen - Q28095260
  243. Willybreen, gletsjer in Spitsbergen - Q16897655
  244. Handbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28095254
  245. Augnebreen, gletsjer in Spitsbergen - Q28095220
  246. Besselsbreen, gletsjer in Spitsbergen - Q16840823
  247. Ginevrabotnen, fjord in Spitsbergen - Q11972005
  248. Forlandsundet, zeestraat in Spitsbergen - Q4491853
  249. Jappe Nilssen, kunstcriticus en schrijver - Q1578488
  250. Ane Dahl Torp, actrice - Q1779957
  251. Heddaprisen, theaterprijs - Q4178017
  252. Lijst van plaatsen in Akershus, lijst van gemeenten met hun plaatsen in de provincie Akershus - Q28098160
  253. Kasteel Steinvikholm - Q1974677
  254. Sverresborg (Trondheim) - Q18342461
  255. Det Norske Teatret, theater - Q1201058
  256. Rogaland Teater, theater - Q1781169
  257. Torshovteatret, theater - Q14914997
  258. Kongens nei, film - Q26884608
  259. Eggs, film - Q1760818
  260. 1001 gram, film - Q17988542
  261. Erik Poppe, filmregisseur - Q958200
  262. Bent Hamer, filmregisseur - Q740643
  263. Tusen ganger god natt, film - Q17103516
  264. Taurus Records (jazzlabel), platenlabel - Q21067980
  265. Ponca Jazz Records, platenlabel - Q11996018
  266. Hilde Hefte, jazzmusicus - Q11975341
  267. Egil Kapstad, jazzmusicus - Q1297949
  268. Odd Riisnæs, jazzmusicus - Q2014109
  269. Bjørn Alterhaug, jazzmusicus - Q879799
  270. Knut Værnes, jazzmusicus - Q1777669
  271. Svein Olav Herstad, jazzmusicus - Q130131
  272. Lena Nymark, jazzmusicus - Q17106170
  273. Tore Jensen, jazzmusicus - Q16097108
  274. Ine Hoem, jazzmusicus - Q11977087
  275. Magne Thormodsæter, jazzmusicus - Q6731349
  276. Kåre Garnes, jazzmusicus - Q16011730
  277. Frederik Gottschalk von Haxthausen, militair en minister - Q1412907
  278. Arnstein Arneberg, architect - Q2699751
  279. Noors Maritiem Museum, zie titel - Q1334270
  280. Kenneth Nysæther, voetballer - Q3814603
  281. Åsvær, eilandengroep - Q271328
  282. Herøya, bedrijventerrein met kunstmestfabrieken - Q1420136
  283. Yara (bedrijf), Noors kunstmestbedrijf - Q901886
  284. Sørkappland, landstreek in Spitsbergen - Q2802543
  285. Torellland, landstreek in Spitsbergen - Q2443902
  286. Wedel Jarlsbergland, landstreek in Spitsbergen - Q2553952
  287. Nathorstland, landstreek in Spitsbergen - Q1966834
  288. Heerland, landstreek in Spitsbergen - Q1593505
  289. Nordenskiöldland, landstreek in Spitsbergen - Q1164241
  290. Sabineland, landstreek in Spitsbergen - Q1322315
  291. Olav V-land, landstreek in Spitsbergen - Q1887480
  292. Dicksonland, landstreek in Spitsbergen - Q1210158
  293. Oscar II-land, landstreek in Spitsbergen - Q2688885
  294. James I-land, landstreek in Spitsbergen - Q1360273
  295. Andréeland (Spitsbergen), landstreek in Spitsbergen - Q1443781
  296. Haakon VII-land, landstreek in Spitsbergen - Q1103865
  297. Albert I-land, landstreek in Spitsbergen - Q1103486
