Gebruiker:Magalhães

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Naar navigatie springen Naar zoeken springen


Portaal ruimte
Eigen naamruimte
edit
Voortgang
  • Actief op wikipedia: 13 jaar en 230 dagen
  • Artikelen in categorie:Filipijnen: 4197 (per 30-11-2018)
    • 4 etalage-artikelen (1, 2, 3 en 4)
    • 1000+ biografieën
    • 2000+ geografische artikelen
    • 300+ historische artikelen

bron

Vandaag in de geschiedenis
Gebeurtenissen op 9 december

Portaal:Filipijnen/december/gebeurtenissen/9

Geboren op 9 december

Portaal:Filipijnen/december/geboren/9

Overleden op 9 december
Artikelen gestart

Tot 21 sep 2018 had ik 3698 artikelen geproduceerd (excl. dp's)

  1. Cebu (eiland)
  2. Barangay
  3. Jeepney
  4. Geschiedenis van de Filipijnen
  5. José Laurel
  6. Jaime Sin
  7. Lapu-Lapu (persoon)
  8. Petrus Plancius
  9. Bohol
  10. Fidel Ramos
  11. Cornelis Corneliszoon van Uitgeest
  12. Gloria Macapagal-Arroyo
  13. Mindoro
  14. Diosdado Macapagal
  15. Corazon Aquino
  16. Narciso Ramos
  17. Filipijns Congres
  18. University of San Carlos
  19. Camiguin
  20. Filipijnse gemeente
  21. Filipijnse regio
  22. Mambajao
  23. Tagbilaran
  24. Madridejos (Cebu)
  25. Santa Fe (New Mexico)
  26. Santa Fe (Cebu)
  27. Bantayan (eiland)
  28. Bantayan (Cebu)
  29. Pangasinan (provincie)
  30. Catarman (Camiguin)
  31. Guinsiliban
  32. Mahinog
  33. Sagay (Camiguin)
  34. Alcantara (Cebu)
  35. Alcoy (Cebu)
  36. Alegria (Cebu)
  37. Aloguinsan
  38. Argao (Cebu)
  39. Asturias (Cebu)
  40. Badian
  41. Balamban
  42. President van de Filipijnen
  43. Barili
  44. Ruy López de Villalobos
  45. Bogo (Cebu)
  46. Boljoon
  47. Borbon
  48. Carcar (Cebu)
  49. Carmen (Cebu)
  50. Catmon
  51. Compostela (Cebu)
  52. Consolacion
  53. Cordova (Cebu)
  54. Daanbantayan
  55. Dalaguete
  56. Danao (Cebu)
  57. Dumanjug
  58. Ginatilan
  59. Lapu-Lapu City
  60. Liloan (Cebu)
  61. Ilocos Norte
  62. Malabuyoc
  63. Mandaue
  64. Medellin (Cebu)
  65. Minglanilla (Cebu)
  66. Moalboal
  67. Naga (Cebu)
  68. Oslob
  69. Pilar (Cebu)
  70. Pinamungahan
  71. Poro (Cebu)
  72. Samboan
  73. San Fernando (Cebu)
  74. San Francisco (Cebu)
  75. San Remigio (Cebu)
  76. Ronda (Cebu)
  77. Santander (Cebu)
  78. Sibonga
  79. Sogod (Cebu)
  80. Tabogon
  81. Tabuelan
  82. Talisay (Cebu)
  83. Toledo (Cebu)
  84. Tuburan (Cebu)
  85. Tudela (Cebu)
  86. Ilocos Region
  87. San Fernando (La Union)
  88. Frederik III van het Heilige Roomse Rijk
  89. La Union (provincie)
  90. San Juan (La Union)
  91. Agoo
  92. Aringay
  93. Burgos (La Union)
  94. Groot Privilege
  95. Bacnotan
  96. Bagulin
  97. Balaoan
  98. Rijstterrassen van Banaue
  99. Paradijskraanvogel
  100. Bangar (La Union)
  101. Bauang
  102. Caba
  103. Luna (La Union)
  104. Naguilian (La Union)
  105. Pugo
  106. Rosario (La Union)
  107. San Gabriel (La Union)
  108. Santo Tomas (La Union)
  109. Santol (La Union)
  110. Sudipen
  111. Tubao
  112. Ilocos Sur
  113. Santo Domingo
  114. Pilar
  115. Trinidad
  116. Trinidad (Bohol)
  117. Carmen (Bohol)
  118. Alburquerque (Bohol)
  119. Quezon City
  120. National Capital Region
  121. Caloocan
  122. Las Piñas
  123. Jules Wijdenboschbrug
  124. Makati
  125. Malabon
  126. Filipijnse stad
  127. Zamboanga City
  128. Davao City
  129. Taguig
  130. Valenzuela (Metro Manilla)
  131. Pasig (Metro Manilla)
  132. San Juan (Metro Manilla)
  133. Mandaluyong
  134. Pateros (Metro Manilla)
  135. San Jose (Nueva Ecija)
  136. Marikina
  137. Muntinlupa
  138. Parañaque
  139. Pasay
  140. Navotas
  141. Rizal (provincie)
  142. Antipolo
  143. Angono
  144. Baras (Rizal)
  145. Binangonan
  146. Cainta
  147. Cardona (Rizal)
  148. Jala-Jala
  149. Morong (Rizal)
  150. Pililla
  151. Rodriguez (Rizal)
  152. San Mateo (Rizal)
  153. Tanay (Rizal)
  154. Taytay (Rizal)
  155. Teresa (Rizal)
  156. Anda (Bohol)
  157. Antequera (Bohol)
  158. Baclayon
  159. Valencia (Bohol)
  160. Ubay
  161. Tubigon
  162. Talibon
  163. San Miguel (Bohol)
  164. Sikatuna
  165. Cagayan de Oro
  166. Bacolod (Negros Occidental)
  167. Ratum
  168. Central Visayas
  169. Siquijor (provincie)
  170. Enrique Villanueva
  171. Larena
  172. Lazi
  173. Maria (Siquijor)
  174. San Juan (Siquijor)
  175. Siquijor (Siquijor)
  176. Negros Oriental
  177. Pamplona (Negros Oriental)
  178. Basay (Negros Oriental)
  179. Bais (Negros Oriental)
  180. Bayawan
  181. Canlaon
  182. Dumaguete
  183. Tanjay
  184. Santa Catalina (Negros Oriental)
  185. Amlan
  186. Mount Canlaon
  187. Ayungon
  188. Bacong
  189. Bindoy
  190. Dauin
  191. Guihulngan
  192. Jimalalud
  193. La Libertad (Negros Oriental)
  194. Mabinay
  195. Manjuyod
  196. San Jose (Negros Oriental)
  197. Siaton
  198. Sibulan
  199. Tayasan
  200. Valencia (Negros Oriental)
  201. Vallehermoso (Negros Oriental)
  202. Zamboanguita
  203. Balilihan
  204. Batuan (Bohol)
  205. Guimaras
  206. San Lorenzo
  207. San Lorenzo (Guimaras)
  208. Jordan (Guimaras)
  209. Buenavista (Guimaras)
  210. Nueva Valencia
  211. Sibunag
  212. Buenavista (Bohol)
  213. Bien Unido
  214. Bilar
  215. Calape
  216. Candijay
  217. Sevilla (Bohol)
  218. Sierra Bullones
  219. Bago (Negros Occidental)
  220. Negros Occidental
  221. Cadiz (Negros Occidental)
  222. Mount Hibok-Hibok
  223. Escalante (Negros Occidental)
  224. Catigbian
  225. Clarin (Bohol)
  226. Corella (Bohol)
  227. San Isidro (Bohol)
  228. Cortes (Bohol)
  229. Dagohoy
  230. Danao (Bohol)
  231. Dauis
  232. Dimiao
  233. Duero
  234. Garcia Hernandez
  235. Guindulman
  236. Inabanga
  237. Jagna
  238. Panglao (Bohol)
  239. Getafe (Bohol)
  240. Lila (Bohol)
  241. Loay
  242. Loboc
  243. Loon (Bohol)
  244. Mabini (Bohol)
  245. Maribojoc
  246. Pilar (Bohol)
  247. Pres. Carlos P. Garcia
  248. Sagbayan
  249. Mayon
  250. Aklan
  251. Malay (Aklan)
  252. Altavas (Aklan)
  253. Balete (Aklan)
  254. New Washington (Aklan)
  255. Numancia (Aklan)
  256. Tangalan (Aklan)
  257. Banga (Aklan)
  258. Batan (Aklan)
  259. Nabas (Aklan)
  260. Malinao (Aklan)
  261. Buruanga (Aklan)
  262. Ibajay (Aklan)
  263. Kalibo
  264. Lezo (Aklan)
  265. Libacao (Aklan)
  266. Madalag (Aklan)
  267. Makato (Aklan)
  268. Negros
  269. Himamaylan
  270. Kabankalan
  271. La Carlota (Negros Occidental)
  272. Sagay (Negros Occidental)
  273. San Carlos (Negros Occidental)
  274. Silay
  275. Sipalay
  276. Talisay (Negros Occidental)
  277. Victorias
  278. Laoag (Ilocos Norte)
  279. Oriental Mindoro
  280. Calapan
  281. Puerto Galera
  282. Baco (Oriental Mindoro)
  283. Binalbagan
  284. Calatrava (Negros Occidental)
  285. Candoni
  286. Valladolid (Negros Occidental)
  287. Toboso
  288. San Enrique (Negros Occidental)
  289. Salvador Benedicto
  290. Cauayan (Negros Occidental)
  291. Enrique B. Magalona
  292. Hinigaran
  293. Hinoba-an
  294. Ilog
  295. Isabela (Negros Occidental)
  296. La Castellana
  297. Manapla
  298. Moises Padilla
  299. Rosales (Pangasinan)
  300. Murcia (Negros Occidental)
  301. Pontevedra (Negros Occidental)
  302. Pulupandan
  303. Kawit
  304. Alfonso (Cavite)
  305. Cavite City
  306. Amadeo (Cavite)
  307. Bacoor
  308. Tagaytay
  309. Trece Martires
  310. Isabela (Basilan)
  311. Carmona (Cavite)
  312. Dasmariñas
  313. Gen. Emilio Aguinaldo
  314. Gen. Mariano Alvarez
  315. Gen. Trias
  316. Imus
  317. Indang
  318. Magallanes (Cavite)
  319. Maragondon
  320. Mendez
  321. Ternate (Cavite)
  322. Tanza
  323. Naic
  324. Noveleta
  325. Rosario (Cavite)
  326. Silang
  327. Cavite (provincie)
  328. Emilio Aguinaldo
  329. Vlag van de Filipijnen
  330. Filipijns spookdier
  331. Lamitan
  332. Lantawan
  333. Maluso
  334. Filipijnse vliegende kat
  335. Filipijnse Senaat
  336. Butuan
  337. Sumisip
  338. Tipo-Tipo
  339. Tuburan (Basilan)
  340. Chronologisch overzicht van de Filipijnse geschiedenis
  341. Buenavista (Agusan del Norte)
  342. Carmen (Agusan del Norte)
  343. Magallanes (Agusan del Norte)
  344. Filipijns wrattenzwijn
  345. Negrosspitsmuis
  346. Palawan
  347. Puerto Princesa
  348. Filipijnse hooggerechtshof
  349. Hilario Davide Jr.
  350. Cebuano
  351. Sierra Madre (Filipijnen)
  352. Filipijnse krokodil
  353. Aborlan
  354. Paradijsslang
  355. Lechon
  356. Abu Sayyaf
  357. University of Santo Tomas
  358. Mindanao
  359. Rode koraalbaars
  360. Filipijnse kaketoe
  361. Agutaya
  362. Araceli
  363. Balabac (Palawan)
  364. Bataraza
  365. Brooke's Point
  366. Cagayancillo
  367. Busuanga (Palawan)
  368. Coron (Palawan)
  369. Culion
  370. Cuyo (Palawan)
  371. Dumaran (Palawan)
  372. El Nido
  373. Kalayaan (Palawan)
  374. Linapacan
  375. Magsaysay (Palawan)
  376. Narra
  377. Quezon (Palawan)
  378. Rizal (Palawan)
  379. Roxas (Palawan)
  380. San Vicente (Palawan)
  381. Sofronio Española
  382. Taytay (Palawan)
  383. Taalmeer
  384. Batangas City
  385. Lipa (Batangas)
  386. Tanauan (Batangas)
  387. Rosse neushoornvogel
  388. Joseph Estrada
  389. Manenduif
  390. Antique (provincie)
  391. Anini-y (Antique)
  392. Barbaza (Antique)
  393. Belison
  394. Bugasong (Antique)
  395. Caluya (Antique)
  396. Barletts dolksteekduif
  397. Java-aap
  398. Filipijnse vliegende hond
  399. Culasi (Antique)
  400. Hamtic (Antique)
  401. Laua-an (Antique)
  402. Basilan
  403. Tamaroe
  404. Libertad (Antique)
  405. Pandan (Antique)
  406. Patnongon (Antique)
  407. Visayan geribbelde neushoornvogel
  408. Kleinklauwotter
  409. Mount Apo
  410. Western Visayas
  411. San Jose (Antique)
  412. San Remigio (Antique)
  413. Sebaste (Antique)
  414. Sibalom (Antique)
  415. Tibiao (Antique)
  416. Tobias Fornier (Antique)
  417. Valderrama (Antique)
  418. San Miguel
  419. Sigma
  420. Mount Banahaw
  421. Philippine Institute of Volcanology and Seismology
  422. Mount Ragang
  423. Filipijnse aardschildpad
  424. Mount Taal
  425. Cabadbaran
  426. Jabonga (Agusan del Norte)
  427. Loewak
  428. Roxas (Capiz)
  429. Ligao
  430. Legazpi (Albay)
  431. Kitcharao (Agusan del Norte)
  432. Las Nieves (Agusan del Norte)
  433. Nasipit (Agusan del Norte)
  434. Remedios T. Romualdez (Agusan del Norte)
  435. Santiago (Agusan del Norte)
  436. Tubay (Agusan del Norte)
  437. Cuartero
  438. Dao (Capiz)
  439. Watervaraan
  440. Dumalag
  441. Dumarao
  442. Ivisan
  443. Jamindan
  444. Ma-ayon
  445. Muskusspitsmuis
  446. Mambusao
  447. Sigma (Capiz)
  448. Filipijnse kuifarend
  449. Gangesbrilvogel
  450. Panay (Capiz)
  451. Filipijnentrog
  452. Theeplant
  453. Treurmaina
  454. Basco (Batanes)
  455. Itbayat
  456. Ivana
  457. Mahatao
  458. Sabtang
  459. Uyugan
  460. Batanes
  461. Batan (eiland)
  462. Filipijnse zeilhagedis
  463. Aglipay
  464. Cabarroguis
  465. Diffun
  466. Maddela
  467. Nagtipunan
  468. Saguday
  469. Negrosdolksteekduif
  470. Quirino (provincie)
  471. Cerberus rynchops
  472. Sara
  473. Ajuy
  474. Panitan
  475. Pilar (Capiz)
  476. Pontevedra (Capiz)
  477. President Roxas (Capiz)
  478. Sapi-an
  479. Tapaz
  480. Tuba (Benguet)
  481. Baguio
  482. Atok
  483. Bakun
  484. Bokod
  485. Buguias
  486. Itogon
  487. Kabayan
  488. Kapangan
  489. Kibungan
  490. La Trinidad (Benguet)
  491. Aguinaldo
  492. Alfonso Lista
  493. Asipulo
  494. Banaue
  495. Hingyon
  496. Hungduan
  497. Kiangan
  498. Lagawe
  499. Lamut
  500. Mayoyao
  501. Tinoc
  502. Passi
  503. San Vicente
  504. Iloilo City
  505. Alimodian
  506. Anilao
  507. Badiangan
  508. Balasan (Iloilo)
  509. Adams (Ilocos Norte)
  510. Bacarra
  511. Bangui (Ilocos Norte)
  512. Banna
  513. Badoc
  514. Batac
  515. Banate
  516. Barotac Nuevo
  517. Barotac Viejo
  518. Batad
  519. Bingawan
  520. Cabatuan (Iloilo)
  521. Calinog
  522. Carles
  523. Concepcion (Iloilo)
  524. Dingle (Iloilo)
  525. Dueñas (Iloilo)
