Gebruiker:Toth

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken
* Begonnen artikelen: 2926
* Gemaakte foto's: 106
* Totaal activiteiten

Artikelen[bewerken]

Wetenschap(pers)[bewerken]

Anatole Abragam, E.J. Allen, Grant Allen, Christoph Anstötz, APS, Archon, Charlotte Auerbach, BAAC, Henry Baker, Nick Barton, Gavin de Beer, Mark Bekoff, Rowland Biffen, Biolistiek, Heinrich Boie, F.O. Bower, W.T. Brande, H.T. Brown, Nicola Cabibbo, H.L. Callendar, Sydney Chapman, Brian Charlesworth, CfHB, V.G. Childe, Alfred des Cloizeaux, Leonard Cockayne, Copley Medal, Raymond Corbey, O.M. Corbino, Alan Cottrell, Anne Darwin, Francis Darwin, George Darwin, Horace Darwin, Darwin Medal, Darwinvis, Yves Delage, Robin Dunbar, Dunbar's number, N.C. Dunér, George Edwards, Elektroporatie, John Ellis, Charles Fabry, Faraday Medal, Frank Fenner, Leopold Fitzinger, H.M. Fox, F.E. Fritsch, Fycologie, J.S. Gardiner, John Goodricke, G.B. Grassi, A.C. Haddon, J.B.S. Haldane, John Harper, J.H. Harrison, J.P. Hill, G.W. Hill, Andrew Huxley, Hugh Huxley, Joseph von Jacquin, Nikolaus von Jacquin, JIC, Journal of Genetics, Bernard Katz, David Keilin, Andrew Keller, Albert Kluyver, Gowin Knight, Kopstudie, John Krebs, Harold Kroto, LabCo, David Lack, Horace Lamb, E. Ray Lankester, Keith Lucas, Kenneth Mather, Matteucci Medal, J.M. Smith, MBA, César Milstein, John Mudge, Mutagenesis, NCSE, Neurobiotaxis, Toshisada Nishida, Barbara Noske, H.F. Osborn, Wolfgang Panofsky, Panofsky Prize, C.A. Parsons, Friedrich Paschen, Norman Pirie, Giovanni Plana, Guido Pontecorvo, Rodney Porter, Edward Poulton, Protowetenschap, Reginald Punnett, Franco Rasetti, Winwood Reade, Martin Rees, Tadeus Reichstein, Wil Roebroeks, Émile Roux, Christmas Lectures, Rumford Medal, Johannes Schmidt, R.F. Schwitters, Eugenie Scott, D.H. Scott, Al Seckel, A.C. Seward, Philip Sheppard, Michael Shermer, Carl Skottsberg, Willie Smits, F.R. Somerset, Jack Steinberger, J.A. Stratton, Frederick Stratten Russell, Supélec, TED, Geza Teleki, D'Arcy Thompson, H.W. Thompson, Roland Trimen, E.B. Tylor, Neil deGrasse Tyson, Samuel Vince, Tineke Vroman, John Walsh, Edward Waring, August Weismann, H.L. White Miles, Workshop, Maurice Yonge, ZSL

Filosofie[bewerken]

Antropocentrisme, Paola Cavalieri, Heta Häyry, Dale Jamieson, Helga Kuhse, Colin McGinn, Harlan Miller, Ingmar Persson, Probabilisme, Tom Regan, Bernard Rollin, Steve Sapontzis, Susan Stebbing, Denys Turner

Geneeskunde/gezondheid[bewerken]

Alfahulp, C.U. Ariëns Kappers, Ariëns Kappers Medal, Joseph Barcroft, William Bateson, William Bayliss, Beckwith-Wiedemann Syndroom, John Belchier, Louis Bolk, G.S. Callendar, Clinical Science, Chromosoom 1, Chromosoom 2, Chromosoom 3, Chromosoom 4, Chromosoom 5, Chromosoom 6, Chromosoom 7, Chromosoom 8, Chromosoom 9, Chromosoom 10, Chromosoom 11, Chromosoom 12, Chromosoom 13, Chromosoom 14, Chromosoom 15, Chromosoom 16, Chromosoom 17, Chromosoom 18, Chromosoom 19, Chromosoom 20, Chromosoom 21, Chromosoom 22, Drive Against Malaria, Ludwig Edinger, Paul Fildes, Fixatie disparatie, Foramen magnum, Frontaal syndroom, Gamma Knife, Gamma Knife Centrum Tilburg, Gedragsneurologie, Hemihypertrofie, John Huxham, Syndroom van Imerslund-Gräsbeck, Syndroom van Jacobsen, Francis Kiernan, Laparoscoop, Syndroom van Lennox-Gastaut, Thomas Lewis, Syndroom van Hallervorden-Spatz, James MacKenzie, Peter Medawar, Joseph Merrick, Nierhypoplasie, Nefrectomie, Ossificatie, Ziekte van Oudtshoorn, Plexus brachialisletsel, Syndroom van Potter, Proteus-syndroom, VJ Ramachandran, McDonaldhuis, Russell-Silver Syndroom, Ziekte van Tay-Sachs, E.A. Sharpey-Schafer, Ashok Shivnani, Venlafaxine, Verbeeten Instituut, Wandbeen, Syndroom van West, Wisselwerking, Syndroom van Wolf-Hirschhorn

Psychologie[bewerken]

Erotiseren, Deborah Fouts, Roger Fouts, Daniel Gilbert, Kenneth Higbee, Henry Maudsley, De onzichtbare gorilla, Graham Wallas, VSPN

Media[bewerken]

Journalistiek[bewerken]

AD-Haringtest, AD-Oliebollentest, BeNe-prijs, Bijeen, Matthew Chapman, Anderson Cooper, George Coulton, Harald Doornbos, Dave Eggers, ELF Voetbal, Stephen Glass, Human Interest, Walter Isaacson, Tom Janssen, De Journalist, John Langdon-Davies, Media-ethiek, Mediapluriformiteit, National Reformer, NDP, Pers & Prent, Persprijs Toerisme, John Robertson, Lewis Spence, Sponsored magazine, Stadsnieuws, Stimuleringsfonds, Aad Struijs, Aad Struijs Persprijs, Tilburgse Koerier, Hans van Wissen, Z-Press

Boek/auteur[bewerken]

The Ancestor's Tale, A Devil's Chaplain, Age of Reason, Arena, Autobiography of C. Darwin, William Peter Blatty, Marjorie Bowen, Jaques Buval, BZZTôH, Continuïteit, Coraline, Luke Davies, The Dead Zone, Dr. Sleep, Charles Duff, Echte mannen eten wél kaas, End of America, Firestarter, Flowers for Algernon, Richard Garnett, De gelukkige huisvrouw, Gerald's Game, God Delusion, God Is Not Great, George Godwin, Golden Bough, Griffin, De grote wereld, Hachette Livre, HarperCollins, Sam Harris, Hersenschimmen, Christopher Hitchens, Edmond Holmes, How the Mind Works, Kazuo Ishiguro, Uitgeverij kleine Uil, Stephen Knight, Komt een vrouw bij de dokter, Korak, Matthew Lewis, Frénk v/d Linden, Simon Maginn, Manufacturing Consent, Joseph McCabe, Robert R. McCammon, Marion Pauw, Media Business Press, Neverwhere, Nijgh & Van Ditmar, Penguin Island, Phantoms In The Brain, Llewelyn Powys, Prometheus Books, The Psychology of the Psychic, Allan Quatermain, Richard Russo, Leslie Stephen, Stumbling on Happiness, Terug naar de kust, Thinker's Library, James Thomson (1834-1882), T.M.C. Asser Press, Two Plus Two Publishing, Vassallucci, Winnaars Collectie, Uitgeverij Zwijsen

Beeld & geluid[bewerken]

