Interlands Faeröers voetbalelftal 2000-2009

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Vlag van de Faeröer

Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Faeröers voetbalelftal heeft gespeeld in de periode 20002009. De eilandengroep speelde de eerste officiële interland op 24 augustus 1988 onder leiding van de IJslandse bondscoach Páll Guðlaugsson tegen diens vaderland IJsland.

Interlands[bewerken]

2000[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Faeröers voetbalelftal in 2000 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

31 januari
Nordic Cup
№ 64
«onderlinge duels»
14:00 uur
Finland Vlag van Finland[1] 1 – 0[2] Vlag van Faeröer Faeröer La Manga Club Centro, La Manga
Toeschouwers: 310
Scheidsrechter: Gylfi Thór Orasson (ISL)
Antti Sumiala Goal 57'



4 februari
Nordic Cup
№ 65
«onderlinge duels»
14:00 uur
Faeröer Vlag van Faeröer 2 – 3 Vlag van IJsland IJsland La Manga Club Centro, La Manga
Toeschouwers: 57
Scheidsrechter: Rune Pedersen (NOR)
Allan Mørkøre Goal 19'
Todi Jónsson Goal 37'
Goal 40' (pen.) Ríkharður Daðason
Goal 57' (pen.) Ríkharður Daðason
Goal 66' Bjarki Gunnlaugsson



26 april
Vriendschappelijk
№ 66
«onderlinge duels»
18:30 uur
Liechtenstein Vlag van Liechtenstein 0 – 1 Vlag van Faeröer Faeröer Rheinpark Stadion, Vaduz
Toeschouwers: 950
Scheidsrechter: Andreas Schluchter (SUI)
Goal 71' Uni Arge



16 augustus
Nordic Cup
№ 67
«onderlinge duels»
19:45 uur
Faeröer Vlag van Faeröer 0 – 2 Vlag van Denemarken Denemarken[3] Tórsvøllur, Tórshavn
Toeschouwers: 6.478
Scheidsrechter: Jon Skjervold (NOR)
Goal 56' Ebbe Sand
Goal 59' Brian Nielsen



3 september
WK-kwalificatie
№ 68
«onderlinge duels»
16:00 uur
Faeröer Vlag van Faeröer 2 – 2 Vlag van Slovenië Slovenië Svangaskarð, Toftir
Toeschouwers: 3.200
Scheidsrechter: Mikko Vuorela (FIN)
Uni Arge Goal 87'
Øssur Hansen Goal 90'
Goal 25' Sašo Udovič
Goal 85' Milan Osterc



7 oktober
WK-kwalificatie
№ 69
«onderlinge duels»
17:30 uur
Zwitserland Vlag van Zwitserland 5 – 1[4] Vlag van Faeröer Faeröer[5] Hardturm, Zürich
Toeschouwers: 9.500
Scheidsrechter: Kostas Kapitanis (CYP)
Marco Zwyssig Goal 26'
Sébastien Fournier Goal 35'
Kubilay Türkyilmaz Goal 43' (pen.)
Kubilay Türkyilmaz Goal 45' (pen.)
Kubilay Türkyilmaz Goal 53' (pen.)
Goal 4' John Petersen

2001[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Faeröers voetbalelftal in 2001 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

26 april
Nordic Cup
№ 70
«onderlinge duels»
18:00 uur
Zweden Vlag van Zweden 0 – 0 Vlag van Faeröer Faeröer[6] Tipshallen, Växjö
Toeschouwers: 2.204
Scheidsrechter: Terje Hauge (NOR)



24 maart
WK-kwalificatie
№ 71
«onderlinge duels»
18:00 uur
Luxemburg Vlag van Luxemburg 0 – 2 Vlag van Faeröer Faeröer Stade Josy Barthel, Luxemburg
Toeschouwers: 2.500
Scheidsrechter: Attila Hanacsek (HUN)
Goal 78' Christian Høgni Jacobsen
Goal 82' Kurt Mørkøre



28 maart
WK-kwalificatie
№ 72
«onderlinge duels»
17:00 uur
Rusland Vlag van Rusland 1 – 0 Vlag van Faeröer Faeröer Olympisch Stadion Loezjniki, Moskou
Toeschouwers: 8.000
Scheidsrechter: Leslie Irvine (NIR)
Aleksandr Mostovoj Goal 19'