  526. Dumangas
  527. Estancia (Iloilo)
  528. Guimbal
  529. Igbaras
  530. Janiuay
  531. Lambunao
  532. Leganes (Iloilo)
  533. Lemery (Iloilo)
  534. Leon (Iloilo)
  535. Maasin (Iloilo)
  536. Miagao
  537. Mina (Iloilo)
  538. New Lucena
  539. Oton
  540. Ifugao (provincie)
  541. Grote goudrugspecht
  542. Pavia (Iloilo)
  543. Pototan
  544. San Dionisio
  545. San Enrique (Iloilo)
  546. San Joaquin (Iloilo)
  547. San Miguel (Iloilo)
  548. San Rafael (Iloilo)
  549. Santa Barbara (Iloilo)
  550. Sara (Iloilo)
  551. Tigbauan
  552. Tubungan
  553. Zarraga
  554. Panay (eiland)
  555. Gouverneur-generaal van de Filipijnen (1571-1898)
  556. Barlig
  557. Besao
  558. Bontoc (Mountain Province)
  559. Natonin
  560. Paracelis
  561. Sabangan
  562. Sadanga
  563. Sagada
  564. Tadian
  565. Bansud
  566. Bongabong
  567. Bulalacao
  568. Gloria (Oriental Mindoro)
  569. Bauko
  570. Mansalay
  571. Naujan
  572. Pinamalayan
  573. Pola (Oriental Mindoro)
  574. Boracay
  575. Luzon (eilandengroep)
  576. Samar (eiland)
  577. Leyte (eiland)
  578. Tabaco (Albay)
  579. Cabanatuan
  580. Gapan
  581. Palayan
  582. Muñoz (Nueva Ecija)
  583. Lijst van Filipijnse eilanden
  584. Mactan
  585. Mactan-Cebu International Airport
  586. Balanga
  587. Alaminos (Pangasinan)
  588. Angeles
  589. Tacloban
  590. Tuguegarao
  591. San Fernando
  592. Ormoc
  593. Malaybalay
  594. Valencia (Bukidnon)
  595. Malolos
  596. San Jose del Monte
  597. Iriga
  598. Naga (Camarines Sur)
  599. San Fernando (Pampanga)
  600. Ricardo Vidal
  601. Mogpog
  602. Boac
  603. Buenavista (Marinduque)
  604. Gasan
  605. Santa Cruz (Marinduque)
  606. Torrijos (Marinduque)
  607. Marinduque
  608. Filipijnse dwergvalk
  609. Dagupan
  610. San Carlos (Pangasinan)
  611. Kidapawan
  612. Samal (Davao del Norte)
  613. Panabo
  614. Tagum
  615. Digos
  616. Candon
  617. Vigan
  618. Cauayan (Isabela)
  619. Santiago (Isabela)
  620. Calamba (Laguna)
  621. San Pablo (Laguna)
  622. Santa Rosa (Laguna)
  623. Iligan
  624. Marawi (Lanao del Sur)
  625. Cotabato City
  626. Masbate City
  627. Oroquieta
  628. Ozamis
  629. Tangub
  630. Gingoog (Misamis Oriental)
  631. Urdaneta (Pangasinan)
  632. Lucena (Quezon)
  633. Calbayog
  634. Sorsogon
  635. General Santos
  636. Koronadal
  637. Maasin (Southern Leyte)
  638. Tacurong
  639. Surigao
  640. Bislig
  641. Tarlac City
  642. Olongapo
  643. Dapitan
  644. Dipolog
  645. Pagadian
  646. Dolksteekduif
  647. Polillo-eilanden
  648. Arthur MacArthur jr.
  649. San Isidro
  650. Santa Barbara
  651. Iloilo (provincie)
  652. Lobo
  653. Taal (Batangas)
  654. Agoncillo (Batangas)
  655. Alitagtag
  656. Balayan
  657. Balete (Batangas)
  658. Bauan
  659. Calaca
  660. Calatagan
  661. Cuenca (Batangas)
  662. Ibaan
  663. Laurel (Batangas)
  664. Lemery (Batangas)
  665. Lian
  666. Lobo (Batangas)
  667. Mabini (Batangas)
  668. Malvar
  669. Tingloy
  670. Mataasnakahoy
  671. Nasugbu
  672. Padre Garcia
  673. Rosario (Batangas)
  674. San Jose (Batangas)
  675. San Juan (Batangas)
  676. San Luis (Batangas)
  677. San Nicolas (Batangas)
  678. San Pascual (Batangas)
  679. Santa Teresita (Batangas)
  680. Santo Tomas (Batangas)
  681. Talisay (Batangas)
  682. Taysan
  683. Tuy (Batangas)
  684. San Nicolas
  685. Roxas (Oriental Mindoro)
  686. San Teodoro (Oriental Mindoro)
  687. Socorro (Oriental Mindoro)
  688. Victoria (Oriental Mindoro)
  689. Burgos (Ilocos Norte)
  690. Carasi
  691. Currimao
  692. Dingras
  693. Dumalneg
  694. Marcos (Ilocos Norte)
  695. Abucay
  696. Bagac
  697. Dinalupihan
  698. Hermosa (Bataan)
  699. Limay (Bataan)
  700. Mariveles
  701. Morong (Bataan)
  702. Orani (Bataan)
  703. Orion (Bataan)
  704. Pilar (Bataan)
  705. Samal (Bataan)
  706. Bataan
  707. Nueva Era
  708. Pagudpud
  709. Paoay
  710. Pasuquin
  711. Piddig
  712. Pinili
  713. San Nicolas (Ilocos Norte)
  714. Sarrat
  715. Solsona (Ilocos Norte)
  716. Vintar
  717. Agno (Pangasinan)
  718. Aguilar (Pangasinan)
  719. Alcala (Pangasinan)
  720. Anda (Pangasinan)
  721. Asingan
  722. Balungao
  723. Bani (Pangasinan)
  724. Basista
  725. Bautista
  726. Bayambang
  727. Binalonan
  728. Binmaley
  729. Bolinao
  730. Bugallon
  731. Burgos (Pangasinan)
  732. Calasiao
  733. Dasol
  734. Infanta (Pangasinan)
  735. Labrador (Pangasinan)
  736. Laoac
  737. Tawitawi-dolksteekduif
  738. Lingayen
  739. Mabini (Pangasinan)
  740. Malasiqui
  741. Manaoag
  742. Mangaldan
  743. Mangatarem
  744. Mapandan
  745. Natividad
  746. Pozzorubio
  747. San Fabian (Pangasinan)
  748. San Jacinto (Pangasinan)
  749. San Manuel (Pangasinan)
  750. Manny Pacquiao
  751. Filipijnse voetbalbond
  752. Mindoro-dolksteekduif
  753. San Nicolas (Pangasinan)
  754. San Quintin (Pangasinan)
  755. Santa Barbara (Pangasinan)
  756. Santa Maria (Pangasinan)
  757. Jollibee
  758. Philippine Airlines
  759. Air Philippines
  760. Ninoy Aquino International Airport
  761. Santo Tomas (Pangasinan)
  762. Sison (Pangasinan)
  763. Sual
  764. Tayug
  765. Umingan
  766. Urbiztondo
  767. Villasis
  768. Corregidor
  769. Homonhon
  770. Bayugan
  771. Bunawan (Agusan del Sur)
  772. Esperanza (Agusan del Sur)
  773. La Paz (Agusan del Sur)
  774. Loreto (Agusan del Sur)
  775. Prosperidad (Agusan del Sur)
  776. Rosario (Agusan del Sur)
  777. San Francisco (Agusan del Sur)
  778. San Luis (Agusan del Sur)
  779. Santa Josefa
  780. Sibagat (Agusan del Sur)
  781. Talacogon (Agusan del Sur)
  782. Trento (Agusan del Sur)
  783. Veruela (Agusan del Sur)
  784. Calanasan (Apayao)
  785. Conner (Apayao)
  786. Flora (Apayao)
  787. Kabugao (Apayao)
  788. Luna (Apayao)
  789. Pudtol (Apayao)
  790. Santa Marcela (Apayao)
  791. South East Asian Airlines
  792. Doña Paz
  793. Bangued (Abra)
  794. Dolores (Abra)
  795. Boliney (Abra)
  796. Bucay (Abra)
  797. Bucloc (Abra)
  798. Daguioman (Abra)
  799. Danglas (Abra)
  800. La Paz (Abra)
  801. Lacub (Abra)
  802. Lagangilang (Abra)
  803. Lagayan (Abra)
  804. Langiden (Abra)
  805. Licuan-Baay (Abra)
  806. Luba (Abra)
  807. Malibcong (Abra)
  808. Manabo (Abra)
  809. Peñarrubia (Abra)
  810. Pidigan (Abra)
  811. Liberal Party (Filipijnen)
  812. Benigno Aquino jr.
  813. Filipijnenzee
  814. Pilar (Abra)
  815. Sallapadan (Abra)
  816. San Isidro (Abra)
  817. San Juan (Abra)
  818. San Quintin (Abra)
  819. Tayum (Abra)
  820. Tineg (Abra)
  821. Tubo (Abra)
  822. Villaviciosa (Abra)
  823. San Rafael
  824. Santa Ana
  825. Abra (provincie)
  826. Bangko Sentral ng Pilipinas
  827. Baler (Aurora)
  828. Casiguran (Aurora)
  829. Dilasag (Aurora)
  830. Dinalungan (Aurora)
  831. Dingalan (Aurora)
  832. Dipaculao (Aurora)
  833. Maria Aurora (Aurora)
  834. San Luis (Aurora)
  835. Apayao
  836. Almeria (Biliran)
  837. Biliran (Biliran)
  838. Cabucgayan
  839. Caibiran
  840. Culaba
  841. Saint Bernard
  842. Leyte
  843. Kawayan
  844. Maripipi
  845. Naval
  846. Southern Leyte
  847. Grote plompe lori
  848. Anahawan
  849. Bontoc (Southern Leyte)
  850. Hinunangan
  851. Hinundayan
  852. Libagon
  853. Liloan (Southern Leyte)
  854. Limasawa
  855. Macrohon
  856. Malitbog (Southern Leyte)
  857. Padre Burgos (Southern Leyte)
  858. Magellan's Cross
  859. Pintuyan
  860. San Francisco (Southern Leyte)
  861. San Juan (Southern Leyte)
  862. San Ricardo
  863. Silago
  864. Sogod (Southern Leyte)
  865. Tomas Oppus (Southern Leyte)
  866. Alaminos (Laguna)
  867. Bay (Laguna)
  868. Biñan
  869. Filipijnse eend
  870. Cabuyao
  871. Calauan
  872. Cavinti
  873. Famy
  874. Kalayaan (Laguna)
  875. Liliw
  876. Los Baños
  877. Luisiana
  878. Lumban
  879. Mabitac
  880. Magdalena (Laguna)
  881. Majayjay
  882. Nagcarlan
  883. San Miguel Corporation
  884. Capiz
  885. Paete
  886. Pagsanjan
  887. Pakil
  888. Pangil
  889. Boholzee
  890. Pila (Laguna)
  891. Rizal (Laguna)
  892. San Pedro (Laguna)
  893. Santa Cruz (Laguna)
  894. Santa Maria (Laguna)
  895. Siniloan
  896. Victoria (Laguna)
  897. Mount Bandilaan
  898. Baungon
  899. Cabanglasan
  900. Damulog
  901. Dangcagan
  902. Don Carlos (Bukidnon)
  903. Impasug-Ong
  904. Kadingilan
  905. Balut (ei)
  906. Kalilangan
  907. Kibawe
  908. Kitaotao
  909. Lantapan
  910. Libona
  911. Malitbog (Bukidnon)
  912. Manolo Fortich
  913. Maramag
  914. Pangantucan
  915. Quezon (Bukidnon)
  916. San Fernando (Bukidnon)
  917. Sumilao
  918. Talakag
  919. Francisco Bangoy International Airport
  920. Angat
  921. Balagtas
  922. Baliuag
  923. Bocaue
  924. Bulacan (Bulacan)
  925. Bustos
  926. Calumpit
  927. Doña Remedios Trinidad
  928. Guiguinto
  929. Marcelo Fernan
  930. Hagonoy (Bulacan)
  931. Marilao
  932. Meycauayan
  933. Leikruinbuulbuul
  934. Winchells ijsvogel
  935. Norzagaray
  936. Obando (Bulacan)
  937. Pandi (Bulacan)
  938. Paombong
  939. Plaridel (Bulacan)
  940. Pulilan
  941. San Ildefonso (Bulacan)
  942. San Miguel (Bulacan)
  943. San Rafael (Bulacan)
  944. Santa Maria (Bulacan)
  945. Abulug
  946. Alcala (Cagayan)
  947. Allacapan
  948. Amulung
  949. Aparri
  950. Baggao
  951. Ballesteros (Cagayan)
  952. Buguey
  953. Calayan (Cagayan)
  954. Camalaniugan
  955. Claveria (Cagayan)
  956. Enrile
  957. Gattaran
  958. Gonzaga (Cagayan)
  959. Iguig
  960. Lal-Lo
  961. Eastern Visayas
  962. Lasam
  963. Pamplona (Cagayan)
  964. Peñablanca
  965. Piat
  966. Rizal (Cagayan)
  967. Sanchez-Mira
  968. Santa Ana (Cagayan)
  969. Santa Praxedes
  970. Santa Teresita (Cagayan)
  971. Santo Niño (Cagayan)
  972. Solana (Cagayan)
  973. Tuao
  974. Basud
  975. Capalonga
  976. Daet
  977. Jose Panganiban
  978. Labo
  979. Mercedes (Camarines Norte)
  980. Paracale
  981. San Lorenzo Ruiz
  982. San Vicente (Camarines Norte)
  983. Santa Elena (Camarines Norte)
  984. Talisay (Camarines Norte)
  985. Vinzons
  986. Mar Roxas
  987. Camarines Norte
  988. Baao
  989. Balatan
  990. Metro Cebu
  991. Bato (Camarines Sur)
  992. Bombon (Camarines Sur)
  993. Buhi
  994. Bula (Camarines Sur)
  995. Cabusao
  996. Calabanga
  997. Camaligan
  998. Canaman
  999. Caramoan
  1000. Del Gallego
  1001. Virac (Catanduanes)
  1002. Gainza (Camarines Sur)
  1003. Garchitorena
  1004. Lagonoy
  1005. Goa (Camarines Sur)
  1006. Libmanan
  1007. Lupi (Camarines Sur)
  1008. Magarao
  1009. Milaor
  1010. Minalabac
  1011. Nabua
  1012. Moro Islamic Liberation Front
  1013. Basilica minore del Santo Niño
  1014. Ocampo
  1015. Pamplona (Camarines Sur)
  1016. Pasacao
  1017. Pili
  1018. Presentacion
  1019. Ragay
  1020. Talamban
  1021. Sagñay
  1022. San Fernando (Camarines Sur)
  1023. San Jose (Camarines Sur)
  1024. Sipocot
  1025. Siruma
  1026. Tigaon
  1027. Tinambac
  1028. Lijst van kranten in de Filipijnen
  1029. Bagamanoc
  1030. Bacacay (Albay)
  1031. Compostela (Compostela Valley)
  1032. Camalig (Albay)
  1033. Daraga (Albay)
  1034. Bangsamoro
  1035. Filipijnse stinkdas
  1036. Guinobatan (Albay)
  1037. Jovellar (Albay)
  1038. Libon (Albay)
  1039. Malilipot (Albay)
  1040. Malinao (Albay)
  1041. Manito (Albay)
  1042. Sinulog
  1043. Oas (Albay)
  1044. Pio Duran (Albay)
  1045. Trassi
  1046. Pinoy
  1047. Polangui (Albay)
  1048. Rapu-Rapu (Albay)
  1049. Santo Domingo (Albay)
  1050. Tiwi (Albay)
  1051. Alamada
  1052. Baras (Catanduanes)
  1053. Bato (Catanduanes)
  1054. Caramoran
  1055. Gigmoto
  1056. Pandan (Catanduanes)
  1057. Panganiban
  1058. San Andres (Catanduanes)
  1059. San Miguel (Catanduanes)
  1060. Viga
  1061. Virac (Catanduanes)
  1062. Catanduanes
  1063. Laak (Compostela Valley)
  1064. Mabini (Compostela Valley)
  1065. Maco (Compostela Valley)
  1066. Maragusan
  1067. Mawab
  1068. Monkayo
  1069. Montevista
  1070. Nabunturan
  1071. New Bataan
  1072. Pantukan
  1073. Aleosan