102 Minutes That Changed America, ActionNow!, Alice, American Dream, Anne Frank Remembered, Atheism Tapes, Any Day Now, Ax Men, Banned f/t Bible, Banned f/t Bible 2, Barnaby Jones, Benson, The Bernie Mac Show, Born into Brothels, Buddha’s Lost Children, Category III, Century of Self, China Beach, Coach, The Chronicle, Diablo Cody, Common Threads, Control Room, The Days and Nights of Molly Dodd, The Defenders, Designing Women, Dream On, The Drew Carey Show, Enemies of Reason, Engineering an Empire, The Equalizer, Evening Shade, Factor Giel, The Facts of Life, Family Affair, Family Law, Filmkeuring, Fog of War, Forever, 4 Elements, The Four Horsemen, Gangland, Gimme a Break!, Growing Up, History, Home Academy Publishers, Homicide: Life on the Street, Horizon, Huff, Human Weapon, Hung, I Am a Promise, In the Shadow of the Stars, Jesus Camp, The John Larroquette Show, Kate & Allie, Kokoda Front Line, The Larry Sanders Show, Last Days, Leatherface, Life with Bonnie, Long Way Home, Lost Evidence, Love, Sidney, Marcus Welby, M.D., Masters of Horror, Maya Lin: A Strong Clear Vision, Mega Disasters, Mega Movers, Midnight Caller, MGM Movie Channel, Michael Myers, Modern Marvels, The Mod Squad, Monster Quest, Mummy Forensics, Murder on a Sunday Morning, Newhart, Nice Guys Finish First, Night Court, Olifantendoders, One Day at a Time, One Day in September, Panama Deception, Popoz, Pinhead, Planet Earth, Pop Fiction, Quincy, M.E., The Ray Bradbury Theater, Reasonable Doubts, Red Shoe Diaries, Real Hustle, The Rockford Files, Root of all Evil, Rude Awakening, Julia Samuël, Sanford and Son, Silent Library, Stand v/d maan, Taxi to the Dark Side, Three's Company, Through the Wormhole, Trapper John, M.D., TP Pilot, TP #29, The Universe, V, Venom ER, Veronica's Closet, Vinger aan de Pols, When We Were Kings, Wings, Saul Zaentz, Zielen van Napels

Film[bewerken]

Horror Engelstalig[bewerken]

13 Sins, 30 Days of Night, 247°F, All the Boys Love Mandy Lane, American Mary, The Amityville Horror, The Apparition, At the Devil's Door, Audrey Rose, The Awakening, Ba'al, The Babadook, Babysitter Wanted, Bait, The Bay, The Believers, Beneath, Black Water, Blood and Chocolate, Blood Creek, Bloodwork, The Bone Snatcher, The Borderlands, Botched, Candyman, Captivity, Carver, The Children, Children of the Corn, Children of the Corn (2009), Chocolate, Cigarette Burns, The Clinic, The Collection, Come Back to Me, The Conspiracy, The Crazies, Dance of the Dead, Dance of the Dead (2008), The Dark Half, Darkness Falls, Day of the Dead, Deadgirl, Dead Silence, The Deaths of Ian Stone, Deer Woman, Desperation, Devil's Den, Devil's Due, Devil's Diary, Diary of the Dead, Dorothy Mills, Drag Me to Hell, Dread, Dreams in the Witch House, Dying Breed, Eden Lake, Exorcist II, The Exorcist III, The Eye, The Fair Haired Child, Feast, Finders Keepers, Flight 7500, Fragile, Friday the 13th, From Dusk Till Dawn 2: Texas Blood Money, From Dusk Till Dawn 3: The Hangman's Daughter, Ghoulies, Grave Encounters, Haeckel’s Tale, Haunter, The Haunting in Connecticut, The Haunting in Connecticut 2: Ghosts of Georgia, Hellraiser, Hellbound: Hellraiser II, Hellraiser III, The Helpers, The Hills Have Eyes, Hit and Run, Homecoming, Home Movie, House, The House of the Devil, House of 1000 Corpses, House on Haunted Hill, The Human Centipede (Final Sequence), Hunger, The Hunger, Husk, Imprint, The Innkeepers, Incident on and Off a Mountain Road, In the Mouth of Madness, Invasion of the Body Snatchers, I Spit on Your Grave, I Spit on Your Grave (2010), I Spit on Your Grave 2, It Follows, Jason Goes to Hell: The Final Friday, Jenifer, Jessabelle, Joy Ride: Dead Ahead, Killer Klowns from Outer Space, Kill List, Kill Theory, The Last Exorcism, The Last Horror Movie, The Last House on the Left, Left in Darkness, Legion, Long Weekend, Lord of Illusions, Lost Boys: The Thirst, Lost Boys: The Tribe, The Loved Ones, May, Megan Is Missing, The Midnight Meat Train, Midnight Movie, Mirrors, Mirrors 2, The Mist, Monkey Shines, Mute Witness, My Bloody Valentine, My Soul to Take, Needle, The New Daughter, Nothing Left to Fear, Nurse, One Missed Call, Ouija, Panic Button, Patrick, Penny Dreadful, Phantasm, Pick Me Up, Pig Hunt, The Poughkeepsie Tapes, The Possession, The Possession of Michael King, Prowl, The Puppet Masters, The Rage: Carrie 2, Raze, Re-Animator, Rogue, Rohtenburg, Scanners, Scarecrow, The Seasoning House, Session 9, Seventh Sign, The Shortcut, Shutter, Shuttle, Sick Girl, The Signal, Sinister, Skeleton Man, Skinwalkers, Sleepwalkers, Sometimes They Come Back, Species II, Spiders, Splice, Splinter, Starry Eyes, Stitches, Survivor, Teeth, TTCM: The Beginning, The Thaw, They Live, The Thing, Thinner, The Thirst, Thir13en Ghosts, The Tooth Fairy, Truth or Dare, The Unborn, The Uninvited, Vacancy 2: The First Cut, Vampires, Vinyan, WΔZ, Wake Wood, We Are What We Are, Wer, White Noise, Wolf, Wolf Creek, Wolf Creek 2, The Woman, Would You Rather, You're Next

Horror overig[bewerken]

Il Cartaio, El espinazo del diablo, Haute tension, Ils, Les 7 jours du talion, Men Behind The Sun, Ôdishon, One Missed Call, De Poel, Kalevet, Rec, Sakebi, Sheitan, Suicide Club, Three... Extremes,

Engelstalig overig[bewerken]