2 juni
WK-kwalificatie
№ 73
«onderlinge duels»
20:15 uur
Faeröer Vlag van Faeröer[7] 0 – 1 Vlag van Zwitserland Zwitserland Svangaskarð, Toftir
Toeschouwers: 3.500
Scheidsrechter: Douglas McDonald (SCO)
Goal 81' Alexander Frei



6 juni
WK-kwalificatie
№ 74
«onderlinge duels»
19:00 uur
Faeröer Vlag van Faeröer 0 – 6 Vlag van Joegoslavië Joegoslavië Svangaskarð, Toftir
Toeschouwers: 4.150
Scheidsrechter: Jaroslav Jara (CZE)
Goal 16' Dejan Stanković
Goal 24' Mateja Kežman
Goal 49' Dejan Stanković
Goal 63' Savo Milošević
Goal 82' Mateja Kežman
Goal 89' Mateja Kežman



15 augustus
WK-kwalificatie
№ 75
«onderlinge duels»
20:15 uur
Joegoslavië Vlag van Joegoslavië 2 – 0 Vlag van Faeröer Faeröer Stadion Crvene Zvezde, Belgrado
Toeschouwers: 15.437
Scheidsrechter: Jorge Coroado (POR)
Siniša Mihajlović Goal 23'
Miroslav Đukić Goal 86'



1 september
WK-kwalificatie
№ 76
«onderlinge duels»
17:00 uur
Faeröer Vlag van Faeröer 1 – 0 Vlag van Luxemburg Luxemburg Svangaskarð, Toftir
Toeschouwers: 1.464
Scheidsrechter: Zeljko Siric (CRO)
Jens Kristian Hansen Goal 84'



5 september
WK-kwalificatie
№ 77
«onderlinge duels»
18:30 uur
Faeröer Vlag van Faeröer 0 – 3 Vlag van Rusland Rusland Tórsvøllur, Tórshavn
Toeschouwers: 2.936
Scheidsrechter: Hubert Byrne (IRL)
Goal 20' Vladimir Bestsjastnych
Goal 29' Vladimir Bestsjastnych
Goal 88' Aleksandr Shirko



6 oktober
WK-kwalificatie
№ 78
«onderlinge duels»
16:00 uur
Slovenië Vlag van Slovenië[8] 3 – 0 Vlag van Faeröer Faeröer[9] Centralni Stadion za Bežigradom, Ljubljana
Toeschouwers: 8.500
Scheidsrechter: Giorgos Kasnaferis (GRE)
Nastja Čeh Goal 13'
Nastja Čeh Goal 31'
Senad Tiganj Goal 82'

2002[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Faeröers voetbalelftal in 2002 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

10 februari
Vriendschappelijk
№ 79
«onderlinge duels»
20:00 uur
Polen Vlag van Polen 2 – 1 Vlag van Faeröer Faeröer Tsirion Stadion, Limassol
Toeschouwers: 650
Scheidsrechter: Costas Theodotou (CYP)
Maciej Żurawski Goal 11'
Maciej Żurawski Goal 42' (pen.)
Goal 25' Rógvi Jacobsen



13 februari
Vriendschappelijk
№ 80
«onderlinge duels»
16:00 uur
Liechtenstein Vlag van Liechtenstein[10] 0 – 1 Vlag van Faeröer Faeröer[11] Peyia Stadion, Peyia
Toeschouwers: 50
Scheidsrechter: Panayiotis Gerasimou (CYP)
Goal 24' Uni Arge



21 augustus
Vriendschappelijk
№ 81
«onderlinge duels»
18:00 uur
Faeröer Vlag van Faeröer 3 – 1 Vlag van Liechtenstein Liechtenstein Tórsvøllur, Tórshavn
Toeschouwers: 3.200
Scheidsrechter: Gylfi Orrason (ISL)
Christian Høgni Jacobsen Goal 61'
Fróði Benjaminsen Goal 71'
Julian Johnsson Goal 83'
Goal 45' (pen.) Mario Frick



7 september
EK-kwalificatie
№ 82
«onderlinge duels»
16:00 uur
Faeröer Vlag van Faeröer 2 – 2 Vlag van Schotland Schotland Svangaskarð, Toftir
Toeschouwers: 4.200
Scheidsrechter: Jacek Granat (POL)
John Petersen Goal 7'
John Petersen Goal 12'
Goal 61' Paul Lambert
Goal 87' Barry Ferguson