  1074. Antipas (Cotabato)
  1075. Arakan (Cotabato)
  1076. Banisilan
  1077. Carmen (Cotabato)
  1078. Kabacan
  1079. Libungan
  1080. Magpet
  1081. Makilala
  1082. Matalam
  1083. Midsayap
  1084. M'Lang
  1085. National Library of the Philippines
  1086. Pigkawayan
  1087. Pikit
  1088. President Roxas (Cotabato)
  1089. Tulunan
  1090. Vervoer in de Filipijnen
  1091. Asuncion (Davao del Norte)
  1092. Bansalan
  1093. Baganga
  1094. Braulio E. Dujali
  1095. Carmen (Davao del Norte)
  1096. Kapalong
  1097. New Corella
  1098. San Isidro (Davao del Norte)
  1099. Santo Tomas (Davao del Norte)
  1100. Talaingod
  1101. Don Marcelino
  1102. Hagonoy (Davao del Sur)
  1103. Jose Abad Santos (Davao Occidental)
  1104. Kiblawan
  1105. Magsaysay (Davao del Sur)
  1106. Malalag
  1107. Malita
  1108. San Mateo
  1109. Matanao
  1110. Padada
  1111. Santa Cruz (Davao del Sur)
  1112. Santa Maria (Davao Occidental)
  1113. Sarangani (Davao Occidental)
  1114. Sulop
  1115. Banaybanay
  1116. Boston (Davao Oriental)
  1117. Caraga (Davao Oriental)
  1118. Cateel
  1119. Governor Generoso
  1120. Lupon
  1121. Manay
  1122. Banilad
  1123. Mati (Davao Oriental)
  1124. San Isidro (Davao Oriental)
  1125. Tarragona (Davao Oriental)
  1126. Arteche
  1127. Balangiga
  1128. Balangkayan
  1129. Borongan
  1130. Can-avid
  1131. Dolores (Eastern Samar)
  1132. Gaudencio Rosales
  1133. General MacArthur
  1134. Giporlos
  1135. Guiuan
  1136. Hernani (Eastern Samar)
  1137. Jipapad
  1138. Masbate (eiland)
  1139. Lawaan
  1140. Llorente
  1141. Maslog
  1142. Maydolong
  1143. Mercedes (Eastern Samar)
  1144. Oras
  1145. Quinapondan
  1146. Filipijnse Plaat
  1147. Fauna van de Filipijnen
  1148. Salcedo (Eastern Samar)
  1149. San Julian
  1150. San Policarpo
  1151. Sulat
  1152. Taft (Eastern Samar)
  1153. San Jacinto
  1154. Alilem
  1155. Banayoyo
  1156. Bantay
  1157. Burgos (Ilocos Sur)
  1158. Cabugao
  1159. Agusan del Norte
  1160. Filipijns voetbalelftal
  1161. Nederland op het wereldkampioenschap voetbal 2006
  1162. Caoayan
  1163. Cervantes (Ilocos Sur)
  1164. Galimuyod
  1165. Gregorio del Pilar (Ilocos Sur)
  1166. Agusan del Sur
  1167. Albay
  1168. Aurora (provincie)
  1169. Lidlidda
  1170. Magsingal
  1171. Nagbukel
  1172. Narvacan
  1173. Quirino (Ilocos Sur)
  1174. Salcedo (Ilocos Sur)
  1175. San Emilio
  1176. San Esteban (Ilocos Sur)
  1177. San Ildefonso (Ilocos Sur)
  1178. San Juan (Ilocos Sur)
  1179. San Vicente (Ilocos Sur)
  1180. Batangas (provincie)
  1181. Lijst van zoogdieren in de Filipijnen
  1182. Santa Catalina (Ilocos Sur)
  1183. Santa Cruz (Ilocos Sur)
  1184. Benguet
  1185. Biliran (provincie)
  1186. Bukidnon
  1187. Bulacan (provincie)
  1188. Cagayan
  1189. Camarines Sur
  1190. Santa Lucia (Ilocos Sur)
  1191. Santa Maria (Ilocos Sur)
  1192. Santiago (Ilocos Sur)
  1193. Compostela Valley
  1194. Cotabato (provincie)
  1195. Biliran (eiland)
  1196. Dinagat (eiland)
  1197. Santo Domingo (Ilocos Sur)
  1198. Sigay
  1199. Sinait
  1200. Sugpon
  1201. Suyo
  1202. Tagudin
  1203. Alicia (Isabela)
  1204. Angadanan
  1205. Aurora (Isabela)
  1206. Benito Soliven (Isabela)
  1207. Burgos (Isabela)
  1208. Cabagan
  1209. Philippine Daily Inquirer
  1210. Cabatuan (Isabela)
  1211. Cordon (Isabela)
  1212. Delfin Albano
  1213. Candelaria
  1214. Zambales
  1215. Pampanga
  1216. Isabela (provincie)
  1217. Dinapigue
  1218. Divilacan
  1219. Echague
  1220. Gamu
  1221. Davao del Norte
  1222. Davao del Sur
  1223. Davao Oriental
  1224. Eastern Samar
  1225. Ilagan
  1226. Jones (Isabela)
  1227. Luna (Isabela)
  1228. Maconacon
  1229. Mallig
  1230. Naguilian (Isabela)
  1231. Palanan
  1232. Quezon (Isabela)
  1233. Kalinga (provincie)
  1234. Laguna (provincie)
  1235. Quirino (Isabela)
  1236. Lanao del Norte
  1237. Northern Samar
  1238. Lanao del Sur
  1239. Ramon (Isabela)
  1240. Reina Mercedes
  1241. Roxas (Isabela)
  1242. San Agustin (Isabela)
  1243. Leyte (provincie)
  1244. Samar (provincie)
  1245. Concepción
  1246. Libertad
  1247. Maguindanao
  1248. Masbate (provincie)
  1249. Misamis Occidental
  1250. Mountain Province
  1251. San Guillermo
  1252. San Isidro (Isabela)
  1253. San Manuel (Isabela)
  1254. San Mariano
  1255. Misamis Oriental
  1256. San Mateo (Isabela)
  1257. San Pablo (Isabela)
  1258. Santa Maria (Isabela)
  1259. Nueva Ecija
  1260. Nueva Vizcaya (provincie)
  1261. Occidental Mindoro
  1262. Quezon (provincie)
  1263. Romblon (provincie)
  1264. Sorsogon
  1265. Santo Tomas (Isabela)
  1266. Tumauini
  1267. Balbalan
  1268. Lubuagan
  1269. Pasil
  1270. Pinukpuk
  1271. Rizal (Kalinga)
  1272. Tabuk (Kalinga)
  1273. Tanudan
  1274. Tinglayan
  1275. Tarlac
  1276. Sarangani (provincie)
  1277. Bacolod (Lanao del Norte)
  1278. Baloi
  1279. Baroy
  1280. South Cotabato
  1281. Sultan Kudarat (provincie)
  1282. Sulu
  1283. Surigao del Norte
  1284. Surigao del Sur
  1285. Tawi-Tawi
  1286. San Pablo
  1287. La Libertad
  1288. Zamboanga del Norte
  1289. Zamboanga del Sur
  1290. Zamboanga Sibugay
  1291. Sergio Osmeña
  1292. Leo Oracion
  1293. Erwin Emata
  1294. Kapatagan (Lanao del Norte)
  1295. Kauswagan
  1296. Kolambugan
  1297. Lala (Lanao del Norte)
  1298. Linamon
  1299. Magsaysay (Lanao del Norte)
  1300. Maigo
  1301. Matungao
  1302. Munai
  1303. Cordillera Administrative Region
  1304. Cagayan Valley
  1305. Ptychozoon intermedium
  1306. Central Luzon
  1307. Nunungan
  1308. Pantao Ragat
  1309. Pantar (Lanao del Norte)
  1310. Poona Piagapo
  1311. Salvador (Lanao del Norte)
  1312. Sapad
  1313. Sultan Naga Dimaporo
  1314. Tagoloan (Lanao del Norte)
  1315. Tangcal
  1316. Tubod (Lanao del Norte)
  1317. Manga (Tagbilaran)
  1318. Bacolod-Kalawi
  1319. Balabagan
  1320. Balindong
  1321. Visayawrattenzwijn
  1322. Bayang
  1323. Binidayan
  1324. Buadiposo-Buntong
  1325. Bubong
  1326. Outrigger
  1327. Bumbaran
  1328. Butig
  1329. Calanogas
  1330. Ditsaan-Ramain
  1331. Ganassi
  1332. Kapai
  1333. Kapatagan (Lanao del Sur)
  1334. Lumba-Bayabao
  1335. Lumbaca-Unayan
  1336. Lumbatan
  1337. Lumbayanague
  1338. Madalum
  1339. Panglao (eiland)
  1340. CALABARZON
  1341. Madamba
  1342. Maguing
  1343. Malabang
  1344. Marantao
  1345. Marogong
  1346. Masiu
  1347. Mulondo
  1348. Pagayawan
  1349. Piagapo
  1350. Poona Bayabao
  1351. Kleine pelikaan
  1352. Pualas
  1353. Saguiaran
  1354. Sultan Dumalondong
  1355. Picong
  1356. Tagoloan II
  1357. Tamparan
  1358. Taraka
  1359. Tubaran
  1360. Tugaya
  1361. Wao (Lanao del Sur)
  1362. Camiguin (Cagayan)
  1363. Abuyog
  1364. Alangalang
  1365. Albuera
  1366. Babuyaneilanden
  1367. Fuga (eiland)
  1368. Babatngon
  1369. Barugo
  1370. Bato (Leyte)
  1371. Baybay
  1372. Burauen
  1373. Calubian
  1374. Babuyan
  1375. Capoocan
  1376. Carigara
  1377. Dagami
  1378. Dulag
  1379. Hilongos
  1380. Hindang
  1381. Inopacan
  1382. Isabel (Leyte)
  1383. Coron (eiland)
  1384. Calamianeilanden
  1385. Jaro
  1386. Javier (Leyte)
  1387. Julita
  1388. Kananga (Leyte)
  1389. La Paz (Leyte)
  1390. Busuanga (eiland)
  1391. Filipijnse sambar
  1392. Leyte (Leyte)
  1393. MacArthur (Leyte)
  1394. Mahaplag
  1395. Matag-ob
  1396. Matalom
  1397. Mayorga (Leyte)
  1398. Merida (Leyte)
  1399. Nancy Reagan
  1400. Linapacan (eiland)
  1401. Palo (Leyte)
  1402. Palompon
  1403. Pastrana (Leyte)
  1404. San Isidro (Leyte)
  1405. San Miguel (Leyte)
  1406. Santa Fe (Leyte)
  1407. Tablas
  1408. Tabango
  1409. Tabontabon
  1410. Tanauan (Leyte)
  1411. Tolosa (Leyte)
  1412. Tunga (Leyte)
  1413. Villaba
  1414. Ampatuan
  1415. Hinterzarten
  1416. Barira
  1417. Buldon
  1418. Buluan
  1419. Mount Bulusan
  1420. Barcelona (Sorsogon)
  1421. Bulan (Sorsogon)
  1422. Bulusan (Sorsogon)
  1423. Rimpelroos
  1424. Casiguran (Sorsogon)
  1425. Castilla (Sorsogon)
  1426. Donsol
  1427. Gubat
  1428. Irosin
  1429. Babuyan Claro
  1430. Polillo (eiland)
  1431. Lubang (eiland)
  1432. Juban
  1433. Magallanes (Sorsogon)
  1434. Matnog
  1435. Pilar (Sorsogon)
  1436. Prieto Diaz
  1437. Santa Magdalena
  1438. Datu Abdullah Sangki
  1439. Datu Odin Sinsuat
  1440. Datu Paglas
  1441. Datu Piang
  1442. Datu Saudi-Ampatuan
  1443. Datu Unsay
  1444. Gen. S.K. Pendatun
  1445. Guindulungan
  1446. Kabuntalan
  1447. Mamasapano
  1448. Matanog
  1449. Pagagawan
  1450. Pagalungan
  1451. Paglat
  1452. Parang (Maguindanao)
  1453. Rajah Buayan
  1454. Shariff Aguak
  1455. South Upi
  1456. Sultan Kudarat (Maguindanao)
  1457. Sultan Mastura
  1458. Sultan sa Barongis
  1459. Talayan
  1460. Talitay
  1461. Upi
  1462. Aroroy
  1463. Bulusan Volcano National Park
  1464. Baleno
  1465. Balud
  1466. Batuan (Masbate)
  1467. Cataingan
  1468. Cawayan
  1469. Sibuyan
  1470. Nepenthes sibuyanensis
  1471. Cajidiocan
  1472. Magdiwang
  1473. San Fernando (Romblon)
  1474. Alcantara (Romblon)
  1475. Banton
  1476. Calatrava (Romblon)
  1477. Concepcion (Romblon)
  1478. Corcuera
  1479. Claveria (Masbate)
  1480. Dimasalang
  1481. Esperanza (Masbate)
  1482. Mandaon
  1483. Milagros (Masbate)
  1484. Mobo
  1485. Monreal (Masbate)
  1486. Palanas
  1487. Pio V. Corpuz
  1488. Placer (Masbate)
  1489. San Fernando (Masbate)
  1490. San Jacinto (Masbate)
  1491. San Pascual (Masbate)
  1492. Uson
  1493. Mount Pulag
  1494. Ferrol (Romblon)
  1495. Looc (Romblon)
  1496. Odiongan
  1497. Romblon (Romblon)
  1498. San Agustin (Romblon)
  1499. San Andres (Romblon)
  1500. San Jose (Romblon)
  1501. Santa Fe (Romblon)
  1502. Santa Maria (Romblon)
  1503. Aloran
  1504. Baliangao
  1505. Bonifacio (Misamis Occidental)
  1506. Calamba (Misamis Occidental)
  1507. Clarin (Misamis Occidental)
  1508. Concepcion (Misamis Occidental)
  1509. Don Victoriano Chiongbian
  1510. Jimenez (Misamis Occidental)
  1511. Lopez Jaena
  1512. Panaon (Misamis Occidental)
  1513. Plaridel (Misamis Occidental)
  1514. Sapang Dalaga
  1515. Sinacaban
  1516. Tudela (Misamis Occidental)
  1517. Alubijid
  1518. Balingasag
  1519. Balingoan
  1520. Binuangan
  1521. Claveria (Misamis Oriental)
  1522. El Salvador (Misamis Oriental)
  1523. Gitagum
  1524. Initao
  1525. Jasaan
  1526. Bicol Region
  1527. MIMAROPA
  1528. Gallicolumba
  1529. Kinoguitan
  1530. Lagonglong
  1531. Laguindingan
  1532. Libertad (Misamis Oriental)
  1533. Lugait
  1534. Magsaysay (Misamis Oriental)
  1535. Manticao
  1536. Medina (Misamis Oriental)
  1537. Naawan
  1538. Tropidolaemus wagleri
  1539. Opol
  1540. Salay
  1541. Sugbongcogon
  1542. Tagoloan (Misamis Oriental)
  1543. Talisayan
  1544. Villanueva (Filipijnen)
  1545. Allen (Northern Samar)
  1546. Biri
  1547. Bobon
  1548. Capul
  1549. Catarman (Northern Samar)
  1550. Catubig
  1551. Gamay (Northern Samar)
  1552. Laoang
  1553. Abra de Ilog
  1554. Calintaan
  1555. Looc (Occidental Mindoro)
  1556. Lubang (Occidental Mindoro)
  1557. Magsaysay (Occidental Mindoro)
  1558. Mamburao
  1559. Paluan
  1560. Rizal (Occidental Mindoro)
  1561. Sablayan
  1562. San Jose (Occidental Mindoro)
  1563. Santa Cruz (Occidental Mindoro)
  1564. Alabel
  1565. Glan (Sarangani)
  1566. Kiamba
  1567. Maasim
  1568. Maitum
  1569. Malapatan
  1570. Malungon
  1571. Dubbele neushoornvogel
  1572. Lapinig (Northern Samar)
  1573. Las Navas
  1574. Lavezares
  1575. Lope de Vega (Northern Samar)
  1576. Mapanas
  1577. Mondragon (Northern Samar)
  1578. Palapag
  1579. Pambujan
  1580. Rosario (Northern Samar)
  1581. San Antonio (Northern Samar)
  1582. Dalupiri
  1583. San Isidro (Northern Samar)
  1584. San Jose (Northern Samar)
  1585. San Roque (Northern Samar)
  1586. San Vicente (Northern Samar)
  1587. Silvino Lobos
  1588. Victoria (Northern Samar)
  1589. Aliaga (Nueva Ecija)
  1590. Alfonso Castaneda
  1591. 290 v.Chr.