10 Items or Less, 10 Rillington Place, 11:14, 88 Minutes, 100 Girls, About Schmidt, A Close Shave, Act of God, A Dry White Season, After.Life, A Grand Day Out, A Guide to Recognizing Your Saints, A League of Their Own, Alex Cross, The Ambulance, A Night at the Roxbury, Another Day in Paradise, A Perfect Getaway, Apt Pupil, Baby Mama, BASEketball, Barefoot, The Believer, Benjamin Button, Beasts of the Southern Wild, Best of the Best, Big Stan, The Black Balloon, Black Rock, Blind Date, Blindness, Bloodsport, Blue Car, Bone Dry, Boomerang, Bordertown, Bottle Shock, Boys Don't Cry, Brainstorm, Brick, Broken Flowers, Brotherhood, The Browning Version, The Great Buck Howard, Bug, Butterfly on a Wheel, Candy, Cavedweller, Centurion, Chattahoochee, City Slickers, Cleaner, Clerks II, Clubbed, Cocoon, The Collector, Confessions of an Ugly Stepsister, Conversations with Other Women, The Crucible, Custody, The Dark Hours, The Darkroom, Dark Skies, Dead Again, The Dead Girl, Dead of Winter, Deal, Death of a President, Death Defying Acts, Death Race, Deceived, Deliverance, Devil's Pond, Dirty Pictures, Dirty Pretty Things, Disclosure, Disgrace, Dog Pound, Donkey Punch, Doomsday, Dorian Gray, Dot.Kill, Earth Girls Are Easy, The East, Easy Virtue, Elevator, The Eleventh Hour, Empire Records, Enter the Ninja, Extreme Measures, Eye for an Eye, The Face of Love, Factory Girl, Fair Game, The Fall, Firestarter, Flight, For One More Day, Four Brothers, Frost/Nixon, Frozen River, Funny Games U.S., Ghost Image, Gigi, Ghosts, Ghosts of Girlfriends Past, Ghost Town, Gone Baby Gone, Gorky Park, Grace Is Gone, Grosse Pointe Blank, The Guru, Hair, Half Nelson, Happiness, Hard Eight, Harry and the Hendersons, The Heartbreak Kid, Heart of Midnight, He Was a Quiet Man, Hide, High Fidelity, Horsemen, House of Games, How She Move, How to Lose Friends & Alienate People, Human Trafficking, Hunger, The Hunting Party, Hysteria, I, Frankenstein, Illegal Tender, I Love You, Man, Ilsa, Impact, In Ascolto, Incendiary, The Incredible Burt Wonderstone, In Hell, Internal Affairs, In the Bedroom, In Their Skin, In the Valley of Elah, The Invisible, It's a Free World..., The Jammed, Jane Doe, JCVD, Jindabyne, The Joneses, Joshua, Keane, Keeping the Faith, Kidnapped, The Killing Room, Kiss the Girls, Knowing, Last Chance Harvey, The Last Seduction, Lenny, Life/Drawing, Like Minds, Little Children, Little Man Tate, Live!, Logan's Run, London to Brighton, The Loneliest Planet, Long Lost Son, Look Who's Talking, Lost City Raiders, Lost Junction, The Love Guru, Love Story, The Machine, Malice, The Man Who Knew Too Little, The Mark of Cain, Martian Child, The Master, Max Payne, The Mighty Ducks, Millennium 3: Gerechtigheid, Missing in Action, Mississippi Burning, Moonlight Mile, Mr. Woodcock, My Cousin Vinny, My Sassy Girl, Never Back Down, The Next Karate Kid, Nightmare at the End of the Hall, Nightwatch, No Ordinary Baby, Observe and Report, Oldboy, Open Water, Otis, Outsourced, The Oxford Murders, P2, Paranoid Park, Park, Passengers, Peacock, Penelope, The Player, The Pledge, Pride and Glory, Primal Fear, Private Benjamin, P.S. I Love You, Raising Cain, Real Genius, Redacted, Red Road, Repossessed, Reservation Road, The Return, Revenge of the Nerds, Rigged, Rise of the Footsoldier, Role Models, Rollerball, Rope, Savage Grace, The Savages, Scrooged, Searching for Bobby Fischer, Seraphim Falls, Shattered Glass, SherryBaby, She's Out of My League, She's the One, Shoot Em' Up, Showtime, Six Degrees of Separation, The Skulls, Sleepers, Sleuth, Stewie Griffin: The Untold Story, Stop-Loss, Street Fighter: The Legend of Chun-Li, Suburban Girl, Sukiyaki Western Django, Sunshine Cleaning, Surveillance, Taken, The Talented Mr. Ripley, Tenderness, Things We Lost in the Fire, Threesome, Three to Tango, TiMER, The Tournament, Towelhead, Trading Places, Twilight, Unthinkable, Venus, The Visitor, Waitress, Weird Science, What If, Wicker Park, Winter of Frozen Dreams, The Wrong Trousers, Year of the Dog, Young People Fucking

Niet-Engelstalig overig[bewerken]

À la folie... pas du tout, Auf der anderen Seite, Brødre, Caché, Cansada de besar sapos, Caos calmo, Caótica Ana, Chocolate, Cidade dos Homens, Coco avant Chanel, Confession of Murder, Cordero de Dios, Crónica de una fuga, Dalkomhan insaeng, El rey de la montaña, Ensemble, c'est tout, Free Rainer, Funny Games, Geomeun jip, Huo Yuan Jia, Hvordan vi slipper af med de andre, Irréversible, Joy, Kvinden i buret, La fille du RER, Le pacte des loups, Maria Full of Grace, Ne le dis à personne, Orora gongju, Il papà di Giovanna, Pour elle, Un prophète, Rapt, Rare Exports, Requiem, Saibogujiman kwenchana, Le scaphandre et le papillon, Un baiser s'il vous plaît, Un conte de Noël, Vals im Bashir, Yo, también

Regisseur/producent/schrijver[bewerken]

Alexandre Aja, László Benedek, John Boorman, Edward Burns, Nick Cassavetes, Michael Caton-Jones, Larry Clark, Larry Cohen, Robert C. Cooper, Frank Coraci, Don Coscarelli, Adam Curtis, John Dahl, Gebroeders Farrelly, Todd Field, Antoine Fuqua, Stuart Gordon, F. Gary Gray, Arthur Hiller, Tom Holland, Stanley Kramer, Louis Leterrier, William Malone, Lucky McKee, Rebecca Miller, Jehane Noujaim, George Ratliff, Gary Ross, Herbert Ross, Robert Rossen, John Singleton, Robert Jan Westdijk

Acteur[bewerken]