12 oktober
EK-kwalificatie
№ 83
«onderlinge duels»
18:00 uur
Litouwen Vlag van Litouwen[12] 2 – 0 Vlag van Faeröer Faeröer Darius ir Stasys Girėnas Stadionas, Kaunas
Toeschouwers: 2.500
Scheidsrechter: Dejan Delević (YUG)
Tomas Ražanauskas Goal 23'
Robertas Poškus Goal 38'



16 oktober
EK-kwalificatie
№ 84
«onderlinge duels»
20:30 uur
Duitsland Vlag van Duitsland 2 – 1 Vlag van Faeröer Faeröer Niedersachsenstadion, Hannover
Toeschouwers: 36.628
Scheidsrechter: Dani Koren (ISR)
Michael Ballack Goal 2' (pen.)
Miroslav Klose Goal 59'
Goal 45' (e.d.) Arne Friedrich

2003[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Faeröers voetbalelftal in 2003 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

27 april
Vriendschappelijk
№ 85
«onderlinge duels»
16:00 uur
Faeröer Vlag van Faeröer 3 – 2[13] Vlag van Kazachstan Kazachstan Svangaskarð, Toftir
Toeschouwers: 420
Scheidsrechter: Kristinn Jákobsson (ISL)
Jákup á Borg Goal 16' (pen.)
John Petersen Goal 45'
Heðin á Lakjuni Goal 49'
Goal 55' Evgheni Lunev
Goal 75' Daniyar Mukanov



29 april
Vriendschappelijk
№ 86
«onderlinge duels»
18:45 uur
Faeröer Vlag van Faeröer 2 – 1 Vlag van Kazachstan Kazachstan Tórsvøllur, Tórshavn
Toeschouwers: 800
Scheidsrechter: Bragi Bergmann (ISL)
Andrew av Fløtum Goal 65'
Julian Johnsson Goal 75'
Goal 5' (pen.) Jevgeni Lovtsjev



7 juni
EK-kwalificatie
№ 87
«onderlinge duels»
18:00 uur
IJsland Vlag van IJsland 2 – 1 Vlag van Faeröer Faeröer Laugardalsvöllur, Reykjavík
Toeschouwers: 6.036
Scheidsrechter: Miroslav Liba (CZE)
Helgi Sigurðsson Goal 51'
Tryggvi Guðmundsson Goal 90+2'
Goal 63' Rógvi Jacobsen



11 juni
EK-kwalificatie
№ 88
«onderlinge duels»
20:45 uur
Faeröer Vlag van Faeröer 0 – 2 Vlag van Duitsland Duitsland Tórsvøllur, Tórshavn
Toeschouwers: 6.130
Scheidsrechter: Jan Wegereef (NED)
Goal 89' Miroslav Klose
Goal 90+1' Fredi Bobic



20 augustus
EK-kwalificatie
№ 89
«onderlinge duels»
20:10 uur
Faeröer Vlag van Faeröer 1 – 2 Vlag van IJsland IJsland Tórsvøllur, Tórshavn
Toeschouwers: 3.416
Scheidsrechter: Eduardo Iturralde (ESP)
Rógvi Jacobsen Goal 65' Goal 6' Eiður Guðjohnsen
Goal 70' Pétur Marteinsson



6 september
EK-kwalificatie
№ 90
«onderlinge duels»
16:00 uur
Schotland Vlag van Schotland 3 – 1 Vlag van Faeröer Faeröer[14] Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 40.901
Scheidsrechter: Darko Čeferin (SLO)
Neil McCann Goal 7'
Paul Dickov Goal 45+2'
James McFadden Goal 74'
Goal 35' Julian Johnsson



10 september
EK-kwalificatie
№ 91
«onderlinge duels»
19:30 uur
Faeröer Vlag van Faeröer 1 – 3 Vlag van Litouwen Litouwen Svangaskarð, Toftir
Toeschouwers: 2.175
Scheidsrechter: Edo Trivković (CRO)
Súni Olsen Goal 42' Goal 23' Igoris Morinas
Goal 57' Igoris Morinas
Goal 88' Donatas Vencevičius

2004[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Faeröers voetbalelftal in 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

21 februari
Vriendschappelijk
№ 92
«onderlinge duels»
17:15 uur
Polen Vlag van Polen 6 – 0 Vlag van Faeröer Faeröer Roku, San Fernando (Spanje)
Toeschouwers: 100
Scheidsrechter: Abraham Domínguez (ESP)
Paweł Kryszałowicz Goal 9'
Paweł Kryszałowicz Goal 40'
Paweł Kryszałowicz Goal 41'
Paweł Kryszałowicz Goal 43'
Tomasz Kłos Goal 61'
Mariusz Kukiełka Goal 87'