  1592. Bongabon
  1593. Cabiao
  1594. Carranglan
  1595. Cuyapo
  1596. Gabaldon
  1597. General Mamerto Natividad
  1598. General Tinio
  1599. Guimba
  1600. Jaen (Nueva Ecija)
  1601. Laur
  1602. Licab
  1603. Llanera (Nueva Ecija)
  1604. Lupao
  1605. Nampicuan
  1606. Pantabangan
  1607. Palawanpauwfazant
  1608. Peñaranda
  1609. Quezon (Nueva Ecija)
  1610. Rizal (Nueva Ecija)
  1611. San Antonio (Nueva Ecija)
  1612. San Isidro (Nueva Ecija)
  1613. San Leonardo (Nueva Ecija)
  1614. Maleise civetkat
  1615. Santa Rosa (Nueva Ecija)
  1616. Santo Domingo (Nueva Ecija)
  1617. Talavera (Nueva Ecija)
  1618. Talugtug
  1619. Zaragoza (Nueva Ecija)
  1620. Andrés de Urdaneta
  1621. Panay-neushoornvogel
  1622. Mindanao-neushoornvogel
  1623. Luzonneushoornvogel
  1624. Mindoro-neushoornvogel
  1625. Ambaguio
  1626. Aritao
  1627. Bagabag (Nueva Vizcaya)
  1628. Bambang
  1629. Bayombong
  1630. Diadi
  1631. Dupax del Norte
  1632. Dupax del Sur
  1633. Kasibu
  1634. Kayapa
  1635. Quezon (Nueva Vizcaya)
  1636. Santa Fe (Nueva Vizcaya)
  1637. Solano (Nueva Vizcaya)
  1638. Villaverde (Nueva Vizcaya)
  1639. Filipijnse jaarvogel
  1640. Palawanneushoornvogel
  1641. Sulu-neushoornvogel
  1642. Hoefijzermuskaatduif
  1643. Apalit
  1644. Arayat
  1645. Bacolor
  1646. Candaba
  1647. Floridablanca (Pampanga)
  1648. Guagua
  1649. Lubao
  1650. Mindoro-muskaatduif
  1651. Mabalacat
  1652. Macabebe
  1653. Magalang
  1654. Masantol
  1655. Mexico (Pampanga)
  1656. Minalin
  1657. Porac
  1658. San Luis (Pampanga)
  1659. San Simon
  1660. Australische jacana
  1661. Rosse paradijsmonarch
  1662. Santa Ana (Pampanga)
  1663. Santa Rita (Pampanga)
  1664. Santo Tomas (Pampanga)
  1665. Sasmuan
  1666. Agdangan
  1667. Alabat (Quezon)
  1668. Atimonan
  1669. Buenavista (Quezon)
  1670. Burdeos
  1671. Calauag
  1672. Candelaria (Quezon)
  1673. Catanauan
  1674. Dolores (Quezon)
  1675. General Luna (Quezon)
  1676. General Nakar
  1677. Guinayangan
  1678. Gumaca
  1679. Infanta (Quezon)
  1680. Jomalig
  1681. Lopez (Quezon)
  1682. Lucban
  1683. Macalelon
  1684. Mauban
  1685. Mulanay
  1686. Padre Burgos (Quezon)
  1687. Pagbilao
  1688. Panukulan
  1689. Patnanungan
  1690. Perez
  1691. Pitogo (Quezon)
  1692. Plaridel (Quezon)
  1693. Polillo (Quezon)
  1694. Quezon (Quezon)
  1695. Real (Quezon)
  1696. Sampaloc (Quezon)
  1697. San Andres (Quezon)
  1698. San Antonio (Quezon)
  1699. San Francisco (Quezon)
  1700. San Narciso (Quezon)
  1701. Sariaya
  1702. Tagkawayan
  1703. Tayabas (Quezon)
  1704. Tiaong
  1705. Unisan
  1706. Almagro (Samar)
  1707. Basey
  1708. Calbiga
  1709. Filipijnse oehoe
  1710. Catbalogan
  1711. Gandara
  1712. Hinabangan
  1713. Jiabong
  1714. Marabut
  1715. Matuguinao
  1716. Motiong
  1717. Pagsanghan
  1718. Paranas
  1719. Pinabacdao
  1720. San Jorge (Samar)
  1721. San Jose De Buan
  1722. San Sebastian (Samar)
  1723. Santa Margarita
  1724. Santa Rita (Samar)
  1725. Santo Niño (Samar)
  1726. Witbuikspecht
  1727. Tagapul-an
  1728. Talalora
  1729. Tarangnan
  1730. Bonte muskaatduif
  1731. Villareal (Samar)
  1732. Zumarraga (Samar)
  1733. Banga (South Cotabato)
  1734. Lake Sebu
  1735. Norala
  1736. Polomolok
  1737. Santo Niño (South Cotabato)
  1738. Surallah
  1739. Tampakan
  1740. T'Boli (South Cotabato)
  1741. Tantangan
  1742. Tupi (South Cotabato)
  1743. Bagumbayan
  1744. Columbio
  1745. Esperanza (Sultan Kudarat)
  1746. Isulan
  1747. Kalamansig
  1748. Lambayong
  1749. Lebak (Sultan Kudarat)
  1750. Lutayan
  1751. Palimbang
  1752. President Quirino
  1753. Sen. Ninoy Aquino
  1754. Hadji Panglima Tahil
  1755. Indanan
  1756. Jolo (Sulu)
  1757. Kalingalan Caluang
  1758. Lugus (Sulu)
  1759. Luuk (Sulu)
  1760. Maimbung
  1761. Bongao
  1762. Languyan
  1763. Mapun
  1764. Turtle Islands
  1765. Panglima Sugala
  1766. Sapa-Sapa
  1767. Tandubas
  1768. Simunul
  1769. Old Panamao
  1770. Pandami
  1771. Panglima Estino
  1772. Pangutaran
  1773. Parang (Sulu)
  1774. Pata
  1775. Jolo (eiland)
  1776. Patikul
  1777. Talipao
  1778. Siasi
  1779. Tapul
  1780. Tongkil
  1781. Alegria (Surigao del Norte)
  1782. Bacuag
  1783. Basilisa
  1784. Burgos (Surigao del Norte)
  1785. Cagdianao
  1786. Claver
  1787. Dapa
  1788. Del Carmen
  1789. Dinagat (Dinagat Islands)
  1790. General Luna (Surigao del Norte)
  1791. Gigaquit
  1792. Libjo
  1793. Loreto (Dinagat Islands)
  1794. Filipijnse muskaatduif
  1795. Mainit
  1796. Malimono
  1797. Pilar (Surigao del Norte)
  1798. Placer (Surigao del Norte)
  1799. San Benito (Surigao del Norte)
  1800. San Francisco (Surigao del Norte)
  1801. San Isidro (Surigao del Norte)
  1802. San Jose (Dinagat Islands)
  1803. Santa Monica (Surigao del Norte)
  1804. Sison (Surigao del Norte)
  1805. Socorro (Surigao del Norte)
  1806. Tagana-an
  1807. Tubajon
  1808. Tubod (Surigao del Norte)
  1809. Sitangkai
  1810. South Ubian
  1811. Barobo
  1812. Anao
  1813. Botolan
  1814. Siargao
  1815. Manuel de Castro jr.
  1816. Bayabas
  1817. Eetbaar-nestsalangaan
  1818. Cagwait
  1819. Cantilan
  1820. Carmen (Surigao del Sur)
  1821. Carrascal
  1822. Cortes (Surigao del Sur)
  1823. Hinatuan
  1824. Lanuza
  1825. Ticao
  1826. Burias
  1827. Lianga
  1828. Lingig
  1829. Marihatag
  1830. San Agustin (Surigao del Sur)
  1831. San Miguel (Surigao del Sur)
  1832. Tagbina
  1833. Tago
  1834. Tandag
  1835. Ati-Atihan festival
  1836. Bamban
  1837. Camiling
  1838. Capas
  1839. Concepcion (Tarlac)
  1840. Gerona (Tarlac)
  1841. La Paz (Tarlac)
  1842. Mayantoc
  1843. Moncada (Tarlac)
  1844. Paniqui
  1845. Pura (Tarlac)
  1846. Ramos (Tarlac)
  1847. San Clemente (Tarlac)
  1848. San Jose (Tarlac)
  1849. San Manuel (Tarlac)
  1850. Santa Ignacia
  1851. Victoria (Tarlac)
  1852. Cabangan
  1853. Candelaria (Zambales)
  1854. Castillejos
  1855. Iba (Zambales)
  1856. Masinloc
  1857. Palauig
  1858. San Antonio (Zambales)
  1859. San Felipe (Zambales)
  1860. San Marcelino (Zambales)
  1861. San Narciso (Zambales)
  1862. Santa Cruz (Zambales)
  1863. Subic (Zambales)
  1864. Bacungan
  1865. Baliguian
  1866. Godod
  1867. Gutalac
  1868. Jose Dalman
  1869. Kalawit
  1870. Katipunan (Zamboanga del Norte)
  1871. La Libertad (Zamboanga del Norte)
  1872. Labason
  1873. Liloy
  1874. Manukan
  1875. Mutia
  1876. Piñan
  1877. Polanco (Zamboanga del Norte)
  1878. Pres. Manuel A. Roxas
  1879. Rizal (Zamboanga del Norte)
  1880. Salug
  1881. Sergio Osmeña Sr.
  1882. Siayan
  1883. Sibuco
  1884. Sibutad
  1885. Filipijnse spoorkoekoek
  1886. Sindangan
  1887. Siocon
  1888. Sirawai
  1889. Tampilisan
  1890. Aurora (Zamboanga del Sur)
  1891. Bayog
  1892. Dimataling
  1893. Dinas
  1894. Dumalinao
  1895. Dumingag
  1896. Guipos
  1897. Josefina
  1898. Kumalarang
  1899. Blauwborstdwergijsvogel
  1900. Labangan
  1901. Lakewood (Zamboanga del Sur)
  1902. Lapuyan
  1903. Smyrna-ijsvogel
  1904. Mahayag
  1905. Margosatubig
  1906. Midsalip
  1907. Molave
  1908. Pitogo (Zamboanga del Sur)
  1909. Ramon Magsaysay (Zamboanga del Sur)
  1910. San Miguel (Zamboanga del Sur)
  1911. San Pablo (Zamboanga del Sur)
  1912. Bosdwergijsvogel
  1913. Sominot
  1914. Tabina
  1915. Tambulig
  1916. Tigbao
  1917. Tukuran
  1918. Vincenzo A. Sagun
  1919. Alicia (Zamboanga Sibugay)
  1920. Buug
  1921. Diplahan
  1922. Imelda (Zamboanga Sibugay)
  1923. Ipil
  1924. Kabasalan
  1925. Mabuhay
  1926. Malangas
  1927. Naga (Zamboanga Sibugay)
  1928. Olutanga (Zamboanga Sibugay)
  1929. Payao
  1930. Roseller Lim (Zamboanga Sibugay)
  1931. Siay
  1932. Talusan
  1933. Titay
  1934. Tungawan
  1935. Zamboanga Peninsula
  1936. Northern Mindanao
  1937. Davao Region
  1938. SOCCSKSARGEN
  1939. Caraga (regio)
  1940. Autonomous Region in Muslim Mindanao
  1941. Filipijnse dwergijsvogel
  1942. Mindanao-bosijsvogel
  1943. Luzonbosijsvogel
  1944. Al-Barka
  1945. Akbar (Basilan)
  1946. Hadji Mohammad Ajul
  1947. Ungkaya Pukan
  1948. Ramos (eiland)
  1949. Luzonbrilvogel
  1950. Kaneelbruine brilvogel
  1951. Mindanao-papegaaiamadine
  1952. Balabac (eiland)
  1953. Zilveren dwergijsvogel
  1954. Blauwnekpapegaai (Tanygnathus)
  1955. Grote bruine vruchtduif
  1956. Kleine bruine vruchtduif
  1957. Geelborstjufferduif
  1958. Filipijnse valkuil
  1959. Gray's dwergsalangaan
  1960. Bruinstuitsalangaan
  1961. Whiteheads salangaan
  1962. Filipijnse gierzwaluw
  1963. Gestreepte honingvogel
  1964. Panay (Catanduanes)
  1965. Palawanmees
  1966. Ornaatmees
  1967. Witvoorhoofdmees
  1968. Olango
  1969. Filipijnse specht
  1970. Isabella's wielewaal
  1971. Worcesters vechtkwartel
  1972. Gevlekte vechtkwartel
  1973. Ripley's jufferduif
  1974. Geelbandral
  1975. Hemelsblauwe monarch
  1976. Trevor Berbick
  1977. Palawanniltava
  1978. Dioscoro Rabor
  1979. Luzonral
  1980. Olijfbruin waterhoen
  1981. Scolopax bukidnonensis
  1982. Groene vlagstaartpapegaai
  1983. Zwartoorvruchtenduif
  1984. Phapitreron brunneiceps
  1985. Alabat (eiland)
  1986. Marche's jufferduif
  1987. Merrills jufferduif
  1988. Fort San Pedro
  1989. Johnstone's lori
  1990. Apo (eiland)
  1991. Guaiabero
  1992. Martin de Goiti
  1993. Filipijnse vleermuisparkiet
  1994. Cabarruyan
  1995. Blauwstaartbijeneter
  1996. Zwartwangspoorkoekoek
  1997. Mindoro-spoorkoekoek
  1998. Rosse spoorkoekoek
  1999. Rands sluiptimalia
  2000. Datu Blah T. Sinsuat
  2001. Filipijnse kikkerbek
  2002. Godofredo P. Ramos Airport
  2003. Zuidoost-Aziatische Spelen
  2004. Simeon Toribio
  2005. Filipijnse trogon
  2006. ASEAN voetbalkampioenschap
  2007. Roodbuikdwergarend
  2008. Sulu-vlagstaartpapegaai
  2009. Blauwkapvlagstaartpapegaai
  2010. Palawanvlagstaartpapegaai
  2011. Kitangladgebergte
  2012. Mindanao-koningsspreeuw
  2013. Vlagstaartpapegaaien
  2014. Oreophryne nana
  2015. Reynato Puno
  2016. Artemio Panganiban
  2017. Laguna de Bay
  2018. Bergvlagstaartpapegaai
  2019. Mindanao-vlagstaartpapegaai
  2020. Klimaat van de Filipijnen
  2021. Cecil Mamiit
  2022. Baai van Manilla
  2023. Subicbaai
  2024. Schubhalsmalkoha
  2025. Roodbrauwmalkoha
  2026. Cagayan Sulu
  2027. Nationaal park Sohoton
  2028. Vogels in de Filipijnen
  2029. Lijst van reptielen en amfibieën in de Filipijnen
  2030. Carlos Garcia (president)
  2031. Tondo (Manilla)
  2032. Anne Kremer
  2033. Filipijns honkbalteam
  2034. Barbourula busuangensis
  2035. Ansonia mcgregori
  2036. Ansonia muelleri
  2037. Charleston (South Carolina)
  2038. Angel Alcala
  2039. Ingerophrynus philippinicus
  2040. Dumaran (eiland)
  2041. Ilongot
  2042. Elise Tamaëla
  2043. Francis Burton Harrison
  2044. José Rizal
  2045. Filipijnse verkiezingen 2007
  2046. Filipijnse verkiezingen 2004
  2047. ATP-toernooi van Rome
  2048. Baers witoogeend
  2049. Politiek en staatsinrichting van de Filipijnen
  2050. San Juanico-brug
  2051. Intramuros
  2052. Northern Kabuntalan
  2053. Shariff Kabunsuan
  2054. Commission on Elections
  2055. Dinagat Islands
  2056. Sibutu
  2057. Datu Anggal Midtimbang
  2058. Mangudadatu
  2059. Benigno Aquino III