  298. Staafkerk van Gol - Q1513478
  299. Nina Sundbye, beeldhouwster - Q7038127
  300. Damsgård hovedgård, landhuis en landgoed - Q5212972
  301. Yngvar Nielsen, geograaf - Q1384056
  302. Roy Hegreberg, wielrenner - Q1258193
  303. Pondus, stripreeks - Q1769114
  304. Morten Hegreberg, wielrenner - Q1948679
  305. Kerk van Stokken, Q12003325
  306. Elkem, Noors bedrijf - Q1331615
  307. Schoen van Jotunheimen, archeologisch artefact - Q6294497
  308. Gnaphalium norvegicum, plant ontdekt in Noorwegen - Q261051
  309. Sophus Tromholtcollectie, Werelderfgoed voor Documenten - Q28109082
  310. Staafkerk van Garmo - monumentale houten kerk - Q1386244
  311. Romsdalen, het dal van de rivier de Rauma (rivier) - Q3498134
  312. Romsdal, district in Møre og Romsdal - Q1467860
  313. Raudfjorden, fjord in Spitsbergen - Q596820
  314. Klinckowströmfjorden, fjord in Spitsbergen - Q16893538
  315. Ayerfjorden, fjord in Spitsbergen - Q16836269
  316. Fuglefjorden, fjord in Spitsbergen - Q16891462
  317. Smeerenburgfjorden, fjord in Spitsbergen - Q11213361
  318. Magdalenefjorden, fjord in Spitsbergen - Q1324045
  319. Gullybukta, baai in Spitsbergen - Q16891934
  320. Krossfjorden, fjord in Spitsbergen - Q1800049
  321. Lilliehöökfjorden, fjord in Spitsbergen - Q6425226
  322. Möllerfjorden, fjord in Spitsbergen - Q6373906
  323. Tinayrebukta, baai in Spitsbergen - Q16896757
  324. Kollerfjorden, baai in Spitsbergen - Q16896757
  325. Mayerbukta, baai in Spitsbergen - Q18358303
  326. Engelskbukta, baai in Spitsbergen - Q4531763
  327. St. Jonsfjorden, fjord in Spitsbergen - Q6512543
  328. Trygghamna, baai in Spitsbergen - Q3273217
  329. Ymerbukta, baai in Spitsbergen - Q6432543
  330. Borebukta, baai in Spitsbergen - Q11961911
  331. Nordfjorden (Spitsbergen), fjord in Spitsbergen - Q11209931
  332. Yoldiabukta, baai in Spitsbergen - Q12011009
  333. Ekmanfjorden, fjord in Spitsbergen - Q1808941
  334. Dicksonfjorden, fjord in Spitsbergen - Q1810025
  335. Billefjorden, fjord in Spitsbergen - Q1771318
  336. Petuniabukta, baai in Spitsbergen - Q16896973
  337. Adolfbukta, baai in Spitsbergen - Q17748212
  338. Sassenfjorden, fjord in Spitsbergen - Q2982660
  339. Tempelfjorden, fjord in Spitsbergen - Q2982678
  340. Adventfjorden, baai in Spitsbergen - Q2570135
  341. Colesbukta, baai in Spitsbergen - Q1108175
  342. Grønfjorden, fjord in Spitsbergen - Q4569877
  343. Van Keulenfjorden, fjord in Spitsbergen - Q3441657
  344. Burgerbukta, baai in Spitsbergen - Q17760723
  345. Kvalvågen, baai in Spitsbergen - Q20754760
  346. Agardhbukta, baai in Spitsbergen - Q13657817
  347. Vaigattbogen, fjord in Spitsbergen - Q7908726
  348. Sørporten, zeestraat in Spitsbergen - Q16897216
  349. Vangsgutane, stripreeks - Q11009952
  350. Svein Gaute Hølestøl, wielrenner - Q12004218
  351. Roserittet, wielerwedstrijd - Q11998452
  352. Academisch ziekenhuis Haukeland, ziekenhuis - Q1770239