1 juni
Vriendschappelijk
№ 93
«onderlinge duels»
20:15 uur
Nederland Vlag van Nederland 3 – 0 Vlag van Faeröer Faeröer[15] Stade Olympique de la Pontaise, Lausanne
Toeschouwers: 3.150
Scheidsrechter: Philippe Leuba (SUI)
Jákup á Borg Goal 32' (e.d.)
Roy Makaay Goal 51'
Marc Overmars Goal 59'



18 augustus
Vriendschappelijk
№ 94
«onderlinge duels»
20:00 uur
Faeröer Vlag van Faeröer 3 – 2 Vlag van Malta Malta Svangaskarð, Toftir
Toeschouwers: 1.932
Scheidsrechter: Emil Laursen (DEN)
Jákup á Borg Goal 31'
Rógvi Jacobsen Goal 42'
Fróði Benjaminsen Goal 81'
Goal 51' Stefan Giglio
Goal 66' Michael Mifsud



4 september
WK-kwalificatie
№ 95
«onderlinge duels»
17:30 uur
Zwitserland Vlag van Zwitserland[16] 6 – 0 Vlag van Faeröer Faeröer[17] St. Jakob-Park, Bazel
Toeschouwers: 13.013
Scheidsrechter: Alexandru Tudor (ROM)
Johan Vonlanthen Goal 10'
Johan Vonlanthen Goal 14'
Alexandre Rey Goal 29'
Alexandre Rey Goal 44'
Alexandre Rey Goal 55'
Johan Vonlanthen Goal 56'



8 september
WK-kwalificatie
№ 96
«onderlinge duels»
17:00 uur
Faeröer Vlag van Faeröer 0 – 2 Vlag van Frankrijk Frankrijk Tórsvøllur, Tórshavn
Toeschouwers: 5.917
Scheidsrechter: Craig Thomson (SCO)
Goal 32' Ludovic Giuly
Goal 73' Djibril Cissé



9 oktober
WK-kwalificatie
№ 97
«onderlinge duels»
18:00 uur
Cyprus Vlag van Cyprus 2 – 2 Vlag van Faeröer Faeröer GSP Stadion, Nicosia
Toeschouwers: 2.043
Scheidsrechter: Zöhrab Gadiyev (AZE)
Mihalis Konstantinou Goal 14' (pen.)
Giannis Okkas Goal 82'
Goal 21' Claus Bech Jørgensen
Goal 43' Rógvi Jacobsen



13 oktober
WK-kwalificatie
№ 98
«onderlinge duels»
20:30 uur
Ierland Vlag van Ierland 2 – 0 Vlag van Faeröer Faeröer Lansdowne Road, Dublin
Toeschouwers: 36.000
Scheidsrechter: Romāns Lajuks (LAT)
Robbie Keane Goal 14' (pen.)
Robbie Keane Goal 32'

2005[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Faeröers voetbalelftal in 2005 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

4 juni
WK-kwalificatie
№ 99
«onderlinge duels»
17:30 uur
Faeröer Vlag van Faeröer 1 – 3 Vlag van Zwitserland Zwitserland[18] Svangaskarð, Toftir
Toeschouwers: 2.047
Scheidsrechter: Serge Gumienny (BEL)
Rógvi Jacobsen Goal 70' Goal 25' Raphael Wicky
Goal 78' Alexander Frei
Goal 84' Alexander Frei



8 juni
WK-kwalificatie
№ 100
«onderlinge duels»
20:30 uur
Faeröer Vlag van Faeröer 0 – 2 Vlag van Ierland Ierland Tórsvøllur, Tórshavn
Toeschouwers: 5.180
Scheidsrechter: Anton Genov (BUL)
Goal 51' (pen.) Ian Harte
Goal 59' Kevin Kilbane



17 augustus
WK-kwalificatie
№ 101
«onderlinge duels»
20:00 uur
Faeröer Vlag van Faeröer[19] 0 – 3[20] Vlag van Cyprus Cyprus Svangaskarð, Toftir
Toeschouwers: 2.720
Scheidsrechter: Stefan Johannesson (SWE)
Goal 39' Mihalis Konstantinou
Goal 77' Mihalis Konstantinou
Goal 90+2' Simos Krassas