  2060. Loren Legarda
  2061. Manuel Villar jr.
  2062. Panfilo Lacson
  2063. Nationalist People's Coalition
  2064. Pandag
  2065. Gregorio Honasan
  2066. Nipa-hut
  2067. Independence Day (Filipijnen)
  2068. Mount Data
  2069. Economie van de Filipijnen
  2070. Mount Halcon
  2071. Elmer Drew Merrill
  2072. Lijst van nationale parken en reservaten in de Filipijnen
  2073. St Paul's Subterranean River National Park
  2074. Ramon Obusan
  2075. Filipijnen op de Olympische Winterspelen 1992
  2076. Filipijnen op de Olympische Zomerspelen 1996
  2077. Andres Narvasa
  2078. Salvador Laurel
  2079. Kris Aquino
  2080. Alfredo Lim
  2081. DOVO (voetbalclub)
  2082. Fabian Ver
  2083. Epifanio de los Santos Avenue
  2084. Juan Ponce Enrile
  2085. Filipijnse verkiezingen 1998
  2086. Jainal Antel Sali jr.
  2087. Far Eastern University
  2088. Pedro Yap
  2089. Claudio Teehankee sr.
  2090. Jose Miguel Arroyo
  2091. Arturo Tolentino
  2092. Ramon Aquino
  2093. 2007 in de Filipijnen
  2094. Anthony Villanueva
  2095. Sherwin Gatchalian
  2096. Vilma Santos
  2097. Ramon Magsaysay
  2098. Elpidio Quirino
  2099. Edna Parker
  2100. Cordillera Central (Filipijnen)
  2101. José María Sison
  2102. Wereldkampioenschap basketbal 1990
  2103. New People's Army
  2104. Filipijnen in de Davis Cup
  2105. Joker Arroyo
  2106. Luis Taruc
  2107. EDSA-revolutie
  2108. Aardbeving Luzon 1990
  2109. Malacañang Palace
  2110. Sandiganbayan
  2111. Hof van beroep (Filipijnen)
  2112. Conrado Vasquez jr.
  2113. Nicanor Yñiguez
  2114. Hukbalahap
  2115. Eric Taino
  2116. Filipijnse verkiezingen 1986
  2117. Benigno Aquino sr.
  2118. Teresa Aquino-Oreta
  2119. Alberto Romulo
  2120. Ignacio Bunye
  2121. Ayala Corporation
  2122. Philippine Stock Exchange
  2123. Apolinario Mabini
  2124. Andrés Bonifacio
  2125. San Agustin Church
  2126. Pelophryne lighti
  2127. Bernabe Buscayno
  2128. Manila Hotel
  2129. Rizal Park
  2130. Kathedraal van Manilla
  2131. Josephine Bracken
  2132. Gregorio Aglipay
  2133. Jose Diokno
  2134. Lijst van vliegvelden in de Filipijnen
  2135. Aquilino Pimentel jr.
  2136. National Democratic Front
  2137. Francis Escudero
  2138. Antonio Trillanes IV
  2139. Miriam Defensor-Santiago
  2140. Wereldkampioenschap 9-ball
  2141. Yoyoy Villame
  2142. Leandro Locsin
  2143. Wahab Akbar
  2144. Jose de Venecia jr.
  2145. Gilberto Teodoro jr.
  2146. Eduardo Cojuangco jr.
  2147. Rodolfo Garcia
  2148. Francis Pangilinan
  2149. Edgardo Angara
  2150. Manuel Roxas (president)
  2151. Alan Peter Cayetano
  2152. Juan Miguel Zubiri
  2153. Jinggoy Estrada
  2154. Franklin Drilon
  2155. Lijst van Filipijnse senatoren
  2156. Pia Cayetano
  2157. Sedfrey Ordoñez
  2158. Blas Ople
  2159. Eduardo Ermita
  2160. Juan Luna
  2161. Luisa Ejercito-Estrada
  2162. Rodolfo Biazon
  2163. Lito Lapid
  2164. Rene Saguisag
  2165. Dulce Saguisag
  2166. Richard Gordon (politicus)
  2167. Ronaldo Puno
  2168. Maria Ana Madrigal
  2169. Ramon Revilla jr.
  2170. Jovito Salonga
  2171. Ramon Magsaysay Award
  2172. Juan Flavier
  2173. Sergio Osmeña III
  2174. Pact van Biak-na-Bato
  2175. Ramon Magsaysay jr.
  2176. Ralph Recto
  2177. Claro Recto
  2178. Teofisto Guingona jr.
  2179. John Henry Osmeña
  2180. Robert Barbers (1944)
  2181. Raul Roco
  2182. Kilusang Bagong Lipunan
  2183. Filipijnse verkiezingen 2001
  2184. Felix Makasiar
  2185. Enrique Fernando
  2186. Renato Cayetano
  2187. University of the Philippines
  2188. Compañero Y Compañera
  2189. Vicente Sotto III
  2190. Robert Jaworski
  2191. David Nepomuceno
  2192. 2008 in de Filipijnen
  2193. Filipijnen op de Olympische Spelen
  2194. Teofilo Yldefonso
  2195. Mansueto Velasco
  2196. Victor Ziga
  2197. Filipijnse verkiezingen 1987
  2198. Alfredo Montelibano jr.
  2199. Roel Velasco
  2200. Leopoldo Serantes
  2201. Gregorio del Pilar
  2202. Mariano Gómez
  2203. Filipijnse revolutie
  2204. Neptali Gonzales
  2205. Ferdinand Marcos jr.
  2206. Filipijnse dwergooruil
  2207. Glansvleugelhoningzuiger
  2208. Grijskeelhoningzuiger
  2209. Mindoro-honingvogel
  2210. Blauwkopwaaierstaart
  2211. Fred Castro
  2212. Querube Makalintal
  2213. Prospero Nograles
  2214. Victor Dominguez
  2215. Jose Atienza jr.
  2216. Angelo Reyes
  2217. Leandro Alejandro
  2218. Joaquin Roces (krantenuitgever)
  2219. The Manilla Times
  2220. Jejomar Binay
  2221. Gwendolyn Garcia
  2222. José Basco
  2223. Joseph Marañon
  2224. Batak (Filipijnen)
  2225. Jose Tomas Sanchez
  2226. Julio Rosales
  2227. Aartsbisdom Manilla
  2228. Napoleon Abueva
  2229. Leclanchers jufferduif
  2230. Zwartnekjufferduif
  2231. Rufino Santos
  2232. Ramon Argüelles
  2233. Roberto Concepcion
  2234. Michael Novales
  2235. Antonio Carpio
  2236. Consuelo Ynares-Santiago
  2237. Sjoerd Kuyper
  2238. Leonardo Quisumbing
  2239. Arturo Brion
  2240. Angel Lagdameo
  2241. Oscar Cruz
  2242. Filipijnse bisschoppenconferentie
  2243. Gabriel Reyes
  2244. Fernando Amorsolo
  2245. Orlando Quevedo
  2246. Marianito Roque
  2247. Ben Cabrera
  2248. Leonard Legaspi
  2249. Michael O'Doherty
  2250. Jeremiah Harty
  2251. Ruben Reyes
  2252. Anak (film)
  2253. Efren Reyes (poolspeler)
  2254. Francisco Bustamante
  2255. Hadji Muhtamad
  2256. Omar (Sulu)
  2257. Antonio Ledesma
  2258. Onesimo Gordoncillo
  2259. Fernando Capalla
  2260. Ernesto Salgado
  2261. Jesus Dosado
  2262. Norberto Romualdez sr.
  2263. Filipijnen op de Olympische Zomerspelen 2008
  2264. Harry Tañamor
  2265. Jose Feria
  2266. Violito Payla
  2267. Filipijnen op de Olympische Zomerspelen 2004
  2268. Jose Palma (geestelijke)
  2269. Paciano Aniceto
  2270. Diosdado Talamayan
  2271. Romulo Valles
  2272. Nypa fruticans
  2273. Edmundo Abaya
  2274. Bernardito Auza
  2275. Francisco Padilla
  2276. Osvaldo Padilla
  2277. Fernando Lopez
  2278. Aartsbisdom Cebu
  2279. Crispin Beltran
  2280. Lijst van rooms-katholieke bisdommen in de Filipijnen
  2281. Cebu Metropolitan Cathedral
  2282. Cagayan (rivier)
  2283. Dodenmars van Bataan
  2284. Adolfo Yllana
  2285. Jesus Tuquib
  2286. Laoag International Airport
  2287. Aartsbisdom Nueva Segovia
  2288. Michael Marcos Keon
  2289. Hundred Islands National Park
  2290. Deogracias Savellano
  2291. Luis Singson
  2292. Benjamin Abalos
  2293. Benjamin Romualdez
  2294. Dooskwallen
  2295. Manuel Ortega (politicus)
  2296. Imee Marcos
  2297. Fengshen
  2298. Philippine Atmospheric, Geophysical and Astronomical Services Administration
  2299. MV Princess of the Stars
  2300. Danilo Lagbas
  2301. Ilokano
  2302. Henry Byroade
  2303. Filipijnse verkiezingen 1971
  2304. Paoay Church
  2305. Vicente Sotto
  2306. Straat Luzon
  2307. Filipijnse blauwrug
  2308. Wapen van de Filipijnen
  2309. Filipijnse drongo
  2310. Central Cebu Protected Landscape
  2311. Sergio Osmeña jr.
  2312. Pescador (eiland)
  2313. Filipijnse verkiezingen 1969
  2314. Lucio Tan
  2315. Cebu-honingvogel
  2316. Dubois' boszanger
  2317. Oranjebuikjufferduif
  2318. Cebu-shamalijster
  2319. Grote dwergooruil
  2320. Clark Air Base
  2321. Apo-honingzuiger
  2322. Vuurborsthoningzuiger
  2323. Aethopyga
  2324. Sheila Mae Perez
  2325. Roodborstbuulbuul
  2326. Smaragdduif
  2327. Penelopides
  2328. State of the Nation Address
  2329. Palawanbladvogel
  2330. Calauit
  2331. Philippine Long Distance Telephone Company
  2332. Bank of the Philippine Islands
  2333. Agapito Aquino
  2334. Mark Javier
  2335. Mary Antoinette Rivero
  2336. Eric Ang
  2337. Hidilyn Diaz
  2338. Miguel Molina
  2339. Christel Simms
  2340. Lijst van winnaars van de Ramon Magsaysay Award
  2341. Tshomlee Go
  2342. Tomas Osmeña
  2343. Mariano Marcos
  2344. Ramon Bagatsing
  2345. Luzonrupsvogel
  2346. Kuifmaina
  2347. Al-Haj Murad
  2348. Villamor Air Base
  2349. Basa Air Base
  2350. Benito Ebuen Air Base
  2351. Pedro Acharon jr.
  2352. Danilo Atienza Air Base
  2353. Mount Talinis
  2354. Enrico Echiverri
  2355. Maria Clara Lobregat
  2356. Palawanwoltimalia
  2357. Carlos Romulo
  2358. Gestreepte woltimalia
  2359. Filipijns boshoen
  2360. Philippine Basketball Association
  2361. Manuel Antonio Rojo del Rio
  2362. William Draper
  2363. Bernardino Nozaleda
  2364. Ramón Blanco
  2365. Aartsbisdom Jaro
  2366. Jose Cojuangco jr.
  2367. Miguel Lino de Ezpeleta
  2368. Pedro Manuel de Arandía Santisteban
  2369. Juan de Arechederra
  2370. José Francisco de Obando
  2371. Santísima Trinidad
  2372. Slag om Manilla (1762)
  2373. Carmelo Dominador Flores Morelos
  2374. Manuel del Rosario
  2375. Isabelo Abarquez
  2376. Aartsbisdom Palo
  2377. Aartsbisdom Caceres
  2378. Pedro Payo
  2379. Juan Antonio Orbigo
  2380. Pedro de Sarrio
  2381. Francisco de la Cuesta
  2382. Pedro José Manuel Martínez de Arizala
  2383. Simón de Anda
  2384. Felipe de Pardo
  2385. Juan López (aartsbisschop)
  2386. Audiencia van Manilla
  2387. Gregorio Martínez
  2388. Domingo de Salazar
  2389. Guido de Lavezaris
  2390. Antonio de Morga
  2391. Francisco de Tello de Guzmán
  2392. Ignacio Santibáñez
  2393. Basilica Minore de San Sebastian
  2394. Tabaksmonopolie
  2395. St. Andrew Cathedral
  2396. Lijst van kathedralen in de Filipijnen
  2397. Angel Rodríguez
  2398. Mount Malindig
  2399. Edelmiro Amante
  2400. St. Luke's Medical Center
  2401. Miguel de Benavides
  2402. Filipijnse brilvogel
  2403. Balut (eiland)
  2404. Gonzalo Ronquillo
  2405. Arsenio Lacson
  2406. Maria de Jesus
  2407. Diego Vázquez de Mercado
  2408. Filipijnse verkiezingen 1965
  2409. Florencio Bernabe jr.
  2410. Filipijnse verkiezingen 1935
  2411. Filipijnse verkiezingen 1992
  2412. Gerardo Roxas
  2413. Ramon Mitra jr.
  2414. Pedro Rosales Dean
  2415. Gertrude Baines
  2416. Francisco de Sande
  2417. Samar-brilslang
  2418. Pijlstaartrupsvogel
  2419. Margarito Teves
  2420. Naja
  2421. Cavite-muiterij
  2422. Gouverneur-generaal van de Filipijnen (1898-1935)
  2423. Diosdado Peralta
  2424. Victor Sumulong
  2425. Alex Rodriguez
  2426. Honkslag
  2427. Earned run average
  2428. Jason Bartlett
  2429. Eugene Espineli
  2430. Greg Maddux
  2431. Mount Hamiguitan
  2432. National Museum of the Philippines
  2433. Susan Roces
  2434. Bomaanslag op Plaza Miranda
  2435. Juan Antonio Zulaibar
  2436. Aartsbisdom Lipa
  2437. San Carlos-seminarie
  2438. Feest van de zwarte Nazarener
  2439. Kelong
  2440. Batangasbaai
  2441. Henry Dagmil
  2442. PATAFA
  2443. Lijst van Filipijnse medaillewinnaars op Aziatische Spelen atletiek
  2444. Lijst van Filipijnse medaillewinnaars atletiek op de Zuidoost-Aziatische Spelen 2007
  2445. Lydia de Vega
  2446. Marcelo Fernan-brug
  2447. Buntunbrug
  2448. Ronato Alcano
  2449. Juan Nakpil
  2450. Pablo Antonio
  2451. Nick Joaquin
  2452. Bayani Fernando
  2453. Kerncentrale Bataan
  2454. Muhammad Kudarat
  2455. Menno Oosting
  2456. Roberto Gomez
  2457. Dennis Orcollo
  2458. WTA-toernooi van Memphis
  2459. WPA Asian Nine-ball Tour
  2460. Libingan ng mga Bayani
  2461. A.J. Burnett
  2462. José Villanueva (bokser)
  2463. Rod Delmonico
  2464. José Aranguren