  353. Votiefschip, feitelijk niet specifiek Noors, maar wel typisch Scandinavisch - Q4405227
  354. Lomfjorden, fjord in Spitsbergen - Q3441731
  355. Sorgfjorden, fjord in Spitsbergen - Q3441958
  356. Bockfjorden, fjord in Spitsbergen - Q11215564
  357. Liefdefjorden, fjord in Spitsbergen - Q4567179
  358. Breibogen, baai in Spitsbergen - Q11962165
  359. Austfjorden (Spitsbergen), fjord in Spitsbergen - Q3441776
  360. Vestfjorden (Spitsbergen), fjord in Spitsbergen - Q3441682
  361. Braganzavågen, baai in Spitsbergen - Q11962054
  362. Rindersbukta, baai in Spitsbergen - Q11997866
  363. North Sea Link, elektriciteitskabel op bodem Noordzee tussen NO en GB - Q5636209
  364. Svein Thøgersen, roeier - Q3438263
  365. Jarle Flo, voetballer - Q2461336
  366. Per Digerud, wielrenner - Q10706773
  367. Staafkerk van Rødven, houten kerkje in bij Åndalsnes - Q2065308
  368. Baronie Rosendal, landhuis/kasteel - Q808714
  369. Carl Gustav Fleischer, generaal tijdens WOII - Q3499537
  370. Smørbukk, stripreeks - Q3467530
  371. Ellen Dorrit Petersen, Noors actrice - Q7710540
  372. Liv Bernhoft Osa, Noors actrice - Q11986537
  373. Statens teaterhøgskole, hogeschool in Oslo - Q1772730
  374. Kunsthøgskolen i Oslo, hogeschool in Oslo - Q1291884
  375. Fritz Warncke, zwemmer - Q16186944
  376. Vesteraalens Dampskibsselskab, rederij - Q7079772
  377. Anne Katrine Frihagen, filoloog - Q11958271
  378. Johanne Mathilde Dietrichson‎, kunstschilder - Q11978845
  379. Radio Gaga (stripreeks), stripreeks - Q4564338
  380. Lysøen, eiland en museum - Q1703893
  381. Lysaker, voorstad van Oslo - Q1503983
  382. Svein Rosseland, astrofysicus - Q2117697
  383. Karl Seglem, jazzsaxofonist - Q41780
  384. Academisch ziekenhuis Stavanger, ziekenhuis - Q4580602
  385. Aagot Vangen‎, beeldhouwer - Q20528893
  386. Lijst van personen geboren in Bergen (Noorwegen) - Q1164843
  387. Halvor Egner Granerud - Q17065255
  388. Egil Olsen, voetballer en voetbalcoach - Q524229
  389. Nederlandse ambassade in Oslo, gebouw - Q19382677
  390. Nr. 91 Stomperud, stripreeks - Q6516917
  391. Academisch ziekenhuis Akershus, ziekenhuis - Q4700653
  392. Staafkerk van Grip - Q1378654
  393. Nemi (stripreeks), stripreeks - Q27925291
  394. Suite 16, boyband - Q28148170
  395. Refsnes Gods, Hotel/landhuis - Q7307613
  396. Thomas Lehne Olsen, voetballer - Q14373612
  397. Tram van Bergen - Q24500
  398. Tram van Oslo - Q1361901
  399. Tram van Trondheim - Q1753643
  400. Gylve Fenriz Nagell, Noors musicus - Q339423
  401. Kolbotn, dorp - Q1698870
  402. Vestre Bokn, eiland - Q11218163
  403. Anders Aukland, langlaufer - Q490751
  404. Kristen Skjeldal, langlaufer - Q935514
  405. Eirik Kvalfoss, biatleet - Q740549
  406. Magnar Solberg, biatleet - Q1350492
  407. Tommy Ingebrigtsen, schansspringer - Q540119
  408. Helmer Hanssen, poolreiziger - Q561163