3 september
WK-kwalificatie
№ 102
«onderlinge duels»
21:00 uur
Frankrijk Vlag van Frankrijk 3 – 0 Vlag van Faeröer Faeröer Stade Félix Bollaert, Lens
Toeschouwers: 40.126
Scheidsrechter: Jaroslav Jára (CZE)
Djibril Cissé Goal 14'
Súni Olsen Goal 18' (e.d.)
Djibril Cissé Goal 76'



7 september
WK-kwalificatie
№ 103
«onderlinge duels»
19:00 uur
Faeröer Vlag van Faeröer 0 – 2 Vlag van Israël Israël Tórsvøllur, Tórshavn
Toeschouwers: 2.240
Scheidsrechter: Pieter Vink (NED)
Goal 55' Avi Nimni
Goal 80' Yaniv Katan



8 oktober
WK-kwalificatie
№ 104
«onderlinge duels»
19:50 uur
Israël Vlag van Israël 2 – 1 Vlag van Faeröer Faeröer Ramat Gan Stadion, Ramat Gan
Toeschouwers: 31.857
Scheidsrechter: Bernhard Brugger (AUT)
Yossi Benayoun Goal 1'
Michael Zandberg Goal 90+1'
Goal 90+3' Símun Samuelsen

2006[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Faeröers voetbalelftal in 2006 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

14 mei
Vriendschappelijk
№ 105
«onderlinge duels»
17:25 uur
Polen Vlag van Polen 4 – 0 Vlag van Faeröer Faeröer Stadion Główny, Wronki
Toeschouwers: 3.500
Scheidsrechter: Arkadiusz Prus (USA)
Sebastian Mila Goal 15'
Grzegorz Rasiak Goal 48'
Marek Saganowski Goal 73'
Grzegorz Rasiak Goal 84'



16 augustus
EK-kwalificatie
№ 106
«onderlinge duels»
18:00 uur
Faeröer Vlag van Faeröer 0 – 6 Vlag van Georgië Georgië Svangaskarð, Toftir
Toeschouwers: 2.114
Scheidsrechter: Michael Ross (NIR)
Goal 16' Davit Mujiri
Goal 18' Aleksander Iasjvili
Goal 37' Shota Arveladze
Goal 51' (pen.) Levan Kobiasjvili
Goal 62' Shota Arveladze
Goal 82' Shota Arveladze



2 september
EK-kwalificatie
№ 107
«onderlinge duels»
16:00 uur
Schotland Vlag van Schotland 6 – 0 Vlag van Faeröer Faeröer[21] Celtic Park, Glasgow
Toeschouwers: 50.059
Scheidsrechter: Igor Egorov (RUS)
Darren Fletcher Goal 7'
James McFadden Goal 10'
Kris Boyd Goal 24' (pen.)
Kenny Miller Goal 30' (pen.)
Kris Boyd Goal 38'
Garry O'Connor Goal 85'



7 oktober
EK-kwalificatie
№ 108
«onderlinge duels»
16:00 uur
Faeröer Vlag van Faeröer[22] 0 – 1 Vlag van Litouwen Litouwen Tórsvøllur, Tórshavn
Toeschouwers: 1.982
Scheidsrechter: Anthony Buttimer (IRL)
Goal 89' Andrius Skerla



11 oktober
EK-kwalificatie
№ 109
«onderlinge duels»
21:00 uur
Frankrijk Vlag van Frankrijk 5 – 0 Vlag van Faeröer Faeröer Stade Auguste Bonal, Montbéliard
Toeschouwers: 19.314
Scheidsrechter: Sorin Corpodean (ROM)
Louis Saha Goal 1'
Thierry Henry Goal 22'
Nicolas Anelka Goal 77'
David Trezeguet Goal 78'
David Trezeguet Goal 84'

2007[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Faeröers voetbalelftal in 2007 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

24 maart
EK-kwalificatie
№ 110
«onderlinge duels»
16:00 uur
Faeröer Vlag van Faeröer[23] 0 – 2 Vlag van Oekraïne Oekraïne Svangaskarð, Toftir
Toeschouwers: 717
Scheidsrechter: Damir Skomina (SLO)
Goal 21' Volodymyr Yezerskyi
Goal 58' Oleg Goesjev



