Wimbledon 2016 (gemengddubbel): verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
Regel 26: | Regel 26: | ||
|12. || {{XT-VLAG}} [[Chuang Chia-jung]]<br />{{CA-VLAG}} [[Daniel Nestor]] || align="center"| 53 ||''tweede ronde''|| {{RU-VLAG}} [[Alla Koedrjavtseva]]<br />{{US-VLAG}} [[Scott Lipsky]] |
|12. || {{XT-VLAG}} [[Chuang Chia-jung]]<br />{{CA-VLAG}} [[Daniel Nestor]] || align="center"| 53 ||''tweede ronde''|| {{RU-VLAG}} [[Alla Koedrjavtseva]]<br />{{US-VLAG}} [[Scott Lipsky]] |
||
|- |
|- |
||
| 5. || {{XT-VLAG}} [[Chan Yung-jan]]<br />{{RS-VLAG}} [[Nenad Zimonjić]] || align="center"| 31 || || |
| 5. || {{XT-VLAG}} [[Chan Yung-jan]]<br />{{RS-VLAG}} [[Nenad Zimonjić]] || align="center"| 31 || ''derde ronde'' || {{RU-VLAG}} [[Alla Koedrjavtseva]]<br /> {{US-VLAG}} [[Scott Lipsky]] |
||
|13. || {{AU-VLAG}} [[Anastasia Rodionova]]<br />{{IN-VLAG}} [[Rohan Bopanna]] || align="center"| 54 || ''derde ronde'' || {{CO-VLAG}} [[Mariana Duque Mariño]]<br />{{CO-VLAG}} [[Juan Sebastián Cabal]] |
|13. || {{AU-VLAG}} [[Anastasia Rodionova]]<br />{{IN-VLAG}} [[Rohan Bopanna]] || align="center"| 54 || ''derde ronde'' || {{CO-VLAG}} [[Mariana Duque Mariño]]<br />{{CO-VLAG}} [[Juan Sebastián Cabal]] |
||
|- bgcolor="#efefef" |
|- bgcolor="#efefef" |
Versie van 6 jul 2016 21:34
Op het toernooi van Wimbledon in 2016 spelen de mannen en vrouwen de wedstrijden in het gemengd dubbelspel van zaterdag 2 tot en met zondag 10 juli 2016.
Zie Wimbledon 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Algemeen
Toernooisamenvatting
Titelverdedigers Martina Hingis en Leander Paes zijn nummer zestien op de plaatsingslijst. Het Nederlandse koppel Kiki Bertens / Jean-Julien Rojer is het achtste reekshoofd – dit duo kwam niet verder dan de tweede ronde.
Geplaatste teams
Prijzengeld
Resultaat | Prijzengeld (per team) |
---|---|
winnaars | £ 100.000 |
finale | £ 50.000 |
halve finale | £ 25.000 |
kwartfinale | £ 12.000 |
derde ronde | £ 6.000 |
tweede ronde | £ 3.000 |
eerste ronde | £ 1.500 |
Toernooischema
Legenda | |
---|---|
Q | Qualifier |
WC | Deelname via wildcard |
LL | Lucky Loser |
r | Opgave / trok zich terug |
w/o | Walk-over |
Alt | Alternate |
SE | Special Exempt |
PR | Protected Ranking |
d | Diskwalificatie |
Eindfase
Halve finale | Finale | |||||||||||
Deel 1
Eerste ronde | Tweede ronde | Derde ronde | Kwartfinale | ||||||||||||||||||||||
1 | Sania Mirza Ivan Dodig |
6 | 3 | 5 | |||||||||||||||||||||
WC | Jocelyn Rae Colin Fleming |
1 | 6 | 3 | WC | Anna Smith Neal Skupski |
4 | 6 | 7 | ||||||||||||||||
WC | Anna Smith Neal Skupski |
6 | 1 | 6 | WC | Anna Smith Neal Skupski |
3 | 4 | |||||||||||||||||
Zhang Shuai Julian Knowle |
7 | 6 | 14 | Jaroslava Sjvedova Aisam-ul-Haq Qureshi |
6 | 6 | |||||||||||||||||||
Raluca Olaru Máximo González |
63 | 4 | Zhang Shuai Julian Knowle |
3 | 64 | ||||||||||||||||||||
14 | Jaroslava Sjvedova Aisam-ul-Haq Qureshi |
6 | 7 | ||||||||||||||||||||||
14 | Jaroslava Sjvedova Aisam-ul-Haq Qureshi |
||||||||||||||||||||||||
11 | Katarina Srebotnik Marcin Matkowski |
||||||||||||||||||||||||
11 | Katarina Srebotnik Marcin Matkowski |
w | / | o | |||||||||||||||||||||
WC | Tara Moore Ken Skupski |
3 | 7 | 3 | A. Medina Garrigues Robert Lindstedt |
||||||||||||||||||||
A. Medina Garrigues Robert Lindstedt |
6 | 67 | 6 | 11 | Katarina Srebotnik Marcin Matkowski |
6 | 6 | ||||||||||||||||||
Arantxa Parra Santonja Santiago González |
6 | 6 | Arantxa Parra Santonja Santiago González |
3 | 4 | ||||||||||||||||||||
María Irigoyen Michael Venus |
4 | 4 | Arantxa Parra Santonja Santiago González |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||
7 | Raquel Atawo Raven Klaasen |
4 | 4 | ||||||||||||||||||||||
Deel 2
Eerste ronde | Tweede ronde | Derde ronde | Kwartfinale | ||||||||||||||||||||||
4 | Chan Hao-ching Maks Mirny |