Mason Adams, Jack Albertson, Stephen Amell, Anthony Anderson, Stanley Anderson, Will Arnett, Tom Arnold, John Ashton, Erick Avari, Diedrich Bader, Dylan Baker, Tom Baker, Adam Baldwin, Philip Baker Hall, Bob Balaban, Edoardo Ballerini, Roger Bart, Jay Baruchel, Alan Bates, Adam Beach, Ned Beatty, Jason Beghe, Ed Begley Jr., Jason Behr, Ralph Bellamy, Richard Benjamin, Shelley Berman, Demián Bichir, Michel Blanc, Moritz Bleibtreu, Doug Bradley, Russell Brand, Klaus Maria Brandauer, Andre Braugher, Lloyd Bridges, James Brolin, Harry Bronk, Dan Bucatinsky, Ty Burrell, Adam Busch, Dan Butler, Adolph Caesar, Sid Caesar, Jose Pablo Cantillo, Nestor Carbonell, Len Cariou, Dana Carvey, Seymour Cassel, Jack Cassidy, Tom Cavanagh, Josh Charles, Collin Chou, Gordon Clapp, Lee J. Cobb, James Coco, Gary Cole, Jack Coleman, Clifton Collins Jr., Kevin Connolly, Paulo Costanzo, Tom Conti, Tim Conway, John Corbett, Rob Corddry, Kevin Corrigan, Bud Cort, Tom Courtenay, Hume Cronyn, Joseph Cross, Billy Crudup, Jon Cryer, Marton Csokas, Tony Curran, Pedro Damián, Paul Dano, Ossie Davis, Bruce Davison, Alexis Denisof, David Denman, Erik von Detten, Garret Dillahunt, Stephen Dillane, Martin Donovan, Tate Donovan, Brad Dourif, Larry Drake, Keir Dullea, Mark Duplass, Charles Durning, Charles S. Dutton, Jerry Van Dyke, Richard Dysart, Chiwetel Ejiofor, Idris Elba, Héctor Elizondo, Noah Emmerich, R. Lee Ermey, Dennis Farina, Michael Fassbender, Brendan Fehr, Mark Feuerstein, Fyvush Finkel, Peter Firth, Ed Flanders, Sies Foletta, Tonny Foletta, Frederic Forrest, William Forsythe, Will Forte, Anthony Franciosa, Matt Frewer, Leonard Frey, Judah Friedlander, Rupert Friend, Nick Frost, Patrick Fugit, Max Gail, Zach Galifianakis, Zach Galligan, Kyle Gallner, Brad Garrett, Edi Gathegi, Leo Genn, Tyrese Gibson, Ron Glass, John Glover, Adam Goldberg, Tony Goldwyn, Frank Gorshin, Alexander Gould, Harold Gould, Max Greenfield, Clark Gregg, Richard Grieco, Harry Groener, Robert Guillaume, Luis Guzmán, Lukas Haas, Bill Hader, Jackie Earle Haley, Jon Hamm, Shawn Hatosy, John Hawkes, Anthony Heald, Ed Helms, Martin Henderson, Justin Henry, Jay Hernandez, Grant Heslov, Dulé Hill, Jonah Hill, John Hillerman, Ciarán Hinds, Kane Hodder, Hal Holbrook, David Huddleston, Tom Hulce, Danny Huston, Doug Hutchison, Oscar Isaac, Peter Jacobson, Thomas Jane, John Jarratt, Carter Jenkins, Richard Jenkins, Michael Jeter, Ben Johnson, Doug Jones, Jeffrey Jones, Richard T. Jones, Leslie Jordan, William Katt, Richard Kiley, Charles Kimbrough, Lance Kinsley, Justin Kirk, Shô Kosugi, Elias Koteas, Fran Kranz, Ryan Kwanten, Martin Landau, Nathan Lane, Frank Langella, Anthony LaPaglia, Joseph Lawrence, Denis Lawson, Denis Leary, Samuel Le Bihan, C.S. Lee, Sheldon Leonard, Michael Lerner, Ted Levine, Delroy Lindo, Cleavon Little, Jason London, Josh Lucas, John Carroll Lynch, Gabriel Macht, Romany Malco, Howie Mandel, Aasif Mandvi, Tyler Mane, Joe Mantegna, William Mapother, Tim Matheson, Ray McAnally, Danny McBride, Sylvester McCoy, Dylan McDermott, Paul McGann, Stephen McHattie, Don McKellar, Will Mellor, Burgess Meredith, Jason Mewes, Seth Meyers, Jonny Lee Miller, Max Minghella, Christopher Mintz-Plasse, Matthew Modine, Jay Mohr, Richard Moll, Ralf Möller, Jason Momoa, Ron Moody, Kenneth More, Jeffrey Dean Morgan, Michael Moriarty, Greg Morris, Temuera Morrison, Joe Morton, Enrique Murciano, Kevin Nealon, Bob Newhart, Eduardo Noriega, Hugh O'Conor, Denis O'Hare, Michael O'Keefe, Mike O'Malley, Chris Owen, Lee Pace, Chazz Palminteri, Maulik Pancholy, Shaun Parkes, Hunter Parrish, Mandy Patinkin, David Paymer, Mario Van Peebles, Tahmoh Penikett, Kal Penn, Bronson Pinchot, Donald Pleasence, Kevin Pollak, Brian Posehn, Melvil Poupaud, Chris Pratt, Robert Preston, Lou Taylor Pucci, Bill Pullman, James Purefoy, DJ Qualls, Anthony Quayle, Aidan Quinn, Édgar Ramírez, James Rebhorn, Joe Regalbuto, Tim Reid, Charles Nelson Reilly, Judge Reinhold, James Remar, Jeremy Renner, Callum Keith Rennie, Paul Reubens, Matthew Rhys, Ralph Richardson, Sam Riley, Ryan Robbins, Alex Rocco, Howard Rollins, Mark Rolston, Cesar Romero, Michael Rooker, Ed O'Ross, Colin Salmon, Stark Sands, Rodrigo Santoro, Peter Sarsgaard, Richard Schiff, Til Schweiger, Adam Scott, Campbell Scott, George Segal, Brendan Sexton III, Garry Shandling, Ray Sharkey, John Shea, Michael Sheen, Dax Shepard, Robin Shou, Jeremy Sisto, David Slade, John Slattery, Kavan Smith, James Stacy, Terence Stamp, Ben Stein, French Stewart, David Strathairn, Danny Strong, Wes Studi, Skipp Sudduth, Jason Sudeikis, D.B. Sweeney, Faran Tahir, Jeffrey Tambor, Noah Taylor, Danny Thomas, Eddie Kaye Thomas, Sean Patrick Thomas, Richard Todd, Tony Todd, Stuart Townsend, Sam Trammell, Massimo Troisi, Stanley Tucci, Jonathan Tucker, Michael Tucker, Alan Tudyk, Skeet Ulrich, Blair Underwood, Ben Vereen, Ken Wahl, Christoph Waltz, Patrick Warburton, Burt Ward, Ken Watanabe, Bruce Weitz, Oskar Werner, Dominic West, Michael Weston, Justin Whalin, Ben Whishaw, Jaleel White, Stuart Whitman, Cornel Wilde, Tom Wilkinson, Fred Willard, Scot Williams, Paul Winfield, Dean Winters, Scott William Winters, Sam Witwer, B.D. Wong, Aaron Yoo, Steve Zahn, David Zayas

Actrice[bewerken]

Maryam d'Abo, Jane Alexander, Ana Alicia, Harriet Andersson, Katie Aselton, Peggy Ashcroft, Elizabeth Ashley, Charlotte Ayanna, Kathy Baker, Christine Baranski, Ellen Barkin, Adriana Barraza, Justine Bateman, Meredith Baxter, Nathalie Baye, Allyce Beasley, Polly Bergen, Valerie Bertinelli, Angela Bettis, Leslie Bibb, Tammy Blanchard, Brenda Blethyn, Eileen Brennan, Anita Briem, Geneviève Bujold, Delta Burke, Brett Butler, Nancy Carell, Isabelle Carré, Diahann Carroll, Veronica Cartwright, Aya Cash, Joanna Cassidy, Geraldine Chaplin, Kristin Chenoweth, Margaret Cho, Candy Clark, Jill Clayburgh, Pauline Collins, Frances Conroy, Anne Consigny, Amanda Crew, Lindsay Crouse, Maria Grazia Cucinotta, Jane Curtin, Cathryn Damon, Lolita Davidovich, Judy Davis, Viola Davis, Lynda Day George, Ruby Dee, Kim Delaney, Loretta Devine, Emmanuelle Devos, Colleen Dewhurst, Susan Dey, Melinda Dillon, Kether Donohue, Illeana Douglas, Rachel Dratch, Julie Dreyfus, Julia Duffy, Lola Dueñas, Inés Efron, Samantha Eggar, Jill Eikenberry, Edith Evans, Shelley Fabares, Linda Fiorentino, Fionnula Flanagan, Faith Ford, Kerry Fox, Aimee Garcia, Teri Garr, Susan George, Cynthia Geary, Alice Ghostley, Marla Gibbs, Marie Gillain, Ruth Gordon, Erin Gray, Natasha Gregson Wagner, Kathy Griffin, Rachel Griffiths, Sienna Guillory, Uta Hagen, Barbara Hale, Perla Haney-Jardine, Marcia Gay Harden, Melora Hardin, Tess Harper, Barbara Harris, Elizabeth Hartman, Eileen Heckart, Barbara Hershey, Iben Hjejle, Judy Holliday, Jan Hooks, Traylor Howard, Alaina Huffman, Linda Hunt, Mary Beth Hurt, Dana Ivey, Marianne Jean-Baptiste, Ann Jillian, January Jones, Shirley Jones, Madeline Kahn, Bianca Kajlich, Mindy Kaling, Carol Kane, Catherine Keener, Sally Kellerman, Catherine Kellner, Jean Louisa Kelly, Nancy Kelly, Anna Kendrick, Q'Orianka Kilcher, Sally Kirkland, Swoosie Kurtz, Dichen Lachman, Juliet Landau, Brie Larson, Eva LaRue, Sharon Lawrence, Sharon Leal, Michele Lee, Rachelle Lefevre, Margaret Leighton, Melissa Leo, Elyse Levesque, Caity Lotz, Jane Lynch, Jennifer Lyons, Kelly Macdonald, Rebecca Mader, Amy Madigan, Valerie Mahaffey, Tina Majorino, Wendie Malick, Camryn Manheim, Miriam Margolyes, Tatiana Maslany, Marsha Mason, Chiara Mastroianni, Heather Matarazzo, Melanie Mayron, Debi Mazar, Audra McDonald, Geraldine McEwan, Elizabeth McGovern, Maggie McNamara, Janet McTeer, Audrey Meadows, Jayne Meadows, Lee Meriwether, S. Epatha Merkerson, Sarah Miles, Sylvia Miles, Penelope Milford, Sofia Milos, Gretchen Mol, Mo'Nique, Fernanda Montenegro, Cathy Moriarty, Elisabeth Moss, Diana Muldaur, Kathrine Narducci, Elise Neal, Patricia Neal, Kate Nelligan, Bebe Neuwirth, Julie Newmar, Connie Nielsen, Najwa Nimri, Rosie O'Donnell, Joanna Pacula, Geraldine Page, Aleksa Palladino, Elizabeth Peña, Valerie Perrine, Julianne Phillips, Tanit Phoenix, Alison Pill, Jada Pinkett Smith, Suzanne Pleshette, Monica Potter, CCH Pounder, Stefanie Powers, Carrie Preston, Lee Purcell, Kathleen Quinlan, Charlotte Rae, Dania Ramirez, Anne Ramsey, Amy Redford, Lynn Redgrave, Perrey Reeves, Joely Richardson, Salli Richardson, Krysten Ritter, Doris Roberts, Rachel Roberts, Marion Ross, Belén Rueda, Mercedes Ruehl, Theresa Russell, Amber Sainsbury, Susan Saint James, Kiele Sanchez, Diana Scarwid, Annabella Sciorra, Emmanuelle Seigner, Chloë Sevigny, Molly Shannon, Rekha Sharma, Azura Skye, Brooke Smith, Lauren Lee Smith, Nel Snel, Carrie Snodgress, Ann Sothern, Kim Stanley, Mary Stävin, Mindy Sterling, Frances Sternhagen, Beatrice Straight, Elaine Stritch, Carol Ann Susi, Janet Suzman, Wanda Sykes, Betty Thomas, Sada Thompson, Meg Tilly, Lily Tomlin, Nancy Travis, Jeanne Tripplehorn, Susan Tyrrell, Inga Swenson, Cicely Tyson, Brenda Vaccaro, Lauren Vélez, Sofía Vergara, Justine Waddell, Maiara Walsh, Lesley Ann Warren, Leonor Watling, Jacki Weaver, Tuesday Weld, Dianne Wiest, Kristen Wiig, Elizabeth Wilson, Mare Winningham, Jaime Winstone, Alfre Woodard, Irene Worth, Vanessa Zima, Yvonne Zima, Elsa Zylberstein