28 maart
EK-kwalificatie
№ 111
«onderlinge duels»
18:00 uur
Georgië Vlag van Georgië 3 – 1 Vlag van Faeröer Faeröer Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi
Toeschouwers: 15.000
Scheidsrechter: Pavel Saliy (KAZ)
David Siradze Goal 25'
Aleksander Iasjvili Goal 46'
Aleksander Iasjvili Goal 90+5' (pen.)
Goal 57' Rógvi Jacobsen



2 juni
EK-kwalificatie
№ 112
«onderlinge duels»
20:45 uur
Faeröer Vlag van Faeröer 1 – 2 Vlag van Italië Italië[24] Tórsvøllur, Tórshavn
Toeschouwers: 5.987
Scheidsrechter: Robert Małek (POL)
Rógvi Jacobsen Goal 77' Goal 13' Filippo Inzaghi
Goal 49' Filippo Inzaghi



6 juni
EK-kwalificatie
№ 113
«onderlinge duels»
18:15 uur
Faeröer Vlag van Faeröer 0 – 2 Vlag van Schotland Schotland[25] Svangaskarð, Toftir
Toeschouwers: 4.100
Scheidsrechter: Giorgos Kasnaferis (GRE)
Goal 30' Shaun Maloney
Goal 34' Garry O'Connor



12 september
EK-kwalificatie
№ 114
«onderlinge duels»
19:00 uur
Litouwen Vlag van Litouwen 2 – 1 Vlag van Faeröer Faeröer Darius ir Stasys Girėnas Stadionas, Kaunas
Toeschouwers: 4.000
Scheidsrechter: Tsvetan Georgiev (BUL)
Edgaras Jankauskas Goal 8'
Tomas Danilevičius Goal 52'
Goal 90' Rógvi Jacobsen



13 oktober
EK-kwalificatie
№ 115
«onderlinge duels»
16:00 uur
Faeröer Vlag van Faeröer 0 – 6 Vlag van Frankrijk Frankrijk Tórsvøllur, Tórshavn
Toeschouwers: 8.076
Scheidsrechter: Gabriele Rossi (ITA)
Goal 6' Nicolas Anelka
Goal 8' Thierry Henry
Goal 50' Karim Benzema
Goal 66' Jérôme Rothen
Goal 81' Karim Benzema
Goal 90+4' Hatem Ben Arfa



17 oktober
EK-kwalificatie
№ 116
«onderlinge duels»
18:00 uur
Oekraïne Vlag van Oekraïne 5 – 0 Vlag van Faeröer Faeröer NSK Olimpiejsky, Kiev
Toeschouwers: 8.000
Scheidsrechter: Haim Yaacov (ISR)
Maksim Kalinichenko Goal 40'
Oleg Goesjev Goal 43'
Oleg Goesjev Goal 45'
Maksim Kalinichenko Goal 49'
Andriy Vorobey Goal 64'



21 november
EK-kwalificatie
№ 117
«onderlinge duels»
20:30 uur
Italië Vlag van Italië[26] 3 – 1 Vlag van Faeröer Faeröer Stadio Alberto Braglia, Modena
Toeschouwers: 16.142
Scheidsrechter: Florian Meyer (GER)
Fróði Benjaminsen Goal 11' (e.d.)
Luca Toni Goal 36'
Giorgio Chiellini Goal 41'
Goal 83' Rógvi Jacobsen

2008[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Faeröers voetbalelftal in 2008 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

16 maart
Vriendschappelijk
№ 118
«onderlinge duels»
17:00 uur
IJsland Vlag van IJsland[27] 3 – 0[28] Vlag van Faeröer Faeröer[29] Íþróttafélagið Kórinn, Kópavogur
Toeschouwers: 747
Scheidsrechter: Tommy Skjerven (NOR)
Jónas Sævarsson Goal 45'
Fróði Benjaminsen Goal 71' (e.d.)
Tryggvi Guðmundsson Goal 80'



4 juni
Vriendschappelijk
№ 119
«onderlinge duels»
17:00 uur
Estland Vlag van Estland 4 – 3 Vlag van Faeröer Faeröer A. Le Coq Arena, Tallinn
Toeschouwers: 3.500
Scheidsrechter: Daniel Stalhammar (SWE)
Vjatšeslav Zahovaiko Goal 9'
Vjatšeslav Zahovaiko Goal 14'
Tarmo Kink Goal 28'
Jevgeni Novikov Goal 75'
Goal 63' Christian Holst
Goal 66' Christian Holst
Goal 70' (pen.) Súni Olsen