  2465. Joey Santiago
  2466. Pascual Enrile
  2467. Romeo Jalosjos
  2468. Jose Zubiri III
  2469. Jose Zubiri jr.
  2470. Socrates Villegas
  2471. Bisdom Balanga
  2472. Eddie Panlilio
  2473. Gabriel Elorde
  2474. Honorata de la Rama
  2475. 2009 in de Filipijnen
  2476. Genoveva Matute
  2477. Grace Padaca
  2478. Lucas Bersamin
  2479. ABS-CBN Broadcasting Corporation
  2480. Nelly Sindayen
  2481. Maleise buulbuul
  2482. Jose Abad Santos (rechter)
  2483. Amando Tetangco jr.
  2484. Robert Barbers (1969)
  2485. Eduardo Quisumbing
  2486. Pedro Bantigue
  2487. Snijdervogels
  2488. Nonito Donaire
  2489. Corazon Agrava
  2490. Aniano Desierto
  2491. Korina Sanchez
  2492. FAMAS Award
  2493. FAMAS Award voor Beste Acteur
  2494. Eddie Garcia
  2495. FAMAS Award voor Beste Actrice
  2496. Lino Brocka
  2497. Mariano Madriaga
  2498. Fabian de la Rosa
  2499. Emilio Cinense
  2500. Manuel Pangilinan
  2501. Hilarión Díez
  2502. Teodulo Topacio jr.
  2503. Cecile Licad
  2504. Jose Lopez Vito
  2505. Judy Ann Santos
  2506. FAMAS Award voor Beste Film
  2507. FAMAS Award voor Beste Regisseur
  2508. Ara Mina
  2509. Andal Ampatuan sr.
  2510. Christopher de Leon
  2511. FAMAS Award voor Beste Mannelijke Bijrol
  2512. FAMAS Award voor Beste Vrouwelijke Bijrol
  2513. Mount Makaturing
  2514. Prospero Amatong
  2515. Leo Prieto
  2516. Javaanse tortel
  2517. Cecilia Muñoz-Palma
  2518. Nora Aunor
  2519. Brillante Mendoza
  2520. Kinatay
  2521. Maryo de los Reyes
  2522. Anna Dominique Coseteng
  2523. Ramon Avanceña
  2524. Raul Gonzales
  2525. Vitaliano Agan
  2526. Claudine Barretto
  2527. Marife Necesito
  2528. Eddie Romero
  2529. Piolo Pascual
  2530. Manuel Conde
  2531. Nationaal Artiest van de Filipijnen
  2532. Manuel Paradela
  2533. Conchita Carpio-Morales
  2534. Nenita Cortes-Daluz
  2535. Kasal, Kasali, Kasalo
  2536. Dikbekpapegaai
  2537. Julius Fortuna
  2538. Cesar Montano
  2539. Makati Medical Center
  2540. Juan Sumulong
  2541. Jose Cojuangco sr.
  2542. Godofredo Reyes
  2543. Francisco Tatad
  2544. National Citizens' Movement for Free Elections
  2545. Raymundo Punongbayan
  2546. Nereo Odchimar
  2547. Raul Manglapus
  2548. Augusto Sanchez sr.
  2549. Rafael Ileto
  2550. Manuel Salvador
  2551. Juan Edgardo Angara
  2552. Jose Vitug
  2553. Jun Lana
  2554. Filipijnse verkiezingen 1941
  2555. Cayetano Arellano
  2556. Cesar Bengzon
  2557. Lorna Tolentino
  2558. Eva Estrada-Kalaw
  2559. Lazaro Francisco
  2560. Leticia Ramos-Shahani
  2561. Teopisto Alberto
  2562. Ernesto Maceda
  2563. Herminio Aquino
  2564. Emilio Gancayco
  2565. Rolando Olalia
  2566. Gregorio Zaide
  2567. Antonio Fortich
  2568. Filipijnse verkiezingen 1967
  2569. Bayan Muna
  2570. Jose Roy
  2571. Pablo Angeles David
  2572. Jaime Ongpin
  2573. Cesar Virata
  2574. Danilo Lim
  2575. Lorenzo Sumulong
  2576. Mariano Cuenco
  2577. Nur Misuari
  2578. Eddie Villanueva
  2579. Fernando Primo de Rivera
  2580. Cynthia Villar
  2581. Teodoro Locsin jr.
  2582. Eduardo Roquero
  2583. Pwersa ng Masang Pilipino
  2584. Ted Failon
  2585. Gil Puyat
  2586. La Independencia
  2587. Eraño Manalo
  2588. Marvin Sonsona
  2589. Miguel Cuaderno sr.
  2590. Manuel Manahan
  2591. Sotero H. Laurel
  2592. Espiridion Laxa
  2593. Pablo Garcia
  2594. Felicisimo Ampon
  2595. Francisco Rodrigo
  2596. Rafael María de Aguilar
  2597. Pterocarpus indicus
  2598. Basi-opstand
  2599. Maria Lourdes Fernando
  2600. Teofisto Guingona III
  2601. Rodrigo del Rosario
  2602. Filipijnen op de Aziatische Spelen
  2603. Anita Linda
  2604. Heart Evangelista
  2605. Manila Bulletin
  2606. Noli Me Tangere
  2607. Filipijnse verkiezingen 2010
  2608. Jose Melo
  2609. Greenwich Pizza
  2610. Martin Villarama jr.
  2611. Alicia Austria-Martinez
  2612. José Seguí
  2613. Agnes Devanadera
  2614. Aga Muhlach
  2615. Edu Manzano
  2616. Chin Chin Gutierrez
  2617. Norberto Gonzales
  2618. Aartsbisdom Tuguegarao
  2619. Diosdado Macapagal International Airport
  2620. Calixto Zaldivar
  2621. Johnny Delgado
  2622. Hermogenes Ebdane jr.
  2623. Freddie Webb
  2624. Bernard Bonnin
  2625. Nicanor Perlas
  2626. Andal Ampatuan jr.
  2627. Juan Arellano
  2628. Datu Hoffer Ampatuan
  2629. Datu Salibo
  2630. Shariff Saydona Mustapha
  2631. Zuidoost-Aziatische Spelen 2009
  2632. John Carlos de los Reyes
  2633. Juan Gorordo
  2634. Jose Perez
  2635. Pia Hontiveros
  2636. Metro Manila Film Festival
  2637. Risa Hontiveros-Baraquel
  2638. Panaon (eiland)
  2639. Onofre Corpuz
  2640. Tabonmens
  2641. Jose de Venecia III
  2642. Rufino Biazon
  2643. Emilio Osmeña
  2644. Aardbeving Casiguran 1968
  2645. Liza Maza
  2646. Cerge Remonde
  2647. Renato Corona
  2648. Sonia Roco
  2649. Joaquin Bernas
  2650. Thiania viscaensis
  2651. Alberto Barrion
  2652. Marestella Torres
  2653. Francisco Balagtas
  2654. Streepkoptimalia
  2655. Datu
  2656. Amanda Evora
  2657. Mount Arayat
  2658. Ang Kapatiran
  2659. Filipijnse verkiezingen 1919
  2660. Filipijnse verkiezingen 1922
  2661. Jose Yap sr.
  2662. Oscar Obligacion
  2663. Albert van Overbeke
  2664. Ramon Villena
  2665. Feliciano Belmonte jr.
  2666. Departement van Nationale Defensie (Filipijnen)
  2667. Emilia Boncodin
  2668. Orlando Mercado
  2669. Donnie Nietes
  2670. Filipijnse verkiezingen 1949
  2671. Manuel Ott
  2672. Witkraagijsvogel
  2673. Jose Joya
  2674. Civil Aviation Authority of the Philippines
  2675. Wenkbrauwbuulbuul
  2676. Nida Blanca
  2677. Carlos Imperial
  2678. Geellelbuulbuul
  2679. Miguel Cinches
  2680. Zwartkopbuulbuul
  2681. Arthur Yap
  2682. Fred Panopio
  2683. Armando Sanchez
  2684. Juan Dela Cruz Band
  2685. Satur Ocampo
  2686. Florencio Campomanes
  2687. Esmael Mangudadatu
  2688. Mel Lopez
  2689. Abdusakur Tan
  2690. Rafael Nantes
  2691. Mohamad Ali Dimaporo
  2692. Edgar Chatto
  2693. Francisco Dagohoy
  2694. Akbayan Citizens' Action Party
  2695. Lorenzo Tañada
  2696. Jueteng
  2697. Pasig (rivier)
  2698. Visayanzee
  2699. Emilio Macias II
  2700. Philippine Military Academy
  2701. Krijgsmacht van de Filipijnen
  2702. Manute Bol
  2703. Jesse Robredo
  2704. Aardbeving Manilla 1863
  2705. Francisco Claver
  2706. Alfredo Liongoren
  2707. Oscar de Zalameda
  2708. Golf van Leyte
  2709. Halo-halo
  2710. Kaap Engaño
  2711. Malapascua
  2712. F. Sionil José
  2713. Florencio Vargas
  2714. Felix Hidalgo
  2715. Prospero Luna
  2716. Calayan (eiland)
  2717. Sarah Geronimo
  2718. Charlie Davao
  2719. Dolphy
  2720. Anak (lied)
  2721. Lourdes Sereno
  2722. T'boli (volk)
  2723. President van de Filipijnse Senaat
  2724. Pepe Diokno
  2725. Philippine Heart Center
  2726. Banco de Oro Unibank
  2727. Quintin Paredes
  2728. Selenocosmia samarae
  2729. Phlogiellus baeri
  2730. Phlogiellus insularis
  2731. Leila de Lima
  2732. Yamia bundokalbo
  2733. Asin (band)
  2734. Filipijnse brilslang
  2735. Luis Beltran
  2736. Katipunan (revolutionaire beweging)
  2737. Manuel Velez
  2738. Cyriopagopus dromeus
  2739. Orphnaecus pellitus
  2740. Selenobrachys philippinus
  2741. Abraham Sarmiento
  2742. Fred Bunao
  2743. Caraballo Mountains
  2744. Agusan
  2745. Ormocbaai
  2746. Mount Parker
  2747. Ifugao (volk)
  2748. Camotes-eilanden
  2749. Mount Amuyao
  2750. Basilio Tomás Sancho Hernando
  2751. Igorot
  2752. Eunice Sanborn
  2753. Willie Revillame
  2754. Henry Otley Beyer
  2755. Teddy Baguilat jr.
  2756. Magat Dam
  2757. Leonardo Co
  2758. Golf van Lingayen
  2759. Sultanaat van Maguindanao
  2760. Lijst van vulkanen in de Filipijnen
  2761. Hortensia Starke
  2762. Departement van Financiën (Filipijnen)
  2763. Chowking
  2764. Cesar Purisima
  2765. Phil Younghusband
  2766. Stephen Solarz
  2767. Jose Avelino
  2768. Mindoro-dwergooruil
  2769. Juan Cerezo de Salamanca
  2770. Lolita Carbon
  2771. Monique Lhuiller
  2772. Buskaping in Manilla
  2773. Abbas Basman
  2774. Kiesdistricten van Manilla
  2775. Kiesdistricten van Tarlac
  2776. Miguel Syjuco
  2777. Lily Monteverde
  2778. Gil Portes
  2779. Bamboo (band)
  2780. Mount Madiaas
  2781. Cuyo-eilanden
  2782. Cuyo (eiland)
  2783. Filipijnse verkiezingen 1946
  2784. Straat Cebu
  2785. San Juanicostraat
  2786. Besse Cooper
  2787. Straat Mindoro
  2788. Straat Balabac
  2789. Straat Tablas
  2790. Straat Surigao
  2791. Straat Basilan
  2792. Canigao-kanaal
  2793. Straat Tañon
  2794. Sibutu Passage
  2795. Verde Island Passage
  2796. Hilutangankanaal
  2797. Straat Polillo
  2798. Antoon Postma
  2799. Federico Aguilar Alcuaz
  2800. Straat Linapacan
  2801. Babaylan
  2802. Gabriela Silang
  2803. Golf van Moro
  2804. Maria Cristina-waterval
  2805. Straat Sarangani
  2806. Babuyankanaal
  2807. Kiesdistrict van Abra
  2808. Jintotolo-kanaal
  2809. Lisa Macuja
  2810. WTA-toernooi van Kuala Lumpur 2011
  2811. Agno (rivier)
  2812. Francisco San Diego
  2813. National Mapping and Resource Information Authority
  2814. Mangyan
  2815. James Hamilton-Paterson
  2816. Aartsbisdom Lingayen-Dagupan
  2817. Ian Araneta
  2818. Sam Pinto
  2819. Francisco Manuel Blanco
  2820. Carlos Francisco
  2821. Jiroemon Kimura
  2822. Iloilo International Airport
  2823. James Yap
  2824. Grijskopmuistimalia
  2825. Mericien Venzon
  2826. Reynaldo Uy
  2827. Doctrina Cristiana
  2828. Enrique Zobel
  2829. Maico Buncio
  2830. Antonio Abad
  2831. Juan Abad
  2832. Tomas Cabili
  2833. Evelio Javier
  2834. Alejandro Roces
  2835. José Yulo
  2836. Felipe Agoncillo
  2837. Amado Hernandez
  2838. Carlos Quirino
  2839. Miguel Romualdez
  2840. Valeriano Hernandez
  2841. Ignacio Villamor
  2842. Rafael Palma
  2843. Arsenio Laurel
  2844. Regalado Maambong
  2845. Damian Domingo
  2846. José Nepomuceno
  2847. Aartsbisdom Zamboanga
  2848. José Palma (dichter)
  2849. Fernando María Guerrero
  2850. Esteban Villanueva
  2851. Jesus Villamor
  2852. Leonor Orosa-Goquingco
  2853. Francisca Reyes-Aquino
  2854. Guillermo Tolentino
  2855. Kenneth Cobonpue
  2856. Pedro Pelaez
  2857. Efren Reyes sr.
  2858. Ananias Diokno
  2859. Ramon Diokno
  2860. Leon Pichay
  2861. Kuh Ledesma
  2862. Sari-sari-winkel
  2863. Jose Antonio Vargas
  2864. Albert del Rosario
  2865. Pablo Amorsolo
  2866. Filipijns nationaal basketbalteam
  2867. Lamberto Avellana
  2868. Stephan Schröck
  2869. Fidel Reyes
  2870. Aziatisch kampioenschap basketbal
  2871. Freddie Hubalde
  2872. Aziatisch kampioenschap basketbal 2009
  2873. Aziatisch kampioenschap basketbal 2011
  2874. Victorio Edades
  2875. Ambahan
  2876. Jaime Lopez
  2877. Binondo
  2878. Miguel Purugganan
  2879. Mariano Villafranca
  2880. Binondo Church
  2881. Pepito Lozada
  2882. Stadhuis van Manilla
  2883. Gregorio Araneta
  2884. Colegio de San Juan de Letran
  2885. Tomas Mascardo
  2886. Vicente Madrigal
  2887. Fe del Mundo
  2888. Resident Commissioner (Filipijnen)
  2889. Saranac Lake
  2890. Kiesdistricten van Quezon
  2891. Edith Tiempo
  2892. Kerima Polotan-Tuvera
  2893. Philippine Commission
  2894. Lee Van Corteza
  2895. Ricardo Paras sr.