Muziek[bewerken]

Apache Indian, Dave Berry, De Electronica’s, Aidan Hawken, The Combine Harvester, Dawn Landes, Maxi Priest, Milky Chance, Nazareth, Tone-Lōc, Ozomatli, Owen Paul, Malvina Reynolds, Matthew Wilder, Zieke House

Seriemoordenaars[bewerken]

Joe Ball, Robert Berdella, David Berkowitz, Mohammed Bijeh, Donato Bilancia, The Birnies, Elfriede Blauensteiner, Wayne Boden, William Bonin, Nicolae Bonner, Jerry Brudos, Thug Buhram, John Bunting, R.T. Chase, Luigi Chiatti, John Christie, Adolfo Constanzo, Dean Corll, Richard Cottingham, Gordon Cummins, Özgür Dengiz, Paul Denyer, Nannie Doss, Nikolaj Dzjoemagaliev, Volker Eckert, Kenneth Erskine, Marie Fikáčková, Leonard Fraser, The Gallegos, Luis Garavito, Harvey Glatman, J.W. Glover, Steven Grieveson, Caroline Grills, A.M. Hahn, Said Hanaei, Robert Hansen, Anthony Hardy, Trevor Hardy, Mark Haydon, Hiroaki Hidaka, Fritz Honka, William Horncy, Colin Ireland, K.H. Jesperson, Russell Johnson, Vincent Johnson, Julian Koltun, Allan Legere, Stephan Letter, Cedric Maake, Hiroshi Maeue, Christine Malèvre, Robert Maudsley, Daisy de Melker, Dorethea v/d Merwe, Ivan Milat, Tsutomu Miyazaki, Václav Mrázek, Seisaku Nakamura, Dennis Nilsen, Colin Norris, Clifford Olson, Anatoli Onoprienko, Pietro Pacciani, Leszek Pękalski, Kaspars Petrovs, Alexander Pearce, Silvo Plut, Cleophus Prince, Thomas Quick, Ángel Maturino Reséndiz, Raúl Reyes, Joel Rifkin, Sergej Rjachovski, Danny Rolling, Gert van Rooyen, Mark Rowntree, Moses Sithole, G.J. Smith, Snowtown Murders‎, Sasja Spesivtsev, J.O. Spillman, Peter Sutcliffe, James Swann, Sipho Thwala, Metod Trobec, Aleksandr Tsjajka, Manuel Delgado Villegas, James Vlassakis, Robert Wagner, Jeanne Weber, Fred West, Randall Woodfield, Steve Wright, Yang Xinhai, Elias Xitavhudzi, R.L. Yates, Yoo Young-Chul

Sceptisch[bewerken]

Banachek, Alfred Benn, Boek van Adam en Eva, Boek van Henoch, Charles Bradlaugh, Hypatia Bradlaugh Bonner, Sylvia Browne, George Holyoake, Jezusmythe, JREF, Koestler's Fallacy, Evangelie van Nikodemus, Jubileeën, Kindheidsevangelie van Thomas, Victor Marchetti, MK-Ultra, NSS, Penn & Teller, P&T: Bullshit!, Project Alpha, Rationalist Association, Recht op werk, Skeptics Society, Julia Sweeney

Mythen, sagen & legendes[bewerken]

Dybbuk, Formosa Driehoek, Grey Lady of Glamis, Morag, Scáthach, Schotse mythologie, Searrach Uisge

Dieren[bewerken]

Aquatopia, Beelzebufo ampinga, Chantek, GAP, Hoffmannluiaard, Hogzilla, JMC, Koko, Rodriguessolitaire, Sapo National Park, Schildpaddencentrum

Komedie[bewerken]

Josh Blue, Cabarestafette, Jack Dee, Jimmy Fallon, Gabriel Iglesias, Sam Kinison, Last Comic Standing, Live at the Apollo, Michael McIntyre, John Pinette, Triumph

Politiek[bewerken]

Edward Bernays, C.D. Collet, Laurence Collier, Desinformatie, ESH, Herbert Fisher, ‎De Grote Leugen, L.T. Hobhouse, UNICE

Brabant[bewerken]

Armhoef, AV Attila, Binnenstad, Karin Bruers, Cinecitta, Jan van Haestrecht, HvB-loop, Hoogvenne, Jeruzalem, Kees Kruik, Moerenburg, Oud-Zuid, Paradox, Peerke's Nat, RKTVV, St.-Odulphuslyceum, Tilburg West, Tilburg Noord, Ad Vinkenprijs

Sport[bewerken]

Badminton[bewerken]

BC Amersfoort, Brenda Beenhakker, Ruud Bosch, Eline Coene, Rachel van Cutsen, Jeroen van Dijk, Paulien van Dooremalen, BC Drop Shot, BC Duinwijck, Eredivisie, Astrid van der Knaap, Judith Meulendijks, NBB Cup, Joris van Soerland, Sudirman Cup, Thomas Cup, Uber Cup, BV Van Zijderveld, VELO, Karina de Wit, Yik-Man Wong, Jürgen Wouters, Yao Jie

Basketbal[bewerken]

Devin Booker, Ton Boot, Clyde Drexler, Rick Fox, Elvin Hayes, Robert Horry, Reggie Miller, Alonzo Mourning, Chris Mullin, Dikembe Mutombo, NBA 2013/14, NBA 2014/15, NBA 2015/16, Henk Norel, David Robinson

Poker[bewerken]

Spelers[bewerken]