20 augustus
Vriendschappelijk
№ 120
«onderlinge duels»
21:45 uur
Portugal Vlag van Portugal 5 – 0 Vlag van Faeröer Faeröer[30] Estádio Municipal, Aveiro
Toeschouwers: 21.000
Scheidsrechter: Andriy Shandor (UKR)
Carlos Martins Goal 24'
Simão Sabrosa Goal 49'
Duda Goal 86'
Bruno Alves Goal 88'
Nani Goal 90'



6 september
WK-kwalificatie
№ 121
«onderlinge duels»
20:15 uur
Servië Vlag van Servië[31] 2 – 0[32] Vlag van Faeröer Faeröer Stadion Crvene zvezde, Belgrado
Toeschouwers: 9.615
Scheidsrechter: Aleksey Nikolaev (RUS)
Jón Jacobsen Goal 30' (e.d.)
Nikola Žigić Goal 88'



10 september
WK-kwalificatie
№ 122
«onderlinge duels»
18:30 uur
Faeröer Vlag van Faeröer[33] 0 – 1[34] Vlag van Roemenië Roemenië Tórsvøllur, Tórshavn
Toeschouwers: 200
Scheidsrechter: Marijo Strahonja (CRO)
Goal 59' Răzvan Cociș



11 oktober
WK-kwalificatie
№ 123
«onderlinge duels»
17:00 uur
Faeröer Vlag van Faeröer 1 – 1 Vlag van Oostenrijk Oostenrijk[35] Tórsvøllur, Tórshavn
Toeschouwers: 1.800
Scheidsrechter: Darko Čeferin (SLO)
Bogi Løkin Goal 47' Goal 49' Martin Stranzl



15 oktober
WK-kwalificatie
№ 124
«onderlinge duels»
18:00 uur
Litouwen Vlag van Litouwen 1 – 0 Vlag van Faeröer Faeröer Darius ir Stasys Girėnas Stadionas, Kaunas
Toeschouwers: 5.000
Scheidsrechter: Kostas Kapitanis (CYP)
Tomas Danilevičius Goal 20'

2009[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Faeröers voetbalelftal in 2009 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

22 maart
Vriendschappelijk
№ 125
«onderlinge duels»
15:00 uur
IJsland Vlag van IJsland[36] 1 – 2 Vlag van Faeröer Faeröer[37] Íþróttafélagið Kórinn, Kópavogur
Toeschouwers: 553
Scheidsrechter: Mike Riley (ENG)
Jónas Sævarsson Goal 90+1' Goal 22' Fróði Benjaminsen
Goal 42' (e.d.) Gudjón Antoníusson



10 juni
WK-kwalificatie
№ 126
«onderlinge duels»
20:15 uur
Faeröer Vlag van Faeröer 0 – 2 Vlag van Servië Servië Tórsvøllur, Tórshavn
Toeschouwers: 2.896
Scheidsrechter: Meir Levi (ISR)
Goal 44' Milan Jovanović
Goal 69' Neven Subotić



12 augustus
WK-kwalificatie
№ 127
«onderlinge duels»
17:00 uur
Faeröer Vlag van Faeröer 0 – 1 Vlag van Frankrijk Frankrijk Tórsvøllur, Tórshavn
Toeschouwers: 2.974
Scheidsrechter: Michael Koukoulakis (GRE)
Goal 41' André-Pierre Gignac



5 september
WK-kwalificatie
№ 128
«onderlinge duels»
20:30 uur
Oostenrijk Vlag van Oostenrijk 3 – 1 Vlag van Faeröer Faeröer UPC Arena, Graz
Toeschouwers: 12.300
Scheidsrechter: Marco Borg (MLT)
Stefan Maierhofer Goal 1'
Marc Janko Goal 16'
Marc Janko Goal 59' (pen.)
Goal 83' Andreas Lava Olsen



9 september
WK-kwalificatie
№ 124
«onderlinge duels»
18:15 uur
Faeröer Vlag van Faeröer 2 – 1 Vlag van Litouwen Litouwen Svangaskarð, Toftir
Toeschouwers: 1.942
Scheidsrechter: István Vad (HUN)
Súni Olsen Goal 13'
Arnbjørn Hansen Goal 34' (pen.)
Goal 22' (pen.) Tomas Danilevičius