5 | 2 | ||||||||||||||||||||||
Gabriela Dabrowski Nicholas Monroe |
6 | 6 | Gabriela Dabrowski Nicholas Monroe |
7 | 6 | ||||||||||||||||||||
WC | Naomi Broady Liam Broady |
4 | 2 | Gabriela Dabrowski Nicholas Monroe |
5 | 6 | 4 | ||||||||||||||||||
Olga Savtsjoek Fabrice Martin |
2 | 4 | 15 | Anna-Lena Grönefeld Robert Farah Maksoud |
7 | 3 | 6 | ||||||||||||||||||
Elina Svitolina Chris Guccione |
6 | 6 | Elina Svitolina Chris Guccione |
5 | 3 | ||||||||||||||||||||
15 | Anna-Lena Grönefeld Robert Farah Maksoud |
7 | 6 | ||||||||||||||||||||||
15 | Anna-Lena Grönefeld Robert Farah Maksoud |
||||||||||||||||||||||||
10 | Andreja Klepač Alexander Peya |
||||||||||||||||||||||||
10 | Andreja Klepač Alexander Peya |
6 | 7 | ||||||||||||||||||||||
Wang Yafan Andreas Siljeström |
4 | 4 | WC | Laura Robson Dominic Inglot |
3 | 66 | |||||||||||||||||||
WC | Laura Robson Dominic Inglot |
6 | 6 | 10 | Andreja Klepač Alexander Peya |
6 | 6 | ||||||||||||||||||
Barbora Krejčíková André Sá |
6 | 4 | 6 | 6 | Andrea Hlaváčková Łukasz Kubot |
1 | 2 | ||||||||||||||||||
Samantha Stosur John Peers |
4 | 6 | 4 | Barbora Krejčíková André Sá |
3 | 6 | 1 | ||||||||||||||||||
6 | Andrea Hlaváčková Łukasz Kubot |
6 | 3 | 6 | |||||||||||||||||||||
Deel 3
Eerste ronde | Tweede ronde | Derde ronde | Kwartfinale | ||||||||||||||||||||||
8 | Kiki Bertens Jean-Julien Rojer |
6 | 65 | 4 | |||||||||||||||||||||
Madison Brengle Dustin Brown |
3 | 2 | Jeļena Ostapenko Olivier Marach |
4 | 7 | 6 | |||||||||||||||||||
Jeļena Ostapenko Olivier Marach |
6 | 6 | Jeļena Ostapenko Olivier Marach |
||||||||||||||||||||||
Andrea Petković Dmitri Toersoenov |
6 | 3 | 2 | 9 | Lucie Šafářová Radek Štěpánek |
||||||||||||||||||||
Kateřina Siniaková Jiří Veselý |
2 | 6 | 6 | Kateřina Siniaková Jiří Veselý |
5 | 65 | |||||||||||||||||||
9 | Lucie Šafářová Radek Štěpánek |
7 | 7 | ||||||||||||||||||||||
Mariana Duque Mariño Juan Sebastián Cabal |
|||||||||||||||||||||||||
13 | Anastasia Rodionova Rohan Bopanna |
6 | 7 | ||||||||||||||||||||||
Alicja Rosolska Treat Huey |
6 | 7 | Alicja Rosolska Treat Huey |
3 | 5 | ||||||||||||||||||||
Alt | Nicole Melichar Marcelo Demoliner |
0 | 61 | 13 | Anastasia Rodionova Rohan Bopanna |
65 | 3 | ||||||||||||||||||
Mariana Duque Mariño Juan Sebastián Cabal |
6 | 6 | Mariana Duque Mariño Juan Sebastián Cabal |
7 | 6 | ||||||||||||||||||||
Darija Jurak Mate Pavić |
3 | 2 | Mariana Duque Mariño Juan Sebastián Cabal |
7 | 3 | 6 | |||||||||||||||||||
3 | Coco Vandeweghe Horia Tecău |
5 | 6 | 3 | |||||||||||||||||||||
Deel 4
Eerste ronde | Tweede ronde | Derde ronde | Kwartfinale | ||||||||||||||||||||||
5 | Chan Yung-jan Nenad Zimonjić |
7 | 6 | ||||||||||||||||||||||
María José Martínez Sánchez David Marrero |
5 | 7 | 3 | Oksana Kalasjnikova Matwé Middelkoop |
5 | 1 | |||||||||||||||||||
Oksana Kalasjnikova Matwé Middelkoop |
7 | 5 | 6 | 5 | Chan Yung-jan Nenad Zimonjić |
3 | 65 | ||||||||||||||||||
Alla Koedrjavtseva Scott Lipsky |
7 | 3 | 6 | Alla Koedrjavtseva Scott Lipsky |
6 | 7 | |||||||||||||||||||
Liang Chen Guillermo Durán |
5 | 6 | 2 | Alla Koedrjavtseva Scott Lipsky |
2 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
12 | Chuang Chia-jung Daniel Nestor |
6 | 3 | 3 | |||||||||||||||||||||
Alla Koedrjavtseva Scott Lipsky |
|||||||||||||||||||||||||
16 | Martina Hingis Leander Paes |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Tamira Paszek Florin Mergea |
3 | 2 | Laura Siegemund Artem Sitak |
4 | 4 | ||||||||||||||||||||
Laura Siegemund Artem Sitak |
6 | 6 | 16 | Martina Hingis Leander Paes |
|||||||||||||||||||||
Heather Watson Henri Kontinen |
w | / | o | ||||||||||||||||||||||
Louisa Chirico Denis Kudla |
Heather Watson Henri Kontinen |
||||||||||||||||||||||||
2 | Jelena Vesnina Bruno Soares |
||||||||||||||||||||||||