Aangemaakte artikelen in andere talen[bewerken | brontekst bewerken]

  1. de:(9919) Undset, planetoïde - Q947486
  2. de:(5696) Ibsen, planetoïde - Q1047020
  3. de:(8993) Ingstad, planetoïde - Q1043424
  4. de:Martin Sørby, Noorse ambassadeur in Nederland - Q28062175
  5. ...

Voltooide series[bewerken | brontekst bewerken]

  1. alle ijskappen van Spitsbergen hebben nu een artikel
  2. alle Noorse deelnemers aan het Eurovisiesongfestival hebben nu een artikel
  3. alle nationale parken hebben nu een artikel
  4. alle fjorden van Spitsbergen hebben nu een artikel
  5. alle (bekende) Noorse muziekmusea

Te verbeteren pagina's[bewerken | brontekst bewerken]

Op Te beoordelen pagina's beland. Na verbetering en afstemming met de nominator, mogen ze naar boven verplaatst worden:

  1. Frognerpark

Overige meldenswaardige bijdragen[bewerken | brontekst bewerken]

  1. Diverse verbeteringen aangebracht in de categorieboom Religie in Noorwegen - Skuipers (overleg) 25 dec 2016 16:36 (CET)[reageer]
  2. Categorie:Gletsjer in Spitsbergen, aangemaakt - Q8492490
  3. Categorie:Spitsbergs schiereiland, aangemaakt - Q8720157
  4. Categorie:Energie in Noorwegen, aangemaakt - Q6338969
  5. Categorie:Lijsten van Noorwegen, aangemaakt - Q7277914
  6. Diverse wikidata-items in verband met Jan Mayen bijgewerkt
  7. Antarctica van A tot Z, lijst, aangemaakt ~ Q28062748
  8. Northug, doorverwijspagina, aangemaakt - Q1620745
  9. sjabloon:Navigatie Katholieke Kerk Noorwegen, aangemaakt
  10. Categorie:Ziekenhuis in Noorwegen, aangemaakt - Q8523373
  11. Categorie:Meer in Spitsbergen, aangemaakt - Q10217191
  12. Aamodt, dp aangemaakt - Q300990
  13. Abdellaoue, dp aangemaakt - Q307980
  14. Backer-Grøndahl, dp aangemaakt - Q28065817
  15. Ahlsen, dp aangemaakt - Q400548
  16. Sjabloon:Navigatie staafkerken
  17. Bakke, dp aangemaakt - Q340909
  18. Balke, dp aangemaakt - Q805066
  19. Behn, dp aangemaakt - Q814529
  20. Storfjorden, dp aangemaakt - Q1178295
  21. Categorie:Streek in Spitsbergen, aangemaakt - Q28102445
  22. Categorie:Noors geograaf, aangemaakt - Q8685714
  23. Categorie:Werelderfgoed voor Documenten in Noorwegen, aangemaakt - Q28105905
  24. Berntsen, dp aangemaakt - Q826894
  25. Sjabloon:Link OSE, aangemaakt - Q22755352
  26. Bertelsen, dp aangemaakt - Q351842
  27. Bjørnstad, dp aangemaakt - Q879878
  28. Borgersen, dp aangemaakt - Q893536
  29. Braaten, dp aangemaakt - Q896450
  30. Agrotis luehri, endemisch in Noorwegen - Q13255795
  31. Categorie:Noors filmproducent - Q8685647
  32. Categorie:Noors cameraman - Q10170391
  33. Categorie:School in Noorwegen - Q8713801

Nagekomen bijdragen[bewerken | brontekst bewerken]

Het lukt niet iedereen om alle artikelen strikt in de periode van de schrijfweek over het Koninkrijk Noorwegen te schrijven. Hoewel die artikelen buiten de periode vallen, kunnen ze aan deze sectie worden toegevoegd.

  1. Staafkerk van Flesberg
  2. Staafkerk van Eidsborg
  3. Elisabeth Schweigaard Selmer, voormalig minister
  4. Rivertonprisen, literatuurprijs
  5. Gard Sveen, schrijver
  6. Maurits Hansen-prisen, literatuurprijs
  7. Maurits Hansen, schrijver