10 oktober
WK-kwalificatie
№ 130
«onderlinge duels»
21:00 uur
Frankrijk Vlag van Frankrijk 5 – 0 Vlag van Faeröer Faeröer Stade du Roudourou, Guingamp
Toeschouwers: 16.755
Scheidsrechter: Robert Małek (POL)
André-Pierre Gignac Goal 34'
André-Pierre Gignac Goal 38'
William Gallas Goal 52'
Nicolas Anelka Goal 86'
Karim Benzema Goal 88'



14 oktober
WK-kwalificatie
№ 131
«onderlinge duels»
20:00 uur
Roemenië Vlag van Roemenië[38] 3 – 1 Vlag van Faeröer Faeröer Stadionul Ceahlăul, Piatra Neamț
Toeschouwers: 10.500
Scheidsrechter: Aleksandr Gvardis (RUS)
Iulian Apostol Goal 16'
Gigel Bucur Goal 65'
Ionuţ Mazilu Goal 88'
Goal 88' Egil á Bø
Interlandoverzichten nationale voetbalelftallen 2000–2009

AFC-zone: Afghanistan · Australië · Bahrein · Bangladesh · Bhutan · Brunei · Cambodja · China · Filipijnen · Guam · Hongkong · India · Indonesië · Iran · Irak · Japan · Jemen · Jordanië · Koeweit · Kirgizië · Laos · Libanon · Macau · Maleisië · Maldiven · Mongolië · Myanmar · Nepal · Noord-Korea · Oezbekistan · Oman · Oost-Timor · Pakistan · Palestina · Qatar · Saoedi-Arabië · Singapore · Sri Lanka · Syrië · Tadzjikistan · Taiwan · Thailand · Turkmenistan · Verenigde Arabische Emiraten · Vietnam · Zuid-Korea
CAF-zone: Algerije · Angola · Benin · Botswana · Burkina Faso · Burundi · Centraal-Afrikaanse Republiek · Comoren · Congo-Brazzaville · Congo-Kinshasa · Djibouti · Egypte · Equatoriaal-Guinea · Eritrea · Ethiopië · Gabon · Gambia · Ghana · Guinee · Guinee-Bissau · Ivoorkust · Kaapverdië · Kameroen · Kenia · Lesotho · Liberia · Libië · Madagaskar · Malawi · Mali ·Mauritanië · Mauritius · Marokko · Mozambique · Namibië · Niger · Nigeria · Oeganda · Rwanda · Sao Tomé en Principe · Senegal · Seychellen · Sierra Leone · Soedan · Somalië · Swaziland · Tanzania · Togo · Tsjaad · Tunesië · Zambia · Zimbabwe · Zuid-Afrika
CONCACAF-zone: Amerikaanse Maagdeneilanden · Anguilla · Antigua en Barbuda · Aruba · Bahama's · Barbados · Belize · Bermuda · Britse Maagdeneilanden · Canada · Kaaimaneilanden · Costa Rica · Cuba · Dominica · Dominicaanse Republiek · El Salvador · Frans Guyana · Grenada · Guadeloupe · Guatemala · Guyana · Haïti · Honduras · Jamaica · Martinique · Mexico · Montserrat · Nicaragua · Panama · Puerto Rico · Saint Kitts en Nevis · Saint Lucia · Saint Vincent en de Grenadines · Sint Maarten · Suriname · Trinidad en Tobago · Turks- en Caicoseilanden · Verenigde Staten
CONMEBOL-zone: Argentinië · Bolivia · Brazilië · Chili · Colombia · Ecuador · Paraguay · Peru · Uruguay · Venezuela
OFC-zone: Amerikaans-Samoa · Cookeilanden · Fiji · Nieuw-Caledonië · Nieuw-Zeeland · Papoea-Nieuw-Guinea · Samoa · Salomoneilanden · Tahiti · Tonga · Vanuatu
UEFA-zone: Albanië · Andorra · Armenië · Azerbeidzjan · België · Bosnië en Herzegovina · Bulgarije · Cyprus · Denemarken · Duitsland · Engeland · Estland · Faeröer · Finland · Frankrijk · Georgië · Griekenland · Hongarije · IJsland · Ierland · Israël · Italië · Kazachstan · Kroatië · Letland · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Macedonië · Malta · Moldavië · Montenegro · Nederland · Noord-Ierland · Noorwegen · Oekraïne · Oostenrijk · Polen · Portugal · Roemenië · Rusland · San Marino · Schotland · Servië · Servië en Montenegro · Slovenië · Slowakije · Spanje · Tsjechië · Turkije · Wales · Wit-Rusland · Zweden · Zwitserland