  2896. Filipijnse verkiezingen 1916
  2897. Kawasan-watervallen
  2898. William Atkinson Jones
  2899. Filipijnse Grondwet
  2900. Francisco Ortigas
  2901. Jorge Vargas (politicus)
  2902. Roxas Boulevard
  2903. Filipijnse snijdervogel
  2904. Samar-snijdervogel
  2905. Calicoan
  2906. Teofilo Sison
  2907. Quezon Bridge
  2908. Luzon-snijdervogel
  2909. Luis Antonio Tagle
  2910. Basilio Valdes
  2911. Filipijnse Assemblee
  2912. Alfredo de Castro
  2913. Pablo Ocampo
  2914. Grijskopsnijdervogel
  2915. Salvador Bernal
  2916. Rafflesia schadenbergiana
  2917. Subic Bay International Airport
  2918. Daniel Romualdez
  2919. Kiesdistricten van Leyte
  2920. Artemio Rillera
  2921. Tanduay Distillers, Inc.
  2922. Juan de Silva
  2923. Platens honingvogel
  2924. Atrophaneura
  2925. Atrophaneura kotzebuea
  2926. Lumbia Airport
  2927. Romblon (eiland)
  2928. Antonio Bautista
  2929. Alberto Reynoso
  2930. Filipijnse verkiezingen 2013
  2931. Bancasi Airport
  2932. Diosdado Macapagal Bridge
  2933. Agusan Marsh Wildlife Sanctuary
  2934. Bayang Barrios
  2935. Bisdom Surigao
  2936. Bisdom Tandag
  2937. Jun Limpot
  2938. Lake Mainit
  2939. Filipijnse hapvogel
  2940. Treurspecht
  2941. Luzon-dwergooruil
  2942. Palawan-dwergooruil
  2943. Mindanao-dwergooruil
  2944. Lina's honingzuiger
  2945. Naaktwangspinnenjager
  2946. Goudkeelhoningzuiger
  2947. Aethopyga bella
  2948. Langstaartstruikzanger
  2949. Seebohmstruikzanger
  2950. Geelvleugelbladvogel
  2951. Witbrauwshamalijster
  2952. Zwarte dayallijster
  2953. Luzonniltava
  2954. Geelkruinhoningvogel
  2955. Filipijnse honingvogel
  2956. Tweekleurige honingvogel
  2957. Witbuikhoningvogel
  2958. Mindanao-honingvogel
  2959. Grijsborsthoningvogel
  2960. Dwerghoningvogel
  2961. Eurylaimus samarensis
  2962. Basilanvliegenvanger
  2963. Vaurie's vliegenvanger
  2964. Ficedula disposita
  2965. Helena-monarch
  2966. Everetts buulbuul
  2967. Goudoogbuulbuul
  2968. Ixos rufigularis
  2969. Filipijnse triller
  2970. Filipijnse klauwier
  2971. Mindanao-bergbrilvogel
  2972. Palawantwijgtimalia
  2973. Boszangertimalia
  2974. Rands vliegenvanger
  2975. Filipijnse wielewaal
  2976. Zwartkopsnijdervogel
  2977. Groenrugfluiter
  2978. Filipijnse fluiter
  2979. Morseley's boszanger
  2980. Groenrughoningvogel
  2981. Langsnavelkruiper
  2982. Bruinkopkruiper
  2983. Streepkopkruiper
  2984. Negrosjunglevliegenvanger
  2985. Mindanao-junglevliegenvanger
  2986. Luzonjunglevliegenvanger
  2987. Blauwe waaierstaart
  2988. Blauwe paradijsmonarch
  2989. Filipijnse waterroodstaart
  2990. Geelkeelboomtimalia
  2991. Vuurkruinboomtimalia
  2992. Zwartkruinboomtimalia
  2993. Palawanboomtimalia
  2994. Panay-boomtimalia
  2995. Negrosboomtimalia
  2996. Mindoro-lijster
  2997. Teresa Magbanua
  2998. Geelkapboomtimalia
  2999. Filipijnse goudvink
  3000. Whiteheads boomtimalia
  3001. Severino Reyes
  3002. Zorrilla Theater
  3003. Nicanor Abelardo
  3004. Anacleto del Rosario
  3005. Luis del Rosario
  3006. Gerardo de Leon
  3007. El filibusterismo (film)
  3008. Gregoria de Jesus
  3009. N.V.M. Gonzalez
  3010. Khavn de la Cruz
  3011. Iris van Herpen
  3012. Anita Staps
  3013. Metropolitan Manila Development Authority
  3014. Pia Clemente
  3015. Epifanio de los Santos
  3016. Emilio Jacinto
  3017. Antonio Luna (generaal)
  3018. Emmanuel Pelaez
  3019. Mount Kanlaon Natural Park
  3020. Pio del Pilar
  3021. Pedro Paterno
  3022. Pedro Bukaneg
  3023. Linda Estrella
  3024. Horacio Morales
  3025. Aniceto Lacson
  3026. Pelagia Mendoza
  3027. Paciano Rizal
  3028. Karl Roy
  3029. Talk 'N Text Tropang Texters
  3030. PBA-seizoen 2010/11
  3031. PBA-seizoen 2011/12
  3032. PBA-seizoen 2001
  3033. Petron Blaze Boosters
  3034. PBA-seizoen 2002
  3035. Danny Ildefonso
  3036. PBA-seizoen 2003
  3037. Angelo Castro jr.
  3038. PBA-seizoen 2000
  3039. PBA-seizoen 1999
  3040. Tim Cone
  3041. Lijst van PBA-spelers met meeste punten
  3042. Carlos Loyzaga
  3043. Smart Araneta Coliseum
  3044. PBA-seizoen 1998
  3045. Allan Caidic
  3046. Marlou Aquino
  3047. Laoag (rivier)
  3048. B-Meg Llamados
  3049. Palaui
  3050. Lijst van PBA-spelers met meeste rebounds
  3051. Filipijnen op de Olympische Zomerspelen 1988
  3052. Abra (rivier)
  3053. PhilSports Arena
  3054. Halsema Highway
  3055. Eusebius Halsema
  3056. Felix Manalo
  3057. Anita Magsaysay-Ho
  3058. Francisco Elizalde
  3059. Palarong Pambansa
  3060. Pacita Abad
  3061. Jose Alejandrino
  3062. Miguel Malvar
  3063. Eric Buhain
  3064. Julio Nakpil
  3065. Quiapo
  3066. Teodoro Plata
  3067. Museum of Philippine Political History
  3068. Spoliarium
  3069. Tectona
  3070. Vicente Manansala
  3071. Juana Molina
  3072. Candice Adea
  3073. Manuel Arguilla
  3074. Manuel Artigas
  3075. Maximo Inocencio
  3076. Candido Iban
  3077. Juan Arzeo
  3078. Daniel Caluag
  3079. Pancho Villa (bokser)
  3080. Manila Zoo
  3081. Tomas Mapua
  3082. Antonio Molina (componist)
  3083. Engracia Cruz-Reyes
  3084. Melchora Aquino
  3085. Servillano Aquino
  3086. Rizal Memorial Coliseum
  3087. Bilibid Prison
  3088. Trinidad Pardo de Tavera
  3089. Filipijnse verkiezingen 1953
  3090. Quinito Henson
  3091. Salvador Araneta
  3092. Eulogio Balao
  3093. Pedro Tuazon
  3094. Camilo Osias
  3095. Jose Zulueta
  3096. Sotero Cabahug
  3097. Pacita Madrigal-Gonzales
  3098. Ruperto Kangleon
  3099. Kiesdistricten van Zambales
  3100. Chinese kuifstern
  3101. Vliegramp op Cebu 1957
  3102. Teodoro Yangco
  3103. Oscar Castelo
  3104. José Rizal University
  3105. Vicente Magsaysay
  3106. United States Army Forces in the Far East
  3107. Gregorio Hernandez jr.
  3108. Cesar Basa
  3109. A.V.H. Hartendorp
  3110. PBA-seizoen 2012/13
  3111. Eugenio Perez
  3112. Marilou Diaz-Abaya
  3113. Wigberto Tañada
  3114. Judicial and Bar Council
  3115. Salvador Escudero III
  3116. Jaime Hernandez
  3117. Alfredo Montelibano sr.
  3118. Teodoro Agoncillo
  3119. Juan de Salcedo
  3120. Geronima Pecson
  3121. Oscar Ledesma
  3122. Marvic Leonen
  3123. Sixto Orosa jr.
  3124. Jaime Ferrer
  3125. Mariano Trias
  3126. Guillermo Masangkay
  3127. Honoria Acosta-Sison
  3128. Dina Manfredini
  3129. Diego Silang
  3130. Adriano Hernandez
  3131. Felix Antonio
  3132. Toribio Teodoro
  3133. Margarita Cojuangco
  3134. Joaquin Luna
  3135. Carmen Guerrero-Nakpil
  3136. Gemma Cruz-Araneta
  3137. Olivia Coo
  3138. Fred Elizalde jr.
  3139. Enrique Beech
  3140. Efren Plana
  3141. Joaquin M. Elizalde
  3142. Joaquin J. Elizalde
  3143. Fred Elizalde
  3144. Jerry Elizalde Navarro
  3145. Delia Domingo-Albert
  3146. Rachelle Gerodias
  3147. Frankie Miñoza
  3148. Eduardo Romualdez
  3149. Reproductive Health Bill
  3150. Manuel Ocampo
  3151. Victorino Mapa
  3152. Arturo Alcaraz
  3153. James Reuter
  3154. Francisco Santos (wetenschapper)
  3155. Wenceslao Vinzons
  3156. Sulpicio Lines
  3157. Gregorio Brillantes
  3158. Vicente Salumbides
  3159. Enrique Mendiola
  3160. Remedios de Oteyza
  3161. Martin Delgado
  3162. Winnie Monsod
  3163. Casto Alejandrino
  3164. Voltaire Gazmin
  3165. Mariano Alvarez
  3166. Carlos Celdran
  3167. Marcos Alicante
  3168. José Burgos
  3169. Sixto Brillantes
  3170. Perla Santos-Ocampo
  3171. Chot Reyes
  3172. Lope Santos
  3173. Andres Soriano jr.
  3174. Antonio Villegas
  3175. Andres Soriano sr.
  3176. Fidel Segundo
  3177. Magdalena Jalandoni
  3178. Christian Monsod
  3179. Hernando Ocampo
  3180. Arturo Luz
  3181. Ambrosio Flores
  3182. Jose Garcia Villa
  3183. Faustino Dy sr.
  3184. Teresita Ang-See
  3185. Juan Crisostomo Soto
  3186. Aquilino Pimentel III
  3187. Ernesto Herrera
  3188. Jose Altavas
  3189. Manuel Ocampo (kunstenaar)
  3190. Estrella Alfon
  3191. Emilio Alvero
  3192. June Keithley-Castro
  3193. Heherson Alvarez
  3194. Kathedraal van Balanga
  3195. Kathedraal van Zamboanga
  3196. Kathedraal van Baguio
  3197. Kathedraal van Jaro
  3198. Linda Ty-Casper
  3199. Nena Saguil
  3200. Presidential Medal of Merit
  3201. Ateneo de Manila University
  3202. Aurora Quezon
  3203. Teodoro Kalaw
  3204. Sultanaat Sulu
  3205. Lina Flor
  3206. Teodoro Sandiko
  3207. Leona Florentino
  3208. Mona Sulaiman
  3209. Potenciano Gregorio
  3210. Angel Nakpil
  3211. León María Guerrero
  3212. Pura Santillan-Castrence
  3213. Helena Benitez
  3214. Higinio Benitez
  3215. Francisca Tirona-Benitez
  3216. Conrado Benitez
  3217. Francisco Benitez
  3218. Isagani Cruz
  3219. Rosalina Abejo
  3220. Walden Bello
  3221. Gilbert Remulla
  3222. Paz Marquez-Benitez
  3223. Alice Reyes
  3224. Jaime Zobel de Ayala
  3225. Maria Elisa Anson-Roa
  3226. Isabelo Tampinco
  3227. Bobby Parks
  3228. Fernando Zóbel de Ayala
  3229. Dalisay Aldaba
  3230. Jovita Fuentes
  3231. Daisy Hontiveros-Avellana
  3232. Jose Hontiveros
  3233. Vicente Jayme
  3234. Jose Concepcion
  3235. Bienvenido Tantoco sr.
  3236. Lina Espina-Moore
  3237. Manuel Bernabe
  3238. Genaro Magsaysay
  3239. KC Concepcion
  3240. William Esposo
  3241. Eulogio Rodriguez
  3242. Virgilio Almario
  3243. Irene Cortes
  3244. Pablo O. Tecson
  3245. Pablo R. Tecson
  3246. Jorge Barlin
  3247. Manuel Briones
  3248. Mike Bigornia
  3249. Cornelio Villareal
  3250. Sharon Cuneta
  3251. Carlos Santos-Viola
  3252. Andres Luna de San Pedro
  3253. Ramon Fernandez (basketballer)
  3254. PBA-seizoen 1997
  3255. Lorenzo María Guerrero
  3256. Lorenzo Guerrero
  3257. Ricardo Paras jr.
  3258. Pedro Romualdo
  3259. Jose Solis
  3260. Amadis Maria Guerrero
  3261. Pedro Abad Santos
  3262. Gil Montilla
  3263. Sixto Roxas
  3264. Luis Santos
  3265. Jose de Luzuriaga
  3266. Jolico Cuadra
  3267. Roberto Chabet
  3268. Lota Delgado
  3269. Bienvenido Lumbera
  3270. Edward Hagedorn
  3271. Joseph Victor Ejercito
  3272. Marcelo Adonay
  3273. Pio Valenzuela
  3274. Graciano López Jaena
  3275. Charito Solis
  3276. Dahil sa Isang Bulaklak
  3277. Juan Nepomuceno
  3278. Grace Poe-Llamanzares
  3279. Narcisa de Leon
  3280. Avelina Gil
  3281. Encarnacion Alzona
  3282. Bonifacio Arevalo
  3283. Nancy Binay
  3284. Bam Aquino
  3285. Raul S. Gonzalez
  3286. Juan Ponce Enrile jr.
  3287. Bella Flores
  3288. Julian Felipe
  3289. Narciso Clavería
  3290. Tecla San Andres-Ziga
  3291. Venancio Ziga
  3292. Felipe Cruz
  3293. Francisco Makabulos
  3294. Perfecto Fernandez
  3295. Marcela Agoncillo
  3296. Alicia Vergel
  3297. Roman Kintanar
  3298. Jun de Leon
  3299. Basilio Sarmiento
  3300. Luís María Guerrero
  3301. Jose Fernandez jr.
  3302. Felixberto Olalia sr.
  3303. Antonio Jayme
  3304. Tomas Earnshaw
  3305. Ramon Fernandez (zakenman)
  3306. Mona Lisa (actrice)
  3307. Jimmy Alapag
  3308. Jose Padilla sr.
  3309. Jose Padilla jr.
  3310. Juan Tuvera
  3311. Maximo Kalaw
  3312. Larry Alcala
  3313. Laureano Guevarra
  3314. Lucrecia Reyes-Urtula
  3315. Manuel María Guerrero
  3316. Crispulo Aguinaldo
  3317. Ramon Revilla sr.
  3318. Socorro Ramos
  3319. Roque Ablan
  3320. Macario Sakay
  3321. Celedonio Ancheta
  3322. Manuel Tinio
  3323. Rolando Tinio
