Sjabloon:Tabelrij treinserie 18900
Uiterlijk
Serie | Treinsoort | Route | Bijzonderheden |
---|---|---|---|
18900 RE 18 S 43 | Sneltrein / Regional-Express (Arriva) | (Luik-Guillemins – ) Maastricht – Heerlen – Landgraaf – Herzogenrath – Aachen Hbf | Drielandentrein (LIMAX). Tussen Luik-Guillemins en Maastricht wordt 1x/uur gereden. Tussen Maastricht en Aachen wordt 2x/uur gereden. |
Sjabloondocumentatie
Weergave met alle stations
Serie | Treinsoort | Route | Bijzonderheden |
---|---|---|---|
18900 RE 18 S 43 | Sneltrein / Regional-Express (Arriva) | (Luik-Guillemins – Bressoux – Wezet – Eijsden – Maastricht Randwyck – ) Maastricht – Meerssen – Valkenburg – Heerlen – Landgraaf – Eygelshoven Markt – Herzogenrath – Aachen West – Aachen Hbf | Drielandentrein (LIMAX). Tussen Luik-Guillemins en Maastricht wordt 1x/uur gereden. Tussen Maastricht en Aachen wordt 2x/uur gereden. |