Crandell Addington, James Van Alstyne, Rafi Amit, Patrik Antonius, Josh Arieh, David Bach, Eli Balas, Praz Bansi, Joe Bartholdi Jr., David Benyamine, Paul Berende, Thierry van den Berg, Lukas Berglund, Lyle Berman, Chris Björin, Andy Bloch, Liv Boeree, John Bonetti, Justin Bonomo, Farzad Bonyadi, Burt Boutin, Bill Boyd, Dutch Boyd, Chad Brown, Todd Brunson, Shawn Buchanan, Eric Buchman, Olivier Busquet, Brandon Cantu, Brent Carter, John Cernuto, Bill Chen, David Chiu, Cornel Cimpan, Paul Clark, Scott Clements, Jake Cody, Daniel Colman, Hoyt Corkins, George Danzer, Paul Darden, Freddy Deeb, Nani Dollison, Annie Duke, Tom Dwan, Bill Edler, Barbara Enright, Scott Fischman, Randal Flowers, Andy Frankenberger, Tom Franklin, Prahlad Friedman, Eric Froehlich, John Gale, Phil Galfond, Matt Giannetti, Alan Goehring, Alexandre Gomes, Phil Gordon, Michael Gracz, Matt Graham, Perry Green, David Grey, Gavin Griffin, Hasan Habib, Roger Hairabedian, Thor Hansen, Mike Hart, Brian Hastings, Pius Heinz, Juha Helppi, John Hennigan, Randy Holland, Jorryt van Hoof, Jesper Hougaard, Martin Jacobson, Jared Jaffee, John Juanda, Mel Judah, Theo Jørgensen, Frank Kassela, Eugene Katchalov, Matt Keikoan, Dan Kelly, J.P. Kelly, Martin de Knijff, Moritz Kranich, Phil Laak, Ben Lamb, Nam Le, Tuan Le, Toto Leonidas, Kathy Liebert, Jeff Lisandro, Jonathan Little, O'Neil Longson, Vitaly Lunkin, Minh Ly, Max Lykov, Hieu Ngoc Ma, Sijbrand Maal, Jeff Madsen, Nenad Medić, Jason Mercier, Greg Mueller, Marc Naalden, Minh Nguyen, Phi Nguyen, Annette Obrestad, Frankie O'Dell, Rodney Pardey, Brock Parker, David Pham, John Phan, Carter Phillips, Paul Phillips, Vivek Rajkumar, Brian Rast, Marvin Rettenmaier, David Rheem, Roberto Romanello, Ron Rose, Farzad Rouhani, Sebastian Ruthenberg, Eddy Scharf, Tom Schneider, Nick Schulman, Mark Seif, Scott Seiver, Barry Shulman, David Singer, Hilbert Shirey, David Sklansky, Gavin Smith, Jan Vang Sørensen, Max Stern, Surinder Sunar, Steve Sung, Yevgeniy Timoshenko, An Tran, Sam Trickett, Dave Ulliott, Ram Vaswani, Luis Velador, Lex Veldhuis, Peter Vilandos, Cyndy Violette, Ruben Visser, David Warga, Paul Wasicka, Lee Watkinson, David Williams, Don Williams, Robert Williamson III, Roland de Wolfe, Byron Wolford, Anthony Zinno, Steve Zolotow

Anders[bewerken]

2-7 Draw, 3 Card Poker, 5 Card Stud, 8-Game, 10-Game, Ace to Five Draw, Aussie Millions, Badugi, The Big Game, Cincinnati Poker, The Corporation, Dealer's choice, Deuces Wild, H.O.R.S.E., Main Event, Master Classics of Poker, Meervoudig WSOP-winnaars, Poker After Dark, Poker Hall of Fame, PokerStars Caribbean Adventure, Razz, Triple Crown, WPT 1, WPT 2, WPT 3, WPT 4, WPT 5, WPT 6, WPT 7, WPT 8, WPT 9, WPT 10, WPT 11, WPT 12, WPT 13, WSOP 2011, WSOP 2014, WSOP 2015, WSOP 2016, WSOPE

Pool & snooker[bewerken]

7-ball, Johnny Archer, Shane Van Boening, Nigel Bond, Dominic Dale, Corey Deuel, Tony Drago, Chao Fong-pang, David Gray, Buddy Hall, Quinten Hann, Barry Hawkins, Andrew Higginson, Allen Hopkins, Raj Hundal, Mika Immonen, International Challenge of Champions, Joe Johnson, Mike Lebrón, Rodney Morris, Willie Mosconi, One Pocket, Alex Pagulayan, Daryl Peach, Huidji See, Mike Sigel, Joe Swail, Earl Strickland, Michaela Tabb, US Open Nine-ball Championship, Nick Varner, John Virgo, World Pool Masters Tournament, WK snooker 1977, WK snooker 1978, WK snooker 1979, WK snooker 1980, WK snooker 1981, WK snooker 1982, WK snooker 1983, WK snooker 1984, WK snooker 1985, WK snooker 1986, WK snooker 1987, WK snooker 1988, WK snooker 1989, WK snooker 1990, WK snooker 1991, WK snooker 1992, WK snooker 1993, WK snooker 1994, WK snooker 1995, WK snooker 1996, WK snooker 1997, WK snooker 1998, WK snooker 1999, WK snooker 2000, WK snooker 2001, WK snooker 2014, World Straight Pool Championship

Tafeltennis[bewerken]

Spelers[bewerken]

Ruth Aarons, Maria Alexandru, Hans Alsér, Ivan Andreadis, Mikael Appelgren, Otilia Bădescu, Diana Bakker, Gerard Bakker jr., Viktor Barna, Csilla Bátorfi, Sun Bei Bei, László Bellak, Stellan Bengtsson, Ulf Bengtsson, Zoltán Berczik, Richard Bergmann, Patrick Birocheau, Lucjan Błaszczyk, Michel de Boer, Kim Bok-rae, Nadine Bollmeier, Tamara Boroš, Frank Boute, Merijn de Bruin, Fliura Bulatova, Li Bun-hui, Hilde Bussmann, Ulf Carlsson, Ko Lai Chak, Hong Cha-ok, Wang Chen, Wu Chih-chi, Patrick Chila, Li Ching, Chuang Chih-yuan, Lee Chul-seung, Leung Chu Yan, Emilia Ciosu, Jörg de Cock‎, Ella Constantinescu-Zeller, Linda Creemers, Adrian Crişan, Vlasta Depetrisová, Daniela Dodean, Desmond Douglas, Britt Eerland, Fujie Eguchi, Damien Éloi, Xi Enting, Seok Eun-mi, Lee Eun-sil, Gizella Farkas, Jasna Fazlić, Zoltan Fejer-Konnerth, Qi Xiao Feng, Steffen Fetzner, Ai Fukuhara, Svetlana Ganina, Rūta Garkauskaitė, Jean-Philippe Gatien, Liang Geliang, Daniela Gergeltschewa, Gábor Gergely, Ana Gogorita, Qianhong Gotsch, Andrzej Grubba, Wang Yue Gu, Liu Guoliang, Liu Guozheng, Park Hae-jung, Jill Hammersley, Wang Hao, Nobuhiko Hasegawa, Kang Hee-chan, Ann-Christin Hellman, John Hilton, Sayaka Hirano, Qiao Hong, Marie Hrachová, Jiang Huajun, Li Huifen, Kim Hyang-mi, Kasumi Ishikawa , Shigeo Itoh, Roland Jacobi, Ahn Jae-hyung, Liu Jia, Wu Jiaduo, Jiang Jialiang, Niu Jianfeng, Ryu Ji-hae, Sun Jin, Karl Jindrak, Chen Jing, Kjell Johansson, István Jónyer, Li Ju, Gao Jun, Hyun Jung-hwa, Lee Jung-woo, Jonah Kahn, Zoran Kalinić, Yo Kan, Aleksandar Karakašević, Peter Karlsson, Gerdie Keen, István Kelen, Marie Kettnerová, Beatrix Kisházi, Kim Ki-taik, Éva Kóczián, Mitsuru Kōno, Tibor Klampár, Petr Korbel, Jelena Kovtun, Kalinikos Kreanga, Tomasz Krzeszewski, Leszek Kucharski, Kim Kyung-ah, Johnny Leach, Christophe Legoût, Geng Lijuan, Erik Lindh, Lu Lin, Lin Ling, Kong Linghui, Ma Long, Chen Longcan, Petra Lovas, Ilija Lupulesku, Judit Magos, Edgar Malchasian, Kenta Matsudaira, Kimiyo Matsuzaki, Andrej Mazoenov, Dmitri Mazoenov, James McClure, Zoltán Mechlovits, Mária Mednyánszky, Galina Melnik, Park Mi-young, Melisa Muller, Monday Merotohun, Yang Min, Jun Mizutani, Kim Moo-kyo, Yoo Nam-kyu, Wang Nan, Laura Negrisoli, Olga Nemes, Ding Ning, Gao Ning, Emily Noor, Carla Nouwen, Ichiro Ogimura, Tomi Ōkawa, Bert Onnes, Seiji Ono, Karen Opdencamp, Milan Orlowski, Irina Palina, Jindřich Panský, Sandra Paović, Viktoria Pavlovitsj, Chiang Peng-lung, Gordana Perkučin, Valentina Popova, Georgina Pota, Zoran Primorac, Gertrude Pritzi, Chen Qi, Li Qian, Wei Qingguang, Frank Rengenhart, Jörg Roßkopf, Diane Rowe, Zoja Roednova, Zhang Rui, Mona Rüster, Philippe Saive, Elizabeta Samara, Oh Sang-eun, Hiroji Satō, Elke Schall, Thomas von Scheele, Frans Schoofs, Jie Schöpp, Jacques Secrétin, Yan Sen, Ryu Seung-min, Liu Shiwen, Hao Shuai, Ferenc Sidó, Agnes Simon, Anna Sipos, Adolf Šlár, Aleksej Smirnov, Henk van Spanje, Jaap van Spanje, Ron van Spanje, Nikoleta Stefanova, Mihaela Şteff, Anton Stipančić, Ladislav Štípek, Jevgenij Stjetenin, Nicole Struse, Yu Sun-bok, Chen Sung, Dragutin Šurbek, Christian Süß, Marie Svensson, Miklós Szabados, Gabriella Szabó, Piotr Szafranek, Kim Taek-soo, Wenling Tan-Monfardini, Toshio Tanaka, Wang Tao, Jing Tian-Zörner, Yana Timina, František Tokár, Krisztina Tóth, Edit Urbán, Ilona Uhlíková, Bohumil Váňa, Marijn Verburg, Jos Verhulst, Vera Votrubcová, Wang Xiaoming, Feng Tian Wei, Li Jia Wei, Liu Wei, Chen Weixing , Ma Wenge, Barry Wijers, Gabriella Wirth, Ni Xia Lian, Li Xiaoxia, Xu Xin, Guo Yan, Tie Yana, Shen Yanfei, Bai Yang, Cao Yanhua, Deng Yaping, Dang Ye-seo, Zhang Jike, Yang Ying, Zhang Yining, Yang Young-ja, Guo Yue, Guo Yuehua, Cheung Yuk, Qiao Yunping, Zhuang Zedong, Cao Zhen, Chen Zhibin, Qin Zhijian, He Zhili, Jiao Zhimin, Yang Zi, Chen Zihe