  3324. Beatriz Lucero-Lhuillier
  3325. Isauro Gabaldon
  3326. Marcus Douthit
  3327. Ruperto Montinola
  3328. Andrea Veneracion
  3329. Wilfrido Maria Guerrero
  3330. Teodoro Valencia
  3331. Benito Vergara
  3332. Jose Luna
  3333. Pura Villanueva-Kalaw
  3334. Teodoro Kalaw jr.
  3335. Maria Kalaw-Katigbak
  3336. Pedro Gatmaitan
  3337. Tomas Remigio
  3338. Leopoldo Aguinaldo
  3339. Alejandro Almendras
  3340. Rene Espina
  3341. Regino Garcia
  3342. Aziatisch kampioenschap basketbal 2013
  3343. Jose Maria Panganiban
  3344. Cecilio Apostol
  3345. Romeo Candazo
  3346. Trinidad Tecson
  3347. Juan Elizalde
  3348. Felipe Calderon (advocaat)
  3349. Ambrosio Padilla
  3350. Nicanor Padilla
  3351. Adelina Barrion
  3352. Susan Fuentes
  3353. Benito Legarda
  3354. Joaquin Tuason
  3355. Cipriano Primicias sr.
  3356. Cipriano Primicias jr.
  3357. Aguedo Agbayani
  3358. Conrado Estrella
  3359. Magnolia Antonino
  3360. Maria Ressa
  3361. Jaime Laya
  3362. Antonio de las Alas
  3363. Emilio Ramon Ejercito
  3364. Ramon Cojuangco
  3365. Megan Young
  3366. Hugo Gutierrez
  3367. Leonardo Perez
  3368. Nora Daza
  3369. Hadji Butu
  3370. Julian Balmaceda
  3371. Aardbeving Bohol 2013
  3372. Alberto Romualdez jr.
  3373. Alberto Romualdez sr.
  3374. Alejo Mabanag
  3375. 16e Filipijns Congres
  3376. Paulino Garcia
  3377. Joe Dizon
  3378. Tyfoon Haiyan
  3379. Behn Cervantes
  3380. Iggy Arroyo
  3381. Mariano Sevilla
  3382. Alfred Romualdez
  3383. Constancio Bernardo
  3384. Otilio Arellano
  3385. Cancio Garcia
  3386. Elpidio Valencia
  3387. Edilberto Tiempo
  3388. Ishmael Bernal
  3389. Carlos Padilla sr.
  3390. Bernardo Villegas
  3391. Pedro Subido
  3392. Tomas Confesor
  3393. Davao Occidental
  3394. Patricio Confesor
  3395. 15e Filipijns Congres
  3396. Francisco Chavez
  3397. Baby Dalupan
  3398. Francisco Dalupan sr.
  3399. University of the East
  3400. Mikee Cojuangco-Jaworski
  3401. Gloria Romero
  3402. Alejandro Melchor sr.
  3403. Mel Mathay
  3404. Artemio Ricarte
  3405. Katherine Luzuriaga
  3406. Thomas Fonacier
  3407. Santiago Fonacier
  3408. Isabelo de los Reyes
  3409. Iglesia Filipina Independiente
  3410. Hermogenes Ilagan
  3411. Antonino Roman
  3412. Decoroso Rosales
  3413. Aartsbisdom Cotabato
  3414. Jose Bengzon jr.
  3415. Jose Bengzon sr.
  3416. Mariano de Joya
  3417. Romualdo de Jesus
  3418. Anselmo de Jesus
  3419. Alma Bella
  3420. Fernando Poe sr.
  3421. 14e Filipijns Congres
  3422. Ricardo Puno sr.
  3423. Ricardo Puno jr.
  3424. Roberto Puno
  3425. Herminio Disini
  3426. Evelio Leonardia
  3427. Monico Puentevella
  3428. Felix Amante
  3429. Kiesdistrict van Bacolod
  3430. Amado Bagatsing
  3431. Rooms-katholieke Kerk in de Filipijnen
  3432. Ramon Orlina
  3433. Rafael Salas
  3434. Max Soliven
  3435. Benito Soliven (politicus)
  3436. Juan Molina
  3437. Santa Cruz (Manilla)
  3438. Jacinto Zamora
  3439. Ildefonso Santos jr.
  3440. Ildefonso Santos sr.
  3441. Jose Zulueta (bibliograaf)
  3442. Florenz Regalado
  3443. Nicolas Zamora
  3444. Gregorio Zara
  3445. Jaime de Veyra
  3446. Anacleto Diaz
  3447. Pedro Guevara
  3448. Pedro Sabido
  3449. Vicente Paterno
  3450. Generoso Maceda
  3451. Arthur Defensor sr.
  3452. Luis Yangco
  3453. Radja Sulayman
  3454. Mariano Ponce
  3455. Ely Capacio
  3456. Loyola Memorial Park
  3457. José Raón
  3458. Rodolfo Ganzon
  3459. Haydee Yorac
  3460. Oscar Orbos
  3461. Felipe Buencamino sr.
  3462. Felipe Buencamino III
  3463. Ilustrados
  3464. Willy Cruz
  3465. Rodolfo Aquinaldo
  3466. Flaviano Yengko
  3467. Filemon Perez
  3468. Rene Sarmiento
  3469. Justiniano Montano
  3470. Estanislao Fernandez
  3471. Benjamin Diokno
  3472. Emilio Yap
  3473. Harry Gasser
  3474. Eileen Ermita-Buhain
  3475. José Maria Basa
  3476. Aurelio Tolentino
  3477. Justo Lukban
  3478. 1e Filipijns Congres
  3479. 2e Filipijns Congres
  3480. Manuel de la Fuente
  3481. Carmeling Crisologo
  3482. Vicente del Prado
  3483. Malate
  3484. Gary Estrada
  3485. The Philippine Star
  3486. UST Museum of Arts and Sciences
  3487. Plaza Miranda
  3488. Manila Chronicle
  3489. Lijst van voetbalinterlands Filipijnen - Maldiven
  3490. Sampaloc (Manilla)
  3491. Cesar Maria Guerrero
  3492. Ermita
  3493. Lijst van personen geboren in Manilla
  3494. Zoilo Hilario
  3495. Draco mindanensis
  3496. Mila del Sol
  3497. Oscar Yatco
  3498. Santanina Rasul
  3499. Manuel Antonio Rodriguez sr.
  3500. Juan Alegre
  3501. Lou Salvador
  3502. Hugo Yonzon jr.
  3503. Gaudencio Antonino
  3504. Irineo Miranda
  3505. Federico Escaler
  3506. Jose Escaler
  3507. Esteban Abada
  3508. Melecio Arranz
  3509. Vicente Francisco
  3510. Solicitor General of the Philippines
  3511. Raul Goco
  3512. Francis Jardeleza
  3513. Antonio Frondosa
  3514. Jaro (Iloilo)
  3515. Artemio Casas
  3516. Sint-Vincent Ferrerseminarie
  3517. Cardinal Santos Medical Center
  3518. Mariano Gaviola
  3519. Radio Veritas
  3520. Jose Maria Cuenco
  3521. Reform the Armed Forces Movement
  3522. Coconut Palace
  3523. Santo Domingo Church
  3524. Filipijnse verkiezingen 1995
  3525. Dominador Aytona
  3526. Lijst van Filipijnse departementen
  3527. Departement van Gezondheid (Filipijnen)
  3528. Jose Locsin
  3529. Lijst van voetbalinterlands Filipijnen - Thailand
  3530. Rogelio de la Rosa
  3531. Sixto Brillantes
  3532. Vicente Lim
  3533. Pilar Hidalgo
  3534. Eliseo Pajaro
  3535. Regino Ylanan
  3536. James Leonard Gordon
  3537. Arsenio Cruz Herrera
  3538. Felix Roxas y Fernandez
  3539. Felix Roxas y Arroyo
  3540. Felipe Roxas
  3541. Rodrigo Duterte
  3542. Carlos Bermudez de Castro
  3543. EDSA-revolutie II
  3544. Alejandro Abadilla
  3545. Bataan National Park
  3546. Valentin Ventura
  3547. Honorio Ventura
  3548. Ang Kiukok
  3549. Jessica Hagedorn
  3550. Emiliano Tirona
  3551. Jose Maria Arroyo
  3552. Democrata Party
  3553. Nicolas Buendia
  3554. Jose Clarin
  3555. Ramon Peralta
  3556. Jose Ozamiz
  3557. Hermogenes Concepcion sr.
  3558. Manuel Camus
  3559. Roseller Lim
  3560. Juan Araneta
  3561. Toribio Antillon
  3562. Romeo Brawner
  3563. Antonio Belo
  3564. Hermogenes Concepcion jr.
  3565. Sotero Baluyut
  3566. Francisco Zulueta
  3567. Rafael Alunan III
  3568. Edmundo Cea
  3569. Lorenzo Teves
  3570. Emilio Espinosa jr.
  3571. Olegario Clarin
  3572. Lino Cayetano
  3573. Antero Soriano
  3574. Enrique Magalona
  3575. Espiridion Guanco
  3576. Francisco Delgado
  3577. Juan Posadas
  3578. Teofisto Guingona sr.
  3579. Jose Corazon de Jesus
  3580. Jose Lina jr.
  3581. Mamintal Tamano
  3582. Hermenegildo Villanueva
  3583. Leon Guinto
  3584. Rene Villanueva
  3585. Mariano Jhocson
  3586. Luis Morales
  3587. Jose Vera
  3588. Jose Fuentebella
  3589. Isaac Lacson
  3590. Jose Maria Veloso
  3591. Deogracias Rosario
  3592. Pedro Rodriguez (politicus)
  3593. Francisco Villanueva
  3594. Jose Romero
  3595. Vicente de Vera
  3596. Juan Nolasco
  3597. Mariano Yulo
  3598. Ermin Garcia
  3599. Domingo Imperial
  3600. Filipijnse gouverneursverkiezingen 1906
  3601. Benito Lopez
  3602. Salvador Esguerra
  3603. Vicente Ilustre
  3604. Vicente Encarnacion
  3605. Francisco Soriano
  3606. Arnulfo Fuentebella
  3607. Francisco Liongson (politicus)
  3608. Raul Pangalangan
  3609. Leoncio Imperial
  3610. Carlos Imperial
  3611. Mario Guariña
  3612. Aquilino Calvo
  3613. Esteban Singzon
  3614. Juan Villamor
  3615. Matias Gonzales
  3616. Pedro Maria Sison
  3617. Manuel Lopez
  3618. Filemon Sotto
  3619. Celestino Rodriguez
  3620. Ceferino de Leon
  3621. Nicolas Capistrano
  3622. Bernabe de Guzman
  3623. Alejandro de Guzman
  3624. Francisco Enage
  3625. Santiago Lucero
  3626. Tomas Gomez
  3627. Troadio Galicano
  3628. Pastor Salazar
  3629. Jose Generoso
  3630. Juan Torralba
  3631. Jamalul Kiram
  3632. Juan Gaerlan
  3633. Fermin Torralba
  3634. Potenciano Treñas
  3635. Juan Liwag
  3636. Wenceslao Lagumbay
  3637. Domocao Alonto
  3638. Macario Peralta jr.
  3639. Edgar Ilarde
  3640. Salipada Pendatun
  3641. Ramon Torres
  3642. Prospero Sanidad
  3643. Vicente Rama
  3644. Jose Ledesma
  3645. Esteban de la Rama
  3646. Pedro Hernaez
  3647. Ludovico Hidrosollo
  3648. Proceso Sebastian
  3649. Rafael Martinez (politicus)
  3650. Alauya Alonto
  3651. Daniel Maramba
  3652. Carlos Tan
  3653. Datu Sinsuat
  3654. Felixberto Verano
  3655. Arturo Macapagal
  3656. Mel Senen Sarmiento
  3657. Manuel Araullo
  3658. Amador Daguio
  3659. Letty Jimenez-Magsanoc
  3660. Manuel Luna
  3661. Macario Adriatico
  3662. Filipijnse verkiezingen 2016
  3663. Leni Robredo
  3664. Ayala Center Cebu
  3665. Rizal Memorial Stadium
  3666. Victorino Carrion
  3667. Kathedraal van Davao
  3668. Manuel Collantes
  3669. Casimiro del Rosario
  3670. Cesar Climaco
  3671. Vicente Lukban
  3672. Pantaleon Alvarez
  3673. Precioso Palma
  3674. Baltazar Aquino
  3675. Felix Fuentebella
  3676. Josefa Llanes-Escoda
  3677. Angel Magahum
  3678. Pia Wurtzbach
  3679. Domingo Lopez
  3680. Roberto Ongpin
  3681. Natividad Almeda-Lopez
  3682. Asuncion Arriola-Perez
  3683. Facundo Madriaga
  3684. Sixto Orosa sr.
  3685. Abigail Binay
  3686. Francisco Maňosa
  3687. Bayan Ko
  3688. Joel Villanueva
  3689. 17e Filipijns Congres
  3690. Rodolfo Fariñas
  3691. Francisco Buencamino
  3692. Islas de Gigantes
  3693. Ian Lariba
  3694. Bernardo Bernardo
  3695. Ed Ocampo
  3696. Florencio Abad
  3697. Poro (eiland)
  3698. Eufranio Eriguel
edit
Moderatorzaken
Links
edit
Barnstar-philippines.png Filipijnenster uitgereikt door Waerth op 27 november 2005 09:43 "Voor al zijn werk aan artikelen mbt de Filipijnen".
Editors Barnstar.png Schrijversster uitgereikt door Ucucha op 9 okt 2006 16:53 "Voor al zijn werk aan de Filipijnen".
Gold barnstar 2.png Jubileumster uitgereikt op 23 april 2010 "vanwege 5 jaar activiteit op de Nederlandstalige Wikipedia".
Bronzewiki 2.png Bronzen Puzzelstukje uitgereikt op 27 juli 2007 "voor de derde plaats in de Schrijfwedstrijd 2007 met het artikel Corazon Aquino".
Bokaal schrijfwedstrijd 2011.png Eerste prijs uitgereikt op 17 januari 2012 "voor de eerste plaats in de Schrijfwedstrijd 2012 met het artikel Manuel Quezon".
Wiklesia.jpg Pro Wiklesia uitgereikt door Berretta cardinalizia.png RJB overleg op 19 mei 2015 13:25 (CEST) "voor zijn grote bijdragen aan de beschrijving van (de geschiedenis van) het rooms-katholicisme op de Filipijnen."
Editor - orichalcum star.jpg Jubileumster uitgereikt door KroySquare.jpgDirkVE overleg op 7 aug 2015 09:43 (CEST) "Proficiat! 10 jaar op wikipedia (23 april 2005-2015)"
100wikidays-barnstar-1.png 100wikidays ster uitgereikt door Spiritia op 10 aug 2015 20:40 (CEST) "Dear Magalhães, The successful survival at the end of your #100wikidays challenge brings to you this small barnstar as a token of my respect and appreciation :) Thank you for being part of this little crazy game and I really hope that you enjoyed it. Hopefully, you finished on time in order to still have something like a summer holiday :D Enjoy it! It's so well deserved!"