Competitie[bewerken]

Amsterdam '78, TTV Avanti, Borussia Düsseldorf, Bundesliga, TV Busenbach, DOV, Dutch Butterfly Team, Dutch Open Tafeltennis, Eredivisie, European Champions League, European Club Cup of Champions, ETTU, ETTU Cup, FVT, Linz AG Froschberg, TTV Gönnern, TTV Irene, ITTF, ITTF Pro Tour, TTC indeland Jülich, FSV Kroppach, TTC Langweid, TTF Liebherr Ochsenhausen, TTV Megacles, Nationale beker, NK Tafeltennis, SVS Niederösterreich, TTV Noordkop, Pecos, SV Plüderhausen, Pro A, Re/Max Hendrix, ATSV Saarbrücken, SKF, Smash '70, Statisztika Budapest, Sterilgarda TT Castel Goffredo, TTV Tempo-Team, TTV Torenstad, De Treffers '70, TT-Intercup, De Veluwe, Vice Versa '51, Wereldbeker tafeltennis, Wereldkampioenschappen tafeltennis, WK 2007, Westa, TTC Zugbrücke Grenzau

Turnen[bewerken]

Věra Čáslavská, Sawao Kato, Akinori Nakayama, Boris Sjachlin, Vitali Tsjerbo, Viktor Tsjoekarin

Vechtsport[bewerken]

Eddie Alvarez, Andrei Arlovski, Hideyuki Ashihara, Renan Barão, Samir Bastie, Michael Bisping, Riddick Bowe, Carlos Condit, Daniel Cormier, Dominick Cruz, T.J. Dillashaw, Rafael dos Anjos, Frankie Edgar, Urijah Faber, Rich Franklin, Cody Garbrandt, Royce Gracie, Forrest Griffin, Benson Henderson, Dan Henderson, Max Holloway, Joanna Jędrzejczyk, Demetrious Johnson, Cristiane Justino, Stefan Leko, Chuck Liddell, Conor McGregor, Danny Meeuwsen, Pat Miletich, Stipe Miočić, Carlos Newton, Amanda Nunes, Tito Ortiz, B.J. Penn, Anthony Pettis, Jens Pulver, Kevin Randleman, Luke Rockhold, Sambo, Savate, Matt Serra, Frank Shamrock, Sean Sherk, Ben Spijkers, Tim Sylvia, Evan Tanner, Miesha Tate, Marhinde Verkerk, Tyron Woodley, World Extreme Cagefighting

Voetbal[bewerken]

Spelers[bewerken]

Marcos Acuña, Mehmed Alispahić, Mariano Andújar, Mathieu Assou-Ekotto, Karim Bannani, Lucas Barrios, Rini Bartels, Augusto Batalla, James Beattie, Andreas Beck, Toon Becx, Rasmus Bengtsson, Tinus van Beurden, Franz Biak, Kresten Bjerre, Sjef Blatter, Adri Bogers, Mario Bolatti, Willy van Bommel, Cees Botermans, Nabil Bouchlal, Claudio Bravo, Bud Brocken, Jan Brooijmans, Sjel de Bruyckere, Nicky Butt, Wilco van Buuren, Óscar Cardozo, Carlos Eduardo, Carlos Carmona, Zvezdan Čebinac, Lee Chung-yong, Ricardo Clark, Peter Corbijn, Lennerd Daneels, Dedê, Dennis Diekmeier, Meindert Dijkstra, Kagisho Dikgacoi, Cha Du-ri, Edu, Mario Eggimann, Dan Ekner, Harry van Elderen, Nico van Elderen, Mario van der Ende, Thomas Enevoldsen, Wim Engel, Mevlüt Erdinç, Dickson Etuhu, Mark Farrington, Chris Feijt, Gonzalo Fierro, Maynor Figueroa, Rinus Formannoy, Walter Gargano, Leo Ghering, Edwin Godee, José Luis Gómez, Maximiliano Gómez, Bert Gozems, Chris Guthrie, Jonás Gutiérrez, Marcus Hahnemann, Samir Handanovič, John Hartson, Johan Havermans, Marco Heering, Richard van der Heijden, Erwin Hermes, Javier Hernández, Adam Hloušek, Filip Hološko, Wim van der Horst, Paolo Hurtado, Atiba Hutchinson, Johan Huybregts, Romario Ibarra, Mauricio Isla, Johnny Jacobsen, Martin Jakubko, Jakub Jankto, Roland Jansen, Jakob Jantscher, Gonzalo Jara, Erik Jendrišek, Song Jin-hyung, Piet de Jong, Mathias Jørgensen, Josué, Gojko Kačar, Thomas Kahlenberg, Batuhan Karadeniz, Sami Khedira, Dmitri Khokhlov, Kléberson, Georg Koch, Aleksandar Kolarov, Kamil Kopúnek, Jukka Koskinen, Ladislav Krejčí, Erik de Kruijk, William Kvist, Marco de Laat, John Lammers, Veli Lampi, Marc Latupeirissa, Christophe Lepoint, Robert Lewandowski, Frans van Loon, Frits Louer, Donyell Malen, Kris Mampaey, Marcelo, Youssef Mariana, Naoki Matsuda, Mauro Júnior, Stéphane M'Bia, Hans Meeuwsen, Pedro Mendes, Jef Mertens, Henk Mes, Toine van Mierlo, Zvjezdan Misimović, Peter Møller, Jo Mommers, Ronnie Moran, Takayuki Morimoto, Ján Mucha, Henning Munk Jensen, Toon Nelemans, Ryan Nelsen, Neymar, Landry N'Guémo, Björn Nordqvist, Morten Nordstrand, Frie Nouwens, Gordon Nutt, Marco Padalino, Wilson Palacios, Henk Peggeman, Peter Pekarík, Martin Petráš, Radosav Petrović, Joël Piroe, Marc Planus, Marino Promes, Aleksandar Radosavljevič, Lazar Radović, Jukka Raitala, František Rajtoral, Jamie Redknapp, Stefan Reuter, Mark Reynolds, Jonathan Richter, Dante Rigo, Marcel Ritzmaier, Henk van Rooy, Youri Roulaux, Gerard de Ruiter, Álex Sánchez, Alexis Sánchez, Joel Sánchez, Jonathan Santana, Marek Sapara, Marcel Schäfer, Bent Schmidt-Hansen, Louis Schollaert, Willy Senders, Anas Sharbini, Dave Smits, Artur Sobiech, Jos van Son, Ole Sørensen, Maxime Soulas, Jonathan Spector, Janus Spijkers, Cor Stolzenbach, Ki Sung-yong, Mohammed Sylla, Rodrigo Tello, Jordan Teze, Steven Theunissen, Thomas Thorninger, Erick Torres Padilla, Lacina Traoré, Atsuto Uchida, Anthony Ujah, Matthew Upson, Marcel Valk, Peter van de Ven, Ton Verkerk, Maikel Verkoelen, Arturo Vidal, Hans Vincent, Jagoš Vuković, Sandro Wagner, Jo Walhout, Gerard Weber, Jean Willrich, Gerrit de Wit, Wim Wolbers, René Wolffs, Kurt Zaro, Christian Ziege

Overig[bewerken]

Thomas Alsgaard, Héctor Baldassi, Viktor Kassai, Jelmer Beulenkamp, Martin Brodeur, Thomas Daley, Gert Fredriksson, Aladár Gerevich, Dominik Hašek, Ljoebov Jegorova, Sixten Jernberg, Christophe Lemaitre, Edoardo Mangiarotti, Oud-AGOVV, Oud-Cambuur, Oud-E'hoven, Oud-Excelsior, Oud-Fortuna, Oud-GA Eagles, Oud-Helmond S., Oud-Heracles, Oud-Omniworld, Oud-RKC, Oud-TOP, Oud-Veendam, Oud-Volendam, Marc Rosset, Raisa Smetanina, Sonja Tol

Australië (WK 2010), Chili (WK 2010), Nieuw-Zeeland (WK 2010), Servië (WK 2010), Slowakije (WK 2010)

Comic[bewerken]

Action Comics, Authority, Bone, Cerebus, Comic, A Contract with God, Crisis on Infinite Earths, Dark Knight Returns, DC/Vertigo, Domu: A Child's Dream, Death: THCoL, Detective Comics, Gen 13, From Hell, Hellblazer, Hellboy, Hellboy: Seed of Destruction, Hitman, Image Comics, Marmaduke, Karen Page, Preacher, Safe Area Goražde, Doc Samson, Sandman, Silver Age, Strangers in Paradise, Transmetropolitan, Watchmen, Witchblade, Zsasz

Makers[bewerken]

Ross Andru, Mark Bagley, Garth Ennis, Glenn Fabry, Klaus Janson, Gil Kane, Joe Kubert, Erik Larsen, Jim Lee, Rob Liefeld, Joe Madureira, Todd McFarlane, Mike Mignola, Alan Moore, James O'Barr, Joe Quesada, Joe Sacco, Alex Saviuk, Joe Shuster, Jerry Siegel, Marc Silvestri, Michael Turner, Jim Valentino

Vrouwen[bewerken]

Jane Adams, Shohreh Aghdashloo, Malin Åkerman, Daniella Alonso, Eva Amurri, Elena Anaya, Gabrielle Anwar, Claire-Hope Ashitey, Diora Baird, Elizabeth Banks, Jacinda Barrett, Lake Bell, Maria Bello, Julie Benz, Rachel Blanchard, Moon Bloodgood, Emily Blunt, Vanessa Branch, Agnes Bruckner, MyAnna Buring, Christa Campbell, Jennifer Carpenter, Natalie Casey, Emma Caulfield, Emmanuelle Chriqui, Jessica-Jane Clement, Lynn Collins, Abbie Cornish, Alexa Davalos, Felicia Day, Ayesha Dharker, Caroline Dhavernas, Melonie Diaz, Kathryn Drysdale, Anne Dudek, Alexis Dziena, Jennifer Esposito, Alice Eve, Schuyler Fisk, Vera Farmiga, Claire Forlani, Joanna García, Robin Givens, Ginnifer Goodwin, Sprague Grayden, Sasha Grey, Jessalyn Gilsig, Brea Grant, Camille Guaty, Kathryn Hahn, Hanna Hall, Sally Hawkins, Taraji P. Henson, Natasha Henstridge, Karoline Herfurth, Ali Hillis, Laurie Holden, Lauren Holly, Kelly Hu, Rachel Hurd-Wood, Monica Keena, Rinko Kikuchi, Carmen Kool, Jane Krakowski, Clare Kramer, Christine Lakin, Mélanie Laurent, Virginie Ledoyen, Erica Leerhsen, Chyler Leigh, Peyton List, Melanie Lynskey, Kate Maberly, Allison Mack, Kate Magowan, Leslie Mann, Drea de Matteo, Danica McKellar, Mercedes McNab, Maria Menounos, Roxane Mesquida, Rhona Mitra, Poppy Montgomery, Sheri Moon, Catalina Sandino Moreno, Clara Morgane, Ming-Na, Sophie Okonedo, Megan Park, Paula Patton, Rosie Perez, Carly Pope, Megyn Price, Lily Rabe, Amanda Righetti, Elizabeth Röhm, Stephanie Romanov, Amy Ryan, Blanchard Ryan, Greta Scacchi, Ana Serradilla, Jamie-Lynn Sigler, Cobie Smulders, Leelee Sobieski, Bonnie Somerville, Darby Stanchfield, Cynthia Stevenson, KaDee Strickland, Dominique Swain, Rachael Taylor, Sandra Taylor, Sarah Thompson, Mageina Tovah, Amber Valletta, Nia Vardalos, Paz Vega, Manuela Velasco, Cerina Vincent, Kierston Wareing, Kerry Washington, Jodie Whittaker, Odette Yustman

Overig[bewerken]

Antor, Constance Briscoe, Hans Anders, H.T. Buckle, Johnnie Cochran, Contortionisme, CSO, Devil's Night, Doppelgänger, Arie de Froe, Geheime oorlog, Edmund Haynes, Hell house, Hercules & Valkema, Humpty Dumpty, Inala, Khandallah, Klappervezel, Joop Klepzeiker, Ilse Koch, Lyman Alpha Blob, Much Marcle, Mythos Germania, Ngaio, Pliosaurus, Randstad Topsport Academie, J.H. Robinson, Adam G. Sevani, Silvester, Cameron Sinclair, So Long Sucker, Specsavers, Spieren voor Spieren, Stop-loss, Sweatshop, Winterkolder, Han Wudi

Foto's[bewerken]

2-7 Draw, 5 Card Stud (3), 2College, AaBe, Ace to Five Draw, Armhoef (4), AV Attila (5), Audax (2), Beatrix College, Begraafplaats Binnenstad (2), Brabants Dagblad, Bredaseweg 444, Karin Bruers, Cinecitta, CZ (2), DELA, Diamanttoren, Elisabeth Ziekenhuis, Euroscoop, TMHC Forward (3), Goirkese kerk, Hasseltse kapel, Heikese kerk (2) Hoefstraatkerk, Hogeschool Journalistiek, Immanuëlkerk, Interpolis, TTV Irene, Kamer van Koophandel, Kapel Bisschop Zwijsenstraat, Koning Willem II College, Koning Willem II kazerne, Korvelse kerk, Kromhoutkazerne, Lancierskazerne, La Trappe (3), T.S.V. LONGA (2), Mariakerk (2), Margarita Maria Alacoquekerk, Maître Paul, Mediq, Meeùs (2), Midi, Monuta, MustSee Tilburg, NOAD (3), Odulphus, De Oliemeulen, Ons Middelbaar Onderwijs, Paradox, Peerke Donders Paviljoen (3), Razz (3), Regionaal Archief Tilburg (2), ROC, Rockacademie, Stadsnieuws, Start People, Station Tilburg Reeshof (3), Süleymaniye-moskee, Thebe, TiasNimbas Business School, TMHC Tilburg (3), Tilburgse Koerier, Tilburg University, TweeSteden ziekenhuis, Instituut Verbeeten, VGZ, Vincents Tekenlokaal, Volt, Waterreinigingsinstallatie, Were Di (2), Wilhelminakanaal. Het Zuidelijk Toneel, Zusters van Tilburg

Waardering[bewerken]